>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Handicap azjatycki przy wyniku 2:0

viss 2

viss

Użytkownik
Witam.

Otóż mam pewną niejasną kwestie do rozwikłania i szukam kogoś kto mi to wyjaśni. Poniższa ilustracja to zilustruje :

s1.pokazywarka.pl/i/1291676/778332/xx.jpg

Jeśli postawie metodą Handicap na drużynę Tritium, to ta drużyna wtedy ma już 4 gole czy 2 ?
I wynik meczu wtedy to 4:0 czy 2:0 ?
Jeśli będzie zagrany ten Handicap i Tritum strzeli gola, jaki wynik wtedy meczu jest ? Analogicznie, co się stanie przy Handicapie na Tritium jeśli to Castiglione strzeli bramkę ?

Tak tak, wiem że w internecie było to wyjaśniane. Jednak poradnik który czytałem był pisany formą książkową dla mózgów, ja chcę by wyjaśnił mi to swoimi słowami jakiś śmiertelnik z tego forum.

Oczywiście każda sensowna wypowiedź będzie przeze mnie nagradzana, tak jak nagradzany jesteś przez bukmachera za podanie trafionego typa ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
W przypadku opcji handicapu z „całym” golem (0, -1, -2) zależnie od wyniku możemy wygrać zakład, przegrać bądź otrzymać zwrot stawki. W przypadku, jeśli nasz faworyt wygra jednym golem, a my stawialiśmy handicap -1, otrzymamy zwrot całości stawki. Jeśli graliśmy -0,5 i -1, połowa zakładu jest wygrana (połowa stawki x kurs zakładu), a połowa stawki zwracana itd:http://bettingnews.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?624293
http://www.soccerpunter.com/asianhandicap.php na:
http://forum.bukmacherskie.com/f46/linki-do-ah-czyli-azjanow-78512.html

.
 
viss 2

viss

Użytkownik
W ogóle nie zrozumiałem tego co napisałeś.
Czy może ktoś mi napisać to prostym ulicznym językiem ?
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Do rzeczy:
Grasz przy wyniku 2-0 dla Tritium handicap azjatycki 0, mamy w tej sytuacji 3 przypadki:

1: wygrana, twoj zaklad bedzie wygrany jesli Tritium wygra cale spotkanie roznica 3 bramek lub wiecej (np. 3-0, 4-0, 4-1, 5-2 itd.)

2: zwrot calej stawki, jesli mecz zakonczy sie wygrana Tritium dokladnie roznica 2 bramek ( 2-0, 3-1, 4-2 itd.)

3: przegrana, kazdy wynik meczu, ktorego Tritium nie wygra 2 bramkami lub wyzej (2-1 dla Tritium, 3-2 dla Tritium itd., kazdy remis, kazda wygrana Castiglione)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
viss 2

viss

Użytkownik
Czyli aktualny wynik meczu jaki jest ( w tym wypadku 2;0 ) tak jakby przechodzi do historii, i teraz od momentu zagrania w Handicap Tritium musi wygrać różnicą 3 bramek np. 3;0 czy po prostu do tych 2;0 brakuje jej tylko jednej bramki ?
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Dokladnie tak jak mowisz. Grajac handicapy azjatyckie zaczynasz liczyc od aktualnego wyniku, a nie od stanu 0-0 jak to jest w przypadku europejskich handicapow(mowie tu przede wszystkim o bet365, nie gram u kazdego jednego buka).
 
K 2

kollo22

Użytkownik
a w pojedynku 3 setowym np w US Open to powiedzmy że będzie 3:1 i wtedy dodaje się 1.5 seta i to wygląda tak 3- 2.5 = 0.5. to czy wtedy ten typ 1.5 wchodzi czy nie ?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
a w pojedynku 3 setowym np w US Open to powiedzmy że będzie 3:1 i wtedy dodaje się 1.5 seta i to wygląda tak 3- 2.5 = 0.5. to czy wtedy ten typ 1.5 wchodzi czy nie ?
jeden ugrany set przez doga wchodzi w momencie handi +2.5, przy 1.5 nie, bo 1.5 (handi) + 1 set zdobyty = 2.5, a zwycięzca ma 3 sety.
Zakładając, że dog nie wygra:
+2.5 -&gt; potrzeba jednego seta;
+1.5 -&gt; potrzeba dwóch setów.
 
Do góry Bottom