>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F - Chorwacja, Grecja, Izrael, Gruzja, Łotwa, Malta

Status
Zamknięty.
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Grupa F

Chorwacja
Grecja
Izrael
Gruzja
Łotwa
Malta


Bardzo wyrównana grupa, w której szanse na pierwszą lokatę mają według mnie aż trzy ekipy: Chorwacja, Grecja i Izrael. Pozytywnie zaskoczyć mogą także Łotwa oraz Gruzja choć o awans ich nie podejrzewam. Piłkarze z Malty zadowolą się ostatnim miejscem.

Zapraszam do dyskusji.
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
Spotkanie: Izrael - Malta
Typ: Wygrana Izraela przy handicapie azjatyckim -2
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
W jutrzejszym meczu kwalifikacji Euro 2012, które odbędzie się w Polsce i na Ukrainie(całe szczęście, że nie gramy w kwalifikacjach) zagrają drużyny z grupy F gospodarz meczu Izrael oraz kelnerzy z Malty. W grupie grają jeszcze Chorwaci, jedni z faworytów do wyjścia z niej, oraz Grecy, którzy na Mistrzostwach Świata w RPA pokazali żenujący futbol, myślę, że byli jedną z najgorszych drużyn na tej imprezie. Oprócz wyżej wymienionych drużyn zagrają jeszcze moim zdaniem nie liczący się Litwini i Gruzini. Grupa nie należy do najtrudniejszych, więc nadarza się ogromna okazja do wyjścia z niej. Izraelici zagrali na Mistrzostwach Europy dopiero w 1970 roku, więc minęło już ponad 40 lat! Izrael ma ogromny potencjał w ataku, w tej formacji grają tacy zawodnicy jak Yossi Benayoun, czy Ben Sahar. Reszta zawodników to nie śmieszne ogórki tylko piłkarze grający w czołowych ligach europejskich, więc nie ma co porównywać ich z piłkarzami maltańskimi, dla których piłka nie jest głównym źródłem zarobków. Myślę, że handi -2 na Izraelitów jest dobrym typem na to spotkanie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Izrael - Malta
Już dzisiaj o godzinie 20:15 zacznie się kolejne spotkanie w ramach kwalifikacji do Euro 2012 odbywając się w Polsce i Ukrainie. Izrael podejmie najsłabszą drużynę w grupie F Maltę. Na przestrzeni ostatnich 10lat oba zespoły spotykały się dwukrotnie w Izrealu padł remis 2:2 natomiast na Malcie zwyciężyli 2:0 piłkarze Izraelu. Izrael wierzy głęboko że uda im się w tym roku awansować grupy nie mają aż takiej ciężkiej z grona faworytów jest tylko Chorwacja oraz Grecja jednak ci drudzy nie są w dobrej formie więc Izrael na pewno powalczy. W Zespole ma kilku ciekawych graczy jak choćby Dudu Aouate znakomity bramkarz, Tal Ben Haim który grał w Chelsea a teraz występuje w West Ham, Yossi Benayoun którego przedstawiać nie trzeba. Ben Sahar który także w Chelsea występował w rezerwach. Oraz kilku graczy czołowych drużyn Izraelskich. Drużyna wygląda na prawdę ciekawie z zespołem Malty nie powinna mieć żadnych problemów jeżeli myślą poważnie o awansie to powinni &#39;&#39;zdemolować&#39;&#39; Maltańczyków na własnym terenie


Malta squad:

Goalkeepers: Anthony Curmi (Tarxien Rainbows FC), Andrew Hogg (Valletta FC), Mario Muscat (Hibernians FC)
Defenders: Andrei Agius (AS Melfi), Jonathan Caruana (Valletta FC), Clayton Failla (Sliema Wanderers FC), Massimo Grima (Hamrun Spartans FC), Edward Herrera (Hibernians FC), Carlo Mamo (Marsaxlokk FC), Emmanuel Muscat (Wellington Phoenix FC), Joseph Zerafa (Birkirkara FC)
Midfielders: Shaun Bajada (Birkirkara FC), Roderick Briffa (Valletta FC), Trevor Cilia (Birkirkara FC), Paul Fenech (Birkirkara FC), Ryan Fenech (Hamrun Spartans FC), Jamie Pace (Valletta FC), Kevin Sammut (Valletta FC), Gareth Sciberras (Marsaxlokk FC)
Forwards: Daniel Bogdanovic (Sheffield United FC), Andrew Cohen (Hibernians FC), Michael Mifsud (no club), Ivan Woods (Sliema Wanderers FC)
Israel squad:
Goalkeepers: Dudu Aouate (RCD Mallorca), Ohad Levita (RKC Waalwijk), Dudu Goresh (Hapoel Akko FC)
Defenders: Tal Ben Haim (West Ham United FC), Dekel Keinan (Blackpool FC), Yoav Ziv (Maccabi Tel-Aviv FC), Dedi Ben Dayan (Hapoel Tel-Aviv FC), Dani Bondar (Hapoel Tel-Aviv FC)
Midfielders: Yossi Benayoun (Chelsea FC), Tamir Cohen (Bolton Wanderers FC), Almog Cohen (1. FC Nürnburg), Biram Kayal (Celtic FC), Avihai Yadin (Hapoel Tel-Aviv FC), Eran Zahavi (Hapoel Tel-Aviv FC), Gil Vermouth (Hapoel Tel-Aviv FC), Eyal Golasa (Maccabi Haifa FC), Lior Rafaelov (Maccabi Haifa FC), Maor Melikson (Hapoel Beer-Sheva FC)
Forwards: Shlomi Arbeitman (KAA Gent), Etey Schechter (Hapoel Tel-Aviv FC), Ben Sahar (Hapoel Tel-Aviv FC), Yuval Avidor (Maccabi Tel-Aviv) FC, Eliran Atar (Maccabi Tel-Aviv FC)

Moje propozycje :

Over 2,5 Gola @@ 1,45 Bwin

Over 3,5 gola @@ 2,05 Bwin
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Łotwa - Chorwacja 1.61

Zdecyduje się tu zagrać na Chorwatów. Mają zagrać trójką z przodu od początku: Olic, Petric, Eduardo. Wszyscy w Chorwacji liczą na mocny start w eliminacjach i sukcesy. Bilic posiada taki potencjał kadrowy, że mozna pozazdrościć. Co prawda nie zobaczymy dziś Modrica - przydałby się w środku, jednak moim zdaniem tacy zawodnicy jak Krancjar, Pranjic, czy też Corluka i Srna na bokach obrony będą gwarancją akcji ofensywnych.

Łotwa z całą pewnością w miarę zgrana. Mocni fizycznie i grają u siebie. To jedyne argumenty, bo piłkarsko są gorsi od Chorwatów o 2, 3 klasy. Liczę na wygraną Chorwacji.

Do tego zagram sobie dla rozrywki zakłady typu &quot;Późny gol&quot; w bet365. W meczu Hiszpani że nie padnie bramka po 87:59. Podobnie w meczu Rosji. I w meczu Holandii że nie padnie po 88:59. To troszke taki &quot;totolotek&quot;. Jednak liczę na odrobinę szczęścia. Poza tym każdy z tech meczy to wyjazd lepszej drużyny i liczę że w końcówce nie będzie już forsowania tempa, a sprawa wyniku roztrzygnie się dużo szybciej.
 
N 5

noskov

Użytkownik
Gruzja - Izrael 2 2.25
Dość wysoki kurs na Izrael trochę mnie zdziwił. Wiadomo że drużyny typu Gruzja , Armenia są bardzo mocne u siebie i każda drużyne , która udaję się tam na mecz czeka ciężka przeprawa. Izrael w tym roku ma bardzo duże szanse na awans z tej grupy. Jest ona bardzo wyrównana a drużyny Grecji i Izraela grają podobną piłke. Jednak jeżeli Izrael chcę podjąć jaka kolwiek próbe walki o awans musi wygrywać takie spotkania wyjazdowe.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Chorwacja – Grecja

Typ:1
Kurs:1.55

Czas na kolejną rundę eliminacji do mistrzostw europy, który odbędą się w Polsce i na Ukrainie. Jednym z ciekawszych meczów jest niewątpliwie pojedynek pomiędzy reprezentacją Chorwacji i Grecji. Obydwie ekipy mają dużą nadzieję, że wyjdą ze swojej grupy zwycięsko niestety obawiam się, że Grecja jest na to o wiele za słaba co najlepiej pokazał ostatni mecz w którym niespodziewanie Grecy zaledwie zremisowali z dość słaba reprezentacją Gruzji dlat, której każdy zdobyty punkt jest sukcesem, słaba forma Greków utrzymuję się już dość długo również w mistrzostwach świata nie pokazali kompletnie nic. Chorwaci natomiast nie awansowali do ostatnich mistrzostw świata ale teraz prezentują naprawdę wysoką formę, którą mogliśmy obserwować w ostatnim meczu z Łotwą, który zakończył się gładkim zwycięstwem Chorwatów 3:0. A Łotwa jest z pewnością dużo bardziej wymagającym rywalem niż Gruzja. Jak by tego było mało to Chorwaci zagrają przed własną publicznością co z pewnością dodatkowo ich zmotywuje i zagrzeje do walki. Myślę, że naprawdę warto postawić na to spotkanie ponieważ Chorwacja jest ostatnio w doskonałej formie i nie powinna mieć żadnych problemów z uporaniem się z Grecją, która jest ewidentnie w dołku.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
El. RURO 2012 19:00
Gruzja - Malta
Typ: (hc 0:2) 1
Kurs: 3.75
Betclic
Trzecia kolejka spotkań kwalifikacji EURO 2012. Najpewniejszym typem dzisiejszego dnia uważam typ na Gruzję w meczu z Maltą. W ekipie gospodarzy po słabych poprzednich eliminacjach nadeszły zmiany, nowy trener, nowe nadzieje, nowe szanse. Do tej pory rozegrali 2 mecze w kwalifikacjach do Euro 2012, rozpoczęli od remisu 1:1 z Grecją na wyjeździe a następnie u siebie zremisowali 0:0 z Izraelem. Remisy w meczach z tak silnymi rywalami pokazują że idą dobrą drogą i dzisiejsze trzy punkty ich w tym utwierdzą. Gruzja w składzie z takimi piłkarzami jak: Kaładze, Iashvili, Dvalishvili jeśli chce liczyć się w dalszej walce nie ma prawa stracić choćby punktu z ekipą Malty. Goście rozpoczęli te eliminacje od przegranej 1:3 z Izraelem na wyjeździe i 0:2 u siebie z Łotwą. W zespole tym występują piłkarze grający w większości na bardzo niskim poziomie w klubach, jako reprezentacja nie liczą się nigdzie, a punkty zdobywają przypadkiem raz na dłuższy czas, udało to im się w zeszłym roku właśnie z Gruzją na wyjeździe kiedy to wygrali 2:0, jednak z racji na to że Gruzini rozpoczęli te eliminacje o wiele lepiej, oraz że niewątpliwie są lepsi czysto piłkarsko, ten zeszłoroczny blamaż uważam za kolejny czynnik na plus, powinni chcieć za wszelką cenę się zrewanżować. Po tym co wiemy po dwóch kolejkach kursy w granicach 1.35 na gospodarzy jak najbardziej do grania, myślę że Gruzini to spotkanie wygrają efektownie, kilkoma bramkami, pewnie do 0.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
W meczu Izrael - Chorwacja wydaje mi się że obie ekipy strzela przynajmniej po jednej bramce.Izrael zawsze kojarzył mi się z drużyną własnego kraju własnego boiska a Chorwaci to dla mnie taka przewrotna drużyna która może ograć kogoś z górnej półki a zremisować z kopciuszkiem.Obie drużyny mają po 4 pkt na koncie i po 2 rozegrane spotkania.W grupie tej jest spory ścisk bowiem 5 w tabeli Łotwa ma 3 pkt a 1 Gruzja 5pkt.Spodziewam się w tym spotkaniu remisu.Bezbramkowy remis wykluczam.Stąd bezpieczniejszy typ na to że obie strzelą.
 
cesc-fabregas 0

cesc-fabregas

Użytkownik
Izrael - Chorwacja
Typ: 2
Kurs: 2.20
bet-at-home

Krótko - Izrael bez swojego asa Yossiego Benayouna, który strzelił dla nich wszystkie bramki w tych eliminacjach. Chorwacja nie chcąc drżeć do końca o awans, musi takie braki w szeregach rywali wykorzystywać. Ostatni mecz tych drużyn na Ziemi Świętej zakończył się wynikiem 4:3 dla Chorwacji. Kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Kurs mnie zachęca, do tego dorzucam Francję (analizy są powyżej). Pozdrawiam ????
 
Z 634,5K
Mysle ze pojedynek Izrael -Gruzja jest tym spotkaniem ktory napewno mozna postawic na zwyciestwom gospodarzy w ciemno.Kurs 1 50 jest bardzo atrakcyjny i dysponujacy wiekszymi umiejetnosciami gospodarze powini odniesc zwyciestwo
 
O 52

olek_77

Użytkownik
Mysle ze pojedynek Izrael -Gruzja jest tym spotkaniem ktory napewno mozna postawic na zwyciestwom gospodarzy w ciemno.Kurs 1 50 jest bardzo atrakcyjny i dysponujacy wiekszymi umiejetnosciami gospodarze powini odniesc zwyciestwo
Ja się nie zgodzę z tym typem. Chcę zagrać na Gruzję,gdyż ostatnio dobrze sie spisują i ogólnie dobrze im idzie w tych eliminacjach.
Dla pewności daję X2 z kursem 2.06. Dla tych co chcą trochę zaryzykować polecam.⛔
edit:pierwszy typ na forum jednak błędny:-|
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
GRUPA F

Izrael - Gruzja
Niezwykle wyrównana grupa. Tak naprawdę w tej chwili na bezpośredni awans mają szanse 4 zespoły. Niestety wyrównany poziom nie daje możliwości odpowiedniego przeanalizowania szans drużyn w danym meczu.
Dzisiaj Izrael staje do walki tak naprawdę o życie. Porażka czyli brak kolejnych punktów i jeden mecz więcej będą oznaczać, że gospodarze znacznie zmniejszą swoje szanse na końcowy sukces. Gruzja po niespodziewanym zwycięstwie nad Chorwacją znajduje się w korzystnym położeniu. Na uwagę zasługuje fakt, że goście nie przegrali jeszcze żadnego meczu w tych eliminacjach.
Miałem możliwość obejrzenia ostatniego meczu Gruzji i muszę przyznać, że defensywa to najsilniejszy punkt tej drużyny. Gol zdobyty w końcówce to przede wszystkim troszkę szczęścia i nieuwagi napierającego przeciwnika, ale Chorwacja, która dysponuje świetnym atakiem, nie była w stanie zbyt wiele razy poważnie zagrozić bramce Gruzji. Daje to zatem podstawy do myślenia, że dziś Gruzini zagrają tak, jak umieją najlepiej - zachowawczo, spokojnie, pewnie w obronie. Izrael nie ma czym straszyć w ataku, wciąż nieobecny jest Benayoun.
Można się spodziewać wyrównanego meczu, a najlepszym typem wydaje się w tej sytuacji być under 2,5.✅
Typ:​
Izrael 0-0 Gruzja
⛔
 
johny35 194

johny35

Użytkownik
Spotkanie: Chorwacja - Gruzja
Typ: 1
Kurs: 1,30
unibet
Chyba nie ma się co tutaj wiele rozpisywać. Chorwacja na pewno jest głównym faworytem do wygrania grupy F, ostatnia porażka właśnie z Gruzją może im trochę pokrzyżować plany, ale myślę że u siebie będą się chcieli zrewanżować za porażkę w Tibilisi, a mają ku temu wszelkie predyspozycje. Dodaję ten typ na kupon na podniesienie kursu i mam nadzieję że Chorwacja tym razem nie zawiedzie.
A co Wy myślicie?
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Ja bym ten mecz odpuścił... Śmierdzi mi tu remisem.. Widziałem ostatni mecz Chorwacji z Gruzinami i szału Chorwaci nie robili mimo że na wyjeździe.. Warto spojrzeć na tabele Jeśli Gruzini wygrają lub choćby zremisują bardzo się zbliżą do Chorawacji. Ewentualny awans Gruzji był by wielkim sukcesem tej reprezentacji. Uważam że kurs nie warty ryzyka, może zepsuć kupon
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Spokojnie graj chłopie Chorwacje i nie słuchaj tego pana wyżej.Już po słowach pomimo że na wyjeździe można się uśmiać ???? Granie z Gruzji Azerbejdżanie Armenii to inna bajka granie z tymi drużynami u siebie również inna.Chorwaci potencjał kadrowy mają taki że Gruzinów spokojnie ograją a jak 1,3 jest nie warte ryzyka w takim meczu to nie wiem może buki powinni dawać na taki mecz po 1,80 ????
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Chorwacja - Gruzja
Fajnie że możemy powiedzieć &quot;My już mamy Euro&quot;. Tylko że jak na razie nie widzę coś tej naszej gry na Euro. Chorwacja musi walczyć o to by u nas zagrać a grupy nie mają wybitnie ciężkiej. Obecnie po 5 spotkaniach z 10 punktami na koncie (8:2 w bramkach) są na 2 miejscu tracąc 1 punkt do Grecji. Na 4 miejscu jest przeciwnik Chorwacji czyli Gruzja ale ma już rozegranych 6 spotkań i na koncie 9 punktów (2-3-1) i bilans bramkowy 4:3. W pierwszym meczu między tymi drużynami dość niespodziewanie wygrała Gruzja 1-0 więc teraz jest czas na rewanż. Za plecami Chorwacji na 3 miejscu w Grupie F jest Izrael który po 6 spotkaniach ma 10 punktów. Chorwacja jeśli nie chce stracić dystansu do Greków musi wygrać jutrzejszy mecz. Mam nadzieje że typ wejdzie oczywiście sam też zagrałem ????
Typ:1
Kurs:1.35

Expekt
Typ: (-1.5)1
Kurs:2.01

Redbet
Więcej na http://pro-typ.blogspot.com/
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Po zakończeniu ligowych i pucharowych rywalizacji w całej Europie przyszła pora na kolejne piłkarskie emocje. Tym razem związane bezpośrednio z walką o udział w Euro 2012, które rozegrane będą w Polsce i na Ukrainie. Polska zagra towarzysko z Argentyną, podczas gdy na kilkunastu stadionach Starego Kontynentu piątek i sobota upłyną pod znakiem meczów eliminacyjnych. Trzy z tych konfrontacji zasługują na szczególną uwagę. Przy okazji warto zerknąć na atrakcyjne kursy jakie proponuje nam BetClic.

Chorwacja - 1,30 x - 4,75 Gruzja - 10,00

Będzie to o tyle ciekawe spotkanie, że w meczu rozegranym jesienią w Tbilisi faworyzowani Chorwaci przegrali. Czy w piątek zrewanżują się oni swoim rywalom z Gruzji? Gruzja traci do Chorwacji obecnie zaledwie jeden punkt. Po za tym stan rywalizacji w grupie F jest bardzo wyrównany. Z pewnością zaostrzyło to apetyty gości, którzy tanio skóry nie oddadzą. Z drugiej strony, Chorwaci w przypadku wygranej mogą zostać liderami w tabeli. Należy być ostrożnym w typowaniu na pewne zwycięstwo gospodarzy, choć bez wątpienia inny wynik byłby niespodzianką.

Postaw ten zakład bez ryzyka - zwracamy całą stawkę do 200PLN
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Wielkiej rzeczy dokonali Chorwaci. Najpierw trochę pechowo stracili bramkę, potem zamknęli na prawie cały mecz Gruzinów do ich pola karnego, ale nic nie mogli strzelić. Gwizdy po każdej ofensywnej akcji. Byli ospali, sprawiali wrażenie jakby bramki same miały paść. Nie mniej jednak Gruzini w obronie dobrze się ustawiali. Postawiłem przy 0:1 że Gruzja nie przegra dwiema bramkami i typ siedzi, jednak stracha mi napędziła ekipa gospodarzy, która w 2-3 minuty wbiła 2 gole. Nie wiem czy przy drugim bramkarz nie mógł nieco lepiej się zachować, o obrońcy nie wspomnę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom