>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa G: Zenit, Anderlecht, AEK Ateny, Hajduk Split

Status
Zamknięty.
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Osobiscie to jest dla mnie wlasnie grupa smierci. Zenit nie pokazal sie moze tak dobrze jak sie tego po nim spodziewano, przez co odpadl z LM, ale z pewnoscia jest to jedna z najsilniejszych ekip tej edycji LE i jesli wszystkie nowe nabytki zgraja sie z zespolem to bedzie on dzielil i rzadzil w grupie. Nie przyjdzie mu to jednak z latwoscia, gdyz na drodze stoi mu chocby Anderlecht, ktory z LM odpadl glownie z winy sedziego, a nastepnie przez zalosne wykonywanie karnych, nad ktorym musza popracowac. Ich najwieksza bolaczka jest obrona, ktora popelnia nieraz glupie bledy, przez co musza czesto gonic wynik. Lecz dzieki swietnemu atakowi potrafia sie czesto wydostac z klopotow, albo po prostu zmiazdzyc rywala. Jesli poprawia defensywe to powinni ze spokojem wyjsc z grupy. Powalcza z nimi z pewnoscia AEK i Hajduk, lecz poza meczami u siebie raczej nie beda stanowic zbyt wielkiego zagrozenia, choc szczegolnie Chorwaci moga urwac niejednokrotnie pkt pozostalym druzynom. AEK to juz nie ta druzyna co kiedys, lecz wciaz maja dosc wyrownana ekipe, ktora jednak zarowno w lidze jak i w Europie wiele zdzialac nie moze. Moj typ: 1) Zenit 2) Anderlecht 3) Hajduk 4) AEK
 
wesley 17

wesley

Użytkownik
Bardzo ciekawa grupa wna ktorej bedzie moza dosc duzo zarobic jesli odpowiednio sie strzeli ;), Zenit jak dla mnie jeden z faworytów do tytułu obok Atletico i Juve powinien z 1 wyjsc, reszta to wielka niewiadoma , zarówno AEK jak i Hajduki sa u siebie nieprzewidywalni, Anderlecht który przegrał lige mistrzów na rzecz Partizana bedzie chciał pokazac sie z jak najlepszej strony chociazby w Lidze Europy.
1.Zenit
2.Hajduk
3.Anderlecht
4.AEK
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
RSC Anderlecht - FC Zenit St. Petersburg

Kolejny remis wg mnie. Obie drużyny prezentują podobny poziom, dysponują podobnym potencjałem. Zenit ma nieco mocniejszą kadrę natomiast za Anderlechtem przemawia atut własnego boiska. W swoich ligach oba zespoły znajdują się na szczycie - Zenit nie doznał jeszcze porażki, Anderlecht jest na 2 miejscu ze stratą 2 punktów do lidera. Gdyby Rosjanie grali u siebie zagrałbym pewnie na nich. Jednak grając na wyjeździe argumenty za jednymi i drugimi się równoważą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom