>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Gutes braucht keine Werbung" czyli unic typuje

unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Co prawda długo dojrzewałem do tej decyzji ale w końcu postanowiłem zalozyc swój własny temat na Forumku. Nie ukrywam, że nie jestem przekonany czy starczy mi wytrwałości w jego prowadzeniu ale ze słabościami wg mnie trzeba walczyc i toteż niniejszym czynię.

Doskonałym pretekstem do tej decyzji są rozpoczynające się wieczorem MŚ szczypiornistów. Właśnie handball będzie miec tu swoje należne mu miejsce. Ale nie tylko... Spodziewac można się także europejskiego basketu zarówno ligowego (przede wszystkim ACB, ale też Grecja, Turcja czy Niemcy) jak i też w wydaniu międzynarodowym (np. Euroliga). Swoje miejsce znajdzie też zapewne siatkówka ale to już nie ukrywam po analizie odpowiedniego działu bo moim skromnym zdaniem akurat tam znalezc można wiele bardzo fajnych pomysłów. Co do piłki na pewno też się będzie pojawiac ale w ograniczonym zakresie, byc w uzupełnieniu jakiegoś dubelka.
No i oczywiście speedway czyli jedna z większych moich fascynacji. Ale to dopiero od kwietnia tak więc przynajmniej póki co nie ma specjalnie o czym mowic.
Co do buków to przynajmniej w początkowej fazie będę korzystac z ofert 3 firm, w których mam zdeponowane środki a są to: tobet, betclick i sportingbet. Myślę, że większosc będzie pochodzic z tobetu bo i też tam złożyłem pięniązki głównie z myślą o MŚ w rękę i zbliżających się mistrzostwach w narciarstwie klasycznym a z własnego doświadczenie wiem że tobet pod tym względem nie zawodzi. By wszystko było należycie przejrzyste każdy typ zawierac będzie również wyróżnienie buka, z oferty którego pochodzi.
Jeszcze słówko odnośnie stawkowania. Jak już wspomniałem aby ulatwic sobie życie a co za tym idzie podliczenia stawki będą wyrażane w jednostkach --&gt; X/10, gdzie X będzie pokazywał moją ocenę szans związanych z typem. W kwestii formalnej dodam, że postów nie będę edytował. Dodawanie wyniku zaznaczac będę poprzez cytowanie.
Aha, no i jeszcze jedna, byc może najistotniejsza kwestia tytułem wstępu. Każde podane tu zdarzenie będzie grane za rzeczywiste pieniążki a to z tego względu że o suchych typach nie chciałoby mi się nawet pisac ;)
Tak więc zapraszam do odwiedzania tematu, wszelkie uwagi przyjmuję na PW. Coby nie przedluzac to kończę ten trochę przydługi wstęp a zaraz pojawią się pierwsze typy.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Tak więc zaczynamy zabawę ;)

#1
Romania Tournament Topscorer
Typ: Valentin Marian Ghionea @2,05
Stawka: 2/10 | tobet

#2
Spain Tournament Topscorer
Typ: Iker Romero Fernández @2,65
Stawka: 1/10 | tobet

Typy dotyczą MŚ piłkarzy ręcznych a dokładniej najlepszych strzelców ekip Rumunii i Hiszpanii. Kursy się już pozmieniały, analizy jednak wciąż uważam za aktualne a znalezc je można w odpowiednim temacie .
Moje przemyślenia też wyraziłem w należytym dziale i sądzę, że nic specjalnie więcej nie ma sensu pisac na ten temat. Kurs na Vujina już zleciał strasznie w dół i w chwili obecnej oceniam go za nieopłacalny do gry. Skusiłem się natomiast na Valentina, który powinien bez większego kłopotu osiagnac wymieniony wyżej cel. Jak będzie - czas pokaże ale jestem dobrej myśli :cool:
Co do dzisiejszego meczu otwarcia Szwecja - Chile mam już swój pomysł ale jeszcze muszę nad nim troszeczkę pomyslec.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#3
Islandia - Węgry 1 @1,40
Polska - Słowacja 1 @1,15
Austria - Brazylia 1 @1,25
Ako: 2,01 | sportingbet
Stawka: 4/10
Drugi dzień mistrzostw świata na szwedzkich parkietach. Spotkań cała masa i generalnie bardzo ciężko jest skupic się i wybrac te, które przyniosą za sobą wymierne korzyści. Dlatego postanowiłem nie kombinowac zbytnio lecz zainwestowac w zdarzenia według mojej opinii najpewniejsze w dniu dzisiejszym.
Na początek gram na Islandię, która na wielkich imprezach czuje się w ostatnich latach wprost kapitalnie, że przypomnę chociażby brązowy krążek sprzed roku z austriackich hal czy srebro na Olimpiadzie. Zdecydowanie mają kim straszyc gracze z wyspy gejzerów. Jeden z lepszych rozgrywających świata Olafur Steffanson znakomicie rozumie się z Godjonem Sigurdssonem, z którym występuje na codzień w Lwach z Mannheim. Węgrzy potrafią zaskoczyc i napsuc trochę krwi ale myślę, że Islandczycy jeśli chcą walczyc o półfinał (a mają ku temu wg mnie realną szansę) to takie mecze muszą wygrywac.
Innego wyniku w drugim spotkaniu chyba się nie spodziewamy. I tak kibicujemy naszym chłopcom więc w sumie dla podniesienia emocji typuję nasze zwycięstwo po nie najlepszym kursie. Na podbicie jednak w sam raz.
Austria jest dla mnie mocno niedocenianym teamem. Jest Szilagyi, jest Konrad Wilczyński. Brazylię muszą pokanac aby w ogóle miec jakiekolwiek szanse na zajęcie miejsca w &quot;3&quot; swojej grupy. Brazylia choc na imprezach pokroju MŚ gości od dawna to nigdy nie zaskoczyła jakoś pozytywnie. Dla mnie można śmiało inwestowac swoje fundusze w win Austriaków bo handball w tym kraju ciągle się rozwija a ubiegłoroczne ME były ku temu najlepszym bodźcem.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#4
Słowacja (+1.5) - Szwecja 2 @1,40
:siata: Rzeszów - Częstochowa 1 @1,35
:siata: Yoga Forlě - Sisley Treviso 2 @1,15
Ako: 2,17 | tobet
Stawka: 2/10
Na początek handball i druga kolejka spotkań naszej grupy D. Mecz gospodarzy turnieju z dzielną ekipą Słowacji. O sile tej drużyny przekonaliśmy się wczoraj na własnej skórze. Prawdą jest jednak fakt, że to podopieczni Bogdana Wenty znacznie ułatwiali zadanie wczorajszym przeciwnikom. Liczne straty, nieporozumienia, błędy techniczne zrodziły naprawdę realną okazję do spłatania figla przez Słowaków. Czy jednak Stranovsky i spółka nie zapłacą za wczorajszy tak dzielny opór dzisiaj?
Wydaje mi się również, iż zabaczymy na parkiecie już odmienioną reprezentację Szwecji. Umówmy się - mecz otwarcia nie zachwycił ale też i mobilizacja na rywala pokroju Chile była nieporównanie mniejsza aniżeli będzie to dzisiaj. Wybieram skromne handi niejako się zabezpieczając na wypadek kolejnego super meczu Słowaków.
O siatce można przeczytac w dziale więc nie ma sensu się powtarzac. Dodam od siebie, że wizja objęcia pozycji wicelidera tabeli powinna w wystarczający sposób zmobilizowac podopiecznych trenera Travicy. Resovia na Podpromiu jest bardzo mocna i osobiście spodziewam się wygranej za 3 oczka ekipy rzeszowskiej i zrealizowania tym samym planu głównego na dzisiejsze spotkanie.
Odnośnie Sisleya to każdy inny wynik będzie niewesołą niespodzianką i mimo, że ekipa z Treviso w każdym meczu jest w stanie zaskoczyc czy to na plus czy wręcz przeciwnie, to jednak mam nadzieję że akurat dzisiaj bez tych zaskoczeń się obejdzie.
W zależności od wyniku Resovii zadecyduję czy dalej będę dzisiaj inwestowac swoje fundusze ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#4
Słowacja (+1.5) - Szwecja 2 @1,40 ✅
:siata: Rzeszów - Częstochowa 1 @1,35 ✅
:siata: Yoga Forlě - Sisley Treviso 2 @1,15 ✅
Ako: 2,17 | tobet
Stawka: 2/10
Post: ✅ 2,34 j
Temat: ✅ 6,38 j
Bardzo przyjemna sobota :cool:
Jutro zapewne będzie coś z Lega Volley i MŚ szczypiornistów, może jakaś piłeczka również.
Z ACB nie widzę wiele ciekawego do gry, ew. jeszcze nad skokami pomyślę.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#5
:siata: Castellana Grotte (+1.5) - Trentino 2 @1,20
:siata: San Giustino - Cuneo 2 @1,22
⚽ Almeria - Real Madryt 2 @1,23
Algieria - Chorwacja 2 @1,03
Ako: 1,85 | tobet
Stawka: 3/10

Kupon główny na nadzielę bez specjalnych udziwnień i szaleństw. Wybieram zdarzenia w mojej ocenie najbardziej prawdopodobne i pokładam w tym zestawie spore nadzieje. Później jeszcze wrzucę kupon z betclicka bo ciekawy tam mają kurs na Trento -2,5 seta ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#5
:siata: Castellana Grotte (+1.5) - Trentino 2 @1,20 ✅
:siata: San Giustino - Cuneo 2 @1,22 ✅
⚽ Almeria - Real Madryt 2 @1,23 ⛔
Algieria - Chorwacja 2 @1,03 ✅
Ako: 1,85 | tobet
Stawka: 3/10
Post: ⛔ 3 j
#6
:siata: Castellana Grotte - Trentino (-2.5) 2 @1,72 ⛔
:siata: Vibo Valentia - Macerata 2 @1,50 ✅
Ako: 2,58 | betclick
Stawka: 1.5/10
Post: ⛔ 1,5 j
Temat: ✅ 1,88 j
A po ładnej sobocie przyszła kiepska niedziela. Tak jak to w weekend, grunt że nadal nad kreską a nie pod nią...
Zaraz wrzucę kupon główny na dzień dzisiejszy.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#7
Norwegia - Austria 1 @1,40
Dania - Serbia 1 @1,30
Szwecja - South Korea 1 @1,08
Islandia - Japonia 1 @1,03
Ako: 2,02 | tobet
Stawka: 2/10
Bardzo ciekawy kolejny dzień ze szwedzkimi MŚ piłkarzy ręcznych. Dzisiejsze mecze zapowiadają się naprawdę ciekawie z tego względu, że będą decydowac o kształcie tabeli a nawet układzie II fazy mistrzostw. To tyle tytułem wstępu.
Wybrałem zestaw powiedziałbym północno- europejski ;) Norwegowie po wpadce z Węgrami w przypadku dzisiejszej porażki zapewne nawet nie przebrną I fazy turnieju co w ich przypadku byłoby po prostu klęską. A że Austriacy też już kompromitację mają za sobą to dzisiejsze spotkanie będzie dla obu ekip meczem praktycznie o pozostanie w imprezie. Wyżej cenię umiejętności indywidualne ale także międzynarodowe doświadczenia Norwegów, którzy potrafią w ważnych momentach się zmobilizowac o czym sami się przekonaliśmy 2 lata temu.
Duńczycy póki co 2 ostre treningi, rzuconych łącznie 86 bramek rywalom z Australii i Rumunii. Naprzeciwko nich reprezentacja Serbii, która mocno rozczarowuje na wielkich imprezach. Teraz nie jest lepiej - wystarczy przypomniec piekielne męki w starciu z Algierią, gdzie było o krok od sensacji. Zdaje mi się, że Vujin i Ilic to za mało na duńską kamandę. Wspominałem już, że akurat na doping swoich rodaków Duńczycy narzekac na szwedzkim turnieju nie mogą. Dzisiaj po raz kolejny będą się czuli praktycznie jak u siebie i wg mnie zwyciężą Serbów.
Dwa ostatnie mecze na podbicie ale większych problemów nie powinno byc a przynajmniej mam takowe nadzieje ;) Mecze istotne bo zarówno Korea jak i Japonia (po sensacyjnej wiktorii nad Austrią) mają szanse na awans na II tury. Korea ten awans raczej wywalczy, Japonia z kolei nie może zostac zlekceważona gdyż w razie awansu mecz z nią liczyc się będzie Islandczykom w następnej rundzie. Tak to widzę dzisiaj i więcej kombinowac nie zamierzam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#7
Norwegia - Austria 1 @1,40 ✅
Dania - Serbia 1 @1,30 ✅
Szwecja - South Korea 1 @1,08 ✅
Islandia - Japonia 1 @1,03 ✅
Ako: 2,02 | tobet
Stawka: 2/10
Post: ✅ 2,04 j
Temat: ✅ 3,92 j
Poniedziałek na MŚ bez niepotrzebnych zaskoczeń i niespodzianek czyli cud miód i orzeszki ;) Jutro rzecz jasna kolejne emocje ze szczypiorniakiem w roli głównej. Długoterminówki w grze. Podliczone na szybko i nie wygląda to tak źle jak po pierwszych meczach tak więc humor dopisuje.
Co do jutrzejszych spotkań na pewno się coś wybierze ale już dzisiaj mogę napisac że bardzo poważnie zastanowię się nad dodatnim handi na Koreę. Jestem pod dużym wrażeniem ich gry, obejrzałem sobie dzisiaj niejako celem rozeznania sił mecz Azjatów ze Szwedami i coś mi się widzi &#39;close game&#39; - że się tak wyrażę - jutrzejszego wieczora. A zwłaszcza współpraca z kołem może a nawet musi się w tej ekipie podobac.
Pomyślę dokładniej jutro jak będą już kursy i linie ale to takie uwagi na gorąco :]
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#8
Austria - Islandia (-6.5) 2 @1,75
Ako: 1,75 | betclick
Stawka: 4/10
Moim skromnym zdaniem punkt główny dzisiejszego programu ;)
O sile Islandii nawet nie ma sensu pisac, do tej pory robią z rywalami co chcą. Niszczą każdą przeszkodę na swojej drodze. Na drodze do - nie zawaham się tego napisac - półfinału szwedzkiego turnieju. Tak naprawdę najpoważniejszy test dla Steffansona i kolegów dopiero w następnej kolejce - tj. starcie z Norwegią. Ten pojedynek jednak dopiero pojutrze a przedtem jest mecz z Austrią. Tak patrzę w tabelę grupy C i jej terminarz. Jasnym jest że dla Szilagyi&#39;ego i partnerów najważniejszy mecz również dopiero w czwartek a mianowicie starcie z Węgrami decydujące o awansie do II fazy mistrzostw. Według mnie Austriacy będą dzisiaj myślami bardziej przy tym meczu właśnie. Dla Islandii mecz istotny, bowiem w przypadku sprawienia przez Austrię niespodzianki w meczu z Węgrami, wynik dzisiejszego pojedynku będzie zaliczony także w rundzie głównej.
A skoro betclick daje najniższą linię spośród &quot;moich&quot; buków toteż nie zastanawiałem się zbyt długo. Kurs może niższy ale handi mniejsze a zatem i bet wydaje się pewniejszy. Więcej pisac nie ma sensu bo różnica klas widoczna jak na dłoni. W dodatku Islandia pała żądzą rewanżu za pamiętny mecz sprzed roku na ME i stracony wówczas niejako na własne życzenie punkt. Siła jest, mobilizacji nie zabraknie, rywal jak najbardziej do ogrania - to wszystko składa się w jedną logiczną calosc. Jestem dobrej myśli :]
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#10
Dania - Algieria
Hans Ottar Lindberg (Total Goals)
Typ: over 3.5 @2,00
Ako: 2,00 | tobet
Stawka: 2/10
O tym typie co nieco napisałem w odpowiednim dziale, jeśli chcecie rzucic okiem to zapraszam --&gt; KLK &lt;--
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#12
Polska - Szwecja
Bartosz Jurecki over 2,5
Ako: 1,57 | tobet
Stawka: 2/10
Typ zapożyczony od użytkownika marjol.
Wydaje mi się, że będziemy świadkami meczu obrony. Przy pomocy udzielanej do krycia naszych bombardierów Karola Bieleckiego i Marcina Lijewskiego zrobi się więcej miejsca na kole. A tam już Bartek ze swoim obrońcą powinien dac sobie radę. Ostatnio ta współpraca stała na wysokim poziomie, podobnie rzecz się ma ze skutecznością naszego obrotowego.
Stawka jednak ostrożna po tym co było wczoraj z Lindbergiem...
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#9
???? Lietuvos Rytas - Panathinaikos 2 @1,35 ✅
Serbia - Chorwacja 2 @1,25 ⛔ :-|
Niemcy - Francja 2 @1,30 ✅
Ako: 2,19 | tobet
Stawka: 3/10
Post: ⛔ 3 j
#10
Dania - Algieria
Hans Ottar Lindberg (Total Goals)
Typ: over 3.5 @2,00 ⛔
Ako: 2,00 | tobet
Stawka: 2/10
Post: ⛔ 2 j
#11
Francja - Hiszpania 1 @1,40 ⛔ Nie wierzę...
Islandia - Norwegia 1 @1,333 ✅
Niemcy - Tunezja 1 @1,071 ✅
Ako: 2,00 | sportingbet
Stawka: 6/10
Post: ⛔ 6 j
#12
Polska - Szwecja
Bartosz Jurecki over 2,5 ✅
Ako: 1,57 | tobet
Stawka: 2/10
Post: ✅ 1,14 j
Temat: ⛔ 9,94 j
To co zrobili wczoraj Francuzi to jakiś koszmar. Po kim jak po kim ale po nich bym się tego w najczarniejszym śnie nie spodziewał...
Nie ma się co jednak oglądac za siebie a raczej patrzec w przyszlosc.
Fajny zakład jest w tobet na skoki a ja go sobie za chwilkę pobiorę i wpiszę do tematu.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#13
Czy Adam Małysz będzie najlepszym z Polaków we wszystkich trzech konkursach w Zakopanem w sezonie 2010/2011?
Typ: TAK
Ako: 1,65 | tobet
Stawka: 8/10
Sam typ podpatrzony tutaj.
Czy warto go w ogóle komentowac? Nie wydaje mi się, powiem szczerze że jak ten typ nie wejdzie to się mocno zdziwię ???? A wg mnie zaraz może nawet mocno spasc.
Powodzenia ;)
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
#14
Koch - Ammann 2 @1,50
Schlierenzauer - Stoch 1 @1,40
Ako: 2,10 | sportingbet

Stawka: 6/10
Po dłuższej przerwie trzeba z powrotem jakoś ogarnac temat ;)
Zaczynam od dzisiejszych skoków w Klingenthal. I zbytnio nie kombinuję przyznam szczerze. Te pary to wynik bacznej obserwacji wczorajszych kwalifikacji, jak również skoków treningowych na tym obiekcie. Gregor pokazuje, że forma wraca na najważniejszą tegoroczną imprezę. Każda jego próba na tej skoczni jest lepsza od poprzedniej, włącznie z rekordowym skokiem w kwalifikacjach, który dał mu zresztą zwycięstwo w nich. Samym rekordem młody Austriak cieszył się jednak zaledwie kilkanaście minut - aż do skoku Ammanna. To co zaprezentował Szwajcar przerosło oczekiwania kibiców. 145 m i to z 14 belki przemawia dostatecznie samo za siebie. Co prawda rywale moich faworytów wczoraj z serii kwalifikacyjnej zrezygnowali, jednak nie chce mi się wierzyc aby ta - swojego rodzaju - zasłona dymna przed konkursem okazała się skuteczna.
Z tego dubelka wychodzi całkiem przyjemne ako i osobiście wiążę z nim spore nadzieje.
 
Do góry Bottom