>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A

unique 41

unique

Użytkownik
Chelsea CFC - Cluj
Typ: Anelka strzeli gola (kurs w granicach 2,30)
Typ: handicap (0:1) 1 (1,45)


Wielcy faworyci LM do ostatniej kolejki muszą grać o awans.. skupmy się na The Blues - to że wygrają jest sprawą niekwestionowaną, pytaniem jest jaki wynik tam padnie? - wg mnie 4:0. Chelsea bez swojego asa środka pola Lamparda oraz kontuzjowanego od dłuższego czasu Essiena, który jest ostoją bloku defensywno/ofensywnego. W pierwszym meczu między tymi drużynami padł wyniki remisowy, po bardzo słabej grze zwłaszcza gości. Anelka w tej edycji LM trafił do siatki 2-krotnie to jak na jego formę bardzo słabo(2 gole przeciwko Bordo). O Cluj nie będe szczególnie się rozpisywał gdyż nie widze sensu i tak niewywiozą nic ze Stamfor Bridge, może prócz pamiątek. Jutro goście powinni zakończyć przygodę w tym roku z LM ładnym akcentem najlepiej takim wynikiem jakim otwierali CL czyli 4-0. Przeciwnik niewymagający i nawet brak Lamparda nie powinnien spowodować wielkich braków. Moim zdaniem w tym spotkaniu gole swoje strzelą Anelka i Kalou gdyż przeciwnik wymarzony na zmazanie blamażu po ostatnim meczu derbowym z Arsenalem przegranym 2-1.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Chelsea FC - CFR Cluj (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 2.30
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.45 polskiego czasu na Stamford Bridge w Londynie rozpocznie się spotkanie 6. i zarazem ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów, w którym naprzeciw siebie staną walcząca o 1. miejsce w Grupie A (walczy jeszcze ciągle o awans, ale ten może jej zabrać chyba tylko jakaś katastrofa) miejscowa Chelsea i rumuński CFR Cluj.
Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami (2. kolejka) rozgrywane w Klużu zakończyło się bezbramkowym remisem. Chyba nikt nie wyobraża sobie, by piłkarze Luisa Felipe Scolariego ponownie mieli starcić punkty z Rumunami.
Cluj zadziwił wszystkich samym awansem do Champions League (pierwszy raz w historii tego klubu), a wygraną z Romą (w dodatku na Stadio Olimpico) w 1. kolejce traktowano jako prawdziwą sensację.
Kiedy 2 tygodnie później, grając już u siebie, zatrzymali The Blues, wydawało się, że krajanie Draculi mogą w Europie jeszcze sporo namieszać, gdyż obok cypryjskiego Anorthosisu Famagusta stanowili jedno z objawień obecnej edycji Ligi Mistrzów.
Ale na chwilę obecną tylko drużyna Łukasza Sosina ma jeszcze szansę na awans do kolejnej rundy (awansu do Pucharu UEFA jest niemal pewna). Dwie porażki z Bordeaux przekreśliły szanse Rumunów na osiągnięcie choćby awansu do wspomnianego Pucharu UEFA. A porażka z Romą w ostatniej kolejce pozbawiła ich już szans na osiągnięcie czegokolwiek w Grupie A.
Jedyne co mogą jeszcze zdziałać, to pokrzyżować plany Scolariemu i przy niekorzystnym wyniku spotkania w Rzymie, doprowadzić do dymisji brazylijskiego szkoleniowca (w przypadku braku awansu do kolejnej rundy obiecał odejść z zajmowanego stanowiska). Ale na to się raczej nie zanosi...
W jutrzejszym spotkaniu typuję pewne zwycięstwo Chelsea, która powinna kontrolować grę od początku do końca i nie pozwolić gościom na stworzenie choćby najmniejszego zagrożenia pod bramką Petra Cecha.
Mój typ: 2:0 dla The Blues i bramka będącego niemalże w strzeleckim transie Nicolasa Anelki.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Chelsea CFC - Cluj
Analizy może i słuszne, ale uwzględniając ostatnie mecze Chelsy poprostu odechciewa mi sie na nich grac, jeszcze patrzac na kurs meczu... ;/ Osobiscie preferuje mecz Romy po obiecującym kursie..
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP

AS Roma - Girondions Bordeaux
2:0


Uważam, że jutro warto postawić na AS Romę. Zgadzam się z Dexter_Romanistą, że Rzymianie zagrają jutro uważnie w obronie. Im do awansu wystarczy remis. A w dodatku ich rywale żeby mieć szanse na awans muszą jutro wygrać. Więc jak nie trudno się domyśleć będą grac bardzo ofensywnie. To spowoduje, że Roma będzie musiała być bardziej uważna w obronie. Jednak z drugiej strony ofensywna gra gości zmusi ich do otwarcia się a to da szansę strzelcom Romy. Wiadomo, mecz trwa 90 minut więc piłkarze jak i kibice nie chcieliby się denerwować do końca spotkania przy utrzymującym się wyniku remisowym. Więc na pewno będą chcieli jak najszybciej zdobyć prowadzenie i dowieźć je do końca meczu. Czy będzie wynik overowy? Raczej ciężko to stwierdzić ponieważ mecz toczy się o wysoką stawkę a my nie mamy znajomości z żadnym z trenerów by móc spytać się ich o taktykę ;) Tak więc odradzam gry na under/over. Zagrać można na Romę. Ostatnio radzą sobie dość dobrze i możliwe, że będą chcieli to jeszcze udowodnić zdobywając 3 punkty i awansując z pierwszego miejsca w grupie. Myślę, że warto również zaznaczyć, że Bordeaux nigdy w swojej historii nie pokonało włoskiej drużyny na wyjeździe.
Moja propozycja:
Roma✅✅✅
 
kaszakasr 161

kaszakasr

Użytkownik
flamaster dobrze napisałeś uważam tak jak ty i jestem kibicem ROMY i wiem że chłopaki zagrają na 100procent kurs w sts 1,65 ja zagram za 100zł bo jutro dostaje wypłatę zobaczymy czy moi pupile mi dadzą zarobić pozdrawiam FORZA ROMA
 
I 0

iverson330

Użytkownik
ja jestem zdania ze roma to leszcze a francuzi nie przegraja tego meczu bo roma nic nie gra i nigdy nic nie grała a wy flamaster i kaszakASR nie stawiajcie na nich żadnych pieniędzy bo bo roma dawno nie był tak słaba jak w tym sezonie i uważam że to pieniądze wyrzucone w błoto
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ja jestem zdania ze roma to leszcze a francuzi nie przegraja tego meczu bo roma nic nie gra i nigdy nic nie grała a wy flamaster i kaszakASR nie stawiajcie na nich żadnych pieniędzy bo bo roma dawno nie był tak słaba jak w tym sezonie i uważam że to pieniądze wyrzucone w błoto
Powiem. Tak. Jedyne za co można skrytykować twoich przedmówców to to że kierują się nie za bardzo argumentami a sympatią dla drużyny za co z forum wg mnie powinno się wywalać bo jest to forum bukmacherskie a nie strona dla kibiców albo chociaż posty usuwać (chyba że są w nich racjonalne fakty). Natomiast co do Ciebie... Roma może i nic nie grała ale jakis miesiac temu. Teraz to zupelnie inny zespół który znów gra dobra piłkę i wygrywa mecz za meczem. Dlatego Typ na Romę jest bardzo dobrym typem. Ambicja francuzów może nie wystarczyć
 
A 1

adi666

Użytkownik
Roma ostatnio jest w kapitalnej formie i wygrywa mecz za meczem nie tracąc przy tym nawet gola, myślę że Rzymianie powinni wygrać pewnie 2-0 pozdrawiam ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: AS Roma - Girondins Bordeaux (0:1)
Typ: 1
Kurs: 3.10
Buk: bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 20:45 w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów w grupie A spotkają się drużyny walczące jeszcze o awans do kolejnej fazy, tj. AS Roma i Girondins Bordeaux. Gospodarze kryzys z początku sezonu mają już dawno za sobą, mogą się poszczycić pięcioma kolejnymi zwycięstwami we wszystkich rozgrywkach, do tego cztery mecze z rzędu bez straconej bramki w Serie A, widać na pierwszy rzut oka, że podopieczni Spallettiego są w formie. Ewentualne zwycięstwo w tym meczu da Giallorossim pierwsze miejsce w grupie, więc będą na uprzywilejowanej pozycji przy losowaniu kolejnego przeciwnika. Niestety jest kilka kontuzji w zespole, nie zagrają: Okaka, Tonetto, Aquilani, Pizarro i Taddei a niepewny jest występ Vucinica.
Goście muszą wygrać to spotkanie by awansować ale ich forma w ostatnim czasie nie powala na kolana. Bordeaux przez prawie miesiąc nie potrafiło odnieść zwycięstwa, dopiero w ostatniej kolejce pokonali 2:1 słabiutką drużynę Valenciennes. Goście tak jak i gospodarze nie zagrają w najsilniejszym zestawieniu, zabraknie kapitana Ulricha Rame, nie zagrają też Saivet, Henrique, Jussie i Ducasse. W pierwszym meczu tych zespołów padł wynik 3:1 dla Giallorossich, a co ważne cały bilans meczów pomiędzy tymi drużynami to: 3 mecze, 3 zwycięstwa Romy przy stosunku bramek 10-1. Pomimo większych osłabień personalnych gospodarzy to oni jednak prezentują wyższą formę i mam nadzieję że potwierdzą to w tym spotkaniu pieczętując awans z pierwszego miejsca okazałym zwycięstwem.

Przypuszczalne składy:
ROMA: Doni – Panucci, Juan, Mexes, Riise - Brighi, De Rossi, Perrotta – Baptista – Menez, Totti.
BORDEAUX: Valverde - Jurietti, Diawara, Chalmé, Planus – Diarra - Fernando, Wendel, Gourcuff - Cavenaghi, Chamakh.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Roma-Bordeaux
Typ: 1
Kurs: 1.70
Buk: Totomix
Analiza:


Przed nami ostatnia odsłona fazy grupowej Champions League. W grupie A jest po 5 kolejkach na prowadzeniu jest zespol Romy, mający punkt przewagi nad Chelsea oraz dwa nad francuskim zespołem Girondins Bordeaux. I to właśnie pojedynek Giallorossich z podopiecznymi Laurenta Blanca jest najciekawiej zapowiadającym się spotkaniem we wtorkowy wieczór. Gospodarze wyszli z dołka i znakomicie radzą sobie w ostatnich pojedynkach, w sobotę pokonali na wyjezdzie Chievo Werona 1:0 po golu Jeremy’ego Meneza. Fatalna forme z początku sezonu mają już dawno za soba, wygrali 5 ostatnich spotkan liczac ligowe i europejskie rozgrywki, do tego cztery mecze z rzędu bez straconej bramki w Serie A potwierdza, że podopieczni Spallettiego są w formie. Jak zapewniają sami piłkarze oraz opiekun Giallorossich , atmosfera w drużynie jest znakomita, a zawodnicy odzyskali wiarę we własne możliwości. Roma po raz szósty bierze udział w LM, ale jeszcze nigdy Rzymianie nie wygrali fazy grupowej. Tym razem jednak pojawia się przeogromna szansa, wobec której żaden z graczy z wilczycą na piersi nie może przejść obojętny. W dzisiejszym spotkaniu w druzynie gospodarzy nie wystapia Alberto Aquilani, ktory nie zdążył się w pełni wykurować na mecz z Bordeaux i dzisiejszy wieczor spędzi na trybunach Stadio Olimpico, podobnie zreszta jak David Pizarro. Pod znakiem zapytania stoi występ Mirko Vucinicia, ktory mecz rozpocznie prawdopodobnie na ławce rezerwowych. Przy ustalaniu wyjściowej jedenastki nie będą brani pod uwagę rowniez Max Tonetto (ścięgno Achillesa), Stefano Okaka oraz Rodrigo Taddei (oboje problemy z mięśniami uda). Bordeux rozwniez ma ogromna szanse na wyjscie z grupy, a zeby tak sie stalo musza pokonac dzisiaj Rome, zadanie wydaje sie byc nie mozliwe biorac pod uwage aktualna forme Giallorossich i nie najlepsza pilkarzy z miasta slynacego z produkcji markowego francuskiego wina. Ponad miesiac nie potrafili zejsc z boiska w roli zwyciezcow, dopiero w ostatniej kolejce udalo im sie pokonac i to wcale nie latwo outsiddera rozgrywek, slabiutkie Valenciennes 2-1 . Podobnie jak gospodarze Zyrondisci nie zagraja dzisiaj w optymalnym zestawieniu. Najpoważniejszą absencją będzie zapewne brak bramkarza Ulricha Rame. Poza tym Laurent Blanc nie zabral do Rzymu nastepujących zawodnikow: Jussie (problemy z Achillesem), Pierre Ducasse (staw skokowy), Henrique (lydka) oraz Henry Saivet (uraz stopy). Ostatnio na lekkie dolegliwości miesni uda narzekal najwiekszy gwiazdor Zyrondystów Yoann Gourcuff, ten jednak wybiegnie w skladzie francuskiej ekipy. Rzymianie powinni pokazac swoja dobra forme i wygrac dzisiejszy mecz z Bordeaux, a na wlasnym boisku zespoł wloski jest naprawde silny, co pokazal chocby wygrana z Chelsea 3:1.


Prawdopodobne sklay:
Roma: Doni – Cicinho, Juan, Mexes, Riise - Brighi, De Rossi, Perrotta – Baptista – Menez, Totti
Bordeaux: Valverde - Jurietti, Diawara, Chalmé, Planus – Diarra - Fernando, Wendel, Gourcuff - Cavenaghi, Chamakh


Sytuacja grupy A po 5 rozegranych dotychczas kolejkach:


1. AS Roma 9p. 3-0-2 (10:6)
2. Chelsea Londyn 8p. 2-2-1 (7:4)
3. Girondins Bordeaux 7p. 2-1-2 (5:9)
4. CFR Cluj 4p. 1-1-3 (4:7)
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Dzisiejsze mecze w grupie A jak dla mnie mogą mieć dwa odmienne przebiegi.
Pojedynek w Londynie na Stamford Bridge powinnien być zdemolowany przez Chelsea. The Blues grają ostatni grupowy mecz i nie są pewni jeszcze wyjścia z grupy, więc jak tu nie wykorzystać faktu iż grają z najsłabszą ekipą w grupie... Rumuńskie Cluj dzisiaj raczej zbyt dużo pola do popisania się nie będzie miało, gospodarze pomimo kilku kontuzji ważnych zawodników i zawiedszenia najlepszego zawodnika Franka Lamparda bez wątpienia myślą o 3 punktach. Nie ma co tu przybliżać jakiś szczegółów, bo tak naprawdę zbyt dużego znaczenia to nie ma. Co z tego, że nie zagra Lampard, Belletti i Joe Cole skoro jest wielu innych swietnych piłkarzy. Samo granie czystej 1 nie opłaca się, oczywiście zbyt niski kurs. Handicap to raczej żeby podbić ako..
Więc może lepiej 1/1, wogule na wszystkie opcje które dzisiaj przewiduje mają niski kurs ;/ Cóż zrobić.

Według mnie ciekawie może być w Rzymie. Roma faworyt meczu podejmie francuską drużynę Bordeaux. Goście muszą zagrać o 3 punkty, bo tyle da im awans do najlepszej 16 na starym kontynencie. Większość upatruje tu łatwej wygranej, ja zaś myśle że francuzi mogą postawić twarde warunki. Przeglądając po stronach kontuzje i absencje piłkarzy ekip, ostatnie wyniki, itp więcej &quot;za&quot; jest dla Romy, ale upatruję wyrównanego meczu i być może nieprzewidywalengo. Osobiście wolałbym nie obstawiać tego meczu... Jest więcej ciekawszych propozycji :jezora:
 
beau 1

beau

Forum VIP
Chelsea męczy się ostatnio w lidze jak i w lidze mistrzów z Bordeaux grali słabo jak na nich.Nie wiem czym to jest spowodowane, mało widoczny jest Ashley Cole&#39;a a środkiem The Blues rzadko kiedy się przedzierają.Drogba gra rzadko częściej partnerem Anelki jest Joe Cole, który po kontuzji nie odnalazł formy.Na Stamford Bridge The Blues nie grają porywająco.Cluj od 5 spotkań bez wygranej na wyjeździe.Myślę, że przy bezpiecznim wyniku gospodarze będą starali się go dowieźć do końca spotkania dlatego włąśnie widzę under w tym spotkaniu.
 
szary 0

szary

Użytkownik
To moja ulubiona grupa LM. Trafienia 9/9 i kursy niejednokrotnie przekraczające 3.00 ????
Dziś zamierzam kontynuować świetną passę...

Roma po wręcz tragicznym początku zajmuje 1 miejsce w grupie przed ostatnią kolejką i według mnie to miejsce utrzymają. W Bordeaux czerwona kartka gospodarzy znaczącą przyczyniła się do wygranej Romy 3-1. Dziś mecz będzie bardzo zacięty. Typowy &quot;the winner takes it all&quot;. Wygrany awansuje dalej, przegrany będzie musiał zadowolić się Pucharem UEFA. Remis da awans Romie, ale zapewne z 2 miejsca. Niemożliwe żeby Roma ten mecz przegrała, także 1X to peffka. Roma gra z meczu na mecz coraz lepiej. Już teraz można powiedzieć że formę mają wręcz mistrzowską, a to jeszcze nie koniec jej wzrostu. Mając świadomość finału na własnym stadionie na pewno postarają się o wygraną w tym spotkaniu.
Roma - Bordeaux 1 [1.66] ✅
Roma - Bordeaux 1X [1.10] ✅
Wygrana Chelsea to kolejna dziś peffka. The Blues wciąż mogą odpaść z LM jeśli dziś nie uda im się wygrać a Bordeaux wygra w Rzymie. Także dziś muszą jak nigdy postarać się o pewne zwycięstwo. Długa lista kontuzji nie przeszkadza im w wygrywaniu kolejnych meczów w Premiership, nie powinna też przeszkodzić w wygrywaniu meczów LM, zwłaszcza że jak w lidze im idzie słabo u siebie a perfekcyjnie na wyjazdach, tak w LM nie wygrali żadnego meczu wyjazdowego, za to oba domowe. Dziś spokojnie powinni dołożyć kolejne 3 punkty.
Chelsea - Cluj 1 [1.14] ✅
Chelsea - Cluj (0-1.5) 1 [1.50] ⛔

Peffki weszły bez problemu, ale Chelsea zawiodła z handi. Tak jak przewidywałem już 2 tygodnie temu Roma mimo fatalnego początku wychodzi z grupy z 1 miejsca. Gratuluję i życzę łatwej drogi do finału ;) Chelsea najwyżej przejdzie jeszcze 1 rundę...
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Jak widze peffki po ~1,12 to wydaje mi sie ze co poniektorzy zyja jeszcze w epoce kamienia lupanego. A tutaj jeszcze zaprzeczenie pierwszej peffy &quot;The Blues wciąż mogą odpaść z LM jeśli dziś nie uda im się wygrać a Bordeaux wygra w Rzymie.&quot; po co to skoro Roma to peffa?.
Co do opisywanych spotkan Chelsea nie warta gry po tych kursach przy obecnej dyspozycji. Roma wydaje sie byc lepszym wyborem ale trzeba pamietac ze to druzyna jednego zawodnika, a kursy na Bordo o wiele bardziej oplacalne do gry. Zobaczymy jak to bd wygladac po ostatnim gwizdku sedziego.
Pozdrawiam
 
szary 0

szary

Użytkownik
A co Ty chcesz od dyspozycji Chelsea? Staram się od kilku tygodni złapać ich stratę punktów na wyjeździe w lidze a oni i tak wygrywają pewnie do zera.
Nie wiem jak Ty ale ja patrze na opłacalność kursu pod kątem prawdopodobieństwa jego trafienia a dopiero później jego wysokości. Roma drużyną jednego zawodnika? To ciekaw jestem jak byś określił Bordeaux :p
Żadnym pefffom nie zaprzeczam tylko staram się ukazać sytuację zespołów, więc nie szukaj dziury w całym...
 
Do góry Bottom