>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hardkorowe Koksowanie

hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!

Siema!
Zaczinamy temat Hardkorowe Koksowanie! Będe tu wrzuczać kupony, które gram w Betsafe.com i prowadzicz statystyki. W miarę możliwości oczywiście, hehe!
Będziemi grać na wszystko - piłka nożna, siatkówka, hokej, no i oczywiszcie na moje walki! Haha! No i na walki Najmana, jak będzie sie bił sam w głowe! Zobaczimy która ręka spuchnie mu pjerwsza!
Gracz będziemy za hardkorowe stawki. Nie ma opierdalania się! Już wkrótce wrzucę pierwszy kupon.
Do usłyszenia!
Aha - no i pogadacz tutaj sobie też będziemy mogli! Ha! Siła!
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Pjerwszyj kupon
Legia Warszawa - Olimpia Grudziadz, Handicap 0-1.
Typ: Legia. Kurs w Betsafe: 1,65
Stawka: 500pln
Do wyjęcia mami: 825pln
Zobaczimy co z tego będzie, bo w pierwszym meczu Legji była lipa. No ale teraz może będą się chcieli zrewanżować! No chłopaki - pakować ostro i wygrywać.
@Loretin15 - stejka zjemi jak dziś wygramy! Ha!
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Dostałem rade:

U tego bukmachera to normalnie jak bedziesz gral taką stawką i wygrywał to zaraz dostaniesz limit 20 zł.
Dzięki! Ale już ja im kurna dam limit. Nie będą mi tu odpierdalacz takich akcji!
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Robert, kiedy następna walka ? ????
Postawiłem na Ciebie z Najmanem i się nie zawiodłem !
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
No i pienknie! W pierwszej połowie Legja mnie zdenerwowała, ale w przerwje zadzwoniłem do Janka Urbana i powiedziałem mu co i jak. No i prosze - z 0-1 na 4-1, kuponik pienknie wszedł!

Legia Warszawa - Olimpia Grudziadz, Handicap 0-1. ✅
Typ: Legia. Kurs w Betsafe: 1,65

Stawka: 500pln
Wyjeliśmi: 825pln

Statystyka:
Wygrane - Pszegrane 1-0

Kolejnyj kupon już niedługo! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Drugij kupon
Zaglebie Lubin - Ruch Chorzow, 1X2 ⛔
Typ: Zaglebie
Kurs w Betsafe: 1,76

Stawka: 200pln
Do wyjęcia mami: 352pln

Zostajemi w Pucharze Polski, bo wczoraj był szczęsliwyj. Ha! Jak widziałem ostatnie mecze Zaglebia i Rucha, to było jak dobrzy soczysty stejk kontra mała, bjedna kanpeczkia. Nie ma szans, żebi gospodarze nie wygrali. A jak będzie im słabo szło, to znowu podzwonie do trenera i już ich zmobilizuje!

Trzecij kupon
Muszynianka Fakro - Fenerbahçe Acıbadem, 1X2 ✅
Typ: Muszynianka
Kurs w Betsafe: 2,36

Stawka: 100pln
Do wyjęcia mami: 236pln

Tu taka sprawa jest, że doiszły mnie suchy, ze dzisjaj jakis finał w siatkowcze grajom. Słyszalem ze dziewcinki mocno pompowały przed meczem. To pogrami na Muszynianke.
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
No i lipa straszna wyszła z Zaglebiem. Mjeli łatwo ograć Rucha, a tu dupa! Tak to się bawić kurde nie będziemi! Na szczęście humor poprawiłi mi dziewcziny z Muszynianki, które wygrały! Ha! Dzięki! ????

No ale ogólnie jestem trochę w plecy. I to nie po treningu na siłce! A to nie dobrze! ;)

Statystyka:
Wygrane- Pszegrane 2-1

Zaczinaliśmy od stanu konta: 1000pln
Mami: 1261pln
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Czwartyj kupon
Mistrzostwa Świata 2013, TOP3 ✅
Typ: Kamil Stoch
Kurs w Betsafe: 2,50

Stawka: 200pln
Do wyjęcia mami: 500pln

Kamil jest w formje dlatego licze, że medal będzie. Oby tylko nie było lipy jak na normalnyjej skoczni, to będzie dobrze. No i kurs też przyjemny. Zobaczimy. Kamil - przed skokiem double blasta i lecisz! Hehe

Piątyj kupon
Mistrzostwa Świata 2013, H2H, Piotr Zyla - Lukas Hlava ✅
Typ: Piotr Zyla
Kurs w Betsafe: 1,86

Stawka: 100pln
Do wyjęcia mami: 186pln

No Pjotrek kurde ostatnio jest na topie! Może nie w skakaniu, ale w wywiadach na pewno. Licze że zrobi swój słynnyj garbik i fajeczka i poleci, hehe. Tylko Pjotrek - stejk dopiero po skoku! O! Albo postaw stejka Lukasowi!

Co myślicze o tych typach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Haha! To był bardzo dobryj dzień dla skoczków! Ale nie tylko dla nich bo i dla mnie też! Żałuje że nie postawiłem na wygraną Stocha. Lipy nie było!

No i Pjotrek też przeskoczył Hlave! Swoją drogą, musze sie z nim umówicz na jakiegoś stejka! ????

Statystyka:
Wygrane- Pszegrane 4-1

Zaczinaliśmy od stanu konta: 1000pln
Mami: 1646pln

Czekam na wasze komentarzy. Do usłyszenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Szóstyj kupon (AKO) ⛔
Ekstraklasa:
1. Lechia Gdansk - Pogon Szczecin, Draw no bet
Typ: Lechia
Kurs w Betsafe: 1,46
2. Lech Poznan - Polonia Warszawa, 1X2
Typ: Lech
Kurs w Betsafe: 1,57

AKO: 2,29

Stawka: 200pln
Do wyjęcia mami: 458pln

Mój pjerwszyj kupon AKO. Zobaczimy jak wyjdzie. Po tym co Lech pokazał w meczu z Ruchem to chyba musi wygracz z Polonią, gdzie był istny targ i wszystkich piłkarzy oddawali za darmo. Myszle, że spokojnie ich opierdolą! A Lechja tez raczej nie pszegra z Pogonią u siebie i ją pogoni! Haha!

No dobra. To teraz lece na siłke bo bicki się same nie zrobią! Nara!

Aha - no i ciągle czekam też na wasze komentarze!

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Siódmyj kupon
Pokonaj Betsafe TEAM - Fifa 13, 1X2 ⛔
Typ: BetsafeTEAM
Kurs w Betsafe: 3,00

Stawka: 100pln
Do wyjęcia mami: 300pln

Dobrze ostatnio idzie wiec zagrami też stówkie na kurs z sekcji Almost Anything. Team Betsafe kontra przeciwnik w FIFA13. Mecz będzie grany dziś. Stwierdziłem że zaryzykuje i postawie na Betsafe. Zobaczymi co z tego wyjdzie. Licze, że nie dostanie wpierdol, hehe!

 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
No cósz - moja prywatna skrzinka powoli się zapycha! Cieszy mnie to!

Dobre kupony hardkorowy widać że sie nie opierdalasz
pozdrowienia z warszawki stejka jem właśnie twoje zdrowje!
Dzienki! Staram się! A dobry stejk nigdy nie jest złyj! ???? Tak jak i dobryj kupon! Haha! Pozdro!
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
ValenciaPoland?
Śmiało na niego stawiać, dobry grajek z niego, zmiecie tego koleżkę z betsafe team.
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Hardkorowo wchodzi! Typ na Lecha wydaje się być jak najbardziej dobry! Czekam na kolejną twoją walkę! Tylko bez wałków ????
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Kurde widze że narobiło się pare pytań. Postaram się zatem odpowiedziecz. Na ile się uda, ha!

Błaznie właśnie popłynołeś 500zł ha ha ha
Gdzie popłynołem? Pięknie weszło! Nara błaznie! ????

Robert, kiedy następna walka ? ????
Postawiłem na Ciebie z Najmanem i się nie zawiodłem !
No walka będzie 27 kwietnia na MMAAttack! Nie będzie lipy! Striptizera pokonami!

Hardkowe typy , hardkorowe zyski. Trzymaj tak dalej! Pozdrawiam.
Taka jest taktika! ???? Na stejki musi bycz!

Hardkorowo wchodzi! Typ na Lecha wydaje się być jak najbardziej dobry! Czekam na kolejną twoją walkę! Tylko bez wałków ????
Też myśle, że Lech wygra. Okaże się niedługo! Czuje jednak hardkorowe trzi do zera!
 
Do góry Bottom