>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hansa Poker 5$

iron77 2

iron77

Użytkownik
http://www.hansapoker.com/promotions/poker_bonuses/

klikamy download i sciagamy oprogramowanie, rejestrujemy sie (bonus easy50)

dostajemy 5$ do gry ale trzeba upomniec sie chyba na czacie, teraz nikogo tam nie ma :/
po ugraniu jakiejś dużej ilości pointów ponoć dopisują jeszcze 45$ (5$ za każde 600 points :p)

no ale przynajmniej 5$ no-deposit zawsze coś

jak będe wiedział coś więcej to napisze

pozdr
 
K 0

krzyhoo83

Użytkownik
a ja dostalem z niczego 3,11 Euro;-) byc moze jest to wlasnie te 5 $! sprawdzcie konta, bo ja sie rejestrowalem juz dawno, no prosze! ale nie mam zaznaczone tego jako bonus, wiec nie wiem o co biega
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
własnie dostałem 5 $

jakby ktoś miał probelem ze zdobyciem kasy, sprawdźcie Cashier i tam trzeba przestransferować sobie kasę na konto pokera
jeśli mimo wszystko kasy nie będzie piszemy do supportu i powinni dać
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
to prawda, bardzo wolno, nawet nie myślę o nich ????
ale wydaje mi się że to co ugramy ponad te darmowe 5$ można wyjąć
a temat założyłem nowy żeby nie mieszać, bo ta promocja jest inna niż poprzednia i zaraz ktoś by nie wiedział dlaczego jest 5$ a nie 10$ ;)
pozdr
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
Ja jeszcze nie mam na koncie... Ale czekam...
jakby co pogadaj na czacie z saportem (w kliencie pokera jest online chat), teraz Polacy rejestrują się na promocji więc możliwe że będzie trzeba trochę poczekać ;) sprawdz tez account balance w cashierze (kase trzeba przetransportowac na konto pokera)
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
nie chce tu nikogo ani bronic, a tym bardziej obwiniac, lecz wiele, ale to wiele osób skorzystało dzięki polskiej stronce od irrona. Wiem, że umieścił on tam refflinka, ale jakby na to nie patrzec każdy mógł zarejestrowac się ucinając koncówkę z reffem. Shon może i Ty skorzystałeś z promocji dzięki irronowi ... tego nie wiem. A może poprostu jesteś zazdrosny, że irron wpadł na dobry pomysł zarabiania pieniędzy

sorry za mały offtop

pozdrawiam,
nikifor
 
iron77 2

iron77

Użytkownik
w pokerach z sieci ipoker minimalna wyplata wynosila zawsze 20$ więc teoretycznie przy 25$ dopiero powinno się udać. Jak (jeśli;p) dojdę do tej sumy to napiszę co i jak (jestem w połowie mniej-wiecej, ale nie obiecuje ze nie przegram wszystkiego :p)

edit: aha, i teraz jak spojrzałem na opcje wypłaty to zobaczyłem tam taki text: &quot;No withdrawal options are available at this time. Please make a deposit to proceed further.&quot; Czyli przed wypłatą trzeba zrobić depozyt. Pewnie więc jeśli ugramy z 5$ 6$ i wpłacimy 20$ to będzie można wyjąć 21$ ;p. Tak czy inaczej dobrze pograć, trzeba przyznać że na beginners na niskich stołach gra się dość przyjemnie i jest kogo &quot;ogolić&quot; ;)

Opcje wpłaty dość porządne:
• CREDIT/DEBIT CARDS
NETELLER/INSTACASH
• CLICK2PAY
• BANK TO BANK
• CHEQUE BY POST/COURIER
• MONEYBOOKERS
• WEBMONEY
 
A 0

adamus18

Użytkownik
Chciałem zapytać jak to jest z tymi Punktami pokerowymi .. jakie są zasady ich zobowynia ?? za ilość rozegranych gier czy jak bo rozegrałem już ok 30 gier i 0 PP mam
 
Do góry Bottom