>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa operacyjna Betfair?

Status
Zamknięty.
B 0

bmwmn

Użytkownik
Na jakiej zasadzie chcesz ta grupe stworzyc ? jak to mialoby wygladac ?

Jestem ciekaw takiego pomyslu lecz sam nie mam zdania jak to zrobic
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Ja również bym sie przyłaczył to takie grupy. Można by zawyzac kurs i go skupywac wszystko powyzej naszej sumy.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Sami handlujecie na giełdzie... wiecie chyba, że to praktycznie niemożliwe. Nie wiem czy dobrze rozumiem pomysł kolegi ale jeśli tak to potrzebowalibyście sporej gotówki razem w grupie aby móc stymulować rynek. Poza tym sądzę, że mogłoby to zostać wykorzystanie przeciwko Wam przez innych graczy.
 
B 0

bmwmn

Użytkownik
Zgadzam sie - zawyazanie kursow to raz duza gotowka - w sumie nie wiem kto jaka dysponuje wiec nie wykluczam dwa tak jak napisal Vader mozna to spokojnie wykorzystac i wtedy jest dupa zimna ???? dlatego jestem bardzo ciekaw jakie macie pomysly ..
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
no ja mowie o kwotach od 5000euro w gore, na małych rynkach można utrzymywać albo zbijać kurs, czasem robie to sam ale nie zawsze sie udaje i wtedy są nerwy.
taka grupa wygladalaby w ten sposob, że ustawiamy się na jakieś spotkanie, każdy deklaruje kwotę jaką będzie gral, widzimy jaki razem mamy potencjał i sami ustalamy kursy BACK i LAY, każdy kto próbuje się podłączyć jest niżej albo wyżej i jest praktycznie poza rynkiem, a nasze kursy są skupowane przez graczy, którzy nie mają otwartej żadnej pozycji. zagrożeniem takiej gry jest fakt, że inna grupa graczy przebije nasze kursy i pojdzie z nimi w góre/w dół, wtedy jesteśmy umoczeni, dlatego kapitał jest potrzebny min. 15000 aby to miało sens.
Vader, wykorzystanie takiego &#39;rygla&#39; jest bardzo trudne przez graczy spoza rynku i przy odpowiedniej gotówce 99% graczy nigdy go nie przebije, z doświadczenia wiem, jakie spotkania są narażone na ataki największych traderów i które z nich byłyby niebezpieczne do takiej gry.
tak jak mowie, do tej pory probowalem działać w ten sposób sam, ale nie zawsze sie udawało, zależy oczywiście od rynku.
pozdr.

&quot;mozna to spokojnie wykorzystac&quot;
to wytlumacz mi jak bys to wykorzystal?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nawet gdyby udawało się tak jak piszesz krzysiultd (takie jakie masz &quot;idealne założenia&quot;) to wiesz jeszcze jakie pojawiają się kolejne problemy? Kwestia zaufania do Twojej grupy. Zaufasz ludziom, których w ogóle nie znasz? Wszyscy zaufają?
Poza tym co to oznacza &quot;mały rynek&quot;? Takie gdzie Wasza grupa decyduje o płynności rynku? Jeśli mały rynek to mała płynność, mała płynność oznacza problemy ze znalezieniem chętnych do kupna... tak na moje to koło się zamyka...
 
jabba 36

jabba

Użytkownik
widzimy jaki razem mamy potencjał i sami ustalamy kursy BACK i LAY, każdy kto próbuje się podłączyć jest niżej albo wyżej i jest praktycznie poza rynkiem, a nasze kursy są skupowane przez graczy, którzy nie mają otwartej żadnej pozycji. zagrożeniem takiej gry jest fakt, że inna grupa graczy przebije nasze kursy i pojdzie z nimi w góre/w dół, wtedy jesteśmy umoczeni, dlatego kapitał jest potrzebny min. 15000 aby to miało sens.
Myślisz, że da się obrócić taką kwotę?
Co z graczami którzy byliby na końcu kolejki (mogą wyjść ze stratą jeżeli będzie zdecydowanie większy popyt z jednej strony).
Pozdrawiam.
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Nawet gdyby udawało się tak jak piszesz krzysiultd (takie jakie masz &quot;idealne założenia&quot;) to wiesz jeszcze jakie pojawiają się kolejne problemy? Kwestia zaufania do Twojej grupy. Zaufasz ludziom, których w ogóle nie znasz? Wszyscy zaufają?
Poza tym co to oznacza &quot;mały rynek&quot;? Takie gdzie Wasza grupa decyduje o płynności rynku? Jeśli mały rynek to mała płynność, mała płynność oznacza problemy ze znalezieniem chętnych do kupna... tak na moje to koło się zamyka...
kwestia zaufania - zgoda, tutaj mogą pojawić się zgrzyty, a na rynku nie widać kto zawinił. jednak oczywistym jest, że taka grupa nie zostanie ustalona &quot;przez internet&quot;, ja traktuje swoje pieniądze poważnie, nie wiem jak reszta.
&quot;mały rynek&quot; to oczywiście określenie umowne, dla mnie to taki, który da się okiełznać posiadanym kapitałem. małym rynkiem był mecz legia - wisła, powiem tylko, że po drugiej bramce wisły udało mi się utworzyć klin, którego nikt nie atakował, a po przyjęciu odpowiedniej ilości zakładów po dwóch stronach i po zrównoważeniu zysków wycofałem się z rynku i kurs poszedł własnym torem.
Myślisz, że da się obrócić taką kwotę?
Co z graczami którzy byliby na końcu kolejki (mogą wyjść ze stratą jeżeli będzie zdecydowanie większy popyt z jednej strony).
Pozdrawiam.
taką kwotę da się obrócić kilkunastokrotnie
jeśli są na końcu kolejki po jednej stronie, to są na końcu i z drugiej, czyli najpóźniej weszli, utworzenie tej &quot;tamy&quot; polega na tym, żeby właśnie nie stracił. przyjmie LAY za 1,2, to sprzeda za 1,21 albo 1,2.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Na poczatku powstanie grupy, jej celem może byc analizowanie poszczególnych rynków. Samemu nie jest sie wstanie wychwycić najlepszych okazji na, których można najwięcej zarobić.
Przykład Moya - Becker kurs 1.72, a teraz 1.85 . Nie każdy sie znna na tenisie, ale mógłby tez zarobić
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Jeżeli ktos jest zainteresowany powstaniem takiej grupy niech zgłosi się do mnie na gg 797043. Ja wszystkich chętnych zapisze po czym ustale, pasujący wszystkim termin konferencji na gg, gdzie ustalimy pozostałem sprawy.
 
O 98

ozon1

Użytkownik
Witam specjalnie sie zarejstrowalem zeby sie troche udzielic.
Powiem tak, team traderow zwykle skladaja sie z dwoch, trzech osob. Dzialajacych zwykle w jednym pomieszczeniu co umozliwia bardzo szybko komunikacje i sa to osoby dysponujace kapitalami rzedu 100000 euro na kazdego .Do tego najwazniejsza kwestia zaufanie.
W tradingu przedmeczowym takie manipulacje kursem to ciezka sprawa , zeby upchnac duza ilosc kapitalu trzeba wybierac plynne mecze a takie wybieraja wyzej wymienieni gracze , na mniej plynnych to juz ciezka sprawa poniewaznie mozna calkowicie zajac pozycje i manipulowac rynkiem ale co stego jak nie bedzie zainteresowania kursami . Dlatego czesto widoczne w tych mniej plynnych ligach sa luki miedzy kursami.
Powazni gracze maja tez kilka innych patentow ,ktore daja im powazna przewage ale tu nie bede w to wnikac bo moze kiedys sie to wykorzysta.

Chetnie sie z wami skontaktuje przez gg zawsze lepiej rozmawiac z konkretnymi osobami na dany temat ktorym sie jest zainteresowany , bo samemu czasami ciezko jest z motywowac do wykorzystywania posiadanej wiedzy.
Grupa moze byc naprawde dobra sprawa do wspolnego zarabiania na rynkach, ale do manipulacji to juz ciezka sprawa ,zeby to funkcjonowalo trzeba by to naprawde dobrze obmyslec.
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Po pojawieniu sie wczoraj informacji na forum, zgłosiły sie do mnie trzy osoby. Czekamy na 1-3 osóby i zaczynamy.
 
R 0

ruchman

Użytkownik
Jak tam efekty waszej wspolpracy? Moze sie pochwalicie? Chetnie przylaczylbym sie ale jakos nie do konca wiem na czym ma to wszystko polegac i gdzie generuje sie zysk. Moze zachecicie tym wiecej ludzi...
 
J 0

jankowski

Użytkownik
Grupa propseruje bardzo dobrze ustawiamy sie na rynkach manipulujemy kursami. Wszystko wychodzi bardzo dobrze. Chetnych do przyłaczenia sie do naszej grupy zapraszam pod numerem gg 797043
 
F 0

fruwak

Użytkownik
Nie zebym kogos oczernial czy cos w tym stylu ale wczoraj z ciekawosci postanowilem napisac te autora powyzszego postu i wrazenia co najmniej nieciekawe. Pytalem sie o jakies szczegoly to otrzymalem odpowiedz ze nie chce mu sie pisac i pytal sie o wpierw o to czy mam jakies pieniadze na bf a pozniej o pozyczke na mb. Zadnych szczegolow nic na temat dzialalnosci.

PODOBNO grupa zawiesila dzialalnosc na czas wakacji bo sie ludzie porozjezdzali etc ale na koniec chlop rozwalil mi konstrukcje
&quot;oczywiscie jesli bedziesz chcial do nas dolaczyc bedziesz musial nam oddawac jakis % zyskow&quot; o.0
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie zebym kogos oczernial czy cos w tym stylu ale wczoraj z ciekawosci postanowilem napisac te autora powyzszego postu i wrazenia co najmniej nieciekawe. Pytalem sie o jakies szczegoly to otrzymalem odpowiedz ze nie chce mu sie pisac i pytal sie o wpierw o to czy mam jakies pieniadze na bf a pozniej o pozyczke na mb. Zadnych szczegolow nic na temat dzialalnosci.

PODOBNO grupa zawiesila dzialalnosc na czas wakacji bo sie ludzie porozjezdzali etc ale na koniec chlop rozwalil mi konstrukcje
&quot;oczywiscie jesli bedziesz chcial do nas dolaczyc bedziesz musial nam oddawac jakis % zyskow&quot; o.0
Nic nie pisałem wcześniej...
Ale od początku wyczuwałem tutaj jakieś &quot;nieczyste&quot; zamiary.
Proszę sobie zobaczyć:
http://www.google.pl/search?client=firefox-a&amp;amp;rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&amp;amp;channel=s&amp;amp;hl=pl&amp;amp;source=hp&amp;amp;q=gg+797043&amp;amp;lr=&amp;amp;btnG=Szukaj+w+Google
4 link do góry...
To oczywiście numer GG, który podał tutaj Jankowski
Dodając do tego kilka innych faktów z &quot;działalności&quot; tego usera na forum banuję osobę, temat zamykam.
Nie polecam wchodzić w interesy z mało wiarygodnymi osobami w internecie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom