>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa B: Dania, Finlandia, Belgia, Rosja [12-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
a była taka sytuacja kiedyś? Jeśli po meczu UEFA uznałaby taki wynik za oficjalny to pewnie cześć buków by uznała remis. Tak jest w regulaminie. Dalej myśle ze do takiej absurdalnej sytuacji nie dojdzie
bylo mnostwo przerwanych/niedokonczonych meczow w historii pilki noznej... wiekszosc bukmacherow ma zapis, ze daje zwrot w takiej sytuacji. Niewazny oficjalny wynik wazny czas przerwania spotknia i gatunek spotkania. Niektore buki maja zapis, ze w meczach towarzyskich wystarczy rozegrac 80 minut, zeby wynik mimo zakonczenia przed czasem byl uznany za koncowy. W przypadku oficjalnych spotkan przewaznie liczy sie uplyw regulaminowego czasu gry. Wszystko zalezy od bukmachera jaki ma regulamin.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Najważniejsze że żyje i nic mu nie zagraża, dokończą mecz, to jest ogromna impreza, dodatkowo w innych sportach też są wypadki np motorowych, żużek itp i dokanczają spotkania więc ja rozumiem tą decyzje. Co do zakładów to uważam, że buki powinny zrobić zwroty.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
J 613

jarek23v

Użytkownik
Szczerze w piz.... z moim tysiącem. Ważne że gość żyje, a prawda jest taka że gdyby tej sytuacji nie było Finlandia dostała by w du...

Belgia jeszcze dwie bramy i odrobione hege
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Wiadomo że najważniejsze jest zdrowie. Ale wytłumaczcie mi na chlopsko-wiesniacki sposób czemu buki nie zrobiły zwrotu. Przecież jakbym wiedział że mecz po takiej sytuacji się wznowi to bym grał w kierunku Finów. Chłopaki podłamani i tyle . Nie ma co się dziwić . Jakby mecz był dograny jutro, to inna sytuacja. Przespali by się z tym , zrozumieli by i wtedy pełna mobilizacja. Tuż to jawna kpina z wielkimi zarobkami dla bukow
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Wiadomo że najważniejsze jest zdrowie. Ale wytłumaczcie mi na chlopsko-wiesniacki sposób czemu buki nie zrobiły zwrotu. Przecież jakbym wiedział że mecz po takiej sytuacji się wznowi to bym grał w kierunku Finów. Chłopaki podłamani i tyle . Nie ma co się dziwić . Jakby mecz był dograny jutro, to inna sytuacja. Przespali by się z tym , zrozumieli by i wtedy pełna mobilizacja. Tuż to jawna kpina z wielkimi zarobkami dla bukow
nie zrobili zwrotu, poniewaz taki maja regulamin, ktory zaakceptowales, o ktorym wiedziales i na ktory swiadomie (badz nie) sie zgodziles.

edit: to sie chyba nazywa wkalkulowane ryzyko
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
J 613

jarek23v

Użytkownik
Wiadomo że najważniejsze jest zdrowie. Ale wytłumaczcie mi na chlopsko-wiesniacki sposób czemu buki nie zrobiły zwrotu. Przecież jakbym wiedział że mecz po takiej sytuacji się wznowi to bym grał w kierunku Finów. Chłopaki podłamani i tyle . Nie ma co się dziwić . Jakby mecz był dograny jutro, to inna sytuacja. Przespali by się z tym , zrozumieli by i wtedy pełna mobilizacja. Tuż to jawna kpina z wielkimi zarobkami dla bukow
A dlaczego miały być zwroty ? Buki dziś śpią na pieniądzach i myślę, że większych na tych mistrzostwach nie zarobią.
Mecz został dograny i co ich to obchodzi
 
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
na żużlu zaś robią jak im się podoba . Generalnie to gorzkie żale, ale uważam że w takiej sytuacji powinni iść zwroty. Ważne że chłopak żyje
 
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Dania w I połowie była znacznie lepsza. Atak serca Ericssena rozsypał drużynę psychicznie. Kacper puścił bramkę, której puścić prawa nie miał puścić i nie wiem czy kiedykolwiek zaliczył tego typu babola, z kolei karny Hojbjerga to była groteska. Strzelił tak jakby w bramce miał 6-latka. Nasze założenia były przed meczem słuszne, ale co z tego skoro życie napisało taki scenariusz jakiego nawet Coppola czy Puzo by nie napisali.
 
rondani 100,9K

rondani

Użytkownik
Dania w I połowie była znacznie lepsza. Atak serca Ericssena rozsypał drużynę psychicznie. Kacper puścił bramkę, której puścić prawa nie miał puścić i nie wiem czy kiedykolwiek zaliczył tego typu babola,
Chyba nie widziales meczu z Tottenhamem jak ladnie kolegow pograzyl

Ktos musial...ale to inny temat wyjasniony obszernie
 
Ostatnia edycja:
J 250

jastrzi

Użytkownik
Myślicie, że Finowie są w stanie zająć 2 miejsce w grupie? Ja jakoś tego nie widzę, zakładałbym, że skończą grupę na 3 pkt, Belgia 9 lub 7, Rosja zgarnie 3 pkt z Finami i potem mecz z Danią i tutaj może być różnie.

Zagrałbym wysoko na Betfun, na to, że miejsca 1-2 zajmą Belgia i Rosja po kursie 3,0 i Belgia i Dania po kursie 3,5. Odrzuciłbym opcję Belgia i Finlandia po kursie 2,36, co o tym myślicie?
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Powiem tak: Finlandia miała wczoraj więcej szczęscia niz rozumu jak to się mówi a tak naprawdę umiejętnosci. Jeden strzał w całym meczu, gol i wlasciwie „obrona Częstochowy” przez wiekszosc meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Myślicie, że Finowie są w stanie zająć 2 miejsce w grupie? Ja jakoś tego nie widzę, zakładałbym, że skończą grupę na 3 pkt, Belgia 9 lub 7, Rosja zgarnie 3 pkt z Finami i potem mecz z Danią i tutaj może być różnie.

Zagrałbym wysoko na Betfun, na to, że miejsca 1-2 zajmą Belgia i Rosja po kursie 3,0 i Belgia i Dania po kursie 3,5. Odrzuciłbym opcję Belgia i Finlandia po kursie 2,36, co o tym myślicie?
Finowie na farcie 3 punkty zdobyli. Teraz grają z Rosja. 1 wymęczony punkt może dać im szybki awans. Z tylko 3 punktami może być ciężko, bo pewnie bilans bramkowy będzie minusowy. Finowie wyczuli szanse i raczej nie odpuszcza. Wczorajszy mecz poprzestawiał wszystkie analizy co do końcowej tabeli. Rosja musi nstomiast wygrac i pewnie będzie to jednostronny atak Rosjan i obrona Finlandii. Już tam sobie to wytłumaczą piłkarzom i przypomną im historie sprzed kilkudziesięciu lat :)

taka moja teoria.
 
ziroxxx 808,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
16.06.2021
Finlandia - Rosja

Typy:
Finlandia under 2,5 RR @ 2.02
Rosja over 6,5 RR @ 2.08
Rosja handi -3 RR @ 1.87 (EURO)
Unibet

Gram już teraz bo kursy spadną. Mecz Dani z Finlandia pokazał, że to co siedzi w głowach zawodników ma olbrzymie znaczenie. Widzę tutaj podobny scenariusz tzn. Rosja (podobnie jak to było z Dania) starająca się strzelić bramkę, która jest murowana przez zawodników Finlandii. Rosja musi wygrać aby myśleć o awansie, w przypadku straty punktów bardzo sobie komplikuje wyjście. Dlatego od samego początku muszą atakować na bramkę przeciwnika aby ustawić sobie szybko mecz.

Posłużę się statystykami pierwszej kolejki grupy B:
Dania - Finlandia 9:0 RR
Belgia - Rosja 2:4 RR

Rosja potrafi zdobyć więcej rożnych od przeciwnika przy niekorzystnym wyniku (pokazał to pierwszy mecz)
Finlandia przy korzystnym wyniku muruje swoją bramkę i broni się całym zespołem, pozwala nabić wiele rożnych przeciwnikowi
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
16.06.2021
Finlandia - Rosja

Typy:
Finlandia under 2,5 RR @ 2.02
Rosja over 6,5 RR @ 2.08
Rosja handi -3 RR @ 1.87
Unibet

Gram już teraz bo kursy spadną. Mecz Dani z Finlandia pokazał, że to co siedzi w głowach zawodników ma olbrzymie znaczenie. Widzę tutaj podobny scenariusz tzn. Rosja (podobnie jak to było z Dania) starająca się strzelić bramkę, która jest murowana przez zawodników Finlandii. Rosja musi wygrać aby myśleć o awansie, w przypadku straty punktów bardzo sobie komplikuje wyjście. Dlatego od samego początku muszą atakować na bramkę przeciwnika aby ustawić sobie szybko mecz.

Posłużę się statystykami pierwszej kolejki grupy B:
Dania - Finlandia 9:0 RR
Belgia - Rosja 2:4 RR

Rosja potrafi zdobyć więcej rożnych od przeciwnika przy niekorzystnym wyniku (pokazał to pierwszy mecz)
Finlandia przy korzystnym wyniku muruje swoją bramkę i broni się całym zespołem, pozwala nabić wiele rożnych przeciwnikowi
A Rosja gra skrzydłami ? Jak było wczoraj z cornerami z Belgią jak gonili wynik ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom