>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hagi

H 75,1K

hagi84

Użytkownik
zaden argument?

Ten regulamin to albo ktos na torbie wymysylal albo nie ma zielonego pojecia jak sie powinno forum prowadzic

Sa tematy imienne, masz ochote miec porzadek w temacie, sprawdzac jak danemu typerowi idzie to prowadz go w jednym temacie, a nie rozrzucaj posty po calym forum - toc to glupota i kretynstwo waszego smiesznego regulaminu

Daje bede wrzucal tutaj typy live, z racji tego by byl porzadek i Ci co maja ochote grac moje bety beda miec wszystko podane na tacy - najwyzej zamkniecie temat

Tyle ode mnie.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Az - Zrinjski over 1,5 rogow goscie 1,81 unibet live

1 rog do ht, nie maja nic do stracenia, rusek 1,37 - bardziej zblizony do poprawnego kursu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +368
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Maziya - Mohum 1 2,1 totolotek afc cup na poniedzialek

Jutro pewnie z 1,4 bedzie warte
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +370
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Benfica over 4,5 roznych
Galata over 3,5 roznych
Braga over 2,5 roznych

2,65 unibet


Ide w gowniany tripel, Benfa i Braga musza atakowac od poczatku, wygrana jednym golem nic nie pomoze, licze na rozne
Galata to samo, powinna siasc na Dunczykow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +668
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Fekete - Pisaric 1 2,00, osobiscie mam po wiekszych, jak macie gdzie warto dac, kreca lody
Tenis utr

UTR nie zawodne, na plus !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +472
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Czas na podsumowanie:

16 win
7 lost

Kazdy bet plasko 10 jedn, slabszy 5 jedn

Zysk: 209 jedn
Yield 31%


Grajac plasko 50zl - 1 jedn ( nie wygorowana stawka) - wyjdzie ponad 10k zysku



Czas tematu: miesiac

Dla niedowiarkow podsumowanie na przestrzeni miesiaca
Da sie? da sie, kazdy bet mega oplacalny, wiekszosc nisza, pewnie byloby lepiej, ale nadzwyczajniej w swiecie nie wrzucam wszystkiego (pewnie jakies 10-15% tego co gram)

Nie mam checi na dalsze udowadnianie komus, ze da sie regularnie zarabiac, ale jesli sa osoby, ktore korzystaly z moich betow to w sumie moge podawac dalej w takiej formie.

Piona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4087
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Czas na podsumowanie:

16 win
7 lost

Kazdy bet plasko 10 jedn, slabszy 5 jedn

Zysk: 209 jedn
Yield 31%


Grajac plasko 50zl - 1 jedn ( nie wygorowana stawka) - wyjdzie ponad 10k zysku



Czas tematu: miesiac

Dla niedowiarkow podsumowanie na przestrzeni miesiaca
Da sie? da sie, kazdy bet mega oplacalny, wiekszosc nisza, pewnie byloby lepiej, ale nadzwyczajniej w swiecie nie wrzucam wszystkiego (pewnie jakies 10-15% tego co gram)

Nie mam checi na dalsze udowadnianie komus, ze da sie regularnie zarabiac, ale jesli sa osoby, ktore korzystaly z moich betow to w sumie moge podawac dalej w takiej formie.

Piona.
Dawaj dalej, 2 strony zapisane przez 17 lat, lubie Twoje typy i ludzie, pozwol innym zarabiac, prosze napisz tez co wg Ciebie warto grac za ile jednostek, i ktory to lepszy, a ktory to gorszy, dziekuje z gory
 
Ostatnia edycja:
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
Ok, zainteresowanie jest dosc spore patrzac na wiadomosci, ktore dostalem w roznoraki sposob w takim razie tematu nie zamykam
Bede go prowadzil tak jak caly czas, bez zadnego cisnienia, dalej bedzie to pewnie max 15% tego co gram
Buki sa coraz szybsze, korzystaja z roznego typu programow i narzedzi wiec wiekszosc betow znika z oferty blyskawicznie

Pisac nie bede wiecej, bedzie to wygladalo jak dotychczas, przy takiej agresywnej grze nie ma czasu na pisanie analiz, szkoda czasu
Kazdy bet jest oplacalny, nic z przypadku sie tu nie znajduje

Przy takiej grze glowny problem to konta bo o wyniki jestem spokojny, ale ktos kto siedzi dosc pozadnie w branzy to problem kont to akurat najmniejszy problem

I pamietajcie , ja sie nie dopierd... bo mam taki charakter, moj ton wypowiedzi dla wiekszosci jest poprostu wkurwiajacy, ale czasem sie inaczej nie da, mam swoje lata juz, troche tych zebow zjadlem, w sposob kulturalny chetnie podyskutuje, ale z 90% osob niestety tak sie nie da, nie mam wywalonego ego, nie te lata by cokolwiek komu udowadniac...

Wesolych Swiat !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1138
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Ok, zainteresowanie jest dosc spore patrzac na wiadomosci, ktore dostalem w roznoraki sposob w takim razie tematu nie zamykam
Bede go prowadzil tak jak caly czas, bez zadnego cisnienia, dalej bedzie to pewnie max 15% tego co gram
Buki sa coraz szybsze, korzystaja z roznego typu programow i narzedzi wiec wiekszosc betow znika z oferty blyskawicznie

Pisac nie bede wiecej, bedzie to wygladalo jak dotychczas, przy takiej agresywnej grze nie ma czasu na pisanie analiz, szkoda czasu
Kazdy bet jest oplacalny, nic z przypadku sie tu nie znajduje

Przy takiej grze glowny problem to konta bo o wyniki jestem spokojny, ale ktos kto siedzi dosc pozadnie w branzy to problem kont to akurat najmniejszy problem

I pamietajcie , ja sie nie dopierd... bo mam taki charakter, moj ton wypowiedzi dla wiekszosci jest poprostu wkurwiajacy, ale czasem sie inaczej nie da, mam swoje lata juz, troche tych zebow zjadlem, w sposob kulturalny chetnie podyskutuje, ale z 90% osob niestety tak sie nie da, nie mam wywalonego ego, nie te lata by cokolwiek komu udowadniac...

Wesolych Swiat !
Dziekujemy, wesolych swiat
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
LEvicky - Strelec 1 set 2 2,20 jungli tenis stolowy

Jak macie jungli warto dac, mecz juz sie rozpoczal, oni takie potrafia rozliczac

DARMOWY PIENIADZ
jungli .jpg
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Do góry Bottom