>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa G - Niemcy, Ghana, USA, Portugalia

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Grupa trudna, ale dla mnie odstaje zdecydowanie USA.
USA odstaja od czolowych zespolow takich jak Brazylia czy Argentyna, ale od Ghany chyba nie az tak bardzo. Pomimo ich radosnej gry ofensywnej i bezmyslnej gry defensywnej to jednak Amerykanie sa w stanie zaoferowac kilka rzeczy na tym turnieju. Dla mnie najwazniejsze u nich jest morale i ambicja. USA ma ten atut (albo i nie atut) ze graja w grupie smierci i nikt nie daje im wiekszych szans na jakikolwiek dobry rezultat - wszyscy widza Niemcow i Portugalczykow juz w TOP16 i mysle, ze USA dobrze bedzie sie czula w roli underdogow.
Moim zdaniem USA spokojnie sa w stanie powalczyc z Ghana w pierwszym meczu o komplet punktow. Jesli wygraja beda naladowani do granic nieprzyzwoitosci na kolejne 2 mecze. Trzeba powiedziec, ze Klinsman zrobil za oceanem calkiem przyzwoita robote. Tak jak powiedzialem, defensywnie mozna sie przyczepic do kilku rzeczy, ale ofensywnie wyglada to calkiem dobrze. Technicznie pilkarze jak Dempsey, Bradley czy Jones sa na dosyc wysokim poziomie, a jak jeszcze Altidor sie przelamie i zacznie strzelac (bo ostatnio z tym ciezko, choc w meczu z Turcja strzelil gola ktorego sedzia nie uznal wlasciwie nie wiem dlaczego) to ekipa z USA bedzie sie calkiem przyzwoicie prezentowac - na papierze oczywiscie.
Mam wrazenie, ze USA sprawi sporo problemow zarowno Portugali (z ktora mysle, ze jednak przegraja) jak i Niemcom. Mecz z Niemcami bedzie dla Klinsmana na pewno bardzo wazny. Zapewne bedzie chcial pokazac, ze dobrze przygotowal zespol i mysle, ze USA beda bardzo zdeterminowani do tego by tego meczu nie przegrac.
Tak dodatkowo napisze, ze w meczu z Turcja - towarzyskim dodajmy - zawodnicy USA kilka razy blokowali strzaly Turkow dosyc heroicznymi &quot;padami&quot; badz wslizgami. Widac, ze ci zawodnicy nie beda odstawiac nogi nawet w takich meczach o pietruszke w jakich zespoly Europejskie raczej nie chca zlapac kontuzji. Jesli zagraja z takim samym zebem w meczu z Ghana, Portugalia i Niemcami (a zapewne tak wlasnie bedzie) to mysle, ze maja calkiem spora szanse na zgarniecie kilku punktow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
K 7

kofe

Użytkownik
No raczej Niemcy lecą do Brazylii bez Reusa. Duża strata dla Niemców, raczej miał pewne miejsce w &quot;11&quot;.
Reus, Ribery, Montolivio, van der Vart, ciekawe kto jeszcze wyleci. Jeszcze się okaże, że nie będą mogli grać Costa, Ronaldo i Suarez.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NIEMCY wygrają grupę |1.55| Unibet !

Jak na moje, tutaj Niemcy jasno są faworytem i mimo że grają swój pierwszy mecz w grupie, z Portugalią to mając taki team, zbudowany o silnym potencjale zrobią wszystko aby ukraść już swojej najlepszej ekipie po za nimi, w grupie punkty. Mimo tego, że zabraknie Reusa to i tak w składzie Niemiec jest mnóstwo zawodników, którzy doskonale rozumieją się na boisku. Mecz pierwszy nie będzie spacerkiem ale już w tym meczu będziemy mogli zobaczyć kto będzie dyktował warunki w meczu. Nie sądzę aby Amerykanie, albo ekipa z Ghany zawirowała wysoko mimo że nie może ich nikt lekceważyć. Jak na moje Niemcy mają ogromne szanse na dojście do ćwierćfinałów, a nawet półfinałów, ale wszystko zweryfikują mecze i spodziewam się że to oni właśnie będą mieli pierwsze miejsce w grupie. Kluczem na pewno będzie wielkie zaangażowanie, którym innym drużynom tez nie brakuje, bo to wielki turniej ale Niemcy grają nie co inaczej niż inne drużyny z tej grupy i od samego początku będą wyznaczać swój level, nad przeciwnikiem. Portugalia również jest silna, mają swojego Ronaldo, ale czy on zatrzyma Niemców? Kto wie.. po cichu liczę, że nie.
 
F 0

fiorentino

Użytkownik
USA - Portugalia
Typ: Portugalia
Kurs: 1,72
Buk: Bet365
Zespól z Półwyspu Iberyjskiego prezentował równą formę w sparingach przed mundialem, strzelając sporo bramek, czego najlepszym przykładem był dzisiejszy mecz z Irlandią. Mecz z Niemcami, może nie przynieść Portugalczykom dobrego rezultatu, dlatego spotkanie z USA będzie szalenie ważne jeśli chodzi o kwestię awansu i widmo pojedynku z Ghaną, która nie jest wcale taka słaba.
Myślę, że ofensywnie usposobiona i zmotywowana Portugalia przejedzie się w tym meczu jak walec po obronie amerykańskiej. Może to stwarzać okazje na kontrataki dla drużyny USA, dlatego możliwy następny typ - oba zespoły zdobędą bramkę.
Również możliwe opcje to:
- handicap USA - Portugalia (1:0) Typ - 2
- USA - Portugalia over 2,5
Najbezpieczniej jednak zagrać po prostu na zwycięstwo Portugalii, bo i kursy są w miarę dobre.
Robson/ to forum bukmacherskie więć przy typach nie powinno brakować kursu i nazwy buka z jakiego zostal on wzięty. Pzdr
 
R 46

rozga

Użytkownik
Najlepszy strzelec drużyny Portugalia: Hugo Almeida kurs 17,00 Bet365
Najlepszy strzelec drużyny Portugalia: Silvestre Varela kurs 41,00 Bet365
Wg mnie kurs 1,4 na C.Ronaldo jako najlepszego strzelca zespołu jest nieadekwatny do ryzyka.Każdy jego mniej lub bardziej groźny upadek,mocniejsze starcie z przeciwnikiem,to widmo nawrotu kontuzji,którą niedawno wyleczył.Nie wydaje mi się by przeciwnicy byli skłonni go oszczędzać skoro na nim ma spoczywać ciężar gry ofensywnej.Grupa jest trudna ,więc nie ma opcji by trener nie korzystał z jego usług 90 min,więc ryzyko urazu duże.Nie zdziwię się jeśli po pierwszym max drugim pojedynku rzeczywiście skończy mistrzostwa,czego mu nie życzę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niemcy vs Portugalia
Niemcy kurs: 2,10 buk: bah ✅
poniżej 2,5 goli kurs: 2,10 buk: bah ⛔ (szkoda, zasugerowałem się z tym typem innymi)
W zespole Portugalii ma nie zagrać Pepe, co jest sporym osłabieniem. Dodatkowo dzisiaj wyczytałem, że i Ronaldo stoi pod znakiem zapytania, bo nabawił się urazu podczas treningu. Nawet bez tych osłabień typ byłby do gry bo Portugalia z wyjątkiem kilku zawodników jak Nani (choć i on nie zachwycał ostatnio), Fabio Coentrao czy Ricardo Costa, oczywiście nie wspominając o Pepe i Ronaldo nie ma ani niesamowitego kolektywu, ani klasowych graczy. Wracając do Ronaldo z tą jego kontuzją jest coś bardzo nie tak. Gra ostatnio tylko w najważniejszych meczach, jeszcze w PD jak grał przed finałem LM widać było, że coś mu jest, choć sztab szkoleniowy tego się wypierał. Nie zdziwię się jak za parę lat napisze swoją autobiografię i okaże się, że był w całym tym okresie czasu na silnych lekach przeciwbólowych. Tak czy inaczej coś tam się złego z nim dzieje. Może Portugalia da sobie spokój z walką o pierwsze miejsce i skoncentruje się na 2 i wtedy puszczą Ronaldo na USa i Ghanę ? Jeśli miałby być taki scenariusz Niemcy powinni wygrać to spotkanie. Co do zespołu Niemiec - drużyna turniejowa, zgrana, w zasadzie na wszystkich pozycjach ma bardzo dobrych graczy. W bramce najlepsi bramkarze świata. Myślę, że wyjdą z pierwszego miejsca, choć tego nie grałem.
Co do undera to wszyscy idą w stronę overów, a tak naprawdę ja nie widzę tu uzasadnienia. To tak naprawdę może być mecz o zajęcie pierwszego miejsca w grupie i nie przypuszczam szaleństw. Portugalia ma Ronaldo (cały czas nie wiadomo jak długo zagra czy w ogóle zagra i jak zagra biorąc pod uwagę jego stan zdrowia) i to wszystko. Niemcy też po zdobyciu gola powinni zabezpieczać tyły. Przemawiają również względy statystyczne. We wszystkich dotąd meczach nie było remisu w większości były overy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niemcy strzelą w fazie grupowej powyżej 5,5 gola @@ 1.70
Ciekawy zakład na Niemiecką maszynę jest Klose, Podolski i inni którzy potrafią namieszać tworzą ciekawy zespół żeby nie strzelili w fazie grupowej 6 bramek wydawałoby się dziwne...
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Niemcy strzelą w fazie grupowej powyżej 5,5 gola @@ 1.70
Ciekawy zakład na Niemiecką maszynę jest Klose, Podolski i inni którzy potrafią namieszać tworzą ciekawy zespół żeby nie strzelili w fazie grupowej 6 bramek wydawałoby się dziwne...
Mirosław Klose mimo wszystko ma swoje lata, więc ja bym od niego zbyt wiele nie wymagał. Poza nim, nie ma innego napastnika w tej drużynie, nie ma również Reusa który za pewne dołożyłby coś w fazie grupowej. Niemcy nie są głupi i ich celem jest rozegranie 7 spotkań na turnieju, i na pewno jeśli wygrają pierwsze dwa spotkania, to w trzecim nie będą forsować tempa. Mnie ten kurs wcale nie zachwyca. I według mnie zakład no bet.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ghana vs USA / over 10,5 cornera @ 2,2 [unibet]
Dla mnie to jest bet na ten mecz. Po pierwsze obie ekipy nie sa tak dobre technicznie i zorganizowane w defensywie by byc w stanie wychodzic z podbramkowych sytuacji kilkoma podaniami i bez wybijania pilki. Moim zdaniem to bedzie mecz w ktorym i jednym i drugim bedzie zalezec by nie przegrac i czy pilka wyleci na rog czy na auto to i tak bedzie lepiej niz by wpadla do siatki. Amerykance to desperaccy obroncy i beda spokojnie wybijac pilke jak sie do tego nadarzy okazja. Mysle, ze linia jest dosyc wysoka ale do pokrycia. Kurs 2,2 wydaje mi sie calkiem niezly. Warto zagrac.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

NiemcyPortugalia
Powtórka z EURO 2012, gdzie obie ekipy w ten sam sposób inaugurowały turniej. Wtedy po słabej grze i wielkich problemach wygrali Niemcy po bramce Gomeza. Dziś faworytem znów są podopieczni Loewa, którzy jak burza przeszli eliminacje. Portugalia strasznie się męczyła i przez to wylądowała w barażach, gdzie w dwumeczu pokonali Szwecję. Problemem Bento są problemy zdrowotne Ronaldo ale z tego co widać w przewidywanych zestawieniach na jutrzejszy mecz ma zagrać od pierwszego gwizdka. W Niemczech na ławce ma rozpocząć Mirek Klose a jego miejsce na szpicy ma zająć Muller.
Mecz odbędzie się w Salvadorze, gdzie wedle prognoz w czasie meczu są przewidywane mocne opady deszczu. Takie warunki z pewnością odbiją się na płynności w grze. Do tego dochodzi solidność niemieckiej defensywy i bardzo dobra gra podopiecznych Bento w obronie. Niemcy to drużyna turniejowa i raczej powoli wchodzi w turniej rozkręcając się z meczu na mecz. Nie spodziewam się tu zbyt wielu goli. Wpadłem jednak na myśl, że skoro będzie padać to obie ekipy mogą grać na dośrodkowania. Czy to Ronaldo, Muller czy Klose, który pewnie wejdzie w trakcie meczu potrafią strzelić głową dlatego moim zdaniem typ, że padnie bramka strzelona głową to dobry pomysł. Problem taki, że nie mogę czegoś takiego nigdzie znaleźć. Gdyby ktoś widział coś takiego w ofercie u jakiegoś buka to niech da znać na PW.
Moje typy:
Under 2,5 2,06 Betsson⛔
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Można powiedzieć że jak gra Barcelona, tak gra reprezentacja Del Bosque i nie będzie przesadą jeśli powie się że podobnie Loew kopiuje rozwiązania Bayernu Monachium. Pierwszy przykład z brzegu - Guardiola zmienia pozycje Lahma, to samo robi Loew. A patrząc na to że koncepcja Barcelony poniosła w tym sezonie dotkliwą porażkę a wraz z nią reprezentacja Hiszpanii w meczu z Holandią, wróżę to samo reprezentacji Niemiec widząc rzecz podobną w Bayernie. Stare powiedzenie które mówi że na końcu zawsze wygrywają Niemcy jest już dawno nieaktualne, bo ostatnie wielkie turnieje to dość słabe wyniki jak na oczekiwania Niemców. Loew traci już powoli koncepcje gry, dodatkowo wypadł Reus który moim zdaniem jest obecnie najlepszym zawodnikiem Niemców i to on decydowałby o losach meczu w kluczowych momentach swoją kreatywnością i przebojowością. Wobec jego kontuzji nasi sąsiedzi mają problem z przodu bo Ozil jest kompletnie bez formy, więc nie ma nikogo do kreowania gry a i nie widzę nikogo kto mógłby wykańczać seryjnie akcje, Klose za dużo już według mnie nie ugra, zostaje jedynie Podolski, bo Muller również mnie nie przekonuje w ostatnim czasie. Portugalia powinna tutaj wygrać i zrewanżować się za trzy porażki z rzędu, obawiam się jedynie o Ronaldo chociaż wydaje mi się że jest to tylko zasłona dymna i CR7 zaprezentuje formę z sezonu klubowego, bo w tym meczu będą się liczyć indywidualności i solidna obrona, a te dwa elementy moim zdaniem są po stronie Portugalii. Kursy lecą mocno w dół aktualnie 3,60 w Bet365, chociaż ja pograłem ten bet jeszcze przed turniejem po 4,20 ale nadal warto.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Niemcy - Portugalia
16.06.2014 18:00


Niemcy z problemami: na turniej nie pojechał, będący w świetnej formie Reus, niepewny występ Schweinsteigera, Khedira, który nie grał praktycznie cały sezon, brak formy u Ozila i można by jeszcze parę przykładów znaleźć. Mają oni jednak bardzo równą kadrę i może poza napastnikami, każda pozycja jest podwójnie obsadzona równorzędnymi graczami. Na ławce pewnie dzisiaj zasiądą Boateng, Großkreutz, Kroos, Draxler czy Schürrle. Portugalia z kolei, ma bardzo nierówną kadrę. Ronaldo, Moutinho, Meireles, Pereira, Pepejk i może Coentrão, który w tym sezonie zagrał jedynie 14 meczy w swoim klubie. Dodatkowo nie w pełnej dyspozycji może być Pepe, który w ostatnim meczu towarzyskim zagrał jedynie 25 minut. Zagram również, że Portugalia nie strzeli. Mimo formy Ronaldo, miał on bardzo ciężki sezon i w ostatnich tygodniach często pauzował, doleczając różne urazy. Zakład z zabezpieczeniem, jeśli jednak coś uda Portugalczykom się włożyć, ale jeden gol to dla mnie maksimum.

Niemcy @ 1.952 Pinnacle (7/10) ✅ (4:0)
Portugalia under 1 (AH) @ 2.050 Pinnacle (5/10) ✅ (4:0)
 
R 14

rijusaki1337

Użytkownik
Moim zdaniem są to równe drużyny które potrafią się trzymać przy piłce, nie będzie jakiejś motaniny na boisku czy też głupich wybić (jak w przypadku meczu Francja - Honduras). Jako iż są to równe drużyny postanowiłem pograć sobie 10 minutowe rzuty z autu (poniżej 5,5) po kursie 1,66. Uważam również że będzie to wyrównany mecz, a jako iż Niemcy lubią cisnąć do samego końca i to tam przeważnie padają gole to również warto zagrać 2. połowa z większą ilością goli po kursie 1.95. Ja osobiście gram również BTTS w drugiej połowie po kursie 3.0 (ale to za mniejszą stawkę). Ja jestem za Niemcami więc oczywiście stawiam na ich zwycięstwo, ale to już niech każdy sobie sam odpowie kto wygra. Ja po prostu stawiam na ich determinację i grę do samego końca. Jeszcze rozważę typy na strzelców bramek ale to po podaniu składów.
Pierwsze 10. minut under 5,5 autów @ 1,66
Połowa z największą ilością goli 2. @ 1,95
BTTS w drugiej połowie @ 3.0
Zwycięstwo Niemiec @ 1,95
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Panowie bijecie piane, a konkretow zadnych. Wiec moze juz jakies konkretne typy badz konkretne przpyszczenia na dzisiejsze spotkanie Ghana - USA ? Bo idac waszym tokiem myslenia remis-zwrot na USA po kursie 2.00 warte wiekszej sumki?
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
NIEMCY - Portugali ✅✅✅4:0
Typ--&gt; Niemcy wygrają i over 2,5 2,85 oddsring


Ten mecz napewno nie będzie tak mętny jak ten z nocy miedzy Argentyna a BiH .
Mecze towarzyskie przed MŚ naszych zachodnich sasiadów to eksperymenty i nie biore ich nawet pod uwage .
Miejsce w rannkingu FIFA to nr.2 , dziwi mnie miejsce Portugali nr. 4 , gdzie cały czas się mówi , że ta drużyna jest uzależniona od C.Ronaldo , a ostatnie mecze w jego wykonaniu nie napawają mnie optymizmem . Niemcy jak w każdym ważnym meczu spinają poślady na maxa a ich celem jest MŚ .
Co do dwóch goli Niemców jestem niemalze pewien zobaczaymy czy coś Portugalczycy wbiją Neur&#39;owi . W trzech ostatnich mundialach dochodzili do półfianłow gdzie raz udało im się awansować do finału lecz wtedy polegli i zdobyli srebro .
Jak dla mnie fajny typ który pobrałem .
Powodzenia
edit ::
czemu nie moge dodawać załączników?

Panowie bijecie piane, a konkretow zadnych. Wiec moze juz jakies konkretne typy badz konkretne przpyszczenia na dzisiejsze spotkanie Ghana - USA ? Bo idac waszym tokiem myslenia remis-zwrot na USA po kursie 2.00 warte wiekszej sumki?
Ja ten mecz zagrałem na over 2,5 ???? ) po kursie 1,94 oddsring , wg. mnie wiekszość nie docenia amerykanów na tle Ghany , gdzie afrykanie jest gorszą reprezentacja z poprzednich Mś . Ghana towarzyskie mecz przed Mś wygrała cztery stosunkiem 1:0 , dwa przegrała takim samym stosunkiem dwa razy remis 0:0 i raz rtemis 1:1 , nie chce mi się szperać za wynikiem z Korea .
Tutaj kazdy gol w pierwszej połowie otworzy nam nam drogę do overa i na to licze , nikt nie chce grać na remis bo podział pkt mało daje obudwu drizynom . Jak miałbym grać ten mecz to napewno zagrałbym remis lub Stany Zjednoczone kurs w oddsring 1,59 .
Jak powyzej napisałem jednak dałem over 2,5 USA-Ghana razem z meczem Iranu z Nigeriaą , gdzie postawiłem remis lub Iran po kursie 1,97 w oddsring .
Powodzenia
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Panowie, co myslicie o takich zakladach, wygladaja calkiem apetycznie ????
1. Niemcy vs Portugali / Podolski over 1,5 strzalu celnego na bramke rywali @ 2,4 ZWROT - nie zagral od poczatku
2. Niemcy vs Portugalia / C. Ronaldo over 1,5 spalonego @ 2,3 ⛔ Aj Ronaldo :/
3. Niemcy vs Portugalia / Muller rozegra caly mecz? Nie @ 2,4 ✅
wszystko Unibet
Ad 1. Po pierwsze, Podolski czy gra od poczatku meczu czy tez wchodzi z lawki zawsze daje z siebie wszystko. W ostatnich grach kontrolnych byl chyba najbardziej aktywnym zawodnikiem w calej ekipie Niemiec. Strzelal na bramke, asystowal przy bramkach kolegow, wyklucal sie z sedzia ???? . Mysle, ze i dzisiaj bedzie podobnie. Jesli tylko celownik bedzie mial dobrze ustawiony to powinien oddac dwa celne strzaly na bramke, bo co do tego, ze odda wiecej strzalow to jestem pewny tylko w wiekszosci zapewne beda niecelne. Mysle, ze linia calkiem do ogarniecie - no chyba, ze wejdzie jako rezerwowy pod koniec meczu to moze byc ciezko.
Ad 2. Drugi bet to na Ronaldo. Wszyscy wiemy, ze Niemcy beda sie koncentrowac na Ronaldo. Zapewne postaraja sie go wylaczyc z gry od poczatku meczu. Choc defensywnie Niemiaszki nie prezentowali sie ostatnio zbyt dobrze, to jednak nadal maja w obronie swietnych zawodnikow. Oczywisice gra na spalone to duze ryzyko i nigdy nie wiadomo jak to bedzie, ale mysle, ze kurs calkiem wysoki i warty ryzyka. Mam nadzieje, ze Ronaldo bedzie szukal sobie miejsca za linia defensywy i liczyl na podania kolegow z glebi pola. Spalone jak dla mnie do ogarniecia.
Ad 3. Muller rozegra pelny mecz? Kiedy Muller ostatnio rozegral cale 90+ minut ???? (taki dowcip) ? W meczu z Armenie - 67&#39; Cameroonem 90&#39;, Chile go nie bylo, z Anglia grzal lawe, z Wlochami 87&#39;...mozna powiedziec, ze to byly sparingi, wiec jak to bylo w eliminacjach: Szwecja 46&#39;, Irlandia 88&#39;, Wyspy Owcze 84&#39;...o jest Austria pelne 90&#39; - prawie rok temu 06.09.2013 ???? . Mysle, ze problemem Mullera jest jednak brak regularnej gry w Bayernie i fakt, ze w ekipie Niemiec jest wielu zawodnikow ktorzy moga rownie dobrze grac na pozycji Mullera - takich jak Klose, czy Goetze, czy Podolski, wiec jakos nie spodziewam sie by Muller gral przez cale spotkanie - ale kto wie, moze trener Joachim Low mnie zaskoczy i da pograc Mullerowi cale 90 min. Do tego chcialem dodac, ze forma Thomas tez nie grzeszy. Ostatnio potrafil marnowac dobre okazje do strzelenia gola, wiec jesli dalej bedzie tak slabo gral to mysle, ze zmiana bedzie juz po godzinie gry. Klose zaprezentowal sie wysmienicie w ostatnim sparingu - wszedl z lawki i huknal bramke (Goetze to samo, tylko, ze huknal dwie) wiec mysle, ze plan Niemcow na dzisiejszy mecz przewiduje, Mullera na szpicy w wyjsciowym skladzie i zmiana na Klosego w drugiej polowie. Praktycznie czy Muller strzeli czy nie nie ma tutaj znaczenia, w obu przypadkach mysle, ze zmiana jest wielce prawdopodobna.
________________
To widzac przypuszczalne sklady Niemcow podane przez Robsona, to podam jeszcze ten bet z Betsafe:
Niemcy vs Portugalia / Substitute to score @ 4,35 ⛔
jesli na lawce rzeczywiscie beda siedziec, Klose, Goetze, Schurrle, Draxler to mysle, ze conajmniej dwoch z nich wejdzie w drugiej polowie i pokusi sie o gola. Lahm, Khedira, Kroos, Ozil dla mnie to wyglada mocno defensywnie, kto wie czy Niemcy nie beda potrzebowali wiekszej sily razenia po przerwie. Portugalczycy maja mniej atutow ofensywych na lawce ale mysle, ze nadal jest ... Vierinha (wszedl w ostatnim meczu sparingowym z Irlandia i strzelil gola po 4 minutach gry) badz Veloso ...no i Postiga - ale na niego nie licze :p
___________
Edit: przy 3:0 juz nikomu sie nie chcialo strzelac, Portugalczycy chcieli isc do domu, a Niemcy chcieli isc za Portugalczykami...troche szkoda tych 3 bramek w I polowie bo zabily mecz...:/
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom