>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

hansa poker

tackles 2

tackles

Użytkownik
no jego wypowiedz mnie rozbila..wiesz ze bonusa sie nie wyplaca? nawet jak posiedzisz i bedziesz miec ta piatke to jej nie wyplacisz.. no chyba ze zrobisz 400 posiedzisz pare godzin i pozniej all ina i moze sie uda;p
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
No ja ugrałem 400 PP i wypłaciłem 34.75$, powiedzieli, że wypłata w drodze. Ciekawe czy wypłacą mi 29.75$ czy 34.75$ bo na koncie obecnie mam 0$.

Ale ok, wiecie Panowie ile czasu taka wypłata stamtąd idzie ? Zleciłem na moneybookers...
 
K 0

kamyk0

Użytkownik
no jego wypowiedz mnie rozbila..wiesz ze bonusa sie nie wyplaca? nawet jak posiedzisz i bedziesz miec ta piatke to jej nie wyplacisz.. no chyba ze zrobisz 400 posiedzisz pare godzin i pozniej all ina i moze sie uda;p
idiota? Mówie ze chce 5 wyplacac albo cos? Wali mnie to ich 15 zl pytalem tylko z ciekawosci. Bo nie wchodząc dodawało mi punkty. Ale jak zwykle zaraz odezwie sie banda zidiocialych bonus hunterow ktorzy zalozyli juz 20 kont i zacznie wysmiewac.

Pozdro smiecie
 
R 0

rysiekw99

Użytkownik
za jeden turek z wpisowym 2$ + 0,4$ dostałem 50 punktów
czyli z tego wynika że wystarczy wyrobic zaledwie 3,2 dolary rake&#39;u żeby móc wypłacic , strasznie mało
 
panikaer 23

panikaer

Użytkownik
ja mam taki problem ,zakladam konto wypelniam 3 z 3 stron klikam Create i please wait jest juz przez 15min i nic ,probowalem juz z 5 razy i caly czas to samo . Wie ktos o co chodzi?
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
kochany kamyku0,
przepraszam ze zalozylem temat z owa promocja i chcialem sie z nie zarowno z toba jak i wszystkimi podzielic, widocznie jak mowisz jestem multikontowcem i samolubem, chcialem odpowiedziec na twe glupie pytanie siedzenia przy stole i nic nie robienia.. pamietaj- nie ma glupich pytan,sa tylko glupi ludzie..
nie chce mi sie klocic, mam nadzieje ze sie spotkamy na stole ;]
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
unfortunately I will not be able to give you the Free $5 bonus. Your account has been restricted by the system. You will not get any bonuses on our network.
Konta nigdy tam nie mialem ????
LOL xD
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
człowiek sie nie zdąrzy zarejestrowac , a już zablokowane ludzie uspokujcie się , chodzi o multikontowców
 
baz 25

baz

Użytkownik
co zablokowali ?? 5 sekund temu
&quot;YannickS: bonus crediited
YannickS: Cheers
YannickS: bye &quot;

nadal aktualne

kazał podać login i maila z card.. no to szybko założyłem konto i mu przesłałem i tyle
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Mnie nie pytali o nick na forum w cardbluffers... na szczęście w razie czego założyłem sobie konto jakby pytali mnie o coś na ten temat przy finilizacji mojej wypłaty, która jest w drodze.
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
co zablokowali ?? 5 sekund temu
&quot;YannickS: bonus crediited
YannickS: Cheers
YannickS: bye &quot;

nadal aktualne

kazał podać login i maila z card.. no to szybko założyłem konto i mu przesłałem i tyle
tak to samo mi kazali podac login i emial z forum
 
L 237

lookash

Użytkownik
you need contact the owner of the forum

dostałem taką wiadomość... mam się skontaktować z adminem tego forum i co jemu napisac?
 
Do góry Bottom