>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E [Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia]

Status
Zamknięty.
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Brazylia-Serbia. Problem z tym meczem jest taki, że Brazylia jeszcze nic nie pokazała na tych mistrzostwach. W meczu przedmundialowym z Austrią wyglądali o niebo lepiej (podobnie jak Polacy z rezerwami Litwy). Jednak jutro to Serbia musi wygrać a zatem musi prowadzić grę. A to będzie woda na młyn dla Canarinios. Dla mnie tu innego typu nie ma jak win Brazylii.
Jak pisał kolega wyżej Szwajcaria może zrobić wszystko z Kostaryką, która gra o honor i raczej nie powinna sprawić niespodzianki.
Myślę, że w tej grupie jutro padną dwapewne zwycięstwa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli Niemcy zajmą 2 miejsce w swojej grupie co jest bardzo, bardzo prawdopodobne nikt w tej grupie nie będzie chciał mieć miejsca 1 więc jak myślicie jakie będą scenariusze ? Brazylia ma obecnie 4 pkt, tyle samo co Szwajcaria, ale lepszy bilans bramek. Grać jednak będzie z Serbią, która będzie walczyła o wyjście z grupy więc raczej Brazylia nie powinna kombinować. Także Szwajcaria nie powinna kombinować bo ma 4 pkt i w przypadku przegranej i wysokiego remisu Serbii i Brazylii może nie wyjść wcale...
Jak myślicie ?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W tym momencie w tej grupie karty rozdaje Szwajcaria. Im wystarczy remis z Kostaryką, a nawet w przypadku porażki ich szanse na awans są bardzo duże. Możliwe, że Szwajcaria będzie chciała wyjść na jednobramkowe prowadzenie spokojnie kontrolując przebieg spotkania, a pod koniec można poszaleć i nawet dać sobie strzelić dwa gole jak będzie trzeba... Brazylia absolutnie nie może przegrać, dlatego ich pole manewru jest dużo mniejsze, mają lepszy bilans bramkowy, więc jak razem ze Szwajcarią zremisują, to wchodzą z pierwszego. Wszystko wskazuje na to, że będzie kolejny hit 1/8 i to chyba największy hit Brazylia-Niemcy.
Moim zdaniem typ Kostaryka lub remis po kursie grubo ponad 2,00 wygląda super, warto rozważyć też gola Kostaryki w drugiej połowie meczu. Nawet w normalnych okolicznościach Kostarykę na remis stać.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Szwajcaria, przy swoim remisie z Kostaryką, jakaikolwiek wynik by nie padł w drugim meczu ZAWSZE wyjdzie z 2 miejsca, a drugie miejsce to Meksyk, który jest spokojnie do ogrania a ewentualny ćwierćfinał byłby dla Helwetów nie lada wyczynem. Myślę, ba jestem przekonany, że zobaczymy tu powtórkę z wczorajszej ustawki Francuzów z Duńczykami, tym bardziej, że Kostarykanom taki wynik też będzie na rękę bo nie pojadą do domu z zerowym dorobkiem punktowym. Sytuacja win-win dla obu ekip i myślę, że zobaczymy tu remis.
Oczywiście, jeżeli potwierdzi się najbardziej realny scenariusz z grupy F, dlatego z graniem tego poczekam do ok. 18.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Szwajcaria - Kostaryka
@Szwajcaria 1,68
Fortuna
Oglądałem oba mecze Szwajcarów i naprawdę ich gra wygląda fajnie. Potrafią grać z przeciwnikami silniejszymi jak Brazylia - czyli świetnie ustawiać się w obronie oraz przede wszystkim idealnie umieją wyłączyć kluczowych graczy drużyny przeciwnej (czytaj Neymar).
W dzisiejszym meczu pozostaje jeszcze kwestia, chyba dość ważna, a mianowicie kto zajmie pierwsze miejsca, to prawdopodobnie zagra z Niemcami, a zespół z drugiej pozycji będzie podejmować Meksyk.
Oczywiście mądrzejsi będziemy po rozegraniu spotkań w grupie F, ale jeśli rzeczywiście tak będzie i Meksyk uplasuje się na pierwszej pozycji, a Niemcy na drugiej to całkiem możliwe, że Szwajcarzy będą spoglądać na wynik Brazylijczyków z Serbami. Dla mnie scenariusz może być następujący. Szwajcarzy prowadzą z Kostaryką i starają się kontrolować grę, a drugim okiem patrzenie co dzieję się w meczu Serbii.
Aby Szwajcarzy odpadli z MŚ muszą dziś przegrać, a Serbia wygrać. Oczywiście scenariuszy jest więcej np. Szwajcarzy przegrywają, a Serbia przegrywa lub remisuje z Brazylią 0-0 i również helweci są w dalszej grze.
To są tylko moje przypuszczenia. jedno jest pewne, jeśli Szwajcarzy będą chcieli wygrać, to Kostaryka nie ma czego szukać w tym starciu. Na pewno Brazylijczycy nie mogą kalkulować i będą dążyć do trzech punktów, gdyż porażka eliminuje ich z Mistrzostw (chyba że Kostaryka wygra ze Szwajcarami wyżej niż Serbia z Brazylią).
Podsumowując, uważam że mimo możliwości manipulowania przeciwnikiem w 1/8, to Szwajcarzy po prostu wygrają swój mecz. Są lepsi od Kostaryki i pokazali to w swoich pierwszych meczach. Potrafili odwrócić losy meczu z Serbią oraz urwać punkt Canarinhos.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Szwajcaria zamyka mi fajną taśmę z trzeciej rundy z win Urugwaju i Arabii. Również myślę, że Szwajcarzy nie będą kalkulować, bo opcje odpadnięcia ich z turnieju są i to nie jest tak, że mogą do 88 minuty zwlekać z bramką.
Podobna sytuacja była wczoraj z Chorwacją, też niby mieli pomóc Argentynie, a z przebiegu meczu widać było, że traktują mecz poważnie (ilość fauli, posiadanie piłki czy zwycięstwo).
Myślę, że jak jesteś w gazie to Niemcy nie straszne zwłaszcza, że grają straszne dno i tylko przez niesamowite szczęście liczą się dalej.
Dla mnie również Szwajcaria win.
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Serbia bramka
Serbia więcej fauli/kartek
Brazylia nie zachwyca. Polecę dziennikarzami polskimi i faktycznie Soczi nie służy ;). A tak na poważnie Serbia musi. Wszyscy wiedzą jaka to nacja. Jeśli Brazylia trafi może się to odbić frustracja i wykoszeniem z trawą techników brazylijskich.
Z drugiej strony muszą wygrać jesli chcą liczyc na wyjście z grupy bo i Brazylia i Szwajcaria ma od nich więcej punktów a strzelić potrafią zwlaszcza tak dysponowanej Brazylii.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Karty w tej grupie rozdaje... Meksyk i Szwecja. Niemcy wcale nie muszą zająć drugiego miejsca. Z kombinowaniem kto będzie kombinował właśnie lepiej się wstrzymać do 18.
Brazylia-Serbia
Ja bym tu szedł chyba w faule i kartki. Serbowie z Helwetami 17, z Kostaryką 15. Wciaz walczą o awans więc nie odpuszcza. Linia mi mignęła bodajże 16,5- sporo ale do ogarnięcia. 1,8 na betssonie (nie wiem jak u innych). Kartki +3,5 (1,53)- w tej grupie w 3 z 4 spotkan minimum 4 kartki. Ciężar tego meczu spory, na +4,5 ponad 2,1. Jeszcze warto patrzeć na faule na zawodniku, oczywiście Neymar. Nie będzie to spacerek dla Brazylii i czuję, że Neymar może dać popis aktorski, wiemy zresztą jak gra.
Brazylia szczerze mówiąc nie zachwyciła jeszcze i jakoś trudno mi uwierzyć żeby odpalili z naprawdę fajnie grającą Serbią. Mecz walki jak sądzę stąd te propozycje z tym związane.
Btw, piszę z telefonu i może być nieco chao
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Szwajcarzy na pewno od początku rzuca sie na Kostaryke i beda chcieli juz w pierwszej polowie wyjsc na prowadzenie .
1 polowa over 2,5 rogu Szwajcarii @1,73 Fortuna✅✅✅
Szwacjaria over 4,5 strzałów celnych @1,70 Fortuna . Wedlug mnie za niska linia i warto grać
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja wam powiem tak. Miałem za grubą kasę pograny awans Brazylii co mi zamyka kupony i pograłem kontrę po kursie 9, że Brazylia nie awansuje... Szansa na to jest bardzo mała, ale... po obserwacji meczu z Kostaryką wcale nie jest to wg mnie wykluczone... Szkoda kasy jak można skontrować za grosze i się nie denerwować. Serbia potrafi strzelić zza pola karnego i to nieźle, a potem się zamurować i wtedy presja itd mogą sprawić sensację. Oceniam to raczej jako mało prawdopodobne, ale to nie jest całkowicie wykluczone. Tak napisałem żeby ktoś ewentualnie też to rozważył...
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
W obliczu odpadnięcia Niemców, warto postawić, na zwycięstwo Brazylii i Szwajacarii.
Nie ma kombinowania, wygra brazylijska rozpędzajaca się maszyna, i szwajcarska precyzja.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Serbia - Brazylia Brazylia powyżej 5.5 rzutów rożnych 1,57 Lvbet ✅
Miałem w tym meczu inny pomysł ale wynik w meczu Niemców spowodował, że zagram co innego. Brazylia jest tu ekipą wiele lepszą i mimo, że w dwóch pierwszych meczach nie grali najlepiej to wydaje mi się, że to nadal zasłona dymna przed fazą pucharową. Dziś dla Canarinhos liczy się awans, a nie jakaś super gra i super wynik. Serbia jeśli liczy na wywalenie Brazylii z MŚ musi zagrać podobną piłkę jak Korea, a więc muszą wpuścić głęboko rywala pod swoją bramkę i liczyć na kontry. Jest to bardzo ryzykowne ale nie wyobrażam sobie by piłkarze ze Starego Kontynentu poszli na wymianę ciosów. Brazylia na tych mistrzostwach robi wielki wiatr na skrzydłach i wiele piłek wprowadzonych do pola karnego rywali właśnie tymi strefami. W poprzednich meczach sporo rzutów rożnych - 7 ze Szwajcarią, 10 z Kostaryką. Sądzę, że dziś może być podobnie tym bardziej, że Serbia ma rosłych, dobrze zbudowanych obrońców więc rzuty rożne Brazylii nie powinny być strasznym wyzwaniem.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Ja pograłem Over 5,5 rzutów rożnych Gospodarzy w meczu Szwajcaria - Kostaryka po kursie 1.76, a także Ponad 9,5 rzutów rożnych po 1.81 w meczu Serbia - Brazylia. Oba zakłady zawarte w Unibet. Myślę, że Szwajcarzy będą zdecydowanie dominować i oddawać dużo strzałów, ale Kostaryka potrafi się bronić, a w dodatku w bramce ma Keylora Navasa, który dzisiaj będzie miał mnóstwo pracy i być może kilka razy wybije piłkę na róg. Drugi mecz powinien przebiegać pod dyktando Neymara i spółki, którzy będą często atakować, jednakże Serbowie umieją dobrze się bronić, potrafią skontrować i wywalczyć stały fragment. Innymi słowy powinniśmy zobaczyć w tym spotkaniu sporo kornerów i rzutów wolnych bezpośrednich. Ewentualnie można by jeszcze pograć jakieś faule popełnione bądź na Neymarze bądź na Mitrovicu.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Brazylia -1,5 @ 2.38 Unibet
Brazylia ani Helweci nie odpuszczą. Przy tym becie się kieruje też tym, że Serbia też się jeszcze liczy ???? O ile Kostaryka się zamurowała to Serbia się otworzy, może nie od razu ale z biegiem czasu się otworzą i dlatego sądzę, że Canarinhos mają dzisiaj szansę nawet na spokojny win. Przed mundialem wysnułem teorię na podstawie eliminacji i po części sparingów, że Brazylia nie będzie grała tutaj może jakoś efektownie ale będzie efektywna i tego się trzymam. Przeczuwam, że dzisiaj uda im się dosyć szybko otworzyć wynik, Serbowie się zagotują i zostaną wypunktowani.
 
pawel_jumper 434

pawel_jumper

Użytkownik
Panowie zastanawiam się nad żółtą kartka dla Maticia albo Milinkovic-Savica kursy na obu @3.5 ? Który z panów brutalniejszy ? ????
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Serwus Eksperci! Stało się! Niemcy jadą do domu. Podobno maja poczekać na Naszych i wracać razem. Wodzirejem ma być Sławek Peszko. Szykuje się dobra zabawa xD No ale teraz bądźmy poważni, bo poważne rzeczy będą się działy dziś od godziny 20. Niby dzisiaj &quot;peffki&quot; co się zowią Brazylia i Szwajcaria. Niemcy też mieli wygrać dziś w cuglach ze słabymi grajkami z Korei. Typowanie 1X2 sobie daruję, bo kursy nieadekwatne do ryzyka. Mam zamiar dziś śledzić poczynania w Moskwie, między Serbami, a Kanarkami. Nie wierzę, żę Serbia położy się przed potęgą z Ameryki Płd. To jest temperament bałkański i jestem przekonany, że polecą na grubo z Brazylijczykami. Rachunek jest prosty. Serbia nie wygrywa, jedzie do domu, no chyba, że Kostaryka zagra mecz życia. Ale przecież Szwajcaria to nie Niemcy ???? Wracając do tematu, widzę dzisiaj mega waleczną Serbię i Brazylię bazującą na dryblingu, szybkości i oskarowych umiejętnościach Neymara. Neymar będzie miał po swojej stronie na przeciw siebie prawego obrońcę grającego w Villareal, Antonio Rukavinę, lat 34. Już widzę te pojedynki biegowe z gwiazdorem PSG i faul taktyczny, za który Antek obejrzy kartkę. Martwi trochę sędzia, Irańczyk Faghani, który nie szasta może kartkami, ale zdarza mu się wyciągać karoniki. Sędziował chociażby mecz otwarcia gdzie pokazał 4 kartki. Wracając do Rukaviny facet w zeszłym sezonie obejrzał w PD 5 kartek...Ale rozegrał tylko 17 spotkań, więc średnia niezła ;) Dodam jeszcze za kilka złotych kartkę dla Neya. Z Kostaryką wyłapał, więc może i dziś puszczą nerwy Juniorowi i sędzia ostudzi jego bańkę kolorem żółtym ;)
PS. Wczoraj z Mascherano się udało. Dziś delikatniej bo ryzyko większe, ale dla lepszego oglądania czemu nie! ???? Szanse oceniam na trochę mniejsze niż wczoraj w meczu Argentyny, ale czuję, że kilka PLN-ów mozna w Antka zainwestować.
Antonio Rukavina otrzyma kartkę --&gt; TAK 3.75 STS
Neymar otrzyma kartkę --&gt; TAK 4.25 STS
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
(Serbia + 1,5 )+ (Kostaryka + 1,50 )
kurs 1,98 STS

...czyli że obie ekipy obronią się w handicapach...
Jeżeli ktoś ogląda te mistrzostwa to już chyba wie, że wszystko jest możliwe..
Pozdrawiam
 
P 0

pavlinho

Gość
(Serbia + 1,5 )+ (Kostaryka + 1,50 )
kurs 1,98 STS

...czyli że obie ekipy obronią się w handicapach...
Jeżeli ktoś ogląda te mistrzostwa to już chyba wie, że wszystko jest możliwe..
Pozdrawiam
Akurat w tym wypadku to lepiej zagrac handicapy na Brazylie -1 po 2.26 i Szwajcarie -1 po 2.94 w dublu bo juz starczy tych niespodzianek oraz kursy duzo wyzsze. #fortuna
Kostaryka to murarze i tylko Navas ich ratuje, gdyby nie on to Kostaryka by miala nie -3 w bramkach a z -7.
Serbia gorace glowy i Brazylia moze ich wypunktowac kontrami i po 45 minutach moze byc pozamiatane.
W moim odczuciu zwyciezca grupy trafia na łatwiejsza drabinke turnieju.
Z fartem.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W tym momencie w tej grupie karty rozdaje Szwajcaria. Im wystarczy remis z Kostaryką, a nawet w przypadku porażki ich szanse na awans są bardzo duże. Możliwe, że Szwajcaria będzie chciała wyjść na jednobramkowe prowadzenie spokojnie kontrolując przebieg spotkania, a pod koniec można poszaleć i nawet dać sobie strzelić dwa gole jak będzie trzeba... Brazylia absolutnie nie może przegrać, dlatego ich pole manewru jest dużo mniejsze, mają lepszy bilans bramkowy, więc jak razem ze Szwajcarią zremisują, to wchodzą z pierwszego. Wszystko wskazuje na to, że będzie kolejny hit 1/8 i to chyba największy hit Brazylia-Niemcy.
Moim zdaniem typ Kostaryka lub remis po kursie grubo ponad 2,00 wygląda super✅, warto rozważyć też gola Kostaryki w drugiej połowie meczu✅. Nawet w normalnych okolicznościach Kostarykę na remis stać.
Sytuacja przed meczem była zupełnie inna niż się spodziewałem(za sprawą Niemiec), no ale najważniejsze są trafione typy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom