>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G: AC Milan, Real Madryt, Ajax Amsterdam, AJ Auxerre

Status
Zamknięty.
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wszyscy piszą o słabej defensywie Ajaksu, a przecież w poprzednim sezonie straciliśmy jedynie 20 bramek w lidze. Jasne, że trzeba brać pod uwagę rywali, ale mimo tego iż Eredivisie nie prezentuje jakiegoś bardzo dobrego poziomu, to jest to ładny wynik.
Poza tym widać, że obrona funkcjonuje coraz lepiej. Rok temu również traciliśmy sporo bramek na początku, a później jak chłopaki się zgrali to było bardzo dobrze. Teraz będzie podobnie. Widać, że z meczu na mecz tyły Ajaksu wyglądają coraz pewniej.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wszyscy piszą o słabej defensywie Ajaksu, a przecież w poprzednim sezonie straciliśmy jedynie 20 bramek w lidze. Jasne, że trzeba brać pod uwagę rywali, ale mimo tego iż Eredivisie nie prezentuje jakiegoś bardzo dobrego poziomu, to jest to ładny wynik.
Poza tym widać, że obrona funkcjonuje coraz lepiej. Rok temu również traciliśmy sporo bramek na początku, a później jak chłopaki się zgrali to było bardzo dobrze. Teraz będzie podobnie. Widać, że z meczu na mecz tyły Ajaksu wyglądają coraz pewniej.
Ale w lidze w 95% meczy Ajax jest druzyna ktora prowadzi gre, jest dluzej przy pilce, wbija rywala po 3, 4 bramki odbierajac im chec do gry. W meczach z Realem i Milanem na pewno tak zagrac nie da rady, to za bardzo doswiadczone ekipy.
 
michaliv 9

michaliv

Użytkownik
Nie napisałeś, Katalończyku, że Mallorca to słaby rywal, ale dało się to wywnioskować z Twojej wypowiedzi. Że niby Real miał wygrać to 0:5? Nie było takiej możliwości i wszyscy o tym wiedzieli. A buki specjalnie zarobiły na tym, dając tak niski kurs. Niedoświadczeni sezonowcy się skusili, podjarali, no i stracili.
Co do samej grupy, to ja tu Realowi za dobrze nie wróżę... Nie zdziwiłbym się nawet, gdyby nie przeszli dalej :| Milan to dla mnie absolutny faworyt, który już w tamtym roku pokazał jak się z Realem gra. Ajax i Auxerre na pewno mogą u siebie Realowi uszczknąć, także nic pewnego w tej grupie nie jest.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Po za tym nie chwal się gdzie ty nie byłeś co ty potrafisz tylko się wykaż wiedzą typując, bo w końcu to nie jest forum sportowe tylko bukmacherskie.
No to się właśnie wykazuję tą wiedzą i typuje tutaj porażkę Realu .

Nie napisałeś, Katalończyku, że Mallorca to słaby rywal, ale dało się to wywnioskować z Twojej wypowiedzi. Że niby Real miał wygrać to 0:5?
Nie chodzi tutaj o wynik tylko o samą gre Realu która była bardzo słaba . Jeśli oni prezentują taki poziom już w pierwszym meczem z drużyną nie oszukujmy się , która mimo swoich osiągów w tamtym sezonie odstaje znacząco od Milanu czy Ajaxu to nie wiem na jakiej podstawie ludzie piszą tutaj że Real to jest faworyt grupy...
LM już za tydzień a Królewscy jakoś nie sprawia wrażenia drużyny która wygra tak silną grupe i moim zdaniem pierwsze punkty mogą stracić już w spotkaniu z Ajaxem (chociaż akurat mecz u siebie z tą drużyną będzie pewnie jednym z dwóch najłatwiejszych dla Realu w pierwszej fazie LM).
 
simons 646

simons

Forum VIP
Nie ma co gadać nie na temat :p
Jak dla mnie to Milan spokojnie wyjdzie z grupy ... no i pewnie Realowi też się uda. Za slabe kursy, żeby dawać na awanse ale coś z meczy się wybierze :]
Milan nawet jak miało słabą drużynę, tak jak MOIM ZDANIEM rok temu, to się mocno mobilizowali na LM i nawet wychodziło. W tym sezonie mają lepszego trenera, nie tak znanego jak Ancelotti, ale Allegri dobrze sobie radzi, a z Leonardo to różnie bywało. Sam zespół sporo się zmienił na + oczywiście, nie będę tu wypisywał transferów, bo większość z nich była na tyle głośna, że każdy słyszał.
Real jak to Real wyjść powinien, tym bardziej, że Mou teraz tam jest, a wyjście z grupy to całkiem w jego stylu, że tak powiem :p Póki co słabo zaczął, sezon ale jak zwykle z czasem się rozkręci ????
A kursy na pierwsze spotkania są takie, że poczekam aż jeszcze trochę spadną (o ile spadną) i x2 zagram w obu ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Bądzmy szczeży Real tak wyjdzie z grupy.Nawet jesli nie z pierwszego to z drugiego miejsca nie sądze by Ajax coś namieszal chodz wszystko jest możliwe, tym bardziej Auxerre.Dla mnie pierwsza dwójka nie zagrożona.Patrzycie na początek sezonu Realu, to ze oni zremisowali z Mallorcą narazie nic, nie zanczy w tym tygodniu grają u siebie z Osasuną i innego wyniku niż zwycięstwo Królewskich nie widze, ale i tak mówie że i w tym sezonie kroku dotrzymac Barcelonie będzie mógł tylko Real.Co roku jest to samo gdybanie ten jest faworytem i ten, a ja sledze Ligie Hiszpanską i ona ma tylko dwóch faworytów są nim tylko Barcelona i Real.A co do Ligi Mistrzów to Real może i ma pecha że od 5 lat nie może przejsc 1/8 ale z Mourinho Real będzie grozny nie zaleznie od tego w jakiej formię są ich piłkarze pod koniec sezonu wspomnicie moje słowa.
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
to Real może i ma pecha że od 5 lat nie może przejsc 1/8
Pecha? Co rozumiesz pod terminem pech? Pecha to mogę mieć ja, jak nie wezmę ze sobą parasola i zacznie padać. Pecha może mieć drużyna która w pucharowym starciu remisuje dwa razy, ale odpada na skutek gorszego bilansu bramek straconych na wyjeździe. Ale jeśli coś dzieje się 6 razy z rzędu to już nie jest pech, tylko prawidłowość. To, że Real przegrał dwumecz z Arsenalem, Romą, Juventusem, Bayernem, Liverpoolem i Lyonem to nie przypadek...to niemoc.

Z grupy wyjdzie zapewne Milan i Real, w jakiej kolejności to cięzko mi powiedzieć, tak samo jak ciężko przewidzieć kto zgarnie 3 miejsce. Auxerre to debiutant, patrząc na debiuty CFR Cluj, Bate Borysov czy Anorthosisu widać pewną prawidłowość, a mianowicie że powinno to być miejsce 4. Jednak Ajax to drużyna która w pucharach gra starsznie mizernie i tu widzę cień szansy dla Jelenia i jego ekipy. bezpośredni pojedynek tych zespołów może zdecydować o ostatecznej kolejności w grupie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
A nie wiem czy zwróciliście uwagę ale w Milanie jest kilku piłkarzy którzy maja coś do udowodnienia: Ronaldinho, Ibra, Robinho czy Pato; przecież oni czterej to jedni z najbardziej utalentowanych piłkarzy świata, a przez złe wybory życiowe i nie przychylność trenerów nie do końca to udowodnili ( no może poza R10), a co do reszty to sami wiecie jak było z ich karierami. Myślę że Mediolańczycy mogą dużo na motywacji wywalczyć. A personalnie to Milan ma dobrze zorganizowanych obrońców i jedną z lepszych formacji ofensywnych, tak po dłuższym zastanowieniu to Real ma słabsze personalia jedynie nazwisko trenera nie wiele mi mówi ale jeśli dobrze poukłada drużynę to Milan może być zaskoczeniem
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
A nie wiem czy zwróciliście uwagę ale w Milanie jest kilku piłkarzy którzy maja coś do udowodnienia: Ronaldinho, Ibra, Robinho czy Pato; przecież oni czterej to jedni z najbardziej utalentowanych piłkarzy świata, a przez złe wybory życiowe i nie przychylność trenerów nie do końca to udowodnili ( no może poza R10), a co do reszty to sami wiecie jak było z ich karierami. Myślę że Mediolańczycy mogą dużo na motywacji wywalczyć. A personalnie to Milan ma dobrze zorganizowanych obrońców i jedną z lepszych formacji ofensywnych, tak po dłuższym zastanowieniu to Real ma słabsze personalia jedynie nazwisko trenera nie wiele mi mówi ale jeśli dobrze poukłada drużynę to Milan może być zaskoczeniem
Pato bym do tego worka nie wrzucal, to mlody zawodnik a jego kariera rozwija sie jak najbardziej prawidlowo. Z reszta sie zgodze ;-)
A Ibra w jakims wywiadzie powiedzial ze odrzucil lepsza finansowo oferte Man City bo chce zdobywac trofea i uwaza ze wieksze szanse na to ma w Milanie.
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Auxerre to debiutant, patrząc na debiuty CFR Cluj, Bate Borysov czy Anorthosisu widać pewną prawidłowość, a mianowicie że powinno to być miejsce 4.
Auxerre to nie debiutant. gralo w lm pare lat temu, byli w grupie z dortmundem bodajze. licze ze wyjda z 2 miejsca, dobrze poukladana obrona, ale malo tez strzelaja, taka underowa druzyna. nie dadza sobie wbic kilku goli, dlatego ciekawe beda pojedynki z ajaxem, ktory gra zawsze otwarty futbol. .moim zdaniem beda walczyc z milanem o to drugie miejsce. ciezko bedzie, marsylia rok temu dwa razy ulegla rossoneri.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ciekawy kursik że Real z grupy nie wyjdzie. Małe są na to szanse ale są bo grają padakę. Mou swoją taktykę opracował do perfekcji ale z reguły wprowadzał ją skutecznie po jakimś czasie a nie od razu. Także ja tutaj bym pewny nie był ich awansu... Wielki Mou będzie się musiał nieźle napocić żeby wyjść z tej grupy. Tylko taką mam obawę że i Auxerre i zwłaszcza Ajax mocno przyfrajerzą

do ziomka wyżej: Auxerre było mistrzem w 96 roku i grali w grupie z Glasgow Rangers, Grasshoppers Zurich i.... Ajaxem Amsterdam. We Francji wygrał ajax po golu Litmanena a w Holandii wygrało Auxerre 2:1 po golach Diomede i Marleta. Auxerre przeszło z 1 miejsca ale w 1/4 przegrało oba mecze z Borussią Dortmund

Ciekawostki związane z Auxerre to np takie buty że klub założył Ernest-Théodore Valentin Deschamps - ksiądz... brat prapradziadka Didiera i takie coś że trener z lat 46-57 Pierre Grosjean to członek od wielu lat sportowej rodziny, do której należy tenisista o tym nazwisku
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Real Madryt - Ajax, środa 20:45 CET
Holenderska piłka jest pospolita, dlatego Martin Jol próbował uciec w przerwie letniej do Fulham. Włodarze Ajaxu zmusili go jednak do pozostanie w klubie, co nie zmienia faktu, że szkoleniowec uważa ekipę z Londynu za lepszy zespół. Mimo to, Ajax wystartował w tym sezonie z wysokiego C. Zanotował w pierwszych 5 meczach, 4 zwycięstwa i 1 remis. Działaczom z Amsterdamu udało się zatrzymać największą gwiazdę - Luisa Suareza, który nie stracił formy z mundialu. Urugwajczyk zdobył już 6 goli i w dalszym ciągu imponuje formą! W fazie poczatkowej Ligi Mistrzów, większe kluby często zaczynają traktować sprawę na serio w sytuacji zagrożenia, dlatego nieoczekiwane wyniki są na porządku dziennym. Oglądałem Real w ich meczu na własnym stadionie z Osasuną Pampeluna. &quot;Królewscy&quot; wygrali 1-0, poprawili defensywę, ale to nadal nie jest taki zespół, jaki chciałby mieć Jose Mourinho.
Typ 1: Wygra (BACK) AH +1.5 Ajax Amsterdam @1.93
Typy Eamon Dunphy dla Betfair
 
krzych88 5

krzych88

Użytkownik
do ziomka wyżej: Auxerre było mistrzem w 96 roku i grali w grupie z Glasgow Rangers, Grasshoppers Zurich i.... Ajaxem Amsterdam. We Francji wygrał ajax po golu Litmanena a w Holandii wygrało Auxerre 2:1 po golach Diomede i Marleta. Auxerre przeszło z 1 miejsca ale w 1/4 przegrało oba mecze z Borussią Dortmund
Drugi raz zagrali w sezonie 2002-03, w grupie z z Arsenalem, Borussią i PSV zajęli 3 miejsce (7 punktów).
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Patrząc na mecze ligowe Realu i Ajaxu to mysle że oba zespoły zagrały na pół gwizdka jedni wygrali 1:0 a drudzy 2:0 .Co do konfrontacji tych dwóch zespołó to rzeczywiscie Real wygląda blado jesli będą mieli dziure w obonie to przy obecnej formie Suareza moze się to skonczyc katastrofą ,jednak mysle że w tym meczu padnie Under ponieważ Mou ma to do siebie że nawet jesli jego kluby nie graja dobrze to przynajmniej nie stracą bramek.
Ajax z pewnoscią będzie chciał wygrac to spotkanie zwłaszcza gdy wszyscy z Amsterdamu widzą że Real nie jest w najwyższej formie,jak dla mnie wyniki które mogą pasc w tym meczu (1:0,2:0,1:1,0:0,0:1,0:2) Myślę jednak że gradów bramek w tym meczu nie będzie a Real nie będzie miał dziurawca z tyłu.
 
M 19

manyolo

Użytkownik
Milan - Auxerre
over 2,5
kurs 1,90 sportingbet
Z jednej strony zespól mający niesamowity potencjał w ofensywie : pato, ronaldinho, robinho, ibra ( choć raczej mało prawdopodobne aby cała czwórka rozpoczęła mecz w wyjściowym składzie) z drugiej zespół Auxerre lubiacy i potrafiący grac z drużynami mocniejszymi od siebie. Wystarczy wspomnieć poprzedni sezon w lidze francuskiej, gdzie w meczach wyjazdowych klubami z czołowej szóstki Auxerre zanotowało 3 zwycięstwa; 2-0 z Marsylią, 2-1 z Lille, 2-1 z Bordo, remis z Montpellier 1-1 oraz jedyną porazkę z Lyonem 1-2. Godne uwagi jest to iż w każdym z tych meczów Auxerre strzelało min. jedną bramkę. Jeśli chodzi o Milan to w srodowym meczu spodziewam się zespołu tak skutecznego jak w meczu z Lecce a takze słabego w defensywie jak to miało miejsce w przegranym meczu z Ceseną gdzie zwłaszcza zawodziła gra obronna po stracie piłki, co może być wodą na młyn dla preferujących kontrataki zawodników z Auxerre
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Real wygląda blado jesli będą mieli dziure w obonie to przy obecnej formie Suareza moze się to skonczyc katastrofą
Suarez jutro nie gra, ponieważ jest zawieszony. Tak samo jak Vertonghen. Zamiast Suareza wystąpi pewnie Sulejmani.
Na pewno nie będzie jakiegoś pogromu. Mecz może zakończyć się różnym wynikiem, ale widzi mi się tutaj under. Plus Ajaksu jest taki, że drużyna jest ze sobą bardziej zgrana. Real jeszcze potrzebuje czasu. Ale wiadomo... magia Santiago Bernabeu może zrobić swoje. Będzie to ciężki mecz dla Ajaksu, ale na pewno nie będzie pogromu. Liczę po cichu na skromny 1 punkcik, albo jakąś mega niespodziankę :razz:
 
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
ja też zastanawiam się nad overem 2,5 w meczu milan auxerre. No nie ma co gadać milan w ofensywie jest teraz bardzo groźny. Jak jednemu nie idzie to drugi może go zastąpić. Auxerre szykowało się na to spotkanie i chyba dlatego tylko zremiswoali z cean. Jeleń wszedł z ławki aby go zbytnio nie przemęczać. Już jutro powinien wystąpić od początku. Dobrze spisuje sięteż pederetti. Może ktoś się wypowiedzieć na temat overu 2,5 w meczu Milan vs Auxerre? Cenne jest dla mnie też zdanie innych
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja też zastanawiam się nad overem 2,5 w meczu milan auxerre. No nie ma co gadać milan w ofensywie jest teraz bardzo groźny. Jak jednemu nie idzie to drugi może go zastąpić. Auxerre szykowało się na to spotkanie i chyba dlatego tylko zremiswoali z cean. Jeleń wszedł z ławki aby go zbytnio nie przemęczać. Już jutro powinien wystąpić od początku. Dobrze spisuje sięteż pederetti. Może ktoś się wypowiedzieć na temat overu 2,5 w meczu Milan vs Auxerre? Cenne jest dla mnie też zdanie innych
Dobrze myślisz. Milan w ostatnim meczu pokazał , że potrafi wszystko. Głupie błędy w obronie i 2 bramki od beniaminka. Wiem , że to był mecz wyjazdowy ale jednak fakt jest faktem. Milan zagrał bardzo dobrze i bardzo nie skutecznie. Ale i Cesena jak z takim rywalem miała sporo okazji do podwyższenia wyniku. Auxerre jest dużo lepszym zespołem od Ceseny. Tak jak pisaleś Pedretti w formie Jeleń ... ?? Niby też ale w kadrze ostatnio pokazał jak może być nie skuteczny. Milan jednak ma zbyt dużą siłę w ataku aby tego meczu nie wygrać ale i jeszcze zbyt dużo błędów robią w obronie aby wygrać ten mecz do zera.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja myślałem że under będziecie grać w meczu Milanu, według mnie Auxerre podejdzie do tego spotkania ultra defensywnie z wysuniętym Jeleniem, a Milan będzie prowadził grę i dominował na boisku. Co do tego że Włosi powinni wygrać to spotkanie nikt niema wątpliwości nawet włodarze Francuskiego zespołu. Ostateczny wynik wydaje się mi że uformuje się tylko z bramek Mediolańczyków, na pewno są w stanie strzelić bramki ale raczej jedną, dwie max i typując over można się przejechać jak drużyna Jelenia nie strzeli, mecz zakończy się 1-0, 2-0 i kuponik do kosza. Jeśli jakiś wynik overowy tu padnie to co najwyżej 2-1 i typując over jest duże ryzyko bo nie niema co ukrywać Auxerre może mieć jedno okazje w meczu, bo przecież grają z Włochami do tego ten czas który ukradną może nie wystarczyć do overu.
 
faeco 0

faeco

Użytkownik
⚽ Real Madryt - Ajax Amsterdam | 1 | 1,28 | bwin
Piłkarze Mourinho nie dość, że grają u siebie, to jeszcze rywal wystąpi bez 2 najlepszych moim zdaniem graczy: supersnajpera Luisa Suareza i doskonałego obrońcy Vertonghena (obaj pauzują za kartki). Nie wyobrażam sobie, by Real mógł tego spotkania nie wygrać, zwłaszcza, że wszyscy wiemy, jaka jest w tym roku presja na tej drużynie w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Grupę mają niełatwą i mecz u siebie z Ajaxem po prostu muszą wygrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom