>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

GRUPA B// II Turniej Fifa 07

Status
Zamknięty.
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
1. Zmieniacie zasady w trakcie rozgrywek (termin)
2. Jak zapewne większość osób wie moge grać 20/21 - 0
3. Ja ich nie widziałem
4. Niewiem może rzeczywiście tamci są na hamachi wtedy jak mnie nie ma, ale niestety ja mam sporo nauki, na dodatek sprawa z Sam-Wiesz-Czym więc niemoge siedzieć 24 godziny na dobe.
5. Poza tym w jednym z pierwszych postów dotyczących drugiej edycji pisało że gramy po 21:00.
 
W 2

wislak

Forum VIP
zmieniamy po glosowaniu. poza tym ja juz jestem po 13 meczch, maciek juz skonczyl, spider ma 11 puzon 10 to chlopie po co 2 tyg czekac... troche dalem za duzo czasu i zrobilem ankiete o skroceniu. i tak sie stalo :mrgreen:

co do godizny: nie wiem ale w 1st edycji gralismy od 22 30 i byl wypasik! a teraz kurde jak siadam po nauce i inncyh obowiazkach o godzinie 23 (wczesniej mam lagi wiec nie ma co) to nie ma nikogo! to jest wkurzajace przyznam bo moge grac nawet z 4-5 meczy i super na lajcie bez lagow a nikoggo nie ma! bylo mowione ze po 21 wiec ludzie dostosujcie sie... :zy3ou: ja tez jestem pod ttym wzgledem za mooserixem :wink:
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Chciałbym zagrac ale niewiem z kim mam grac daj ktos cynk na PW i od razu wbijam na Hamachi i rozgrywamy mecze. Gram Az Alkmar
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Witam

Zgodnie z tym co powiedziałem, uznaje za walkowery mecze z osobami, które nie dały żadnego odezwu i nie zapowiada się na to, żeby zaczeli grać.

I mecz:

Mooserix (Real Madryt) - Patrolinho (Werder Brema)
Wynik: 3:0 wo

Rewanż:

Patrolinho (Werder Brema) - Mooserix (Real Madryt)
Wynik: 0:3 wo

I mecz:

Mooserix (Real Madryt) - mucios (Chelsea Londyn)
Wynik: 3:0 wo

Rewanż:

mucios (Chelsea Londyn) - Mooserix (Real Madryt)
Wynik: 0:3 wo

I mecz:

Mooserix (Real Madryt) - rebi (Atletico Madryt)
Wynik: 3:0 wo

Rewanż:

rebi (Atletico Madryt) - Mooserix (Real Madryt)
Wynik: 0:3 wo


Z resztą istnieje realna szansa zagrania. Choć z M4ćkiem zawsze są lagi jak ze sobą gramy, a Filip prawdopodobnie musi przeinstalować Fife. Z AdrianAZ i Kofinem mecze również są prawdopodobne.


PS. Jeśli któraś osoba, która dostała walkower wyrazi chęć zagrania jak nie będe rozgrywał innego meczu to bardzo chętnie zagram i anuluje walkower.

Pozdrawiam
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
I mecz:

Mooserix (Real Madryt) - M4ciek (Inter Mediolan)
Wynik: 9-1

:gool:
4x Ruud van Nisterlooy
2x Raul
2x David Beckham
1x Roberto Carlos

????
Figo

drugą zobaczył jakiś obrońca
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom