>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Handicap azjatycki

pagus00600 0

pagus00600

Użytkownik
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć czym sie różni handicap zwykly -1 a handicap azjatycki -1.5? Chodzi mi o dokładnie ten przykład bo nie wiem czym sie różni. Jak sie nie myle to w obydu trzeba różnicy 2 bramkowej do wygranej i w azjatyckim nie ma remisu ale czy coś to zmienia?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
A to zależy czy ten handicap 0:1 jest azjatycki czy europejski.
Europejski to jest 3-drogowy, więc 0:1 przy wygraniu jedną bramką oznacza przegranie całej stawki.
Azjatyckie 0:1 przy wygranej jedną bramką zwraca stawkę.
 
B 11

badyl

Użytkownik
NO dobra kapuje ale mam np mecz man city-bolton i mam do wyboru handicap zwykly -1 na man city po kursie 2.30 i handicap azjatycki -1.5 po kursie 2.20. Więc czym sie różni ten pierwszy od drugiego skoro w obu przypadkach man city musi ograc bolton min 2 bramkami.
Dla Ciebie niczym, wiec bierz 2,3.
Ogólnie przy handicapie europejskim masz 3 możliwości, więc w 3 miejscach jest marża, a w azjatyckich masz 2 możliwości wyboru, więc tylko 2 marże, do tego u azjatów mniejsze, więc najczęściej azjatyckie -1,5 mają wyższe kursy niż europejskie -1. Ale jak widzisz nie jest to żadna reguła.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dla Ciebie niczym, wiec bierz 2,3.
Ogólnie przy handicapie europejskim masz 3 możliwości, więc w 3 miejscach jest marża, a w azjatyckich masz 2 możliwości wyboru, więc tylko 2 marże, do tego u azjatów mniejsze, więc najczęściej azjatyckie -1,5 mają wyższe kursy niż europejskie -1. Ale jak widzisz nie jest to żadna reguła.
Przy jednym handicapie jest zwrot, więc jednak się różnią.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie ma, on pytał o zakłady: -1 europejski vs. -1,5 azjatycki.
A nie wiem czy zwykły to dla niego Europejski czy Azjatycki, jak Europejski to masz rację, jak nie to ja mam. W każdym razie już wyżej opisałem oba.
 
B 11

badyl

Użytkownik
A nie wiem czy zwykły to dla niego Europejski czy Azjatycki, jak Europejski to masz rację, jak nie to ja mam. W każdym razie już wyżej opisałem oba.
Praktycznie niemożliwe jest, żeby na dwa azjatyckie były tak bardzo podobne kursy, jeżeli w tym meczu -1,5 azjatyckie jest po 2,3 to -1 byłoby w okolicach 1,6-1,8 w zależności od ligi.
 
pagus00600 0

pagus00600

Użytkownik
Praktycznie niemożliwe jest, żeby na dwa azjatyckie były tak bardzo podobne kursy, jeżeli w tym meczu -1,5 azjatyckie jest po 2,3 to -1 byłoby w okolicach 1,6-1,8 w zależności od ligi.
-1 to jest handicap europejski a -1.5 azjatycki
 
Do góry Bottom