>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupy ME 2008

showtime 0

showtime

Użytkownik
GRUPA A
1. Szwajcaria
2. Czechy
3. Portugalia
4. Turcja
GRUPA B
1. Austria
2. Chorwacja
3. Niemcy
4. Polska
GRUPA C
1. Holandia
2. Włochy
3. Rumunia
4. Francja
GRUPA D
1. Grecja
2. Szwecja
3. Hiszpania
4. Rosja
Podsumowanie.
A - Czesi i Portugalczycy powinni spokojnie wyjść z grupy
B - KLASYK! Polska - Niemcy. Te 2 zespoły powinny awansować do 1/4 choć Chorwacja będzie groźna.
C - Grupa ŚMIERCI! Wydaje mi się że awansują Włosi i Holendrzy ale nie mogę doczekać się meczu Italia - Francja. ????
D - Postawiłbym tu na Hiszpanów i Rosjan, choc pewnie faworytem są koło Hiszpanów, Szwedzi.
Co sądzicie o losowaniu?
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Moim zdaniem wszystkie grupy sa bardzo wyrownane i nie zadziwi mnie zaden wynik. Bardzo ciezko bedzie wytypowac zwyciezcow grup przed rozpoczeciem ME. Dopiero pierwszy mecz pokaze dyspozycje druzyn. Zapowiada sie naprawde dobre pilkarskie swieto!
 
brigantos 0

brigantos

Użytkownik
No i kolejny raz Polska ma farta w losowaniu mamy najsłabsza grupe i jest git,nie ma co gadać że cieżka grupa no bo jak nie awansować z takiej grupy to z jakiej?Niemcy dla mnie sa do ogrania,nawet na ostatnich MŚ bedac gospodarzami wygrali z nami strzelajac bramke dopiero w 90 minucie a byliśmy wtedy drużyna dużo gorsza niż teraz,Austria to outsaider tych ME,a Chorwacja ich jedynie bym sie obawiał,ale myśle ze bedzie ostatecznie wygładać tak,remis lub wygrana z Niemcami,wygrana z Austria i remis bać porażka z Chorwacja i wychodzimy z grupy,a tak na marginesie to najmocniejsza to grupa C pózniej D dalej A i minimalnie słabsza B
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Mam nadzieje ze Chorwaci którzy tak bardzo chcieli na Nas trafic i mówili ze jestesmy najsłabsi zlekcewarzą nas podczas meczu i wygramy !!! ???? (Trzeba wierzyć ! )
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Austria, to prawda są gospodarzami, ale ten zespół w tej chwili jest na bardzo słabym poziomie. Jeśli nic w grze tej reprezentacji się nie zmieni do Euro, to oni nawet punktu nie zdobędą. Bardzo się cieszę, że trafiliśmy na Austriaków. Leo nie pozwoli ich zlekceważyć i z nimi bez problemu powinniśmy wygrać.

Chorwacja, również jest to zespół do ogrania. Co prawda w eliminacjach radzili sobie świetnie, ale czy mieli tak trudnych rywali :?: Anglia, hmmm... przecież ta reprezentacja nic nie gra id dłuższego czasau. Rosja, im się też fartem udało. Chorwaci &#39;wykrakali&#39; sobie Nas i mam nadzieję, że będą tego żałować.

Niemcy, z nimi zawsze musimy walczyć o coś więcej niż o punkty. Nasz holenderski trener mam nadzieję, że przygotuje Polske na wielką wojne na inaugracje ME. Niemcy to rywal, który stoi na dość wysokim poziomie, chociaż też zdarzają się im wpadki. Mam nadzieję, że uda się z nimi wywalczyć chociaż jeden punkt.

pzDr

PS Z grupy wyjdzie Polska oraz Niemcy. ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Myślę, że Niemcy zostaną mistrzami Europy...
Dziś postawiłbym tak:
GER - POL X
AUT - POL 2
POL - CRO 1
2nd i w ćwierćfinale z Czechami ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Myślę, że Niemcy zostaną mistrzami Europy...
Dziś postawiłbym tak:
GER - POL X
AUT - POL 2
POL - CRO 1
2nd i w ćwierćfinale z Czechami ????
zakladasz widze ze niemcy od razu zaczna z wysokiego C i wygraja mecze z aut i cro wyzej niz my... w sumie prtawdopodobne ale mowi sie o nich ze to druzyna turniejowa i moga zaczac troszke powoli...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
zakladasz widze ze niemcy od razu zaczna z wysokiego C i wygraja mecze z aut i cro wyzej niz my... w sumie prtawdopodobne ale mowi sie o nich ze to druzyna turniejowa i moga zaczac troszke powoli...
Wiesz, dawno to pisałem i dokładnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że tak właśnie zakładałem...
Drużyna turniejowa - Niemcy - co wyniki Bierhoffa, Voellera czy Klinsmanna (dalej nie pamiętam :p) mają do gry Klose, Podolskiego czy Schweinsteigera? Moim zdaniem to jedynie może siedzi w psychice Niemców, że są Niemcami to muszą być ekipą turniejową, ale to już brednie :p
MŚ 06&#39; - mecze Kostaryka-Niemcy i Ekwador-Niemcy nie były dla Szwabów jakąś męczarnią i gładko je wygrali. To później (1/8, 1/4) było gorzej...
 
M 0

mrfrog

Użytkownik
Witam.
Jestem tutaj nowy ???? Ale myślę, że przydam sie w tych działach odnośnie Euro 2008 i Euro 2012. O tym głównie jest moja strona www.
Myślę, że będzie sie nam miło współpracowało ????
Pozdrawiam
MrFrog
 
W 0

woziu

Użytkownik
Dla mnie występ Polaków, jeśli uda sie wyjść z grupy będzie totalną niewiadomą, trudno mi coś konretnego obstawiać, najbezpieczniejszy sposób postawienia na Polaków to chyba coś takiego... http://pl.youtube.com/watch?v=JYK_LuzR9fc ???? ) Myślę, że jeśli wyjdziemy z grupy to wtedy może stać się naprawdę wszystko... ????
 
Do góry Bottom