>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Handicapy piłkarskie

D 7

daniel96

Użytkownik
Witaj w moim temacie w całości poświęconym typom piłkarskim.
Metodą, którą stosuję to Handicap Azjatycki, rodzaj zakładów bukmacherskich coraz bardziej popularnych i coraz chętniej obstawianych u bukmacherów. Właśnie na tego typu zakładach można zdobyć największe pieniądze. Jedną z wielu zalet Handicapu Azjatyckiego jest to, że gracz ma możliwe tylko dwa rozstrzygnięcia obstawionego zakładu — wygraną lub przegraną. Grając tą metodą eliminujemy remis, co zwiększa nasze szanse na wygraną do 50%.
Istotna rzeczą jest również to, że marże nakładane przez bukmacherów na ten rodzaj zakładów są znacznie niższe niż przy typowaniu tradycyjnych zakładów 1×2.
Jest to o tyle ciekawy rodzaj zakładów bukmacherskich, że przy obstawieniu drużyny, która jest znacznie słabsza, nawet przy jej przegranej, gracz i tak wygrywa, jeżeli tylko obstawi odpowiednio handicap. Polecam wszystkim tę metodę i doradzam granie lekko progresywną stawką.
Oto moje progresywne stawki:
1 = 100 zł
2 = 150 zł
3 = 280 zł
4 = 450 zł
5 = 600 zł
6 = mam nadzieję ,że tak wysokiej progresji nie będzie, więc nie pisze ;)
 
D 7

daniel96

Użytkownik
1#

05/02
Ajax - Alkmaar
Alkmaar +1 ✅
1.91
100zł

zysk od początku = 91 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Oo ciekawy temat, będę śledził. Jestem początkujący i średnio rozumiem ideę handicapu :
obstawiłeś Alkmaar +1, czyli wygrana AZ lub remis daje Ci wygraną, a w przypadku wygranej Ajaxu 1-0 zakład jest przegrany? Dobrze to rozumiem?
Pzdr :)
 
D 7

daniel96

Użytkownik
5#

09/02
Boavista vs Rio Ave
Boavista +0,25 ✅
1.85
100

Zysk od początku = 311 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom