>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa I: PSV, Sampdoria, Metalist Charków, Debrecen

Status
Zamknięty.
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
W tej grupie jest dwoch faworytow - PSV i Sampdoria. Ekipa z Wloch dobrze zagrala w drugim meczu z Werderem, mimo tego ze po pierwszym meczu wydawalo sie ze juz jest po sprawie, ale Sampdoria pokazala charakter.
Co do PSV to trzeba ich zawsze brac na powaznie, moze nie sa w jakies super formie, ale druzyny Debrecenu i Metalista sa w ich zasiegu.
Na trzecim miejscu zapewne wyladuje Metalist, a na czwartym miejscu Debrecen.
Tak wiec:
1. Sampdoria
2. PSV
3. Metalist
4. Debrecen
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
1. Sampdoria/PSV
2. PSV/Sampdooria
3. Metalist
4. Debrecen

Dużo tu będzie zależec od formy dwoch pierwszych zespołów,Sampdoria z pewnoscią wygra wszystko, u siebie na wyjezdzie mogą pokonac Metalist,zremosiwac z Debrecenem.PSV gorzej im wychodzą spotkania na wyjezdzie u siebie jednak też powinni wygrać wszystko.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
PSV EINDHOVEN - SAMPDORIA
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83 Bet365
Oba zespoły ofensywnie nastawione. Nawet przez chwile myślałem by stawiac jakieś x2 na Sampe. Sampa drugi mecz co prawda bez Pazziniego, ale jego następca Pozzi w meczu z Juventusem zdobył dwa gole. Ponadto Cassano w świetnej dyspozycji więc atak aż tak nie ucierpi chyba. W zespole PSV nieco marnie wygląda linia defensywy. Odszedł przed sezonem Salcido. Dodatkowo dzisiaj z powodu kontuzji nie zagrają Manolev i Rodriguez, a to dwaj podstawowi zawodnicy. Do składu więc wskakują Marcelo i Vukovic. W ofensywie wraca Marcus Berg. Do tego Ola Toivonen w formie wsparty coraz lepiej grającym Afellayem i Lensem dalej będą groźni. To będzie jeden z ciekawszych meczów dnia dzisiejszego. Mi się ten typ podoba i tak też gram:wink:
 
S 0

szczerkos

Użytkownik
PSV Eindhoven v Sampdoria over 2,5 2.00
Uważam podobnie jak Jagr. PSV i Sampdoria, przecież to overowe drużyny - i taki kurs ? Może dlatego, że w Sampie nie zagra Pazzini, no ale nawet bez niego wsadzili 3 bramki Juve na wyjeździe.
Zapewnienie trenera Sampdorii, że wystawi taktykę 4-3-3, jeszcze bardziej przekonało mnie do tego overa. Tutaj miałem dwa linki z wywiadem właśnie z trenerami obu drużyn, no ale nie mam jeszcze 20 postów i niestety nie mogę wkleić.
 
maradie 47

maradie

Użytkownik
Debreceni VSC - Metalist Kharkiv

Kolejna z moich remisowych propozycji na dziś. Niedoceniany Debreczyn zagra na własnym boisku z Metalistem Charków. Węgrzy dwukrotnie wygrali w poprzedniej rundzie LE z Liteksem Lovech natomiast Metalist awansował zwyciężając i remisując z cypryjską Omonią. Mecz bardzo wyrównany gdzie trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Spojrzałem w statystyki ligowe i obie drużyny remisowały do tej pory tylko raz (Debrecyn na 6, Metalist na 9 spotkań). Myślę, że dziś nadarza się kolejna okazja na sprawiedliwe podzielenie się punktami.
 
votam 0

votam

Użytkownik
Bez wątpienia walka o 1 miejsce będzie się toczyć między PSV a Sampdorią
zapewne PSV na własnym boisku poradzi sobie z Sampdorią a ona odpłaci tym samym w rewanżu grając u siebie. O dwóch pozostałych zespołach dużo nie wiem ale myślę że walczyć będą tylko między sobą a w meczach z głównymi faworytami nie ugrają nawet punktu.Moim zdaniem PSV i Sampdoria będą mieć tylko samo punktów lecz to PSV zajmie 1 miejsce z uwagi na ilość strzelonych goli (domyślam że u siebie łącznie strzelą ok 10).No i nie ukrywam że z wszystkich drużyn zagranicznych to właśnie PSV najbardziej lubię, ofc JAGA IS THE BEST
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
PSV podzielilo sie punktami z Sampdoria co na pewno nie bylo dla nikogo zaskoczenie, ale juz co do tak wysokiej wygranej Metalista to ja juz bylem zaskoczony. Usprawiedliwieniem dla Debrecena moze byc tylko fakt ze powiedzmy mecz nie ulozyl sie po ich mysli.
Nie dosc ze na poczatku stracili 2 gole, to jeszcze przed przerwa jeden z zawodnikow dostal czerwona kartke, a potem to juz sie posypalo....
 
horus 129

horus

Użytkownik
Co do spotkania PSV - Sampdoria, to trochę szkoda, że gospodarze tak późno strzelili wyrównującą bramkę, chociaż na pewno są zadowoleni z tego remisu i bramki w ostatnich minutach spotkania. Jednak sądzę, że gdyby wcześniej udało im się trafić do siatki rywala, tak około 80 minuty przynajmniej, to mogliby jeszcze to nawet wygrać.
Grupa wydaje się przewidywalna, PSV i Sampdoria powinny awansować, ale w piłce wszystko jest możliwe i Metalist może sprawić niespodziankę.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
spotkanie: PSV - Debreceni VSC (0-2.5)handicap azjatycki
typ: (0-2.5) 2 handicap azjatycki kurs: 2.04
bukmacher: Betsson

analiza:


O godzinie 21:05 rozpocznie mecz ligi europejskiej między PSV, a Debreceni VSC. Spotkanie to będzie należało do ciekawego pojedynku. Obie drużyny spotkały się w poprzedniej kolejce, które minimalnie wygrał PSV 2-1. Drużyna gospodarzy znajduję się na 1 miejscu w grupie z dorobkiem 7 pkt. Ostatni swój mecz przegrali z Twente w lidze holenderskiej. Moim zdaniem PSV nie będzie wkładać dużo sił w ten mecz i zadowoli ich wygrana 1 lub dwubramkowa. Goście do tej pory w lidze europejskiej spisują się słabo 0 pkt.. Jednak ostatni mecz pokazał że potrafią grać z PSV. Tak więc nie powinni wysoko przegrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom