>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Handicap atlantycki

lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Szukałem... I nie mogę znaleźć.
U jakiego bukmachera znajdę handicapy atlantyckie na piłkę nożną?

Nazwa może się trochę różnić, więc tłumaczę o co chodzi.
Stawiam handicap atlantycki suma goli powyżej 2.
Wygrywam tylko wtedy, gdy będą dokładnie 2 bramki w meczu, a gdy będzie powyżej - mam zwrot. Mniej niż 2 bramki to przegrywam.
Analogicznie można postawić handicap atlantycki (-1) na daną drużynę. Wtedy wygrana jest gdy zespół wygra jedną bramką, a gdy wygra wyżej - jest zwrot.
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Naprawdę ciekawe rzeczy piszesz , stawiasz powyżej a wygrywasz jak będzie równo.Sam Einstein by tego nie wymyślił.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Naprawdę ciekawe rzeczy piszesz , stawiasz powyżej a wygrywasz jak będzie równo.Sam Einstein by tego nie wymyślił.
W rzeczy samej. To jest właśnie handicap atlantycki.
Wygrywasz, gdy będzie równo, a zwrot masz w zależności od czego wybierzesz (under/over).
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
A możesz podać jakieś źródło z którego zaczerpnąłeś wiedzę o istnieniu takich handicapów?
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
A możesz podać jakieś źródło z którego zaczerpnąłeś wiedzę o istnieniu takich handicapów?
Kilka lat wstecz był taki okres, że były na interwetten, już ich nie ma. Dlatego szukam innego bukmachera, który to oferuje.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
I oczywiście jesteś pewien że nie chodzi Ci o handicapy azjatyckie?
Oczywiście, że tak.
Chodzi mi o tak jakby odwrotność handicapu azjatyckiego. Czyli tak gdzie w azjatyckim byłby zwrot - wygrywasz, a tak gdzie wygrana - masz zwrot.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Widać moje 13 lat zajmowania się bukmacherką, to zbyt mało jak na to aby napotkać zakłady o nazwie
handicap atlantycki ???? bo nigdy dotąd o takich nie słyszałem.
Ale człowiek uczy się całe życie...

.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Widać moje 13 lat zajmowania się bukmacherką, to zbyt mało jak na to aby napotkać zakłady o nazwie
handicap atlantycki ???? bo nigdy dotąd o takich nie słyszałem.
Ale człowiek uczy się całe życie...

.
Może to gdzieś teraz funkcjonuje pod inną nazwą.
Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś odnalazł opisany typ zakładu.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
@Lukasz99, zacznij może od skontaktowania się z Interwetten https://www.interwetten.com/en/common/contact.aspx , w celu ustalenia poprawności nazwy tego typu zakładów, które opisałeś a które - jak napisałeś - kiedyś u nich były.

Znając nazwę będzie można szukać, bo w ten handicap atlantycki to nie wierzę....
.
Pisałem już do nich, tłumaczyłem o co chodzi, ale nic nie wiedzą/ nie chcą powiedzieć. Jeśli się nie mylę, to było gdzieś w latach 2004-2006.
Szukałem odwróconych handicapów azjatyckich - też nic.
Teraz kombinuję, czy może by samemu dało rady tak poukładać typy, aby stworzyć taki zakład.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
W sumie można by samemu stworzyć taki zakład.
Zagrać &quot;wygra dokładnie jednym golem&quot; i zrobić cover z AH -1,5, tak aby przy wejściu AH -1,5 wyjść na zero.
Kwestia teraz dostępności tych zdarzeń i kursów.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W sumie można by samemu stworzyć taki zakład.
Zagrać &quot;wygra dokładnie jednym golem&quot; i zrobić cover z AH -1,5, tak aby przy wejściu AH -1,5 wyjść na zero.
Kwestia teraz dostępności tych zdarzeń i kursów.
Przykład:

Bierzemy mecz Arsenal - Crystal Palace. Jest to spotkanie pierwszej kolejki angielskiej Premier League sezonu 2014/2015.

Kursy bierzemy z WilliamHill, gdyż jest tam dostępny handicap -1 (+1) trzydrogowo.

Kursy:

ARSENAL -1 GOAL @1,80
TIE - ARSENAL (-1 GOAL) vs CRYSTAL PALACE (+1) @3,60
CRYSTAL PALACE +1 GOAL @3,40



Tworzymy kurs na &quot;handicap atlantycki Arsenal -1&quot;.

Zakładamy stawkę ogólną 100 złotych.

Dzielimy stawkę ogólną przez kurs na ARSENAL -1 GOAL. Zatem:

100 zł / 1,80 = 55,56 zł

Można powiedzieć, że te 55,56 zł to część stawki ogólnej przeznaczona na zwrot w &quot;handicapie atlantyckim&quot;.

Odejmujemy od 100 zł wynik dzielenia wykonanego przed chwilą.

100 zł - 55,56 zł = 44,44 zł

Można powiedzieć, że te 44,44 zł to część stawki ogólnej przeznaczona na wygraną w &quot;handicapie atlantyckim&quot;.

Czyli zagraliśmy za 55,56 zł na wygraną Arsenalu więcej niż jedną bramką oraz za 44,44 zł na wygraną Arsenalu dokładnie jedną bramką. Stawka ogólna to 100 złotych, czyli wszystko się zgadza.

Przy wygranej Arsenalu więcej niż jedną bramką wygramy 55,56 zł * 1,80 = 100 zł (dokładnie po zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku wychodzi 100,01 zł, ale to oczywiście wynika z wcześniejszego zaokrąglenia 100 zł / 1,80 do dwóch miejsc po przecinku; tak naprawdę powinno wyjść równe 100 zł). Zatem mamy ZWROT.

Przy wygranej Arsenalu dokładnie jedną bramką wygramy 44,44 zł * 3,60 = 159,98 zł, zatem kurs na &quot;handicap atlantycki Arsenal -1&quot; to 159,98 zł / 100 zł = @1,60.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Przykład:

Bierzemy mecz Arsenal - Crystal Palace. Jest to spotkanie pierwszej kolejki angielskiej Premier League sezonu 2014/2015.

Kursy bierzemy z WilliamHill, gdyż jest tam dostępny handicap -1 (+1) trzydrogowo.

Kursy:

ARSENAL -1 GOAL @1,80
TIE - ARSENAL (-1 GOAL) vs CRYSTAL PALACE (+1) @3,60
CRYSTAL PALACE +1 GOAL @3,40



Tworzymy kurs na &quot;handicap atlantycki Arsenal -1&quot;.

Zakładamy stawkę ogólną 100 złotych.

Dzielimy stawkę przez kurs na ARSENAL -1 GOAL. Zatem:

100 zł / 1,80 = 55,56 zł

Można powiedzieć, że te 55,56 zł to część stawki ogólnej przeznaczona na zwrot w &quot;handicapie atlantyckim.&quot;

Odejmujemy od 100 zł wynik dzielenia wykonanego przed chwilą.

100 zł - 55,56 zł = 44,44 zł

Można powiedzieć, że te 44,44 zł to część stawki ogólnej przeznaczona na wygraną w &quot;handicapie atlantyckim.&quot;

Czyli zagraliśmy za 55,56 zł na wygraną Arsenalu więcej niż jedną bramką oraz za 44,44 zł na wygraną Arsenalu dokładnie jedną bramką. Stawka ogólna to 100 złotych, czyli wszystko się zgadza.

Przy wygranej Arsenalu więcej niż jedną bramką wygramy 55,56 zł * 1,80 = 100 zł (dokładnie po zaokrągleniu do dwóch miejsc po przecinku wychodzi 100,01 zł, ale to oczywiście wynika z wcześniejszego zaokrąglenia 100 / 1,80 do dwóch miejsc po przecinku; tak naprawdę powinno wyjść równe 100 zł.). Zatem mamy ZWROT.

Przy wygranej Arsenalu dokładnie jedną bramkę wygramy 44,44 zł * 3,60 =159,98 zł, zatem kurs na &quot;handicap atlantycki Arsenal -1&quot; to 159,98 zł / 100 zł = @1,60.
Dziękuję.
Biorąc pod uwagę kurs na czysty win Arsenalu - 1,28, wyżej przedstawiona gra, po kursie 1,60, wydaje się dobrą inwestycją.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Under/over można zbudować tak:
Dokładnie 2 bramki w meczu (kurs ok 3, 6) dostępny u większości buków
Typowy over 2, 5 na zwrot stawki
Stawki dzielimy odpowiednio w zależności od kursów
Na przykładzie bwin średni kurs na taki &quot;atlantycki&quot; over 2 wyniósłby ok 1, 3(chyba mało oplacalne) Oczywiście wszystko zależy od danego spotkania i buka i można osiągnąć średni kurs w okolicy 1, 5
A patrząc na zwykły over 1, 5 kurs mamy w sumie podobny....
 
Do góry Bottom