>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F - Włochy, Paragwaj, Nowa Zelandia, Słowacja

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Grupa o dwóch różnych biegunach. O 1. miejsce w grupie powalczą Włochy z Paragwajem, natomiast o 3. miejsce Nowa Zelandia ze Słowacją.
O Słowacji i Nowej Zelandii nie ma co za wiele się rozpisywać. W składzie Nowej Zelandii w oczy rzuca się nazwisko Elliott. Otóż ten gracz jedzie na mundial, będąc bez klubu. Nowa Zelandia przegrała ostatni sparing 3:1 ze Słowenią. Indywidualnie lepiej już prezentuje się Słowacja, w której grają gracze takich zespołów jak Besiktas, Napoli, Liverpool czy Wolfsburg. Jednak w zdecydowanej większości są to gracze przeciętni, którzy nie powinni zagrozić Paragwajczykom bądź Włochom.
Pierwsze miejsce w grupie padnie łupem Włochów lub Paragwaju. Włochy przylecą do RPA bronić tytułu wywalczonego przed czterema laty. Sporo w zespole graczy Juventusu, który to ostatni sezon miał bardzo słaby. Włosi nie rażą tak nazwiskami jak Hiszpania czy Argentyna, ale nie można zapominać, że jest to drużyna turniejowa, a do tego bardzo doświadczona. Wyniki sparingów nie zachwycają. Remis ze Szwajcarią, przegrana z Meksykiem.
Paragwaj zakończył eliminacje na trzecim miejscu. Stracili mało bramek (mniej straciła tylko Brazylia), lecz z drugiej strony nie strzeliła ich specjalnie dużo. Jeśli obrona zagra na mundialu na podobnym poziomie, natomiast atak złożony z takich graczy jak Cardozo, Valdez czy Santa Cruz wyreguluje celowniki, mogą pokusić się o zajęcie pierwszego miejsca w grupie, a nawet zajścia gdzieś dalej.
Group F qualifiers - ITA/PAR - 1.70
place (1-2) - Paragwaj - 1.45
Group points New Zealand - 1 - 2.85
Will Slovakia qualify from their group? - NIE - 1.72
Kursy: Expekt
 
N 0

noname92

Użytkownik
Ciekawa grupa, Włosi wydają się być bez formy, Paragwaj sam nie wiem czego się po nich spodziewać, Słowacja może być wielką niespodzianką całego turnieju, jedynie Nowa Zelandia myślę że jest pewniakiem i szybko odpadnie w walce o awans. Typuję że z grupy wyjdą Włosi i Słowacja (może nawet na 1 miejscu) ale nie lekceważył bym Paragwaju w sumie tutaj między tymi 3 drużynami może zdarzyć się wszystko !
 
N 0

nani

Użytkownik
Paragwaj wyjdzie z tej grupy z 1 miejsca. Kontrowersyjna, lecz najbardziej prawdopodobna teza. Włosi bez formy, a Nowa Zelandia i Słowacja mocno odstają piłkarsko. Paragwaj może sporo namieszać na tych mistrzostwach, według mnie stać ich nawet na 1/4 finału przy korzystnym losowaniu. Włosi szybko pożegnają się z turniejem, jednak z grupy wyjdą, gdyż... nie mają godnych przeciwników.
 
H 177

h3sus

Użytkownik
Paragwaj może sporo namieszać na tych mistrzostwach, według mnie stać ich nawet na 1/4 finału przy korzystnym losowaniu. Włosi szybko pożegnają się z turniejem, jednak z grupy wyjdą, gdyż... nie mają godnych przeciwników.
Nie przy losowaniu lecz przy korzystnym układzie w tabeli w tej grupie oraz w grupie E. Ponieważ drużyny które awansują będą grać z drużynami które awansowały z grupy E
 
D 0

dolar124

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami. Uważam że Paragwaj na tym mundialu może być czarnym koniem. Mają naprawdę mocny skład. Valdes i Cabanas są w stanie dużo namieszać w ataku, jak i porządnie uderzyć na bramkę. Kurs ponad 4 jaki oferują buki z Włochami wart ryzyka, nawet z podpórką godny uwagi. ( Ciągle mam w pamięci wygrany mecz z eliminacji z Argentyną, rozegrali wtedy naprawdę świetne zawody).



cabanas raczej niewiele namiesza bo zostal postrzelony w glowe i poki co to mundial raczej obejzy w tv.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dzisiaj poszedłem do mojego naziemnego buka, aby obstawić Kamerun :-/ i mnie zatkało. Przede mną koleś zagrał 3x 900 zł na Paragwaj. Na jednym z kuponów pojawiła się podpórka. Na pytanie dlaczego jest taki pewny Paragwaju, uśmiechnął się i powiedział &#39;&#39;Włosi to anty futbol i stare dziadki&#39;&#39;. Powiem szczerze, że ciekawa analiza i trochę mnie zaskoczyła. Faktycznie może i Włosi nie mają już składu chociażby z przed 4 lat, ale na mówienie tu o pewnym zwycięstwie Paragwaju to też przesada. Po Paragwaju oczekuje zdecydowanego szarpnięcia gry od pierwszych minut, po Włochach ? Tego aby nie grali tak jak ich znajomi Francuzi i także pokazali swoje walory jak chociażby mocna i szczelna defensywa poplątana ze środkiem pola. Moje propozycje na mecz:
Paragwaj zdobędzie gola
Włochy - Paragwaj 1 połowa - remis
Żółte kartki over 4.5
 
M 4

michaszek250

Użytkownik
zagralem czysta 1 na Wlochy wahalem sie jeszcze nad 1/1 Wlosi zawsze w meczach towarzyskich nic nie graja pamietam przed tamtym Mundialem przegrali nawet z Wegrami
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
ja nie wiem co wy widzicie w tym paragwaju pamietajcie wlosi to druzyna turniejowa na lawce siedzi Lippi wiec bedzie dobrze
moj typ;
Włochy - Paragwaj under 2.5
licze na zwyciestwo wlochow 2-0 lub 1-0
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Włochów można porównać do Niemców , często coś jest nie tak w meczach kontrolnych czy w innych aspektach a są to jednak druzyny turniejowe . Chociaz mimo iż często kibicowalem Włochom to teraz nie spodziewam sie tak dobrej piłki w pierwszym meczu jak zaprezentowali własnie porównywani Niemcy. Paragwaj to dobra drużyna miło sie ją ogląda potrafi grac szybko i technicznie. Włosi już od jakiegoś czasu grają słabą piłke więc podpieranie się tezą , że zaczną grac na turnieju może byc mylące. Paragwaj natomiast gra nieźle potrafił grac dobrze przeciwko Holandii czy WKS- remisy i zwyciężał przecież tuzy wspołczesnego futbolu czyli Argentyne i Brazylie , jest to napewno niewygodny rywal dlatego proponuje :

Podwójna szansa - remis. 1.55✅
Lub X2 1.65
✅
Oczywiście kto nie pamieta Podwójna szansa = remis w pierwszej polowie lub w calym spotkaniu.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Mam pytanko ????
W meczu Włochy - Paragwaj to włosi są gospodarzami meczu, zgadza się ?
A dlaczego pytam? Ponieważ jest taki zakład na Expekcie:
Home Team Booking Points
ponizej 20.5 1,75
powyzej 20.5 1,95
oraz:
Away Team Booking Points
ponizej 30.5 1,40
powyzej 30.5 2,75
Dla niewtajemniczonych dodam ze chodzi o to że żółta kartka to 10pkt a czerwona 25pkt. A więc stawiając że gospodarze będą mieli powyżej 20,5pkt wystarczy że Włosi złapią 3 żółte kartki i już liczymy pieniążki... A 3 kartki to włosi mogą dostać w pierwszych 30min:p A dlaczego ? Bo moim zdaniem Italiano ma zawodników, zwłaszcza w defensywie, zaawansowanych wiekiem i może im czasami brakować szybkości a jeśli to się nie sprawdzi to wszyscy znamy Włoski temperament :]
Dobrze myślę??? ???? ???? ????
Edit: W ostatnim meczu towarzyskim z Szwajcarami makarony dostali 3 żółte. Wiem że nie ma to nic do znaczenia ale w 1 meczu grupowym MŚ na pewno będą grali ostrzej niż w sparingach.
Z 2 strony ciekawe czemu Expekt uważa że to Paragwaj będzie miał więcej kartek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Szczerzę, to liczę na małe potknięcie Włoch. Paragwaj to na pewno nie jest zespół do bicia, i w tej grupie mogą dużo namieszać. Liczę na to, że to właśnie oni dzisiaj sprawią dużą niespodziankę i przynajmniej zremisują to spotkanie.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Też się nad tym zastanawiałem początkowo, ale raczej bym na to nie liczył, że Italia potknie się w pierwszym spotkaniu. Mecz w Kapsztadzie więc w warunkach normalnych (nie na wysokościach na jakiś swój pierwszy mecz grali dziś Holendrzy i to mogło stanowić pewien problem). Paragwaj ma świetnych napastników i ofensywnie usposobiony zespół, ale braki są widoczne w defensywie i to na pewno Włosi będą próbowali wykorzystać. Barrios i spółka będą musieli walczyć z jedną z najlepszych i najbardziej doświadczonych defensyw tych mistrzostw. Nie szło im w sparingach, ale forma miała przyjść na mistrzostwach. Bronią tytułu, na pewno dziś aby odciążyć się psychicznie przed kolejnymi spotkaniami będą chcieli za wszelką cenę wygrać. Nie daje im wielkich szans na zwojowanie tych mistrzostw, ale grupę przejdą w cuglach. Giraldino, Di Natale, Iaquinta, czy nawet słabiej dysponowani Pirlo, Marchisio mogą rozstrzygnąć ten mecz. To, że w klubach grali w tym sezonie przeciętnie nie oznacza, że tak samo będzie w kadrze. Uważam, że dziś podopieczni Marcello Lippiego wygrają i zamkną usta swoim krytykom, których ewidentnie nie brakuje.
Włochy - Paragwaj (+1) 1 @ 3.90
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Co będą chcieli zrobić a co będą mogli to różne sprawy obie ekipy znane są z dobrej defensywy, ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat tego spotkania ale pachnie mi tu underem a najrozsądniejszy typ to chyba remis
 
superman125 0

superman125

Użytkownik
UWAGA!
Sorry ze tak pozno ale dopiero wypatrzylem sure beta
Bwin zaklad ze nie bedzie czerwonej kartki 1,4
unibet zaklad ze bedzie czerwona kartka 3,75
jak ktos ma na przyklad na moneybookers sporo kasy to ladnie moze zarobic
oczywiscie chodzi o mecz Paragwaj-Włochy
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
superman125 to zakład nie dla mnie ale pytam z ciekawości, jak policzyć w tym wypadku jakie należy obrać stawki żeby być w każdym wypadku na ✅ ?? Gdzieś kiedyś widziałem na stronie takie działania ale nie chce mi się szukać :]
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Włochy - Paragwaj


Typ:2
Kurs:3.70

Czas na kolejny mecz mistrzostw świata w RPA w najciekawszym meczu dzisiejszego dnia spotkają się Włochy i Paragwaj. Oczywiście w tym meczu bardzo trudno wskazać faworyta dlatego będzie tym bardziej ciekawy i emocjonujący ale ja skłaniał bym się ku zwycięstwu Paragwaju, który ma najmocniejszą ekipę od lat i grzechem było by nie wykorzystać tej ogromnej szansy na dobry wynik . Zdaniem wielu fachowców Paragwaj jest czarnym koniem tych mistrzostw i może sporo namieszać. A co do ekipy Włoch to ich występ jest naprawdę sporą niewiadomą jak dotąd nie spisywali się oni najlepiej w meczach kontrolnych remisując większość z nich z decydowaniem słabszymi drużynami. Również sporo kontrowersji wzbudziły powałania Włchów ponieważ trener wybrał wielu starszych graczy, którzy doskonale spiywali się w mistrzostwach świata w niemczech a jak wiemy od tego czasu minęło już dość wiele i ich forma jest znacznie gorsza co doskonale pokazał miniony sezon. Myślę, że Paragwaj to bardzo ciekawa ekipa i naprawdę stać ich na odniesienie zwycięstwa a kurs jest naprawdę fajny.
 
superman125 0

superman125

Użytkownik
Nie znam sie na tym dokladnie ale ja tak to policzylem:
stawiamy 100zl w bwin czyli 100x1,40=140zl
i liczymy ile musielibysmy postawic w unibecie zeby wygrac 140zl czyli
140zl:3,75=37,33zl
wiec stawiajac 137,33zl wygrywamy 140zl czyli do przodu jestesmy 2,67
Odrazu widac ze przy takich stawkach nie ma co sobie nawet tym glowy zawracac
ale stawiajac na przyklad odpowiednio 10 000zl i 3 733zl jestesmy do przodu na 100% 267zl wiec calkiem niezle
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
superman125 a czy nie jest czasem tak iż jak grasz za duże kwoty to Ci konto mogą zablokować i sobie nie zagrasz, powiedzmy postawisz kurs na to iż nie będzie czerwonej za 10 000zl a np. nie przyjmie Ci kursu 3 733zl i jesteś w nieciekawej sytuacji.
 
superman125 0

superman125

Użytkownik
ja nie obstawiam na tak duze stawki ale wiem ze w kazdym bukmacherzy sa jakies tam limity i jezeli zaklad miesci sie w tym limicie to mozesz bez problemu stawiac. Tak mi sie wydaje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom