>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G - Niemcy, Ghana, USA, Portugalia

tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Niemcy - Ghana
Niemcy w pierwszym grupowym spotkaniu stłamsili swojego największego rywala do zajęcia 1. miejsca w grupie i pewnym krokiem pójdą po zwycięstwo także w dzisiejszym meczu. Ekipa naszych zachodnich sąsiadów pod każdym względem i na każdej przestrzeni boiska przeważać będzie nad swoimi afrykańskimi rywalami. Nie widzę, żadnych argumentów po stronie Ghany na ugranie korzystnego dla siebie rezultatu mimo, że mają nóż na gardle. Stawiając ten mecz chciałem skupić się na bramkach. Uważam, że Niemcy są w stanie ustrzelić w obu połowach przynajmniej po jednej bramce.
Niemcy strzelą w obu połowach - TAK @1.72 ⛔
Bet365​
Stawiam również na bramkę T. Mullera, który w meczu z Portugalią ustrzelił hat-tricka. Zawodnik prezentujący stały bardzo wysoki poziom, potrafiący doskonale odnaleźć się zarówno przed jak i w polu karnym. Doskonały występ w pierwszym grupowym spotkaniu zaostrzył apetyt na zdobycie korony króla strzelców brazylijskiego mundialu.
T. Muller strzeli @1.72 ⛔
Bet365​
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

Niemcy - Ghana
Nasi zachodni sąsiedzi w pierwszym spotkaniu na mundialu pokazali moc. Przez cały mecz nie dali dojść do słowa Portugalczykom ostatecznie wbijając im cztery gole. Mimo że zabrakło w środku pola Schweinsteigera, gra Niemców wyglądała znakomicie. Można się sprzeczać jak na rozwój sytuacji wpłynęła kartka Pepe, ale i podczas gry jedenastu na jedenastu grę prowadzili Niemcy. Pod znakiem zapytania był występ Hummelsa ale z tego co wyczytałem skład ma być podobny do tego jaki zagrał w pierwszym meczu przeciwko Portugalii.
Ghana, choć przeważała w meczu z Amerykanami, ostatecznie przegrała. Jednak nie można im odmówić zapału i chęci zwycięstwa w tamtym meczu. Myślę, że dziś także postarają się postawić rywalom i nie oddadzą trzech punktów bez walki. W drużynie znajdują się tacy piłkarze jak Gyan, Ayew czy Atsu, który w pierwszym meczu pokazał się ze świetnej strony. Ten ostatni najprawdopodobniej jednak zacznie na ławce. W wyjściowej jedenastce mają pojawić się piłkarze, którzy wrócili do kadry Ghany na MŚ. Obie drużyny spotkały się w ostatnim meczu grupowym podczas mundialu w RPA. Wtedy górą byli Niemcy wygrywając skromnie 1-0. Trzeba także wspomnieć, że Ghana przegrywając dziś może pożegnać się z turniejem. Dlatego liczę, że piłkarze z Afryki zagrają otwartą ofensywną piłkę licząc na zdobycz punktową.
Moje typy:
Obie drużyny strzelą 1,85 Sportingbet ✅
Niemcy wygrają drugą połowę 1,61 WilliamHill ⛔
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Moim zdaniem Portugalia nie jest na tyle mocna, żeby się cieszyć z niedyspozycji Ronaldo. To on ciągnie grę reprezentacji.
To prawda, ze Ronaldo jest najlepszy z wszystkich Portugalczykow. Chodzilo mi, ze lepiej dla zespolu gdy zagra zawodnik ktory jest w 100% gotowy do gry niz Ronaldo ktory w 100% gotowy nie jest - szczegolnie, ze Ronaldo jak i wszyscy zawodnicy Realu i Atletico mieli najmniej czasu na przygotowania do tego turnieju - zaledwie 19 din wiec ciezko mowic o swiezosci zawodnika.
Jednak czytajac prase widze, ze Ronaldo bedzie gral na bank w tym meczu. Ponoc jest gotowy do gry na pelnych obrotach...zobaczymy. Oczywiscie jest to dobra wiadomosc, szczegolnie, ze Amerykance teraz beda musieli przydzielic Cristiano dodatkowego &quot;opiekuna&quot;. Sama obecnosc Ronaldo na boisku sprawi, ze bedzie absorbowal uwage conajmniej dwoch defensywnych graczy (nie mowie o dwoch obroncach). To oznacza, ze bedzie wiecej miejsca dla pozostalych ofensywnych grajkow Portugalii. Do tego stale fragmenty gry, strzaly z dystansy itd.
 
dx2 228,9K

dx2

Użytkownik
USA-Portugalia X @4
Zaryzykowlbym remis w tym spotakaniu. Teoretycznie analiza moze byc kolorowana do woli, ale wiadomo bramka w jedna strone czy bramka w druga strone. Portugalia na pewno pod presja. Dla mnie Portugalia zawsze byla troche przereklamowana, ale moje osobiste odczucia akurat nie maja tu znaczenia. Poza tym Portugalczycy bardzo zle wygladali motorycznie na tle Niemcow w pierwszym meczu. Motoryka i przygotowanie fizyczne z kolei to zawsze byl atut USA na Mundialach od kiedy pamietam. Na pewno chocby punkt znacznie przyblizly Bradleya i spolke do awans z grupy. Portugalia, jak juz zanznaczono, bez Pepe, Coentrao i slabiutkiego Almeidy w meczu z Niemcami. Postawie wiec na podzial punktow w tym meczu.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Niemcy - Ghana Typ: Niemcy wygrają do zera Kurs: 2.25 bet365 ⛔
... Cóż, uczciwie przyznaję, że nie doceniłem Ghany, fartem zdążyłem po bramce Niemiec skontrować zakład live...
Tytułem wstępu - Niemcy do tej pory są jedyną drużyną, która swoim występem na tym turnieju przekonała mnie, że mogą ten turniej wygrać. Niemiecka maszyna dobrze funkcjonowała już w pierwszym meczu rozbijając ekipę Ronaldo. Dzisiaj w drużynie Loewa raczej nie zagra Hummels prawdopodobnie na środek przesunięty będzie Boateng, a na prawej obronie zagra Mustafi, można poczytać też o niepewnym występie Khediry, ale ostatecznie powinien zagrać, nie odciągnie mnie to od typu, który podałem wyżej. Oglądałem mecz Ghany z USA i zęby momentami bolały od poczynań ofensywnych tych pierwszych, choć ostatecznie kilka składnych akcji skonstruowali, ale spodziewałem się więcej po tym jak Amerykanie po zdobyciu bramki kompletnie oddali pole gry. W 2010 roku na mundialu też grali ze sobą w fazie grupowej i Niemcy wygrali 1:0. Niemców nie zaliczam do ekip, które mogą coś odpuszczać, a jeżeli zagrają na 100%, ekipie z Afryki o bramkę będzie trudno. Wiadomo jak wygląda ten mundial, dlatego typy tego rodzaju gram za małą stawkę i nikomu nie radzę robić inaczej.
edit. Ostatecznie Hummels i Khedira grają, przy okazji kurs podskoczył do 2,3...
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Niemcy - Ghana
Niemcy win + 1,5 over gola w meczu |1.40|
▶ Betsson !
⛔
Dzisiaj o 21, Polskiego czasu, kolejny raz Niemcy dopinają formalności i nie sądzę aby w tym meczu była jakakolwiek mowa o niespodziance. Niemcy nie dość, że celują na tych Mistrzostwach po złoto, ale i w grupie chcą jasno pokazać każdemu rywalowi w grupie, że z nim mecz to nie są żadne przelewki. Od samego początku w ostatnim meczu z Portugalią, dzisiejsi &#39;&#39;gospodarze&#39;&#39; w swoich akcjach podczas strzelonych dwóch goli, nie cofali się z atakami. Było im zdecydowanie mało i z kolejnymi sekundami coraz to intensywniej zagrażali pod bramka Portugalczyków. Niemcy jest bardzo silnym i bardzo efektywnym zespołem i mając tak ogromny potencjał potrafią zajechać rywala, że tak powiem na śmierć. Dzisiaj po drugiej stronie zespół z Afryki, chyba nawet najlepszy z tego kontynentu ale i oni pierwszy mecz z USA przegrali mimo że ich mecz nie wyglądał tak źle. Mają przed sobą najtrudniejszy mecz w grupie bo z ekipą Niemiec zawsze się trudno gra, ale czy stać ich na wygraną? Szczerze wątpię i atakuję taki manewr over meczu + win Niemiec. Może dla niektórych kurs nie będzie za wysoki ale mi odpowiada.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Niemcy - Ghana Typ: Obie drużyny strzelą NIE Kurs: 1,9 Betsafe
Podzielam typy, w których Nimecy wygrają do zera bądź Ghana nie strzeli bramki. Nie uważam aby Ghana była zdolna do strzelenia bramki. Niemcy to nie włosi tak jak przed meczem z Kostaryka uważałem, że Włochów można zaliczać do grona drużyn walczących o mistrzostwo to teraz w tym gronie jest tylko Holandia i Niemcy. Powtórzę Ghana dla mnie to drużyna, która przyjechała na turniej 3 mecze zagra i wróci do domu nic więcej nie jest w stanie wywalczyć !!!!
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Niemcy - Ghana 1 połowa - X2 1.95 BWIN
Po mojemu zachwyty nad Niemcami po meczu z Portugalią w dzisiejszym meczu a na pewno w pierwszej połowie będą mizerne.Wszyscy wiemy jak grają Niemcy i co pokazali z Portugalią , jakimi piłkarzami dysponują , potencjałem , stylem itd , dla niektórych wyrośli już na niepodważalnego faworyta mistrzostw ale w tym dzisiejszym spotkaniu śmiem twierdzić , że Niemcy się pogubią , dla pewności wybrałem typ na x2 na pierwszą połowe.Niemieccy piłkarze nie mają do czynienia za często z szybkimi i silnymi afrykańskimi zawodnikami ( chodzi mi o reprezentacje ) ich styl doszlifowany i przewidywany jest na top europejski a z dzisiejszym rywalem , który wg mnie będzie biegał kompletnie nieprzewidywalnie , ze sporą ambicją po porażce z USA , taktyka jest u nich na dziwnym poziomie bym powiedział , Niemcy sądze , że mogą być troche zszokowani taką Ghaną ( o ile moje przewidywania się sprawdzą ) jakby nie spojrzeć po Portugalii pewności pewnie im przybyło a zatem i na początku zlekceważenie Ghany może mieć miejsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
makaveli23 177,9K

makaveli23

Typer Miesiaca
Niemcy - Ghana obie druzyny strzelą w II polowie 3.75 unibet ✅
Niemcy + bts @ 2.62 bet365
Niemcy w pierwszej polowie wygrali 3-0 z Portugalią, która zagrała słabo. Mysle ze Ghana zagra lepiej ale oni potrzebuja troche czasu by wejść w mecz więc po tym jak Niemcy im w pierwszej nastrzelają tak w drugiej Ghana sie obudzi i coś ustrzeli bo atak mają dobry, a Niemcy tu nie beda grac na maksimum w obronie, czy tez autobusu jak USA gdy beda mieli korzystny wynik co pokazal nawet mecz z Portugalią, gdzie Portuglczycy w 10tke cos tam mogli strzelic ale grali zbyt egoistycznie wiec szanse Ghana powinna wykorzystać dzieki licznym próbom. Mam nadzieje ze Niemcom jeszcze się bedzie chcialo wiec tez cos wcisna z kontry w drugiej polowce. $ lata temu bylo 1-0 dla Niemcow ale mecze rozgrywane byly w RPA gdzie padalo malo bramek, a tu w Brazylii kazdy moze cos ustrzelic i napewno nie skreslalbym gola Ghany jak tu co niektorzy polecają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Niemcy - Ghana
W tym meczu wszyscy stawiają na wygraną Niemiec. Kursy spadły już do poziomu 1,30, co jest bardzo nieopłacalne dla tych, którzy stawiają na Niemców. Wg mnie to zwycięstwo z Portugalią przyszło zbyt łatwo i za prosto, co nie tylko spowodowało, że kursy gwałtownie poszły w dół, ale także może spowodować, że piłkarze poczują się zbyt pewnie i zlekceważą przeciwnika. Na zagranicznym forum znalazłem ciekawą rozpiskę spotkań Niemców na MŚ. Są to drugie spotkania w turnieju. Zazwyczaj Niemcy wchodzą bardzo dobrze w turniej i wygrywają pierwsze spotkanie. Ta forma nie przekłada się na drugie spotkanie:

2010 Serbia 0-1
2006 Poland 1-0
2002 Ireland 1-1
1998 Yugoslavia 2-2
1994 Spain 1-1
Dodać do tego można jeszcze drugie spotkanie z Euro 2008, które Niemcy przegrali z Chorwacją 1:2. Czytałem też, że na konferencji prasowej Loew poruszał tą kwestię. Przestrzegał swoich piłkarzy przed syndromem drugiego spotkania i powiedział, że wygrana z Ghaną wcale nie jest tak oczywista jakby się wydawało. Coś jednak jest z tym syndromem drugiego spotkania. Przykłady są również wśród innych reprezentacji na tegorocznym turnieju: Brazylia - Meksyk 0:0, Australia - Holandia 2:3, Włochy - Kostaryka 0:1.

Ghanie będą sprzyjały warunki pogodowe. W trakcie meczu temperatura powietrza będzie w okolicach 30 stopni, wilgotność powietrza sięgnie 100%, będzie duszno i parno, spodziewane są też opady deszczu. W takich warunkach lepiej będą się czuć Afrykańczycy. Nawet jeśli Niemcy będą ten mecz mieć pod kontrolą, to nie sądzę, żeby forsowali tempo w takich warunkach i skończy się maksymalnie na jednobramkowej wygranej.

Porównując składy widać, że Niemcy mają lepszych piłkarzy, ale Ghana to nie są jakieś piłkarskie ogórki. Dobrze wygląda ofensywa z takimi graczami jak Gyan, Ayew, Atsu, Boateng. W środku pola są znani i solidni gracze jak Essien i Muntari. Największą słabością jest obrona. Prawdopodobnie ten mecz będzie wyglądał tak, że Ghana będzie przez większość meczu skupiona na defensywie i będzie wyprowadzać kontrataki, co przy takich graczach w ataku daje szansę na bramki. Pierwszy mecz nie wyszedł Ghanie. Strata bramki już w 30 sekundzie meczu źle na nich wpłynęła. Jeśli z Niemcami nie stracą szybko bramki to są w stanie coś tutaj ugrać.

Niemcy - Ghana 2:2
Typ: Ghana +1,5
Kurs: 1,92
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
rijo 407

rijo

Użytkownik
NIEMCY - GHANA


Estádio Castelão, Fortaleza, Brazylia

Thomas Muller strzeli bramkę @ 1.82, Betsson, stawka: 6/10j; ⛔


KOMENTARZ: Na warsztat biorę dzisiejszy mecz Niemców z Ghaną. Jako typ podałem, że Muller strzeli dziś gola w dowolnym czasie.

Zacznijmy może od poprzednich meczów. Niemcy rozbili Portugalię grając przez większość meczu w przewadze. Tym łatwiej było Thomasowi strzelić hat-tricka w tymże meczu. Mimo to trzeba powiedzieć, że zagrał naprawdę nieźle. Pochwalić muszę jego umiejętność znalezienia się w dobrym miejscu w polu karnym. Wystarczy tutaj przytoczyć czwarty gol w tamtym meczu. Muller doskonale wie, gdzie się ustawić i gdzie pójdzie piłka, to jednak z jego największych zalet.

A jak poradziła sobie Ghana? A no przegrali. I to w dodatku z USA. Jakim prawem ekipa z Afryki ma myśleć o awansie z takiej grupy, gdy nie są do końca meczu skupieni i wychodzą takie kwiatki jak gol Brooksa w 86. minucie.

Dziś nie tylko Ghana jest osłabiona, nasi zachodni sąsiedzi nie skorzystają z usług Hummelsa. W drużynie ich rywali niemal na pewno zabraknie Essiena(na pewno ma coś z palcem u nogi, najprawdopodobniej go złamał...), choć nie jest to wykluczone.

Trochę o bohaterze mojego typu już napisałem. Cóż jeszcze mógłbym dopisać? Może to, że Muller po zdobyciu Złotego Buta w RPA, chciałby obronić to trofeum i tutaj. W końcu nadal jest liderem, choć dziś czeka go dopiero drugi mecz.

W Fortalezie rozegrano na razie dwa spotkania i oba należały do spektakularnie ciekawych. W pierwszym z nich Kostaryka po świetnym meczu rozprawiła się z Urugwajem. W drugim Brazylia po równie emocjonującym meczu podzieliła się punktami z Meksykiem. Czuję, że dzisiejszy mecz będzie pod dyktando Niemców, ale spotkanie będzie należeć do równie interesujących co poprzednie rozgrywanych na Estadio Castelato.
 
S 1

snajperxxx

Użytkownik
Witam
Mam do was pytanie a później post do usunięia. Macie jakąś stronke ze statystykami na żywo danego meczu jak trwa? Posiadanie piłki itp które się aktualizują na bierząco.
Tym na stronce livesports.pl można ufać?
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Witam
Mam do was pytanie a później post do usunięia. Macie jakąś stronke ze statystykami na żywo danego meczu jak trwa? Posiadanie piłki itp które się aktualizują na bierząco.
Tym na stronce livesports.pl można ufać?
czesc masz na bet365 ale to bez posiadania np.
a tak ogolnie to na stronie fifa.com i zakladka danego meczu tam znajdziesz wszystko
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Niemcy - Ghana
TYP : over 2,5 gola +++++++++
kurs 1,50 Betclick

Pewnie nie będę oryginalny, ale według mnie najlepszy typ jeśli chodzi stosunek prawdopodobienstwa wejscia typu do kursu.
Niemcy jak zagrali z Portugalia wszyscy widzieli.
Według mnie drużyna z Afryki nie będzie raczej w stanie w jakikolwiek zagrozic Niemcom w zdobyciu 3pkt. Zastanawialem sie nad zagraniem over 2,5 gola Niemców, ale wole bezpieczniej i troche delikatniej.
Ostanie mecze Niemców to własciwie poza remisem z Polska wysyp bramek.
Powinno gładko wejsc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik

Niemcy Powyżej 0.5 Zółtej kartki @1.50 / bet365
Mistrzostwa bardzo underowe jeśli chodzi o kartki, ale taka linia wgl mnie jest za mala. Ja bym dawał startową 1.5.
Podobnie było w meczu Brazylii z Meksykiem i przed meczem skoczyło do 1.5.
Na boisku dzieją się różne rzeczy i myślę, że mozna byc spokojnym o przynajmniej 1 żółtko dla Niemiaszków ????
Sędziuje Ricci który w meczu między Francją, a Hondurasem pokazał 6 zółtek i chociaż było to mocno spowodowane agresją graczy z Ameryki Środkowej to 6 kartek tego koloru to mocno ponad średnią na MŚ.
 
kopek93 7

kopek93

Użytkownik
I po raz drugi dałem się złapać, kierując się pierwszym wynikiem drużyny (w tym przypadku Niemiec), jednak dobrze wrócić do zasady i grać overem 2,5 na spotkanie, ktoś już o tym pisał, ponad 70% spotkań w tych MŚ skończyło się wynikiem 2,5+
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
USA - Portugalia 1x @ 2,25 5/10
No tak... Portugalia nadal przymierzana do wyjścia z grupy. Moim zdaniem z taką grą Ronaldo to są dalecy od wyjścia z grupy. No nie oszukujmy się, ale Portugalia mocno patrzy na zawodnika Realu, to on ma dawać im zwycięstwa. A jak to wygląda to widzieliście. Rzuty wolne, tak... mocna strona Portugalii, ale co z gry? Pod koniec meczu z Niemcami mieli niby coś tam do strzelenia, ale to już chyba szwaby odpuszczali powolutku, mieli pewne zwycięstwo, po co się przemęczać, przecież za kilka dni kolejny mecz.
Przed meczem USA - Ghana komentator powiedział, że Stany są na 13 pozycji w rankingu FIFA. Zdziwiłem się i powiedziałem &quot;Stany Zjednoczone na 13 pozycji?! Przecież to średniak!&quot; Już w pierwszej minucie meczu dali mi powód, żeby zmienił zdanie. Przez 2 minuty miałem kamienną twarz heh.
Ogólnie USA zagrała dość średnio i oddała Ghanie inicjatywę, no ale Ghana MUSIAŁA atakować. Stany mając 1-0 od 1 minuty mogły się bronić. Potrafili jednak zaatakować też. Gdyby było 0-0 przez dłuższy czas, moim zdaniem Stany by częściej atakowały.
Pokazali jednak, że mając średnio korzystny wynik (gdy było 1-1) potrafią powalczyć o swoje i po golu na 1-1, cztery minuty później zdobyli na 2-1.
Myślę, że mogą powalczyć o drugie miejsce w grupie( pierwsze oczywiście zajęte przez niesamowitych Niemców).


Portugalia - Ghana x2 @ 2,0 5/10
Nawet nie patrzę na grę Portugalczyków. To co Ghana pokazała z jednym z faworytów tego turnieju - Niemcami... powinni wyjść z grupy. Z USA zagrali nie dużo słabiej. Niestety strata gola w 1 minucie i trochę zmieniło to nastawienie meczowe.
Portugalia może bez CR, to z wolnego byłoby trudniej. Nie znam sytuacji Cristiano, ale wiem, że występ z USA jest zagrożony. Zobaczymy co wyjdzie.
Z Niemcami sobie nie radzili, nawet grając jeszcze w jedenastu. Grając w dziesiatkę... tego już nie będę oceniał nawet.
Skoro Ghana dawała sobie radę z Niemcami, a Portugalia nie bardzo, to mam nadzieję, że Ghana wywalczy co najmniej punkt w tym meczu.
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam z samego ranka i chcialbym sie podzielic moimi spostrzezeniami odnosnie tej grupy. Co mi sie nasuwa po tym skonczonym i zacietym meczu z Ghana a wiec to ze po 1,Zmiana jaka zrobil Löw czyli wpuszczajac malo doswiadczonego Mustafiego za boatega wymuszona problemami miesniowymi ,wedlug mnie raczej powinien przesunac do tylu Lahma a miejsce lahma wpuscic na te 45minut schweinsteignera ,no ale pozniej mial nosa wpuszczajac w trudnym momencie klosego i Schweiniego , no nie wiadomo jak by sie ta wczorajsza potyczka zakonczyla jedno jest pewne Niemncy po dwoch szybkich ciosach ghany potrafili sie podniesc i tu widac u nich mocna psychike i mentalnos. Chcialbym tylko napisac ze to sa moje wylacznie spostrzezenia a kazdy czytajac musi sam wygiagnac wnioski .Co ja widze dalej w tej grupie a wiec mysle tak ze USA wie ze jesli ten mecz wygraja z portugalia co jest mozliwe (przemeczenie wiekszosci sezonem portugalczykow brak pepe coentrao i slabszy almedia no i widomo Ronaldo ktrory nie jest 100% swojej mozliwosci -jesli wygrywaja maja 6 punktow i pewny awans ,tylko pytanie z jakiego miejsca a wiec ja powiem tak z drugiego ,bo wtety juz nie musza sie spinac w meczu z Niemcami zostawiajac sily na&lt; 1/8 trener Klinsaman (Niemiec ) sie cieszy sukces wyjscie z grupy no i iNiemcy po wygraniu USA na pierwszym miejscu taki scenariusz ja widze oczywiscie pod warunkiem wygranej USAz portugala trener Amerykanow Klinsmann wie ze po takim scenariuszu co przedstawilem moze byc podwojny sukces wyjscie z grupy no i i moze 1/8 moze pocianac dalej przeciez trafna kogos z grupy H 8( mysle ze Ktoras z tych 3 druzyn Belgow ,Rosje czy poludnowa korea,czyli potencjalnie przy dobrym dniu druzyny i szczesciu bo to tez jest czynikiem na tych mistrzostwach (sedziowanie ) sa 1/4 itu mysle zakoncza swoje wystepy .Ajak to wszystko poleci dalej to zobaczymy .
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
USA - Portugalia
23.06.2014 00:00
Amerykanie, dość szczęśliwie, ale jednak wygrali z Ghaną i są w lepszej sytuacji niż ich dzisiejsi przeciwnicy. Zagrają defensywnie, prawdopodobnie formacją 4-5-1 i będą szukać szans w kontrach i stałych fragmentach gry. Portugalia, po wysokiej porażce z Niemcami, musi ten mecz wygrać, jeśli chce mieć sprawę awansu w swoich rękach. Będą więc atakować a w ich ofensywnej formacji nie za ciekawie. Nani, który rozegrał ledwie 9 meczy w tym sezonie, na środku Postiga, który zagrał całe 13 spotkań i strzelił 3 gole, przez cały sezon. No i zostaje Ronaldo, ale on przy tej formacji podopiecznych Jürgen Klinsmanna, będzie na pewno podwojony i dodatkowo nie będzie miał wsparcia swojego klubowego kolegi Coentrao. W drużynie Portugalii zabraknie również kontuzjowanego Almeidy oraz Pepe, który pauzuje za czerwoną kartkę. Mecz rozegrany zostanie w słynnym już Manaus, gdzie dzisiaj zapowiadają wyjątkowo chłodne 28 stopni ???? Drużyna broniąca, stojąca w polu karnym, jest tu moim zdaniem na uprzywilejowanej pozycji. Jeśli Portugalia to wygra to myślę, że nie będzie to więcej niż 0:1, dodatkowo zagram za drobne wygraną Amerykanów, bo kurs jest bardziej niż kuszący, a nie takie niespodzianki już widzieliśmy.
Portugalia Under 1.5 gola @ 2.060 Pinnacle (4/10) ⛔ (2:2)
USA @ 4.820 Pinnacle (2/10) ⛔ (2:2) --&gt; zabrakło sekund ????

 
Do góry Bottom