>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hall of Damn // NBA by chyczy

chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
W tym temacie będą ukazywać się wyłącznie typy z NBA, gdyż rozbijanie się na kilka dyscyplin nie prowadzi do niczego, wiec wybrałem mój ulubiony basket, ponieważ jest to też moja najmocniejsza dyscyplina.

Postaram się, aby typy ukazywały się codziennie, aczkolwiek nie obiecuję.
Zapraszam do obserwacji
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Unibet
Ako: 4.27 (1.86▪1.49▪1.54)
Stawka: 100 zł
Ew. Zysk: 326 zł
  • Memphis Grizzlies win (vs Miami)

Brak Conleya vs Brak Whiteside, jednak Conleya to PG. Zabrać im Gasola to by było co innego. Myślę,że Heat przegrają głównie przez osłabienie w zbieraniu piłki oraz Whiteside świetnie blokuje,co również będzie miało znaczenie, o ile Heat nie będą gorący zza łuku to bez szans.
  • Boston Celtics win (vs Bulls)

Bulls lekko dłużej odpoczywali,ale nie powinno to odegrać dużej roli,biorąc pod uwagę jakość prezentowana przez oba teamy. Dziwne wahania kursów,ale mam nadzieje ze z racji braku Morrisa.
  • La Clippers +9.5 (vs Toronto)

Wraca Teodosic,co wreszcie jest jakimś pozytywnym aspektem kadrowym u Clippers. Raptors są mocniejsi w tym momencie,ale jakiegoś oklepu marzeń to raczej nie powinni spuscic,o ile Clippers będą rzucać na chociaż te 60proc.
⛔⛔⛔ Kyrie questionable wystawiony niemalże game-time i Boston nie istnieje.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
STS
AKO: 9.28 (1.9▪1.86▪1.47▪1.45▪1.1▪1.12)
Stawka: 100 zł
Ew. Zysk: +816
  • LA Clippers win (vs Magic)

Orlando szpital,a Clippers z Teodosicem zaczynają mieć pomysł na grę. Orlando luźno do ogrania
  • OKC win (vs Indiana)

Jeśli OKC ma nadzieję stać się star teamem to muszą pokazać charakter i dzisiaj liczę ze PG13 pokaże,ze to OKC wygrało trade
  • Utah win (vs Bulls)

Bulls wg mnie za słaba ofensywa żeby powalczyć z takim defensem
  • NO Pelikans +4.5 (vs Bucks)

  • Toronto win (vs Suns)
  • Rockets win (vs Hornets)

⛔⛔⛔ Tragedia w wykonaniu Jazz
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
STS
AKO 3.93 (1.8▪1.85▪1.18)
Stawka 100zl
Ew zysk +245
  • Pistons -3.5 (vs HAWKS)
  • GSW win (vs Dallas/regulaminowy)
  • Minnesota -9.5 (vs Sacramento)

✅✅✅
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
STS
Ako 7.99 (1.57▪1.92▪1.47▪ 1.27▪1.42)
Stawka 100zl
Ew zysk +603
  • Portland win (vs Orlando)

Przeorane kontuzjami Orlando,które nie licząc 2 3 graczy jest żałosne.
  • OKC win (vs 76ers)

Ostatnio ograli Indiane,wiec może jakiś streak, ostatnie tak żałośnie wyglądali czy PG czy Westbrook,ze liczę ze dzisiaj musi któryś odpalic
  • Indiana win (vs Pistons)

Gdyby nie b2b Pistons to bym nie gral
  • Bucks win (vs Bulls)
  • Memphis win (vs Atlanta)

Atlanta jeszcze większe gowno niż Orlando imo
⛔⛔⛔ Ostatni raz spróbujemy grać AKO większe niż 3 spotkania, jeśli się nie powiedzie to będę zwiększał stawkę, kosztem ilości wydarzeń.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
STS
Ako 8,59
Stawka 100 zl
Ew zysk +659
  • Cavs -7.5 (vs Jazz)
  • Rockets -9.5 (vs Bucks)
  • NYK OKC over 196.5 pts
  • Minnesota -9.5 (vs Suns)
  • Clippers +9.5 (vs Miami)

Najgorzej może być z Cavs, bo lubią throwować przewagę. Rockets na spokojnie zwłaszcza, że te kaleki dostały baty od Bulls.../ Z overem może być różnie, zwłaszcza że Porzingis (q) i Adamms out, aczkolwiek pewnie zagra Porzingis. Minnesota powinna luźno zoutscorować Suns bez Bookera. na czysty win Clippers niemalże kurs 3, więc wg mnie value dodać im te 9, bo Heat mają problem, żeby kogoś jakoś rozbić.
⛔⛔⛔
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
STS
Stawka: 300zl
Ew zysk: +175 zl
Sacramento Kings over 95.5 pts (vs Toronto)
Krótko i na temat. Po odejściu Cousinsa to był zdecydowanie cios dla Kings i w tym sezonie team ten nic nie ugra,ale nie są aż tak marni,żeby nie nabić 96 punktów Toronto,którzy często rzucają bez pozycji oraz notują dużo strat piłki oraz lubią kontakt,co oznacza blokady zegarka.
⛔ do przerwy rzucili 63,a w pół e sumie 30 xd
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
FORTUNA
KURS 2.7
Stawka 300 xl
Ee zysk +412
LAKERS win (vs GSW)
Typ po value, dzisiaj zastrzegają nry Kobego, wiec pełna mobilizacja, żeby nie dać dupy. Kilka braków w składzie GSW, wiec może im wyjdzie
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Unibet
Kurs 2.65
Stawka: 500zł
Ew. Zysk: +825 zł
Boston win (vs Wizards) x Cavs +6.5 pts (vs GSW)
Boston myślę, że bez problemu ogra średnich ostatnimi czasy Wizardsów, zwłaszcza że Morris wraca w ekipie z Bostonu oraz Larkin też ma grać, tak to bez większych braków;
Cavs zawsze spinają się na te świąteczne mecze, a dodatkowo teraz trafili swoich rywali z finałów, więc dodatkowa mobilizacja oraz ostatnio na treningach pojawił się I.Thomas, który dunkował, co może oznaczać, że biodro jest w pełni zaliczone i jest szansa, że obejrzymy go chociażby pod restrykcją minutową, co przy braku Currego w GSW mogłoby być kluczowe.
 
Do góry Bottom