>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gusto w "Chłopakach z taśmy" poniedziałek 21.09. tv4

gusto 695

gusto

Forum VIP
Chodziło mu raczej o forumowy temat Łapu Capu ???? eheh
Aha. He he myślałem że może do tego telewizyjnego łapu capu mnie wzięli &lt;lol&gt;

Podsumowując, ten program jest beznadziejny, poszedłem tam dla jaj, powygłupiać się i chyba mi się udało. A i całkiem fajnie to wyszło. Ten mój powrót i wiersz no i rozpromieniona Malwina, która ostatecznie była na tak. ???? Szkoda że to nie jest program randkowy tylko one tak hipotetycznie mówią, że poszłyby na randkę i na tę pseudorandkę idzie tylko tzw. chłopak odcinka. Od raz po moim odcinku był nagrywany drugi i nie chciało mi się czekać, żeby pogadać z Malwiną gdzieś w kuluarach, bo takie nagranie trwało ok. 4 godzin. Randka z Malwiną na pewno byłaby fajna ale jak już wspomniałem poszedłem tam dla zabawy i zabawa była. A dzięki tej reklamie tutaj, tv4 skoczyła oglądalność. He he powinni mnie teraz zatrudnić i dać jakiś program w stylu &quot;Kuba Wojewódzki&quot; &quot;SMS&quot; czy &quot;Jazda Figurowa&quot; a można by to nazwać np. &quot;Gusto Show&quot; ???? He he to by było spełnienie jednego z moich marzeń. Zobaczymy, może kiedyś... :jezora:
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Nie no respect dla Ciebie ???? Ale te lalunie na serjo nie najwyższa półka, a ta blondi w różowej w sam raz na raz i tyle. Ale koszulka ze smerfem rządzi na Śląsku koledzy z Ruchu bujają się w podobnych z Papą smerfem i napisem Blue is the best czy jakoś tak ???? GUSTO a prowadzący był na tak ?? Bo wyglądał na chętnego ????
 
Do góry Bottom