>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
I to był ten mecz o honor? Jaki honor? Ten kabaret co odstawili w ostatnie 15 minut to przecież FIFA z miejsca powinna reagować. Ustawka na 1-0, bez kolejnej żółtej kartki i wychodzi Japonia kosztem Senegalu. Polska nawet nie podchodziła do pressingu, a Japonia przez ten czas wykonała 118 celnych podań. Taki ci reprezentanci mają honor i wole walki, że zachwycają się tylko 1-0? Przecież to jest wstyd, że w ogóle do czegoś takiego dopuściłi. Każdy inny zawodnik w takiej sytuacji i w takim meczu (OSTATNIM MECZU NA MISTRZOSTWACH) by szedł do końca, cieszył sie grą i strzelał ile tylko się da, ale ci honorowi reprezentanci, jak widać, zadławili się jednym golem. Rozumiem, gdyby to Polska jeszcze wychodziła z tej grupy i takim zachowaniem mogła decydować kto wyjdzie razem z nimi, ale w takiej sytuacji? Wstyd. Bednarek po meczu wychodzi do wywiadu i mówi, że wracają z podniesioną głową, a Nawałka na konferencji kolejny raz odstawia szopkę i mówi, że jest zachwycony ostatnimi minutami meczu, bo takie były założenia... założenia grania w niskim pressingu. Ludzie, trzymajcie mnie ????
A tutaj turbodebil i jego show, które już przejdzie do historii.
1012364083486777344
 
patryk_zachod 3

patryk_zachod

Użytkownik
Dzisiaj zagrałem na Polaków więc powiedzmy, że zmniejszyłem swój minus na tej grupie, natomiast nie o tym
Mój komentarz po pierwszym meczu dotyczył braku zaangażowania, szczerze mówiąc nie podziewałem się, że zobaczę coś jeszcze gorszego.
I nie mówcie, że wygraliśmy, że było gorąco, że mieliśmy już 2 mecze za sobą czy, że to Japonia decydowała o tym meczu. Idealnym podsumowaniem jest ostatnie 10 minut kiedy na pożegnanie z MŚ ma wejść jedna z legend reprezentacji, a nasi stoją. Stoją, nawet nie ruszyli, nie zaatakowali, nie sfaulowali, nie wyszli, mieli wywalone na wszystko tak bardzo jak podczas masażów na pierwszym zgrupowaniu. Jedyne na co było ich stać to wymysł położenia się na boisku przez skurcze w celu przerwania gry.
Mecz o honor to miał Iran czy Maroko, nasi mieli przykry obowiązek żeby zgarnąć pół bańki.
To co dziś zobaczyliśmy to jest strzał w pysk dla wszystkich kibiców którzy wydali swoje ciężko zarobione pieniądze na bilety, noclegi i loty. Którzy wzięli wolne w robocie kosztem wakacji i odpoczynku z rodziną w domu. To nie Japonia przegrała mecz, to my przegraliśmy coś więcej. Kopacze powinni wyjść, posypać głowę popiołem, przeprosić i oddać pieniądze - kibicom, którzy pojechali za nimi, a resztę na akademię młodych piłkarzy dla których Orzełek będzie znaczył więcej.
Zrobić totalny odsiew w tej kadrze, wszystkich leserów, celebrytów od reklam napojów, szamponów i parówek wypieprzyć na margines, wszystkich won. Na A klasie u siebie widzę większe zaangażowanie niż wśród tego zespołu.
Wziąć młodych chłopaków dla których będzie ważne to co robią i dla kogo, którzy na boisku zostawią serce i będą walczyć aż padną, nawet jeśli mieli by przegrać z 0:5 z Pakistanem.
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
A na koniec już z lekkim przekąsem podsumowując nasz udział w mundialu:
1. Senegal- wbijamy sobie praktycznie dwie bramki i mocno przeciętny rywal może być nam wdzięczny.
2. Kolumbia- w meczu o życie zostawiamy pole rywalom aby nękali nas pod samym polem karnym, następnie wybijamy na pałę oddając im piłkę i czekając aż w końcu coś im wyjdzie. Chyba nie obrazili się za naszą &quot;taktykę&quot;.
3. Japonia. Rezygnując z walki w końcówce dajemy awans rywalom.
WSZYSCY POWINNI NAM BYĆ WDZIĘCZNI. A tak naprawdę byliśmy jak prostytutka na bankiecie, dała wszystkim, wszyscy zadowoleni.. ale nikt jej nie szanuje. Dobranoc.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Modliłem się żeby Polska rzuciła się po 2 bramce bo miałem pograny jak pisałem brak awansu Japonii, a tu d... Dziękuję Ci bardzo reprezentacjo za brak zaangażowania... Już lepiej jak by było 1:1 po zaciętej walce... TRAGEDIA !!! Śmiesznie teraz wyglądają te wszystkie reklamy z Lewym, Grosikiem, biedronką...
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Wstyd. Szkoda Kuby ze jego koledzy mu pomogli aby wszedl.. zamiast rzucic sie do obioru pilki stali jak primadonny.. co wynik bronic? wolałbym 1:1 z walka a nie zwycięstwo kabaretowe.. Lewy? nie istniał.. sory.. kto to peszko? po co to cos jest powolywane? chyba jedyny uklad w stronę lewego w calej reprezentacji aby to panienka zadowolona bylo.. peszko najwieksza porazka kazdego zgrupowania
..
 
B 38

bukeer12

Użytkownik
Bukeer12- przecież te Twoje teorie o poziomie zamożności i szczepieniach ni jak się kupy nie trzymają. Pierwsze lepsze przykłady z tego Mundialu: Belgia-Tunezja 5-2 czy Anglia -Panama 6-1. Co powiesz o tych przypadkach? Kraje o jeszcze większej dysproporcji w PKB, a szczepienia w w UK i Belgii są też obowiązkowe
Widać nie masz pojęcia, dziś się potwierdziło japonczyki nafaszerowani szczepionkami ledwo chodzili na koniec meczu ????
 
N 0

narvi

Użytkownik
Wstyd. Szkoda Kuby ze jego koledzy mu pomogli aby wszedl.. zamiast rzucic sie do obioru pilki stali jak primadonny.. co wynik bronic? wolałbym 1:1 z walka a nie zwycięstwo kabaretowe.. Lewy? nie istniał.. sory.. kto to peszko? po co to cos jest powolywane? chyba jedyny uklad w stronę lewego w calej reprezentacji aby to panienka zadowolona bylo.. peszko najwieksza porazka kazdego zgrupowania
..
Wlasciwie po co Kuba mial wchodzic na boisko w tej koncowce, tylko po to zeby miec rozegrany jeden mecz wiecej w reprezentacji w statystykach?
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Gdzie znajdę procent podań danych zawodników? Zagrałem że Zieliński będzie miał mniej niż 82,5% celnych podań na whoscored.com zobaczyłem że miał 73,7% natomiast fortuna stwierdziła że miał... 87%. Chciałbym to zweryfikować i ewentualnie do nich napisać. Do tej pory po takich betach sprawdzałem na whoscored.com i się zgadzało. Z góry dzięki za odpowiedź.
 
N 0

narvi

Użytkownik
Gdzie znajdę procent podań danych zawodników? Zagrałem że Zieliński będzie miał mniej niż 82,5% celnych podań na whoscored.com zobaczyłem że miał 73,7% natomiast fortuna stwierdziła że miał... 87%. Chciałbym to zweryfikować i ewentualnie do nich napisać. Do tej pory po takich betach sprawdzałem na whoscored.com i się zgadzało. Z góry dzięki za odpowiedź.
Wedlug fifa mial 87% celnych podan
https://resources.fifa.com/image/upload/eng-47-0628-jpn-pol-passingdistribution-pdf-2973602.pdf?cloudid=fbtbbpmpj6kbj2viaumy
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Ogólnie mecz mem, sytuacja z Grosickim to natomiast TurboMem :cwl:
Dużo postów na czerwono (moje typy zresztą też). Wynika to z tego, że chyba my typerzy nie braliśmy pod uwagę, że nasze przypuszczenia, spekulacje, czutki dotyczą reprezentacji, która jest niepoważna... Zresztą ta grupa przypominała jakąś małpę w cyrku co jeździ na jednym kole i żongluje pomarańczami.
Tym, którzy zarobili coś w tej tragikomicznej grupie szczerze gratuluję i życzę powodzenia w dalszej fazie mundialu.
Uważam też, że wczorajsze 3pkt (zwycięstwo to nie było) było czymś haniebnym co zostanie nam zapamiętane przez resztę świata i karma wróci. O co walczyliśmy? O 3 pkt czy o to żeby pożegnać się z twarzą? Bo jeśli chodziło o bezkolizyjne zwycięstwo i dowiezienie tego jakże cudownego rezultatu to pytam się po co? Bilans w grupie pozwolił nam uniknąć Brazylii w 1/8 czy co? Dla niektórych to były ostatnie mistrzostwa, dla niektórych mogły być (błaszczu), żeby pokazać się reszcie światu, przyszłym pracodawcom itp. Wyszedł bełt. Wczoraj typek ode mnie z pracy najeżdżał na Neymara, że nurek, jaki on przykład daje i takie tam pierdoły. Wiecie co... on przynajmniej chce grać w piłkę. Nowy poziom żenady i zgwałcenie ducha sportu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom