>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie jak radzicie. Mam Islandia (1X) które mi zamyka grubo zagrany dubelek z Niemcami. Grałem to jeszcze przed meczem Nigeria - Islandia i nie sądziłem, że Nigeria wygra więc założyłem, że Chorwacja będzie chciała wypchnąć Argentynę remisując z Islandią + czeka ich ciężki turniej i najzwyczajniej w świecie mogą nie chcieć się bić. Jednak z minuty na minutę maleją kursy na Chorwację. Modric mówił, że chcą &quot;pomóc&quot; Argentynie wygrywając z Islandią.
Moje pytanie: czy ktoś coś słyszał oprócz tej jednej wypowiedzi Modrica jak zamierza podejść do tego Chorwacja. Jak w takich sytuacjach się za zachowują Chorwaci ? Jak byście w ogóle to grali ? Proszę o radę bo nie wiem co mam robić.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
&quot;Zlatko Dalić da pewnie odpocząć swoim największym gwiazdom ze względu na pewny już awans do fazy pucharowej, a także możliwość złapania niepotrzebnej żółtej kartki – jedynym zawodnikiem, który we wtorek zagrać nie może, jest Brozović, który złapał już właśnie dwa żółtka.&quot;
Czyli Chorwacja gra jutro rezerwami co jest bardzo zrozumiałe. Kursy na Chorwatów podskoczyły z początkowych 1,60 do 2,20. Niewadomą jest czy będzie im zależeć na udupieniu Argentyny, choć uważam, że Argentyna sama nie podoła Nigerii. A może rezerwowi będą chcieli się pokazać, nie mają słabej ławki. Tego przed meczem się nie dowiemy, ale Chorwacja nię będzie tutaj gryzła trawy w 100% także zwycięstwo/remis walecznych Islandczyków wydaje się realne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
&quot;Zlatko Dalić da pewnie odpocząć swoim największym gwiazdom ze względu na pewny już awans do fazy pucharowej, a także możliwość złapania niepotrzebnej żółtej kartki – jedynym zawodnikiem, który we wtorek zagrać nie może, jest Brozović, który złapał już właśnie dwa żółtka.&quot;
Czyli Chorwacja gra jutro rezerwami co jest bardzo zrozumiałe. Kursy na Chorwatów podskoczyły z początkowych 1,60 do 2,20. Niewadomą jest czy będzie im zależeć na udupieniu Argentyny, choć uważam, że Argentyna sama nie podoła Nigerii. A może rezerwowi będą chcieli się pokazać, nie mają słabej ławki. Tego przed meczem się nie dowiemy, ale Chorwacja nię będzie tutaj gryzła trawy w 100% także zwycięstwo/remis walecznych Islandczyków wydaje się realne.
Źle się wyraziłem kursy na Islandia(1x) podskoczyły z 1,59 do 1,71, ale na Chorwację chyba też zmalały co właśnie jest dziwne, szczególnie jak napisałeś o tym, że mają wyjść rezerwami...
Dziwna sprawa z kursami na 1x na Islandię - podskoczyły tylko u polskich buków. W fortunie jest obecnie już 1,76, w Bet365 - 1,66....
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
3 bety na mecz Argentyny: Messi over 1.5 celnych strzałów. Standardowy bet ktory gram bez zastanawiania. Mysle ze sytuacja z meczu z Chorwacja sie nie powtórzy gdzie Leo mial 0 celnych strzałów i tym razem juz wejdzie na normalny poziom i zapewni wyjście z grupy Argentynie. Kolejny typ to również standardowe over 2.5 fauli na Messim. W dotychczasowych meczach wchodzilo i tym razem rowniez powinno. Ostatni typ to over 1.5 fauli Masche. Z Chorwatami mial 3, z Islandia chyba 4. Taki ma styl i 2 faule to nie powinien byc problem. Wrzucam wczesniej bo możliwe ze kursy albo linie do jutra sie zmienia. Zachecam do spróbowania.Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych. Wszystko z Unibet. Wszystkie typy latwy ✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli jutro Argentyna by wygrywała z Nigerią to jaką różnicą bramek musiała by Islandia pokonać Chorwację aby awansować ? Trochę się boję tego, że jak Chorwacja zobaczy, że Argentyna wygrywa z Nigerią będzie chciała z nią przegrać żeby wywalić Argentynę z grupy.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Argentyna wygrywając 2:0 będzie miała stosunek bramek -1
Islandia wygrywając 1:0 będzie miała stosunek bramek również -1
Nie wiem co potem jest liczone...ale nie oszukujmy się Nigeria jest słaba i Argentyna jutro 3 gole wpakuje lekko.
Nie chcę mi się wierzyć, że Chorwacja tak łatwo odda mecz...jakiś remis może być ale nie więcej
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argentyna wygrywając 2:0 będzie miała stosunek bramek -1
Islandia wygrywając 1:0 będzie miała stosunek bramek również -1
Nie wiem co potem jest liczone...ale nie oszukujmy się Nigeria jest słaba i Argentyna jutro 3 gole wpakuje lekko.
Nie chcę mi się wierzyć, że Chorwacja tak łatwo odda mecz...jakiś remis może być ale nie więcej
Czyli teoretycznie Argentyna powinna wygrać jedną bramką więcej niż Islandia... Jak myślicie czy taki scenariusz jest możliwy, że Chorwacja specjalnie by chciała przegrać żeby wywalić Argentynę ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli jutro Argentyna by wygrywała z Nigerią to jaką różnicą bramek musiała by Islandia pokonać Chorwację aby awansować ? Trochę się boję tego, że jak Chorwacja zobaczy, że Argentyna wygrywa z Nigerią będzie chciała z nią przegrać żeby wywalić Argentynę z grupy.
Islandia musi wygrać taką samą liczbą bramek jak Argentyna. Teraz Islandia ma -2, Argentyna -3 i tyle samo strzelonych bramek. Najpierw się liczy różnica bramek, potem strzelone.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Nie do konca bo Argentyna wygrywając jedną bramką więcej zrówna się różnicą bramek z Islandią i będą brane pod uwage inne aspekty (jakie nie wiem do końca)
Moim zdaniem Argentyna musi wyjść na murawę z myślą aby wygrać wysoko i nie być uzależnionym od innych pierdół.
Nigeria w pierwszej połowie nic nie grała z Islandią. Jak dla mnie są słabi i Argentyna ich pyknie. Myślę, że Argentyna wyjdzie na ten mecz bardzo ofensywnie
Edit: tak jak pisze sumada90 Islandia musi wygrać taką samą różnicą bramek.
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Najpierw niech Argentyna wygra bo jak widziałem grę Niegryjczykow szczególnie w drugiej połowie w meczu z Islandia no to nie sądzę aby Argentynie było łatwo. Do tego konflikt z trenerem itd.
Osobiście próbuje grać w stronę zespołu z Afryki oni też wiedzą o co grają. Wystarczy im remis do awansu. Jednak nie sądzę aby grali na remis to nie ta kultura. Argentyna gra słabo i należy to wykorzystać a mają kim postraszyć z przodu
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Mnie dziwią te wypowiedzi Modricia,że chcą pomóc Argentynie bo na boisku wyglądało to bardzo brutalnie. Sądziłem, ze Chorwaci raczej będą chcieli spuścic albielestes.
 
E 21

elo_77

Użytkownik
Czyli teoretycznie Argentyna powinna wygrać jedną bramką więcej niż Islandia... Jak myślicie czy taki scenariusz jest możliwy, że Chorwacja specjalnie by chciała przegrać żeby wywalić Argentynę ?
Adamo na 100% Chorwacja nie bedzie chciala przegrac meczu. moze zagra drugi garnitur i nie dadza rady czysto piłkarsko.
Ustawka na remis to jeszcze rozumiem, ale przegrac mecz, zeby Argentyna mogla czy tez nie mogla awansować, brzmi to i jest to śmieszne. Oni maja w to wyjeb... i patrza tylko na siebie. Na pewno Chorwacja nie zagra na 100 % bo maja juz awans z 1 miejsca i oszczędza sily na play-offy.
Moim zdaniem ciezki mecz do typowania.
Od siebie proponuje grac Argentyne (handi -1.5) kurs 2.20 na totolotku.
Argentyna musi to wygrac i to najlepiej wysoko. wydaje mi sie ze 2:0 zrobią na spokojnie. z trenerem czy bez, maja taka presje że musza wyjsc i to wysoko wygrac. Nigeria to nie jest jaks potega, fakt druga polowa w meczu z Islandia byla dobra, ale to bedzie za malo.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Mnie dziwią te wypowiedzi Modricia,że chcą pomóc Argentynie bo na boisku wyglądało to bardzo brutalnie. Sądziłem, ze Chorwaci raczej będą chcieli spuścic albielestes.
Modrić najwidoczniej ma zdrowe i normalne podejście. A karma lubi szybko wracać ;)
Argentyna niech najpierw rozegra dobry mecz i strzeli gola Nigerii, a potem niech zacznie oglądać się na innych.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Z Islandią i Chorwacją Messi faulowany po 3 razy (pomimo, że zagrał bardzo słabo!). Dziś ta linia powinna spokojnie pęknąć. Ostatnia szansa dla Argentyńczyków na uratowanie turnieju. To oni będą zmuszeni prowadzić grę. Na swoje barki będzie musiał to wziąć nie kto inny jak właśnie Messi. Nigeryjczycy mocno &quot;drewniani&quot; w defensywie. Widzę to tak, że często będą zmuszeni przerywać ataki argentyńczyków jak najdalej od własnego pola karnego a to będzie sprzyjać faulom.
Na Otamendiego również bardzo niska linia. W spotkaniu z Chorwatami powinien wylecieć z czerwoną kartką (+ zawieszenie na kilka spotkań). Gość niezrównoważony psychicznie. Często przerywający kontrataki.
Argentyna -1.5 (2.36)
N. Otamendi - liczba fauli popełnionych przez zawodnika
powyżej 1.5 (1.6)
L. Messi - liczba fauli popełnionych na tym zawodniku
powyżej 3.5 (1.65)
Wszystkie kursy z Forbet.
Gram to w różnych kombinacjach, niestety nie można łączyć w obrębie 1 spotkania.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Argentyna v Nigeria Argentyna powyżej 58.5 % posiadania @ 1.8 unibet/STS✅✅✅
Co ja innego mogłem Wam zapodać.:cwl: Kolejny mój ulubiony typ, wczoraj Arabia na mega luzie ugrała moje posiadanie. Dziś kolejna szansa na hajs. Linia dla mnie za niska, po pierwsze nie sądzę że Argentyna będzie miała spacerek w tym meczu. Nigeria świetnie zagrała w drugiej połowie, chociaż to chyba bardziej wynikało z braku sił Islandii, co nie zmienia że łatwo dziś nie będzie. Nigeria ustawi się na gre z kontry bo inaczej nie mogą zrobić. Argentyna na pewno nie zadowoli się wynikiem 1:0 będą cisnąc, aby spokojnie i pewnie wygrać.Linia jeszcze dostępna, jednak jak spojrzałem na 1xbet,który wystawił 63.5 jestem pewny, że poleci do góry.
Polecam
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Chorwacja wygląda bardzo dobrze na tych mistrzostwach. Mecz z Argentyną to był pokaz siły tego zespołu, który moim skromnym zdaniem zajdzie bardzo wysoko na tych mistrzostwach. Dlatego nie widzę opcji aby tu jakieś ustawki były. Podłożenie się, ewentualna porażka i psucie atmosfery wokół zespołu to nie jest wskazane. Trener Chorwatów na pewno nie wystawi kartkowych graczy, ale czy zmiany będą aż tak drastyczne? Pamiętajmy, że oprócz złotego trofeum są jeszcze nagrody indywidualne i że to turniej. Trzeba raczej utrzymać formę i dobrą passę a nie podkładać się dla reprezentacji Argentyny, która ponoć trenowała w Barcelonie, żeby Messi nie musiał latać do Argentyny.
Mój typ na dziś to x2 w meczu Islandia:Chorwacja. Jeśli natomiast Argentyna wyjdzie z Messim w podstawowym składzie to obstawiam remis lub zwycięstwo Nigerii.
Prawda jest bowiem taka, że Argentyna obok Polski i Panamy to najsłabsza drużyna na mistrzostwach. Niestety, bo liczyłem, że Dybala poprowadzi ich do zwycięstwa w grupie.
 
C 24

crypti

Użytkownik
&quot;Żółte kartki, kontuzje, trudny mecz z Argentyną czy na koniec Modric i Rakitic, którz zagrali w tym sezonie ogromną liczbę meczów, to powody, dla których musimy oszczędzać drużynę w momencie, kiedy mamy zagwarantowane wyjście z grupy. Wiem, że to może nie jest fair wobec Argentyny albo innych zespołów, ale musimy się skonentrować na sobie i swojej grze, tak jak pozostałe drużyny. Nie musimy się nikomu tłumaczyć“ - powiedział, były piłkarz reprezentacji, a dziś trener Zoran Vulic.
Ja dziś w stronę Islandii.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ja uwazam , ze typ Islandia więcej kartek @1,85 jest odpowiedni i powinno gladko to wejść . Chorwaci doatanar na pewno wytyczne by nie lapac kartek bo pozniej to wszystko moze gdzies sie odbić na drużynie jesli ktoś bedzie musial pauzowac , nawet z rezerwowych . Za to Islandczycy wlaczni beda trawe gryzc i nie odpuszcza żadnej piłki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Ja uwazam , ze typ Islandia więcej kartek @1,85 jest odpowiedni i powinno gladko to wejść . Chorwaci doatanar na pewno wytyczne by nie lapac kartek bo pozniej to wszystko moze gdzies sie odbić na drużynie jesli ktoś bedzie musial pauzowac , nawet z rezerwowych . Za to Islandczycy wlaczni beda trawe gryzc i nie odpuszcza żadnej piłki.
również uważam, że to dobry kierunek, inne podobne typy z tego gatunku
Islandia więcej kartek @2,22 ✅ (3-2)
Islandia powyżej 1,5 żk @1,81 ✅ (3 żk)
Islandia powyżej 2,5 żk @3,45 ✅ (3 żk)
Islandia więcej fauli @1,8 ⛔ (10-12)

fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Australia - Peru
Australijczycy teorytycznie mają jeszcze minimalne szanse na awans. Reprezentacja takiej opcji już nie ma. Australijczycy zagrali naprawdę bardzo ciekawy mecz z Francją , remis z Duńczykami. Ja tutaj nie widzę innej opcji jak pewne wygranie Australijczyków. Wygrana dwoma bramkami może dać awans. Według mnie dzisiaj tzw. &quot;Kangrury&quot; zagrają znakomity mecz. Od początku grają dobry futbol. Znakomite stałe fragmenty gry. Przed Mistrzostwami Świata rozegrali naprawdę kapitalne spotkania. Zwycięstwo z Węgrami oraz z Czechami różnicą czterech bramek. Ku mojemu zaskoczeniu remis z reprezentacją Kolumbii gdzie Kolumbijczycy grali pierwszym składem. Zabrakło jednej gwiazdy Cuadrado. Peru też nie zagrało złych spotkań z Francją i Dania ale oba mecze zostały przegrane jedną bramką. Przed mistrzostwami wygrali z Arabia,Szkocja,Islandia,Chorwacja oraz Nowa Zelandia także zremisowali z Kolumbią. Mimo to dzisiaj to Australijczycy mają o co grać i to według mnie oni dzisiaj wygrają. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom