>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gural mistrz rapu !

Status
Zamknięty.
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Verba i Mezo w ogóle grają jakiś shit ale afiszują się z polskim &quot;rapem&quot;. Peja rapuje, że wychował się w getcie, że miał ciężkie życie a do tego próbuje się upodabniać do 2paca... żal totalny :| ... Polscy pseudo raperzy porównują się z kolebką rapu bo sami nie umieją wymyślić czegoś oryginalnego.

niebezpieczne podwórko to nie getto. :spokodfhgfh:
Tak jak napisałem w odpowiednich proporcjach.

Peja tak jak wielu raperów miał ciężkie życie, był chuliganem, często nie miał co jeść, ale wyszedł na ludzi dzięki Rapowi, teraz ma dużo kasy, samochód, mieszkanie, a mimo to nie zapomniał gdzie się wychował i jak kiedyś żył.

Możesz przytoczyć cytat jak próbuje się upodabniać do 2paca ?
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Tak jak napisałem w odpowiednich proporcjach.

Peja tak jak wielu raperów miał ciężkie życie, był chuliganem, często nie miał co jeść, ale wyszedł na ludzi dzięki Rapowi, teraz ma dużo kasy, samochód, mieszkanie, a mimo to nie zapomniał gdzie się wychował i jak kiedyś żył.

Możesz przytoczyć cytat jak próbuje się upodabniać do 2paca ?
w jakiejś tam piosnce wspominał, a poza tym w jednym z wywiadów coś nadmieniał, że lubi Hennessy... ???? wszystko pod postać Paca.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
w jakiejś tam piosnce wspominał, a poza tym w jednym z wywiadów coś nadmieniał, że lubi Hennessy... ???? wszystko pod postać Paca.
No, jak ktoś lubi Hennessy to chce być jak 2pac.
Magiki a Ty ile słuchasz Polskiego Rapu ?
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
hanys kartka za wykropkowane wulgaryzmy

temat zamykam bo nie potraficie sie zachować i macie w dupie moje prośby o spokój.

pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom