>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Holandia, Ukraina, Austria, Macedonia Płn [13-21.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
N 362,5K

niewierny-janek

Użytkownik
No, ale jak to ? Holandia z pierwszego , a z trzeciego będą wybrane zespoły z różnych grup więc skąd wiedzą, że z 3 wyjdą ? Sorry za te pytania, ale za skomplikowane dla mnie to wychodzenie z 3 miejsca
Z 3 miejsca 4 pkt powinny dać awans, raczej ciężko będzie nie awansować z takim dorobkiem punktowym i przy bilansie bramkowym jaki mają Ukraina i Austria.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Holandia - Macedonia Północna BTTS @1.94 Fortuna
Jak wszyscy wiedzą Macedonia gra bardzo otwartą piłkę z dużą liczbą bramek w obie strony. Na 7 meczy w tym roku w każdym strzelali bramkę a tylko w dwóch nie tracili jednak były to mecze z Kazachstanem i Liechtensteinem, w 2 meczach na Euro BTTS był pokrywany szybko w jednym meczu już w 28 minucie a w drugim w 57. Holandia za to juz w pierwszym meczu z Ukrainą straciła 2 gole w drugim z Austrią też mogła stracić bramkę. Teraz mamy mecz o pietruszkę bo Holandia ma już pewne pierwsze miejsce a Macedonia pewne 4. Wydaje mi się że Holandia wystawi rezerwowy skład a Macedończycy będą bardzo chcieli zdobyć pierwszy historyczny punkt na mistrzostwach i spodziewam się bardzo otwartego meczu myślę że możemy nawet zobaczyć po dwie bramki z obu stron jednak BTTS wydaje się najpewniejszym zdarzeniem w tej grupie w ostatniej kolejce.
 
Ostatnia edycja:
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Poczekam chyba pierwsze 15 minut meczu Austria-Ukraina zeby sprawdzic podejscie obu druzyn. Remisem tu śmierdzi na kilometr - szczerze mówiąc wątpię, że którakolwiek drużyna będzie wybrzydzać rywalem, bo Włosi już czekają, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że drugim rywalem będzie ktoś z F. Drogą kalkulacji po obu stronach wyczuwam remis.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Rozumiem, że remis w meczu Ukraina - Austria jak padnie remis bezbramkowy/bramkowy to obie ekipy mają pewny awans bez żadnych kalkulacji?
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Rozumiem, że remis w meczu Ukraina - Austria jak padnie remis bezbramkowy/bramkowy to obie ekipy mają pewny awans bez żadnych kalkulacji?
MOIM ZDANIEM TAK.
Szwajcarów wyprzedzą, bo lepszy bilans goli. I w naszej grupie jeśli my wygramy ze Szwecją, to Szwedzi będą mieli od Austrii gorszy bilans. A tylko 2 z 6 odpadają.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Przed meczem może być
No, ale jak to ? Holandia z pierwszego , a z trzeciego będą wybrane zespoły z różnych grup więc skąd wiedzą, że z 3 wyjdą ? Sorry za te pytania, ale za skomplikowane dla mnie to wychodzenie z 3 miejsca
Totalizator sportowy przeprowadzi losowanie ;). Tak poważnie to nic skomplikowanego w tym nie ma wychodzą 4 drużyny z najlepszym dorobkiem punktowym. Jedynie nie wiadomo z kim te drużyny zagrają w 1/8 finału bo to jest uzależnione od tego z których grup będą te drużyny. I tak z tej grupy drużyna z 3 miejsca za rywala będzie miała albo zwycięzcę grupy Francja/Niemcy/Portugalia albo zwycięzcę naszej grupy. Drużyna z drugiego miejsca trafia na Włochów. Tutaj Austria jest w lepszej sytuacji i im bardziej powinno zależeć na remisie bo mogą przykładowo trafić Szwecję Polskę, a nawet Słowację.
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
Ukraina jest w lepszej sytuacji niż Austria bo mają lepszy bilans bramkowy i przy remisie to oni wychodzą z 2 miejsca
Tylko czy lepszą sytuacją jest awans z 2 miejsca i wpadnięcie na Włochy? Fakt, że zajęcie 3 miejsca po pierwsze nie daje gwarancji awansu (choć raczej z 3 punktami i bilansem 4-5, przy założeniu, że Ukraina przegra 1-0, to raczej by wyszli), a poza tym nie wiadomo, na kogo trafią. Czy na zwycięzcę naszej grupy czy grupy śmierci.

Ciężko ocenić, co się tu wydarzy.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Wg mojej oceny obie drużyny nie będą walczyć za wszelką cenę o wygraną, podzielą się punktami i oba teamy zadowolone. Nie zapominajmy, że czekają je kolejne mecze lub na pewno mecz. Czysto piłkarsko też nie widzę faworyta więc remis może paść. Będziemy mądrzejsi wieczorem. Ja zaryzykowałem w dublu z Danią.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Ukraina jest w lepszej sytuacji niż Austria bo mają lepszy bilans bramkowy i przy remisie to oni wychodzą z 2 miejsca
Tyle to ja wiem. Tylko jak widać nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Remis pasuje obu ekipom bo zapewne da awans i Austrii i Ukrainie. Ale remis spowoduje że Ukraina trafia na Włochy, a Austria na zwycięzce naszej grupy lub grupy z Francją. Więc dla kogo ten remis daje więcej Ukrainie czy Austrii która w najbardziej optymistycznej wersji może trafić na Słowację?
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Czyli podobnie jak w grupie gdzie jest Anglia i Czechy - (tu nikt nie chce być pierwszy w grupie). Nikt nie chce 2 miejsca bo wpada na Włochy. Austria też nie chce więc się o zwycięstwo zabijać nie będą. Nudne 0-0 i do kolejnej rundy .
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
Pierwsze miejsce jest zarezerwowane dla Holandii. Co do drugiego to nie jest tak że nikt go nie chce bo Ukraina zadowoli się drugim przy zwycięstwie bądź remisie ( jak przegra to prawdopodobnie leci z turnieju). Obie ekipy mogą zająć 3 miejsce ale awans z trzeciego może wywalczyć tylko Austria z tym że muszą zremisować by tak się stało.

Ja osobiście nie pchałbym się w remis po kursie 2.00. Zagrałbym dw 0:0 na co można złapać kurs w okolicach 5.00 albo poczekał do meczu i zagrał remis gdy któraś z drużyn obejmie prowadzenie.
 
Ostatnia edycja:
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
No jak Austria wygra 1-0 to tez bedzie ladnie, wszyscy wykiwani a Ukraina tez moze chyba awansowac jeszcze

Apropo dlaczego udawac hipokrytow i sie oburzac jesli jednym i drugim pasuje wynik to dlaczego nie moga on i wyjsc na boiska podac sobie rak i zejsc do szatni po minucie? Co w tym oburzajacego?

Jesli obie strony na cos sie zgadzaja i umawiaja, nikt nie ma nic do gadania, bo niby dlaczego.

Nie widze zadnego problemu jesli obu pasuje wynik, po co ryzykowac kontuzje.

To innych problem ze nie grali wystarczajaco dobrze i teraz ich los zalezy od innych, jesli taka Hiszpania czy Dania nie wygrala ani jednego meczu to niech teraz nie kwili bo to ich wina ze odpadna, a nie ze ktos sie umowil

Apropo jak juz remis to chyba lepszy dla obu druzyn jest wysoki remis typu 2-2, 3-3 no nie?, Ale kazdy remis ich premiuj, bardziej wysoka porazka sie oplaca w stylu 4-5 niz 0-1 przy ewentualnej walce o trzecie miejsce z trzema punktami, zgadza sie?
 
N 362,5K

niewierny-janek

Użytkownik
No jak Austria wygra 1-0 to tez bedzie ladnie, wszyscy wykiwani a Ukraina tez moze chyba awansowac jeszcze

Apropo dlaczego udawac hipokrytow i sie oburzac jesli jednym i drugim pasuje wynik to dlaczego nie moga on i wyjsc na boiska podac sobie rak i zejsc do szatni po minucie? Co w tym oburzajacego?

Jesli obie strony na cos sie zgadzaja i umawiaja, nikt nie ma nic do gadania, bo niby dlaczego.

Nie widze zadnego problemu jesli obu pasuje wynik, po co ryzykowac kontuzje.

To innych problem ze nie grali wystarczajaco dobrze i teraz ich los zalezy od innych, jesli taka Hiszpania czy Dania nie wygrala ani jednego meczu to niech teraz nie kwili bo to ich wina ze odpadna, a nie ze ktos sie umowil

Apropo jak juz remis to chyba lepszy dla obu druzyn jest wysoki remis typu 2-2, 3-3 no nie?, Ale kazdy remis ich premiuj, bardziej wysoka porazka sie oplaca w stylu 4-5 niz 0-1 przy ewentualnej walce o trzecie miejsce z trzema punktami, zgadza sie?
Czytam często Twoje wpisy i jeszcze nie spotkałem się z rzadnym mądrym. Są one po prostu bezsensowne i głupie.

Mecz piłki nożnej trwa 90 minut i nie można go zakonćzyć po 1 minucie. Jeżeli obu pasuje remis to muszą tak zagrać, ale w taki sposób by nie dać podstaw do podejrzeń o ustawiony mecz.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Czytam często Twoje wpisy i jeszcze nie spotkałem się z rzadnym mądrym. Są one po prostu bezsensowne i głupie.

Mecz piłki nożnej trwa 90 minut i nie można go zakonćzyć po 1 minucie. Jeżeli obu pasuje remis to muszą tak zagrać, ale w taki sposób by nie dać podstaw do podejrzeń o ustawiony mecz.
no bo nie dorosles do wyzszej retoryki. To jest po prostu wyzszy powiom dywagacji. Slyszales o cytacie 'co dla ciebei jest sufitem dla mnie jest podloga'?

Ale moze kiedys zrozumiesz, to na pierwszy rzut oka nie ma sensu, ale wiekszosc jest glupia (ludzi, nie moich postow, hehe) i bardzo dobrze.

Co zlego w ustawionyym meczu jesli obu pasuje. Jesli ktos jest wykiwany to ktos inny, kto mogl sie postarac o zwyciestwo a zawiodl to niech do siebie ma pretensje

Dlaczego niby Ukraina czy Austria ma sie zabijac dla Danii czy hiszpanii, dla jednych i drugich dobre jest wywalenie obu bo jedi obrze graja, a drudzy moga byc grozni, strasza poki co nazwa

Na miejscu obu bym polozyl sie na boisku i remis. A niech sobie krzyczy caly swiat to nasza sprawa (Austria, Ukraina)
 
N 362,5K

niewierny-janek

Użytkownik
no bo nie dorosles do wyzszej retoryki. To jest po prostu wyzszy powiom dywagacji. Slyszales o cytacie 'co dla ciebei jest sufitem dla mnie jest podloga'?

Ale moze kiedys zrozumiesz, to na pierwszy rzut oka nie ma sensu, ale wiekszosc jest glupia i bardzo dobrze.

Co zlego w ustawionyym meczu jesli obu pasuje. Jesli ktos jest wykiwany to ktos inny, kto mogl sie postarac o zwyciestwo a zawiodl to niech do siebie ma pretensje

Dlaczego niby Ukraina czy Austria ma sie zabijac dla Danii czy hiszpanii, dla jednych i drugich dobre jest wywalenie obu bo jedi obrze graja, a drudzy moga byc grozni, strasza poki co nazwa

Na miejscu obu bym polozyl sie na boisku i remis. A niech sobie krzyczy caly swiat to nasza sprawa (Austria, Ukraina)
Tu nie ma żadnej wyższej retoryki. Cytat znam, ale nie rozumiem co on ma wspólnego z tym tematem. Nie znasz mnie, więc nie pisz co dla mnie jest sufitem a co podłogą.

Wg Twojej teorii piłkarze i trenerzy ustawiali by sobie mecze i chodzi potem do bukmachera obstawiać. Istnieją jeszcze na tym świecie jakieś zasady fair play.

A Ty słyszałeś kiedyś o poprawnej polszczyźnie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom