>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa B

szary 0

szary

Użytkownik
Myślę że bardzo dobry typ. W meczach Werderu zawsze pada sporo bramek a wyniki są często podobne do wczorajszego z meczu Villareal - Aalborg. Żadnego z zespołów nie zadowoli remis więc będą musieli się otworzyć i strzelić bramkę już w pierwszych minutach by później spokojnie prowadzić grę. Jeśli tylko pierwszy gol padnie jeszcze w pierwszej połowie to można być pewnym overa. Jesli natomiast zespoły otworzą wynik dopiero w drugiej, może się skończyć skutecznym murowaniem bramki do końca spotkania, ale sądzę że pierwszy scenariusz się sprawdzi.
Jakbym miał typować wynik spotkania to muszę dać Niemców. Panathinaikos naprawdę fatalnie zaczął tegoroczne występy w LM i nie zanosi się żeby to miało się zmienić. Z kolei Werder ma tak ogromną siłę przebicia że nie powinien mieć problemów by wyjść z tego spotkania zwycięsko.
Co do Interu chyba nie ma potrzeby się rozpisywać. Z każdym meczem pokazuje coraz lepszą formę i klasę na miarę finału LM i kolejnego mistrzostwa Włoch. Cypryjczycy sprawili małe niespodzianki ale urwanie punktów Interowi w takiej formie i to na San Siro zakrawałoby o cud.
Panathinaikos Ateny - Werder Brema 2 @ 2.50
Inter Mediolan - Anorthosis Famagusta 1 @ 1.15
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
▶ Zlatan Ibrahimovic Strzelec (1,65) 6/10
Zlatan chyba odblokował się na dobrą co pokazało w ostatnim spotkaniu nie marnuje już seryjnie okazji potrafi zachować ten spokój snajperski i spokojnie umieścić piłkę w siatce rywala. Wielu ludzi mówiło o nim że nie nadaje się już do Interu że przestał strzelać bramki a on regularnie od kilku tygodnik uprzykrza życie obronie rywali sądzę że i dziś podziała jego magia.

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Myślę że bardzo dobry typ. W meczach Werderu zawsze pada sporo bramek a wyniki są często podobne do wczorajszego z meczu Villareal - Aalborg. Żadnego z zespołów nie zadowoli remis więc będą musieli się otworzyć i strzelić bramkę już w pierwszych minutach by później spokojnie prowadzić grę. Jeśli tylko pierwszy gol padnie jeszcze w pierwszej połowie to można być pewnym overa. Jesli natomiast zespoły otworzą wynik dopiero w drugiej, może się skończyć skutecznym murowaniem bramki do końca spotkania, ale sądzę że pierwszy scenariusz się sprawdzi.
Jakbym miał typować wynik spotkania to muszę dać Niemców. Panathinaikos naprawdę fatalnie zaczął tegoroczne występy w LM i nie zanosi się żeby to miało się zmienić. Z kolei Werder ma tak ogromną siłę przebicia że nie powinien mieć problemów by wyjść z tego spotkania zwycięsko.

Panathinaikos Ateny - Werder Brema 2 @ 2.50
Dodam tylko że ostatnie 12 meczów wyjazdowych Werderu w LM to tylko 1 wygrana i to na terenie słabiutkiego Lewski Sofia po męczarniach bo o ile pamiętam wtedy dwie z bramek to ewidentna wina bramkarza Bułgarskiego zespołu więc jak dla mnie w tym meczu zdecydowanie 1X lub nawet 1 po bardzo ładnym kursie 2,75 w bet-at-home i tak też spróbuje zagrac ;)
Dla pokrzepienia serc :

27/09-05 Liga Mistrzów, Grupa C Panathinaikos Athens vs. Werder Bremen 2:1
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Anarthosis zagral dobry mecz, mial swoje sytuacje chociaz Inter moze nie dominowal ale mial przewage. Anarthosis mial jednak szczescie, szkoda ze Sosin nie poszedl w slady Sagana ;P

zastanaiwma sie tylko, czy nasz zespol dalby rade cypryjczykom. Kiedys jechalo sie na mecz z cypryjskim zespolem i spokojnie wywozili 5:0. A tez nie wiem czy potrafilibysmy wygrac chociaz u siebie...

podsumowjac... jestesmy juz za liga slowacka, bialoruska, cypryjska... patrzec tylko jak bedziemy zbierac baty od bogatych klubow z kazachstanu ;/
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Mnie już teraz łatwiej wytypować kolejność biorąc pod uwagę to, iż faza
grupowa osiągnęła półmetek, a i poszczególne zespoły mają za sobą kilka spotkań w swoich ligach. Według mnie na koniec w grupie B będzie tak:
1. Inter
2. Werder
3. Anrthosis
4. Panathinaikos
Inter wiadomo duża klasa i przewaga pod każdym względem nad resztą ekip.
Werder jak dotychczas same remisy, a i w Bundeslidze środek tabeli, ale w końcu się otrząśnie i będzie groźny bo potencjał ma wystarczający.
Anrthosis duża sensacja, ale tylko dla niezorientowanych. Pozostawi w pokonanym polu dwie greckie potęgi czyli najpierw w kwalifikacjach Olympiakos, a teraz przyszedł czas na Panathinaikos. Wbrew pozorom solidna drużyna poparta niemałym kapitałem.
Panathinaikos ma duże problemy pod dowództwem Henka Ten Cate. Holender wcześniej miał duże problemy w Ajaxie i ostatnio jest coraz głośniej o jego ciężkim charakterze.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
vs
Werder Brema - Panathinaikos Ateny Typ: Handicap (0:1) - 1 Kurs: 2.00​

Moim zdaniem najciekawszy typ na najbliższą kolejkę ligi mistrzów, a na pewno na wtorek. Werder w tabeli grupy B ligi mistrzów jak na razie na 3 miejscu po 3 kolejnych remisach. W tej drużynie brzemię na prawdę ogromny potencjał o czym nie wątpliwie świadczą wyniki w Bundeslidze w której od 5 lat niewypadli z najlepszej trójki (w tym 2 razy w dwójce i raz zdobyli mistrzostwo). Mają wspaniałych zawodników takich jak: Diego, Frings czy Mertesacker którzy poradziliby sobie w każdym znaczącym się klubie europy. Werder jednak ten sezon rozpoczął słabo. W Bundeslidze w pierwszych 4 kolejkach zdobyli &#39;&#39;zaledwie&#39;&#39; 5 pkt. Teraz jest już zdecydowanie lepiej. W ostatniej ligowej kolejce rozgromili wręcz mającą spore ambicje Herthe u siebie aż 5:1! W środku zeszłego tygodnia co prawda przegrali ale grali z Bayerem czyli jedną z najlepszych drużyn tego sezonu w Bundeslidze. Jeśli chodzi o Ligę Mistrzów to te &#39;&#39;tylko&#39;&#39; 3 pkt. nie są takie złe. Punkt z Interem na San Siro na pewno można nazwać sukcesem, sądzę że remis w Atenach również. Wydaje się że największą wpadką jest remis u siebie z Anarthosisem ale kto oglądał ten mecz wie że zespół z Cypru bronił się przez cały mecz dosłownie 11 zawodnikami(!), a Werder i tak zdecydowanie przeważał i podkreślam teraz Werder gra znacznie lepiej. Powracając do ostatniego meczu to pomijając wysoki wynik to przede wszystkim gra Bremeńczyków była bardzo, bardzo dobra. Panathinaikos jak na razie zdobył 1 pkt. w meczu właśnie z Werderem tyle że na własnym stadionie. W lidze Grecy grają w kratkę. W ostatnich 5 kolejkach zanotowali 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażkę. Co ciekawe Panathinaikos już w najbliższą niedzielę zagrają z Olympiacosem w wielkich &#39;&#39;derbach Grecji&#39;&#39;. To pokazuje że nie mogą się skopić wyłącznie na wtorkowym meczu ale rozłożyć siły na oba spotkania. Drużyny te grały ze sobą w fazie grupowej Ligi Mistrzów w 2005 roku i w Grecji padł remis natomiast w Bremie Werder wygrał aż 5:1! Myślę że Werder jest mocno zmobilizowany do tego by wreszcie po dwóch suchych latach wreszcie powtórzyć sukces z 2005 roku i awansować do 1/8 finału. Myślę że w tym roku przy niewątpliwie szczęśliwym losowaniu mogą spokojnie powalczyć o awans, a wręcz powinni. Do tego potrzebne jest jednak zwycięstwo u siebie w tym meczu bo zostaną jeszcze mecze z Interem i nieobliczalnym Anarthosisem na ich gorącym terenie. Myślę że dlatego Werder wygra i to wysokim stosunkiem bramek ...
 
S 0

stahu

Użytkownik
Anorthosis-Inter no bet
Werder - PAO over 2,5 1,55
Werder, no chyba rozpisywać się nie muszę. W lidze 2 miejsce w strzelonych bramkach [więcej ma tylko Hoffenheim] , i najwięcej straconych. Średnio w meczach ligowych tej drużyny pada średnio UWAGA 4,64 gola ???? Panatinaikos gole w lidze greckiej potrafi strzelac, w LM Werderowi strzelili 2 gole , zaś na ciężkim terenie na Cyprze trafili do siatki rywala raz. Poza tym jest to mecz ostatniej szansy dla PAO. Także w tym meczu na brak goli nie powinniśmy narzekać. Jak dla mnie - Werder wygra ten mecz, ale PAO odpowie chociaz jedną bramką ????
Dla odważniejszych : Werder B.-Panathinaikos LB / 4+/ 2,20
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Werder Brema-Panathinaikos Ateny
Typ : oba zespoły strzelą gola ? TAK
Kurs : 1,83


Na Weserstadion zawitają Koniczynki by zagrać w ramach LM z Werderem. Buki wyraźnie faworuzyją gospodarzy dając 1,45 na ich zwycięstwo i początkowo miałem tak właśnie zagrać ale patrząc na ostatnie mecze obu zespołów, wychodzi na to że oba są w słabszej dyspozycji i trudno przewidzieć co może się wydarzyć na boisku. W pierwszym meczu w Atenach padł remis 2:2. Werder w LM nie potrafi wygrać na wyjazdach od kilkunastu gier więc atut własnego boiska musi wykorzystywac ale mnie nie przekonuje w chwili obecnej. Co prawda udało się pokonać Herthe aż 5:1 to i tak stracili gola. W tym meczu z Herthą gole strzelali Diego, Rosenberg i Pizarro a więc główna siła napędowa Werderu. Biorąc pod uwagę mecze rozegrane przez Bremeńczyków w obencym sezonie to widać pewną prawidłowość. Otóż może wydawać się to dziwne ale na 16 rozegranych meczy czy to w LM, DFB Pokal i Bundeslidze bramkarz Bremeńczyków tylko w 3 spotkaniach nie musiał wyjmować piłki z siatki a więc widać że obrona jest bardzo dziurawa i każdy potrafi im strzelić conajmniej jednego gola. A Panathinaikos wcale do najsłabszych teamów nie należy przecież. Mantzios, Karagounis czy Salpinigidis są w stanie pokonać bardzo niepwnego Wiese. Panatha to także bardzo overowa drużyna w tym sezonie. Co prawda liga grecka kojarzy się raczej z małą ilością bramek to Koniczynki niejako są wyjątkiem od reguły i lubią grać ofenyswnie. Już raz w historii Panatha gościła w Bremie i poległa z kretesem 1:5. Teraz Werder ma serie 3 remisów pod rząd, a Grecy właśnie w tym meczu walczą o pozostanie w pucharach. Napewno nie zabraknie emocji a najbardziej prawdopodobne jak dla mnie wydaje się że obu zespołom uda się strzelic bramke. Werder wiadomo siła ofensywna napędzana przez Diego, a Panatha może liczyć na &quot;prezenty&quot; defensywy gospodarzy i swojego Karagounisa który jak trzeba uderzy z dystansu i dobrze rozegra.

Przewidywane składy:

▶WERDER: Wiese - Prödl, Mertesacker, Naldo, Pasanen - Baumann - Özil, Hunt - Diego - Pizarro, Rosenberg

▶PANATHINAIKOS: Galinovic - M. Nilsson, Vyntra, Sarriegi, Spiropoulos - Simao, Gilberto Silva - Gabriel, Cleyton, Karagounis - Mantzios
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
VS
Anorthosis Famagusta - Inter Mediolan
Typ: 2⛔ 1.45 w Bwin
Po pierwszym spotkaniu na San Siro myślałem, że bukmacherzy wystawią nieco większy kurs na Inter, ale no cóż, gram to co jest. A jest tak, że to Inter jest zdecydowanym faworytem tego meczu i jest kilka ważnych argumentów na ich zwycięstwo. Co prawda ostatnie mecze Interu nie były rozgrywane w stylu do jakiego nas przyzwyczaili, bo przecież ostatnie wymęczone zwycięstwo z ostatnią Regginą to troche wstyd, po za tym dwa bezbramkowe remisy i w końcu skromne zwycięstwo z Anorthosisem 1:0. Właściwie od tego meczu zaczęła się słaba gra Interu i trwa ,trwa... i spodziewam się, że skończy się we wtorek. Przede wszystkim to zwycięstwo z Anorthosisem praktycznie zagwarantuje im awans do następnej rundy. Pisze praktycznie bo istnieje cień szansy na to, że pozostałe zespoły wysiudają Inter ale szanse są na prawde małe. Teraz, w końcu o składach. Jestem przy Interze więc dalej o nim. Mourinho nie będzie mógł skorzystać z Adriano, strzelca bramki w poprzednim meczu. Po za tym nie zagra Figo, ale on jest nieobecny od dobrych kilku tygodni (nie pamiętam dokładnie jak długo), Cambiasso i Chivu. Troche żal tego ostatniego bo Rumun ładnie fikał. Te absencje w składzie Włochów to nic w porównaniu z tymi u gospodarzy. Anorthosis to żadna potęga ze skromną ławką a w cypryjskim zespole nie będa mogli zagrać trzej najważniejsi zawodnicy czyli: Savio, obrońca Traianos Della i kapitan Nikos Nikolau. Śmiało można napisać, że to oni odpowiadają za utrzymywanie równowagi w zespole. Teraz to chyba spadnie na Łukasza Sosina. ???? W wywiadach przedmeczowych Mourinho podkreślał, że to nie będzie łatwy mecz itp, że gospodarze są znakomicie ustawieni defensywnie i mocni w ataku. Takie gadanie... Anorthosis, którego kolektywem byli/są Savio, Dellas i Nikolau będzie miał bardzo ciężki mecz. Trener gospodarzy powiedział &quot;potrzebujemy wsparcia kibiców bardziej niż kiedykolwiek&quot; ;-). No i jeszcze jedno, na Cyprze liczą się tak naprawdę trzy zespoły, a ostatni ważny mecz z Omonią Nikozja, Anorthosis przegrał okrutnie 4:0. Tym bardziej spotkanie z nimi powinien wygrać Inter. Kurs na zwycięstwo jak pisałem, mógłby być nieco większy ???? a handicap... gram na zespół z Serie A więc to zdecydowanie odpada. ;-)
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
No przyznam szczerze że również mnie strasznie kusi żeby zagrac na Inter jutro ale czy warto po tym kursie? Cóż Inter jak napisał Fabregas ostatnio gra bardzo przeciętnie i to delikatnie mówiąc. Zacznę od tego że tego meczu zespół z Mediolanu wygrać wcale nie musi. Myślę że tutaj na trudnym terenie remis nie będzie dla nich jakąś wielką bolączką. Dodam jeszcze że już w sobotę w Serie A rozegrają u siebie bardzo ważny mecz z zespołem Udinese który co ciekawe po 10 kolejkach jest w tabeli lecz z taką samą ilością punktów. Trenerzy obydwu drużyn nie będą mogli skorzystać w jutrzejszym meczu z usług wszystkich swoich zawodników. W drużynie Timura Kecbai zagrać nie mogą Skopelitis&#39;a, Voskarides&#39;a, Theodotou, Nikolau i Dellas&#39;a. Jose Mourinho nie będzie mógł skorzystać natomiast z: Figo, Jimenez&#39;a, Muntariego, Chivu oraz Adriano. Reasumując mecz w którym Inter jeśli chce wygrać musi zagrać lepiej niż w ostatnich tygodniach. Mecz będzie prawdopodobnie bardzo ostry ... Tak jak przedmówca uważam że po handicap lepiej nie sięgać bo jeśli już Inter wygra, a uważam że jednak wygra bo ma znacznie szerszą kadrę to po bardzo wyrównanym meczu i w minimalnym stosunku bramkowym.

Proponowany typ: 2 Stawka: 2/10
 
simons 646

simons

Forum VIP
Anorthosis Famagusta (+1) - Internazionale
Typ:1
2.45✅
Ekspekt
Temuri Ketsbaia w dzisiejszym meczu nie bedzie mogl skorzystac z Sávio, Traianos Dellas i kapitana Nikos Nikolaou. Z kolei Mourinho ma problemy w obronie - bez Muntari , Chivu i Adriano (wiadomo ze Adri nic nie ma do obrony, jak co ;) )Anathoris zaskoczylo w tej kolejce LM i pokazalo ze jest dobra i zorganizowana druzyna, z kolei - co widac moim zdaniem i w lidze wloskiej - Inter to nie ta Inter co w zeszlym roku. U siebie Famagusta osiaga bardzo ladne wyniki, na pewno stadion bedzie pelen i spodziewam sie dosc nudnego meczu w ktorym gospodarze nie bede sporo ryzykowali a goscie czasem beda probowali strzelic jakas brameczke ... moze i 0-0 ? ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Anorthosis - Inter

Dziś Inter zmierzy się na Cyprze z groźnym Anorthosisem który głodny sukcesu jak i sensacji z Łukaszem Sosinem w składzie. Jednak Inter może już dziś zapewnić sobie awans do następnej rundy ligi mistrzów na pewno stawką meczu dla podopiecznych Jose Mourinho będzie cała pula 3pkt. Prowadzą w tabeli z 7pkt. mogą spokojnie już przygotowywać się do następnej fazy i skupić na lidzę , jednak jest jeden warunek zwycięstwo w dzisiejszym pojedynku. Anorthosis na własnym obiekcie jest mocnym zespołem we wszystkich rozgrywkach strzelili rywalą 17 bramek i zaledwie 3 stracili na własnym obiekcie. 7 wyjazdowych potyczek w nowym sezonie z czego wygrał, aż cztery strzelając w nich rywalom 13 bramek i tracąc 5.(statystyki Interu). Na pewno w zespole Interu zabraknie kapryśnego Adriano , wraca natomiast Julien Cruz , Kontuzja wyelminowała Christiana Chivu , Jimeneza , Figo i Muntariego. Według mnie zdecydowanym faworytem są goście z Italii.

Moje typy :

Anorthosis - Inter - 2 @@ 1,50_7/10
Strzelec Gola :
Zlatan Ibrahimovic @@ 1,90_5/10
Julio Cruz 22 2,40_2/10
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
słyszałem, dziś info, ze Cruz razem z Adriano został ukarany przez Mourinho za spóźnianie na treningi.
pozdro
ta kara miala miejsce przed meczem z Fiora i o ile Adriano nadal jest odsuniety to co do Cruza nie mam pewnosci,
na jednym z serwisow poswieconym Interowi znalazlem przewidywane sklady

Anorthosis: Begaj; Katsavakis, Samaras, Leiwakabessy, Constantinou; Dobrasinovic, Laban, Costa, Savio, Frousos; Sosin.

Inter: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Burdisso, Maxwell; Zanetti, Stankovic, Vieira; Quaresma, Ibrahimovic, Mancini.

Cypryjczycy sa oslabienie, co prawda Inter tez ale lawki rezerwowych tych druzyn to niebo a ziemia, poprostu Wlosi maja szeroka wyrownana kadre a u gospodarzy rezerwowi odstaja poziomem od pierwszej jedenastki dlatego ja typuje Inter dzis.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Anthorsis Famagusta -
Inter Mediolan 2 @1,57
Rewelacja tegorocznej edycji Champions League, podejmia dziś na własnym stadionie - dominatora rozgrywek w ostatnich latach, jeśli chodzi o włoska piłkę - Inter Mediolan. Jeszcze kilka lat temu nikt nie miałby chyba, watpliwości, kto wyjdzie z takiej rywalizacji zwycięsko - byłaby to drużyna &quot;Nerazzuirch&quot; - jednak aktualnie poziom piłki nożnej zdecydowanie się wyrównał i stwierdzenie, że Inter wygra dzisiaj na pewno jest nie do pomyślenia. Jednak wszystko przemawia dzisiaj, za aktualnym mistrzem Włoch - no może, jednak nie wszystko - jedynym atutem piłkarzy z Cypru, będzie z pewnościa własny stadion, na którym już niejedna drużyna miała ogromne problemy. Sam fakt, dla kolegów Łukasza Sosina jest to, że udało im się awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów - niewatpliwie jednak, zasłużyli na to - już w pierwszej rundzie kwalifikacj Champions League musieli pokonać mistrza Armenii - zespół Pyunika Erevan, nie dajac szans półamatorskiemu klubowi szans, na korzystny wynik. W II rundzie przyszły już emocje, towarzyszace pojedynkom z Rapidem Wiedeń - w meczu na własnym podwórku Anthorsis pewnie pokonał Austriaków 3:0 i wydawało się, że sprawa dwumeczu została rozstrzygnięta - jednak w rewanżu drużyna Łukasza Sosina prowadzac 0:1, doprowadziła do nerwowej końcówki przy stanie 3:1, jednak w dwumeczu lepsi byli cypryjczycy i to Oni - w ostatniej już rundzie kwalifikacyjnej mieli okazję zmierzyć się z 3 ekipa Ligi Greckiej sezonu 2007/2008 - drużyna Olympiakosu Pireus. Przed pierwszym spotkaniem, zdecydowanym faworytem byli piłkarze z kraju &quot;Hellady&quot; - jednak już w pierwszym spotkaniu na własnym boisku cypryjski Kopciuszek rozgromił Olympiakos 3:0, wtedy stało się jasne, że w fazie grupowej Ligi Mistrzów będziemy mieli mega sensację - jaka jest obecność Anthorisa, wśród 32 najlepszych klubów na Starym Kontynencie. Jak się okazało, wcale nie była to niespodzianka - gdyż cypryjczycy radza sobie jak dotad kapitalnie w Grupie B - zajmujac po pierwszych 3 kolejkach - 2 miejsce, z dorobkiem 4 punktów, przegrywajac tylko z mediolańskim Interem. Dzisiejszy oponnent mistrza Cypru, nie musiał startować w kwalifikacjach do fazy grupowej, gdyż jako najlepsza drużyna we Włoszech, miała miejsca zagwarantowne z urzędu.
Jak dotad w rozgrywkach grupowych w grupie B - prym wioda dzisiejsi goście - piłkarze Nerrazzurich zgromadzili na swoim koncie 7 oczek, pokonujac dzisiejszych rywali 1:0, oraz zdobyli komplet punktów w spotkaniu z Mistrzem Grecji - Panathinaikosem, na swoim koncie maja również remis z Werderem Brema. Niewatpliwie, można powiedzieć, żę mimo tak dobrych wyników w Lidze Mistrzów - ostatnio obie, drużyny moga mówić o lekkim dołku. Piłkarze z Cypru, dopiero w piatek przerwali niechlubna serię 3 spotkań bez zwycięstwa - pokonujac w lidze APOP Kinyas 2:0, jednak wcześniej piłkarze Mistrza Cypru dostali sromotne lanie od odwiecznego rywala - Apollona Limasol 0:4. Inter również w ostatni weekend przerwał serię 2 spotkań bez zwycięstwa - pokonujac w dość szczęśliwych okolicznościach piłkarzy Regginy 2:3 (w ostatniej minucie skórę Interowi uratował Ivan Cordoba, strzelajc zwycięska bramkę), trenera Mourinho musiał jednak martwić styl gry Jego podopiecznych, wprawdzie Inter jest niepokonany od 7 kolejnych spotkań, to jak już wspomniałem styl ostatnich meczów mistrza Włoch, nie mógł napawać optymizmem. Piłkarze z wysepki na Morzu Śródziemnym na pewno będa chcieli przerwać, bardzo kiepskie stosunki spotkań Anthorsisu z drużynami Włoskimi, jak dotad drużyna z Cypru rozegrała 18 spotkań z włoskimi klubami - aż 15 z nich rozstrzygnięto na korzyść piłkarzy z Italii, trzykrotnie druzyny dzieliły się punktami, o dziwo również włoska drużyna jest autorem ostatniej porażki Anthorsisu na stadionie w Famaguście, na arenie międzynarodowej - sztuki tej dokonała drużyna Palermo. Dziś jednak seria zwycięstw Cypryjczyków na własnym boisku, może zostać przerwana, gdyż Inter to kapitalna drużyna - a trener gospodarzy Timura Kecbai - nie będzie mógł skorzystać z usług: Savio, Dellasa, Nikolau, Skopelitis, Voskarides, Theodotou. Nieobecność z pewnościa pierwszej trójki będzie bardzo ważna, gdyż Savio oraz Dellas to nie tylko bardzo ważne ogniwa defensywnej układani Kecbai&#39;ego, ale również maja spory wpływ na morale kolegów z drużyny, gdyż Savio i Dellas to piłkarze doświadczeni i swoim doświadczeniem, na pewno mogliby wspomóc młodszych kolegów w trudnych momentach, równie ciężkim orzechem do zgryzienia dla Cypryjczyków będzie zastapienie - kapitana drużyny Nikolau. Piłkarze z Mediolanu przyjada dzisiaj na Cypr bez nastepujacych graczy - Figo, Jimenez, Muntari i Chivu, jeśli dodamy do tego grona zawieszonego Adriano - to lista może być dla niektórych naprawdę spora - jednak trener Jose Mourinho, jest przygotowany to jeszcze bardziej ekstremalnych sytuacji, gdyż w Interze taka sytuacja to chleb powszedni - może on również liczyć na długa ławkę rezerwowych. Niekwestionowanym faworytem dzisiejszej potyczki będzie drużyna Interu, która na arenie międzynarodowej jest drużyna zdecydowanie bardziej doświadczona, ponadto dysponuje zawodnikami lepszymi oraz bardziej doświadczonymi - dla Cypryjczyków sama możliwość zagrania wśród piłarskiej śmietanki jest niezwykłym sukcesem, nie tylko drużyny Anthorsisu, ale całej cypryjskiej piłki - z kolei Inter nie marzy o niczym innym jak o triumfie w elitarnej Lidze Mistrzów - na pewno stać ich na to ! Dzisiejsze zwycięstwo zdecydowanie przyblizy ich do tego celu, zwycięstwo będzie oznaczać - praktycznie pewny awans do czołowej 16 drużyn w Europie, zwycięstwo da im poczucie pewności !
Składy :!:
Anthorsis: Begaj; Katsavakis, Samaras, Leiwakabessy, Constantinou; Dobrasinovic, Laban, Costa, Theodotou , Frousos; Sosin.
Inter: Julio Cesar; Maicon, Cordoba, Burdisso, Maxwell; Zanetti, Stankovic, Vieira; Quaresma, Ibrahimovic, Mancini
 
szary 0

szary

Użytkownik
Podobnie jak większość przewiduję dziś wygraną Interu, chociaż atmosfera nie jest za dobra po odsunięciu od składu Adriano, który bądź co bądź strzelił jedyną bramkę w pierwszym meczu z mistrzem Cypru. Jednak nawet bez niego mogą to spotkanie wygrać. Po takim kursie jednak szkoda ryzyka. Już wolę postawić na jednobramkowe zwycięstwo gości po dużo lepszym kursie. Wystarczy im przecież sama wygrana. Nie będą specjalnie forsować jak najwyższego wyniku.
Anorthosis Famagusta - Inter Mailand (1:0) X @ 3.50

Drugi mecz to oczywiście wygrana Werderu. Zagrają bez Fringsa, ale ławka rezerwowych długa. Co innego w Panathinaikosie, Ivanschitza trudno będzie zastąpić. W pierwszym meczu było 2-2 więc w Bremie powinno być wyraźne zwycięstwo, choć nie zaryzykowałbym typu na Werder z handi. Dla gości to mecz owszystko więc na pewno łatwo nie dadzą się lać. Możliwa jest wygrana 1 bramką.

Werder Bremen - Panathinaikos 1 @ 1.40
Werder Bremen - Panathinaikos over 2.5 @ 1.55
E: Jednak doszedłem do wniosku że warto postawić na Werder z handi. 3 lata temu już grali w 1 grupie i wówczas skończyło się 5-1 dla zespołu z Bremy. W tym sezonie Panata nie jest wcale lepsza. Werder gra w kratkę ale u siebie potrafi zmiażdżyć każdego rywala. Mam tylko nadzieję że nie skończy się wynikiem 2-0 bo bardzo liczę na over w tym meczu.
Werder Bremen - Panathinaikos (0-1) 1 @ 1.95
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Werder Brema -
Panathinaikos Ateny 1 @ 1,45
40 tysięcy widzów zgromadzonych na
Weserstadion, dzisiaj będzie oczekiwało od swoich pupili z pewnościa powtórki z ostatniego ligowego spotkania, kiedy to piłkarze z Bremy pokonali berlińska Herthę w stosunku 5:1, z pewnościa może to napawać optymizmem przed dzisiejszym pojedynkiem z &quot;Koniczynkami&quot;, które ostatnio znajduja się w bardzo kiepskiej formie - piłkarze z Aten zajmuja &quot;odległe&quot; jak na swoje możliwości - 4 miejsce w Greckiej I lidze, jednak w ostatnich 3 spotkanaich ligowych zdobyli zaledwie 5 punktów, równie słabo były klub Emanuela Olisadebe i Tomasza Warzychy radzi sobie w Lidze Mistrzów, w której jak dotad wywalczył zaledwie 1 punkcik, remisujac właśnie z dzisiejszym rywalem - piłkarzami Werderu Brema 2:2. Dla obu drużyn jest to spotkanie niezwykle ważne, obie drużyny jeśli chca awansować do 1/8 finału powinny te spotkania wygrać, w lepszej sytuacji jest drużyna niemiecka, która aktualnie ma na swoim koncie 3 punkty - piłkarze Werderu w Lidze Mistrzów zanotowali jak dotad 3 remisy. Dzisiaj oczekuja na pierwszy komplet punktów, gdyż wydaje się, że Werder po powrocie do składu brazylijskiego rozgrywajacego - Diego, odzyskuje wigor - świadczy o tym pewne zwycięstwo w Bundeslidze, w trudnej sytuacji znajduja się natomiast Koniczynki, które maja w tym tygodniu dwa niezwykle ważne spotkania - pierwsze to dzisiejszy pojedynek z Werderem o być, albo nie być w Lidze Mistrzów - a także spotkanie o podobnym charakterze tyle, tylko że na krajowym podwórku z Olympiakosem, jeżeli Koniczynki przegraja z odwiecznym rywalem - będa miał już 8 punktów straty do lidera. Z dwojga złego musza postawić na jedno ;) śmiem twierdzić, że dla Koniczynek ważniejsze okaże się krajowe podwórko - gdyż majac w zanadrzu spotkanie wyjazdowe z Interem oraz z wymagajacym Anthorsisem, o awans będzie im niezwykle ciężko. Obie drużyny już spotykały się w Lidze Mistrzów w swojej historii, było to w sezonie 2005/2006 - wtedy to w fazie grupowej - wygrywali gospodarze w Atenach gospodarze wygrali 2:1, natomiast w Bremie Werder zrewanżował się Panathinaikosowi pokonujac ich 5:1. W tym sezonie, odnotowano remis 2:2. W dzisiejszym spotkaniu trener gospodarzy - Thomasa Schaaf, nie będzie mógł desygnować do boju - Daniel Jensena i Martin Harnika oraz zawieszonego Torstena Fringsa, do składu natomiast powraca Clement Fritz. Holenderski trener Panathinaikosu nie zabrał dzisiaj do Niemiec - swojego gwiazdora, najlepszego pomocnika - Andreasa Ivanschitza, a ponadto nie polecieli - kontuzjowani Rodrigo Souza i Sotiris Ninis. Osłabienia po stronie gości w moim odczuciu sa większe, gdyż brak mózgu zespołu - reprezentanta Austri, będzie mocno odczuwalny. Z kolei Thomas Schaaf będzie miał do dyspozycji prawie cały skład oprócz w/w zawodników, niewatpliwie niezwykle ważny był powrót do składu brazylijskiego mózgu druzyny - Diego, który rozegrał kapitalna partię z Hertha. Powrót do składu byłego zawodnika Porto, jest ogromnym wzmocnieniem. Uważam, że gospodarze w pełni wykorzystaja atut własnego stadionu i pewnie pokonaja najlepsza grecka drużynę, która ostatnio notuje słabsze wyniki. Dla Werderu jest to mecz o być albo nie być, więc powinni od poczatku rzucić się do natarcia na bramkę strzeżona przez Galinovica. Drużyna PAO była budowana praktycznie przed sezonem od podstaw, i o ile Werder posiada długa ławkę rezerwowa, tyle Ateńczycy nie moga pozwolić sobie na ten komfort.
Składy :!:
Werder: Wiese - Prödl, Mertesacker, Naldo, Pasanen - Baumann - Özil, Hunt - Diego - Pizarro, Rosenberg
PAO: Galinovic - M. Nilsson, Vyntra, Sarriegi, Spiropoulos - Simao, Gilberto Silva - Gabriel, Cleyton, Karagounis - Mantzios​
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Anorthosis Famagusta - Inter Milan
Typ:X(HT)
Kurs:2.35
Buk:Expekt
Analiza:
W pierwszym grupowym pojedynku tych drużyn Inter , w Mediolanie na San Siro z trudem pokonał przeciwnika z egzotycznego Cypru - 1:0.
Dlatego teraz gdy nerrazurri grają na wyjeździe będzie im jeszcze ciężej .
A że gospodarze nie są słabi pokazali w innych meczach Ligi Mistrzów .
W 3 dotychczasowych meczach ugrali już 4 punkty i jak na razie są na miejscu dającym awans do 1/8 Pucharu.
Punkty te wywalczyli jak wiadomo w potyczkach z Panathinaikosem(zwycięstwo u siebie) i Werderem (remis na wyjeździe).
Inter nie jest w najwyższej dyspozycji co pokazują choćby dwa nie dawne remisy w Serie A i bardzo wymęczone zwycięstwo w meczu z Regginą .
Oczywistą sprawą jest również atut własnego boiska , jakim dysponują &quot;Cypryjczycy &quot;.
W tej analizie starałem się udowodnić , że Anorthosis jest w stanie przez co najmniej 45 minut powstrzymywać giganta z Włoch i myślę , że przedstawiłem wystarczające argumenty .
 
o.s.t.r 0

o.s.t.r

Użytkownik
Spotkanie : Werder - Panathinaikos
Typ : Czas pierwszej bramki (od 31-szej minuty lub później)
Kurs : 2.60
Bukmacher : expekt
Dziś Liga Mistrzów a to równoznaczne jest z emocjami, wielkimi emocjami na stadionach Europy. Jednym z ciekawszych spotkań będzie na pewno konfrontacja drużyny z Niemiec oraz Grecji. Jest to czwarta kolejka, a więc rewanże trzeciej. W Grecji na stadionie Panathinaikosu padł remis 2:2. Wynik nikogo nie zdziwił ani nie zaskoczył. Bramki padały, Werder był faworytem, ale dotychczasowa słaba forma nie pozwoliła wygrać. Dziś zapowiada się nam całkowicie inne spotkanie. Na pewno będzie to mecz walki. Werder potrzebuje punktów, by dogonić Cypryjczyków. Jestem w 99% pewien, że gospodarze wygrają, ale nie stawiam tego, ponieważ za mały jest kurs. Moim głównym typem jest to, że bramka padnie po 30 min. Kurs godny zagrania. Werder rzuci się do ataku od pierwszych minut ? Myślę, że tak ! Myślę jednak również, że Grecy są na to przygotowani i wytrzymają 30 min bez gola. Takie jest moje zdanie, a wątpliwości na temat jednej bramki w meczu to nie mam ! Pozdrawiam O.S.T.R.
 
max699 0

max699

Użytkownik
to co się dzieje w meczu interu to przerasta wszystko grają jak na treningu niby ciągła przewaga ale jak można stracić 2 tak bezsensowne bramki to nie mam pojecia parodia dawno takiego błedu jak przy pierwszej straconej to nie widziałem choć mam jeszcze nadzieje że w 2 cos trafią.
 
xael 83

xael

Użytkownik
W prawdzie nie wiem co sie dzisiaj stało w tej grupie .
Inter to jeszcze , mimo to że zagrałem na niego spodziewałem się zaciętego pojedynku , ale to co Werder zrobił to jest dla mnie co najmniej bardzo dziwne
0:3... kto by pomyślał
 
Do góry Bottom