>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Hamburg - Fulham [22.04.2010]

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
To ja dorzucę kursy.Są to kursy z Bet-at-home.



Tak na pierwszy rzut oka to wydaje mi się, że kurs na HSV jest mocno za niski, mianowicie drużyna jest trochę przeceniona względem Fulham.Nie mniej jednak uważam, że Niemcy są faworytami tej rozgrywki i chciałbym, żeby zagrali w finale.Drużyna niemiecka powtórzyła sukces z poprzedniego roku gdzie doszli również do półfinału, ale w ostatecznym rachunku nie zagrali w finale, przegrywając po świetnych meczach z Werderem.
Do charakterystyki.Siłą drużyny Labbadi jest ofensywa.Ma tam świetnych zawodników, którzy strzelają mnóstwo bramek.Głównymi armatami są Petric i Guerrero, którzy są wspomagani przez Trochowskiego, Pitroipę czy doświadczonych Ze Roberto i Jarolima.W obwodzie są tacy zawodnicy jak RvN i młody Berg.Efektywność i wyniki tej drużyny opierają się na tej formacji i warto tutaj wspomnieć, że wszystkie rewanże w fazie pucharowej grali na wyjeździe i każdej z drużyn aplikowali powyżej jednego gola (!).

Co do gości to trudno jest mi coś powiedzieć, bo nie jestem fanem PL i liczę, że inni się wypowiedzą na jej temat [ pozdro Cygeiro ;) ], ale kojarzą mi się oni z solidnością i możliwością sprawienia wszędzie niespodzianki.Na pewno u siebie dobra defensywa, a w ataku też mają zawodników, którzy spokojnie radzą sobie na Wyspach, m.in Dempseya, czy ostatnio często wspominanego Zamorę.

Takie moje pierwsze przemyślenia to, że jestem przekonany, iż HSV nie załatwi sprawy w Hamburgu i raczej stracą jakiegoś gola, ale za to wyjazd na Crawen Cottage (?) przesądzi o awansie Niemców, a przyczyni się do tego ich skuteczność o której już wspominałem.




Czy znów błyśnie geniusz Chorwata podobnie jak w meczu w Belgii ? Ile strzeli goli w tej rywalizacji, czy poprowadzi zespól do finału ?
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Qozi, Guerrero pierwszą armatą? Chyba w rzucaniu bidonami w kibiców. W tym ma cela, a tak to dopiero teraz wrócił po zerwaniu wiązadeł i strzelił jedną bramkę i tyle. No i ustrzelił tego &#39;kibica&#39;.
Ruud gra przez cały czas w ataku razem z Petriciem. Tak w ramach korekty.
Inną rzeczą jest to, że i Trochowski z Pitroipą nie grają razem. Chyba, że już Trochowski wejdzie z ławki, bo u Bruno najczęściej taką pozycję zajmuje.
Fulham w ofensywie to trio Gera+Duff+Zamora. I Schwarzer w bramce, który też sporo sytuacji dobrze broni. Widziałem w sumie ich dwa mecze: z Juve 4:1 i Wolfsburgiem 2:1. Juve to tam nic do gadania nie miało, zresztą oni są potwornie słabi. Wolfsburg miał kilka naprawdę dobrych okazji i spartolił a Fulham praktycznie może z 3 dobrych sytuacji strzeliło dwie bramki.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
No napisałem o Guerrero bo dopiero później zobaczyłem składy i nie chciało mi się zmieniać.Do do pomocy to pisałem ogólnie, że są tak bardzo zdolni i kreatywni zawodnicy, także jest potencjał w ofensywie.

Co do typu to ja w pierwszym meczu widziałbym over, a w drugim to również over, ale już samego HSV i na to będę polował.

No, ale nad tym będę zastanawiał się za jakiś czas.
 
F 49

flex666

Użytkownik
dla mnie najbardziej prawdopodobny jest bramkowy remis, mysle, ze Fulham stawia wszystko na jedna karte tj. na LE bo w PL nie maja szans na miejsce premiowane udzialem i jak narazie swietnie im to wychodzi-bardzo dobrze radza sobie na wyjazdach w LE, choc nalezy zwrocic uwage, ze ostatnio mierzyli sie z dwoma zespolami o mizernej formie Juve i Wolfsburg, ale sadze, ze Hamburg ostatnio gra rowniez bardzo przecietnie w lidze i ma problemy w defensywie takze na wlasnym obiekcie, licze, ze Zamora ponownie ustrzeli a mecz zakonczy sie 1:1 badz 2:2
 
pimols 0

pimols

Użytkownik
u Siebie Hamburg,wygra/zremisuje.
Fulham u siebie wygra i to znajac zycie przewaga 2 bramkowa,na ktora bedzie przyzwoity kurs/ew sama 1.

Angielski final wedlug mnie.
obie stzrela na 1 mecz,na drugi 1,handi (-1),ew jak ktos nie lubi ryzyka 1x
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jeżeli Hamburg ma grać tak samo jak w meczu z Mainz (oglądałem) to nie daję mu szans nawet na strzelenie gola. Zupełnie gra się nie kleiła, gdyby tak to spotkanie wyglądało, to zamiast 0-1 byłoby 0-5. 0 % skuteczności. Osobiście bardzo lubię HSV i uważam, że pokonanie Fulhamu nie byłoby niczym trudnym, gdyby trochę większa skuteczność w ataku. Fulham to najlepiej radząca sobie drużyna tej edycji LE, na wyjazdach, jednakże gra w kratkę. Raz pokazuje super klasę w meczu przeciwko Juventusowi, z kolei potrafi też w super słabym meczu zremisować z Volves. Ja rozumiem, że zagrali wówczas niemalże rezerwami, ale co jak co ludzie za bilet na mecz zapłacili i Fulham powinien wykorzystać siłę własnego boiska. Nie jestem zwolennikiem spotkań Niemiecko-Angielskich czy Angielsko-Niemieckich, ale ten meczyk z chęcią obejrzę, chociażby dla samej przyjemności. Co sądzę o zakładach na czwartkowy wieczór ? hmm... Ciężko by tutaj typować zwycięzce, natomiast granie z podpórką się nie opłaca. być może jakiś under, odpowiednio 2,5 lub nawet 1,5. Zupełnie nie wiem, jak trener Hamburgera ustawi formację ofensywną, mając te informację wiedzielibyśmy ile przypuszczalnie HSV może zdobyć goli. Na dzień dzisiejszy nie wiem ???? .
Podsumowując: nie liczę na super widowisko, nie liczę na masę bramek. Liczę na zwycięstwo gospodarzy lub under 1,5. Z tego można wywnioskować alternatywny dw. 1-0.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Tyle że Hamburg w Lidze Europejskiej to całkiem inna drużyna niż w lidze, w tym sezonie już chyba wszystko postawili na zwycięstwo właśnie w tym pucharze a dodatkową determinacją jest fakt że finał jest właśnie na stadionie w Hamburgu, tyle że Fulham całkiem przyzwoicie radzie sobie w tej edycji LE i ciężko jest typować zwycięscy tego dwumeczu, wg. mnie ciut większe szanse mają dzisiejsi gospodarze bo to za Nimi przemawia większe doświadczenie, ale wiadomo tutaj wszystko może się zdarzyć... Myślę że dzisiaj trener gości przyjedzie po bezbramkowy wynik, czyli bardziej nastawiony na defensywę a że potrafią to grać udowodnili chociażby ostatnio w meczu z The Reds. Osobiście grałbym tutaj under 2.5, przewiduje wynik 1:0, ewentualnie 1:1 ;]
 
jahb 74

jahb

Użytkownik
Spotkanie: Hamburger SV - Fulham FC Połowa/Wynik Końcowy
Typ: X/X
Kurs: 5.10
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Kolejna runda Ligi Europejskiej UEFA. Hamburger SV podejmuje Londyński Fulham. Są to drużyny o bardzo zbliżonym poziomie gry. Hamburger w swoich ostatnich dziesięciu spotkaniach u siebie zanotował 4 remisy z czego dwa bezbramkowe. Natomiast Fulham z dziesięciu ostatnich meczów na wyjeździe zanotował także 4 remisy, ale 3 bezbramkowe. Warto dodać też, że dwa ostatnie spotkania Fulham zakończyły się właśnie 0-0. Chciałem typować sam remis, ale myślę, że ten typ jest również bardzo prawdopodobny. Moim zdaniem mecz nie będzie aż tak otwarty i nie padnie wiele goli. Myśle, że będzie 1-1 lub 0-0 i obie połowy zakończą się takim samym wynikiem.
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Kursy jakie wystawili bukmacherzy na zwycięstwo HSV są godne pożałowania. Wczoraj na Bayern były podobno a skonczyło się skromnie 1:0. Dzisiejszy mecz to również ciężka przeprawa dla niemieckiej drużyny. Fulham to jest defensywa; grają typowy, angielski futbol i strzelenie bramki nigdy nie jest łatwe. Ostatni ligowy mecz Fulham był chyba przetarciem przed dzisiejszym spotkaniem. Zespół bardzo cofnięty, ustawiony na grę z kontry, po za tym Wolves kończyło większość akcji kilka metrów przed polem karnym przeciwników. Trener nie powie, że przyjeżdża żeby grać na czyste konto (coś a&#39;la &quot;bronienie wyniku&quot;), ale tak widzą mi się zamiary Fulham. Bez straty gola na wyjeździe i road to win u siebie. Granie w Anglii to zupełnie inna bajka ale to innym razem... Tymczasem HSV to nie są lolki; wiedzą, że Anglicy wyeliminowali już Schahtar, Juve i Wolfsburg. Cele są odwrotne, trzeba strzelić.;) Mają dobrych napadziorów, strzelają w pucharach kończąc spotkania niemal hokejowymi wynikami. Porównując mecze Fulham i HSV trzeba wziąć niewielką poprawkę na przeciwników i ich zdolności strzeleckie. Co prawda Wolfsburg miał siłę w ataku ale w rewanżu nie potrafili strzelić gola, a pierwsza połowa (oglądałem tylko jedną) była pod dyktando Fulham. Zatem, skoro zatrzymali Wilki to są w stanie zatrzymać HSV. Na ten mecz wybrałem jeden typ, under 1,5 po kursie 3,40 na Unibecie. Po za tym nieopłacalne wydaje mi się granie jedynki. Na tym etapie rozgrywek często dzieją się dziwne rzeczy i nie gram kursów poniżej 2,00. Zastanawiałem się nad DW: 0-0 ale ostatecznie wybrałem tylko wspomniany wcześniej under. Jedna bramka może wpaść zawsze jakiś rykoszet, kanciaty łeb obrońcy albo nieodgwizdany spalony.;) Daje sobie margines błędu na jedną bramkę. ???? Good luck 4 all. :cool:
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Spotkanie: Hamburger SV - Fulham FC połowa czasu/pełny czas
Typ: X/1
Kurs: 4.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
HSV wyraźnie stawia na rozgrywki Ligi Europejskiej zaniedbując Bundesligę. Jeszcze parę kolejek temu zajmowali 4 miejsce dające start w LE. Wraz z wyeliminowaniem PSV zaczęły się kiepskie wyniki. Od tamtego czasu ugrali na 8 spotkań 8 punktów. Pokonali Herthe oraz Bochum - zespoły będące w jeszcze większym kryzysie niż HSV. Zaliczyli także kilka kompromitujących wpadek - 0-0 z przedostatnim Hannoverem, czy też 0-1 z osłabionym Mainz, które na wyjeździe zamiast zdobywać punkty jest ich dawcą. Jedynie remis z Schalke można uznać za wynik godny uwagi. Natomiast w Lidze Europejskiej grali bardzo dobrze, pewnie eliminując kolejnych rywali - Anderlecht oraz Standard Liege. Można zarzucić, że HSV dostawał teoretycznie słabszych rywali niż miał ich dzisiejszy rywal Fulham. Teoretycznie słabszy nie oznacza jednak słaby, o czym przekonała się np. Roma. W tych meczach zdobywali sporo goli co nie szlo w parze z ich osiągnięciami w Bundeslidze. Fulham w lidze plasuje sie na 10 miejscu. Wynikami także nie rozpieszcza kibiców, ale mierzyli sie z wymagającymi rywalami pokroju Man. Utd., Man. City, Tottenhamu (Puchar) czy Liverpoolu. Udało im sie pokonać jedynie Wigan 2-1 u siebie. Ciężko im idzie zdobywanie bramek. Zaledwie 3 w 7 ostatnich meczach w lidze. W LE idzie za to rewelacyjnie. Wyeliminowali już Shakhtar, Juventus oraz Wolfsburg, chociaż mało kto na nich stawiał.
Jak widać są to zupełnie inne zespoły jeśli chodzi o rozgrywki europejskie. HSV ma dodatkową motywacje w postaci finału rozgrywanego właśnie w Hamburgu. HSV w poprzedniej edycji LE musiał uznać wyższość Werderu, gdzie po świetnym rezultacie w pierwszym meczu ostatecznie nie awansował mając mniej bramek strzelonych na wyjeździe. Dwie bramki w tamtym meczu zdobył Ivica Olic, aktualnie gracz Bayernu. Dzisiaj to zadanie będzie należeć do Ruuda Van Nistelrooya, na którego bardzo liczą w Hamburgu wobec kontuzji Mladena Petricia. Jego partnerem w ataku będzie Jose Paolo Guerrero, który będzie starał sie zrehabilitować za swój chuligański wybryk. Więcej powodów do zadowolenia ma trener Fulham, bo do składu powraca Clint Dempsey oraz powracający do pelnej dyspozycji John Pantsil, który zasiadł na ławce w ligowym meczu z Wilkami.
Dla losów tej konfrontacji kluczowe znaczenie będą miały bramki strzelone na wyjeździe. Remis w dzisiejszym meczu może mocno pokrzyżować plany HSV. Właśnie zdobycie bramki będzie celem Anglików. Wiedzą, ze u siebie są bardzo mocni, co pokazali ogrywając kolejnych przeciwników 2-1, 4-1, 2-1, czy tez gromiąc Man. Utd 3-0. Minimalna porażka czy też remis będzie bardzo dobrym rezultatem przed rewanżem. HSV w fazie pucharowej LE zdobywało dużo bramek, bo aż 14 w 6 meczach. Fulham jednak potrafi się doskonale bronić. Zresztą Premiership to inny poziom niż liga holenderska czy belgijska i łatwo o bramki nie będzie. Druga taka szansa przed graczami Fulham nieprędko może się powtórzyć, dlatego postawią na defensywę, szukając szansy w kontrataku. Mam nadzieje, ze HSV wyciągnęło wnioski z lekcji jaka dostał Wolfsburg i nie da sobie wbić przypadkowej bramki. Dlatego też sądzę, ze pierwsza polowa ograniczy się do uważnej gry w obronie z obu stron, a w drugiej po rozeznaniu terenu gracze HSV pokuszą się o zdobycie bramki. Fulham nie będzie miało wiele sytuacji, dlatego ważne, aby się nie dać zaskoczyć na wczesnym etapie gry, co może ustawić mecz i oddalić Niemców od upragnionego finału
EDIT:
wynik: 0-0 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom