>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GRUPA B// II Turniej Fifa 07

Status
Zamknięty.
W 2

wislak

Forum VIP
z konkursu juz wyleciales ale na forum cie zostawili jak widze. proszejakiegos moda o zakaz pisania w tym temacie dla zaszkinsa bo juz wypadl z turnieju, co do usuniecia klotn to po co- jest chociaz jakis dowod na to za co wypadles

pozdro
 
W 2

wislak

Forum VIP
NIE GRASZ! decyzja juz podjeta. mogles grac i miales juz nic nie pisac a ty nowy temat robisz itd. koniec spamowania! nie spamuj mi skrzynki tez bo juz z 8 wiadomosci od ciebie od rana dostalem. KONIEC! ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
drugi mecz:
zaszkins (Juventus) - Patrolinho (Werder Brema) 5:0

Gole dla mnie:
Del Piero x2 (raz za karnego)
Trezeguet x2
Zanetti
 
W 2

wislak

Forum VIP
ehh :/ nawet admin = wladza najwyzsza = marcin- pisze ci ze wyjazd a ty dalej grasz i wpisujesz wyniki i userzy pewnie ci ktorzy nie wiedza ze wyleciales traca czas :/ niewiem zaszkins niewiem :/
 
K 0

kofin

Użytkownik
No mój debiut w turnieju wypadł jak najbardziej pozytywnie ???? Lagowało trochę, ale przeszkadzało to zarówno mnie jak i przeciwnikowi, więc nie ma o czym mówić. Sorki, że takie niewygodne miniaturki, ale imageshack odmawiał posłuszeństwa :p





I trochę statystyk dla zainteresowanych...

 
A 0

adrianaz

Użytkownik
Nie wiem czemu ale malo meczy w naszej grupie zostalo rozegranych,grajcie kiedy mozecie!!!
Informacja dla tego kto &quot;opiekuje sie&quot; tym turniejem uzytkownik rebi nie bierze udzialu w tym turze{mial formata;/} wiec moze ktos za niego sie wstawi??
 
W 2

wislak

Forum VIP
NIe ma juz wstawiania
najwyzej nie bedzie brany pod uwage. jest juz zmiana - kofin za marcina i filip za zaszkinsa i koniec
 
W 2

wislak

Forum VIP
kurde nie chce wam nic mowic ale robilem dzisiaj tabele do grupy A. teraz chce zrobic do B.
i tak patrze: poza anulowanymi meczami zaszkinsa graliscie tylko 2 mecze!

M4ciek (Inter) - rebi (Atletico M.) 8:2
AdrianAZ (Roma) – kofin (Milan) 4:5

Ludzie grajcie! Przeicez minely juz chyba z 2 tyg od losowania grup i powinnismy byc na polmetku rozgrywek... poza tym zapowiadam: posypia sie walkowery po 19 listopada bo nie bedziemy czekac na druga grupe tak jak w I edycji
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
bo mecze zaszkinsa powinny byc wliczone do gry a z tymi ktorymi nie gral - walkowery. tak to troche ch.... ze gralem na darmo w koncu bilans 8:3 i 8:2 to cos lepiej niz 3:0

tak jak patrze i wchodze na hamachi to najczesciej jest tylko 1 user: puzon (czyli nie moja grupa)

jak ktos chce grac (ale turniejowo) to pisac do mnie na gg: 33725 (tylko w 1 zdaniu pisac ze chodzi o turniej fify) albo na hamachi [teraz wszedlem i widze tylko userow z grupy A]
 
W 2

wislak

Forum VIP
tyle ze filip go zastapil... wiem ze to glupio no ale potraktuj to jako sparing z dobrym rywalem... morale ci wzrosna ???? :mrgreen:

a jesli chodzi o granie to dobrze ze tu piszesz. beda walki na twoja korzysc jak sie utrzyma to tak!
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
OK panowie moge już grać. Jestem przeważnie w godzinach od 21-0 ale moge być dłużej a moge być i krócej. Czasami mam włączone hamachi na offline, a siedze przy kompie wtedy też moge zagrać chyba, że mam coś ważniejszego do roboty.
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Ja osobiście nie widziałem na hamachi:
▶ Patrolinho
▶ mucios
▶ filip_r2
▶ rebi

Nie widziałem również kofina lecz M4ciek mówił że był wcześniej na hm. Z adrianzem chciałem złapać kontakt lecz grał jakiś mecz. Jak M4ciek wspomniał próbowaliśmy grać jednak lagi jak @#@$@$#@$@.

OK jeden wyjątek ale inni pewnie Fify nawet na dysku nie mają. Sorki ale napisałem taki sam post w II edycja turnieju fifa i jak ktoś chce grać to tam zaglądnie. Jeśli nie będzie odzewu nikogo do 2006-10-10 22:00 to traktuje mecze z tamtą czwórką jako walkowery.

adrianza i kofina prosze o kontat i ustalenie terminu meczu. Jeśli oni nie wyrażą chęci gry do 2006-10-11 22:00 to również mecze traktuje jako walkowery.

Z M4ćkiem zagramy jak nie będzie lagów.

Pozdrawiam
 
W 2

wislak

Forum VIP
4

ale niewiem kurde ;/ grajcie jak najwiecej i juz :/ w waszej grupie syytuacja jest poryta... nie chce nic mowic ale moser obudziles sie 4 dni przed koncem! nie dziw sei ze nie ma nikogo bo aj adriana, macka i filipa czesto widze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom