>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C:Sporting,Lille, Levski Sofia, Genk

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Grupa C:Sporting,Lille, Levski Sofia, Gent
- Sporting Lizbona

- Lille

- Levski Sofia

- Gent

Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Na moje oko to pierwsze miejsce zajmie Sporting, a drugie Lille. Levski i Genk zapewne odpadna z grupy.
Sporting jest znana firma w Europie, chociaz ostatnio bez wiekszych sukcesow, ale zawsze jest to juz druzyna ograna i doswiadczenie powinno im pomoc.
Co do Lille to moze nie ma w druzynie wielkich gwiazd, ale jest to druzyna ktorej pilkarze charuja na boisku, i zawsze przynosi to jakis efekt.
Co do Genku i Levskiego to nie powinny one stanowic zadnego wiekszego zagrozenia dla dwoch pierwszych ekip.
Reasumujac:
1. Sporting
2. Lille
3. Levski
4. Genk
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Gent, a nie Genk.

Lille dla mnie tutaj faworytem, zawsze poukładana druzyna, bez wiekszych &quot;wtop&quot;, utrzymuja dobry poziom od paru lat, jak odpadaja to z pożądną firma. o drugie powalczy Gent Gandawa z chimerycznym Sportingiem. jesli ten Coulibaly, znajdzie znow forme jak w poprzednim sezonie, kto wie, moze pociagnie indian do awansu.
1. Lille OSC 2. Sporting Lizbona 3. KAA Gent 4. Lewski Sofia
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Zdecydowani faworyci tej grupy to Sporting i Lille OSC z przewagą pierwszej pozycji dla Portugalczyków, ponieważ to ograna w Europie ekipa, regularne występy w pucharach i ogólnie w tej stawce personalnie wyglądają najlepiej. Francuzi zdecydowanie lepsi od Gentu i Levskiego, ale kilka punktów na wyjazdach mogą potracić, jednak wyjście z 2 pozycji jest dla nich spokojnie do osiągnięcia. Levskiego stawiałbym tu wyżej niż Gent. Dlaczego? Dlatego, iż Levski kilka lat temu grał w ćwierćfinale PU, poza tym 26krotny mistrz Bułgarii wydaję mi się &quot;bardziej ogarnięty&quot; niż Gent, który był finalistą Intertoto w ... 2006 roku. Oczywiście czynniki, które ująłem były kilka lat temu, ale przecież nic się się nie liczy tak, jak mocne personalia i nabyte doświadczenie.


1. Sporting CP Lizbona
2. Lille OSC
3. Levski Sofia
4. KAA Gent
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
OSC LILLE - SPORTING LIZBONA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,61 Bet365
Nie będe ukrywał, że nie bazowałem przy tym typie na statystykach. One tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że under to dobra opcja w tym spotkaniu. Lille ma problemy z wykończeniem akcji w meczach. DOpiero w niedziele w starciu z Lens się jakby przełamali i strzelili aż 4 gole. Sporting w Portugalskiej lidze też nie grzeszy skutecznością, szczególnie wyjazdy Sportingu są bardzo underowe. Starcie obu stylów gry powinno oznaczac wyrównane boje w środku pola wg mnie. Lille w tym meczu bez Chedju, De Melo i Béria. Jeżeli o mnie idzie to widze tutaj nawet 0:0, albo jednobramkowe zwycięstwo któregoś z zespołów, ale to takie przedmeczowe przewidywania. ZObaczymy co się wydarzy:wink:

LILLE : Landreau - Debuchy, Rami, Rozenhal, Emerson - Balmont, Mavuba (cap), Cabaye - Hazard (ou Gervinho), Frau, Obraniak

SPORTING : Rui Patricio - Joao Pereira, Carriço, A.Coelho, Evaldo - André Santos, J.Valdès, M.Fernandez, Zapater - Y.Djalo, Liedson
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Z tego co wiem, to Liedson jest zawieszony za kartki i nie zagra, a kontuzjowani są Maniche i Pedro Mendes ;]
Robson //Skład brałem z portalu footbal365.fr więc myślałem, że dobry podają. Nigdzie więcej nie sprawdzalem absencji. Thx za info;)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Przed kilkunastoma minutami trener Paulo Sergio ogłosił listę 19 piłkarzy, których zabierze ze sobą do Francji na mecz OSC Lille w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej. W kadrze nie ma zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Liedsona oraz kontuzjowanych: Manche, Pedro Mendesa, Lenadro Grimiego oraz Marata Izmailova. Z wyboru trenera w Lizbonie pozostanie Tales. Jest natomiast w kadrze inny nowy nabytek Lwów: Timo Hildebrand.

OTO PEŁNA LISTA POWOŁANYCH NA MECZ PRZECIWKO LILLE:
Bramkarze: Rui Patrício, Tiago e Hildebrand;
Obrońcy: Abel, João Pereira, Polga, Carriço, Nuno André Coelho, Torsiglieri, Evaldo;
Pomocnicy: André Santos, Zapater, Vuckevic, Matias, Valdes e Diogo Salomão;
Napastnicy: Saleiro, Yannick, Postiga.



Jeśli dołożymy do tego fakt, że Sporting czekają w niedzielę derby Lizbony z Benficą oraz fakt jak na swoim boisku radzą sobie Francuzi to mamy raczej pewne zwycięstwo gospodarzy. Pamiętajmy, że w poprzednim sezonie Lilli odprawiło u siebie w rozgrywkach LE Liverpool, Genuę czy też Galatasaray.

Lille 1,90
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Lille to drużyna underowa. Myślę że typ poniżej 2,5 gola jest dość pewny, a poniżej 3,5 gola bez problemu powinien wejść. Sporting to chimeryczna drużyna. Potrafi się zmobilizowac na najważniejsze mecze, ale zarówno przegrać z ekipami o wiele wiele słabszymi. Ostatnie spotkanie w lidze portugalskiej mega underowe wynik 0:0 z Olhanense. Podsumowując: w 4 meczach ligowych Sportingu aż 3 z nich zakończyły się underami poniżej 1,5 gola! Można spokojnie powiedzieć że gradu bramek w tym meczu nie będzie. W dodatku zachowawcza gra, bo jest jeszcze w zanadrzu rewanż w Portugalii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom