>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hardkorowe Koksowanie

hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
17-tyj kupon
Puchar Świata Trondheim, H2H, Piotr Żyła - jakiś Najman ✅
Typ: Żyła
Kurs w Betsafe: 2,10

Stawka: 100pln
Do wyjęcia mami: 210pln

Dobra - grami dalej, bo ostatnio się opierdala**m troszkie, hehe. Trzi kupony na skoki. Pjerwszyj oczywiszcie na mojego ulubionego Pjetrka Żyłe. Para z jakimś Najmanem czo go nawet nie znam to musi wygracz! Kto to jest ten Andreas Stjernen - dobryj? Na pewno nie lepszyj od Żyły! Ha!

18-tyj kupon
Puchar Świata Trondheim, TOP3 ⛔
Typ: Gregor Schlierenzauer
Kurs w Betsafe: 2,50

Stawka: 100pln
Do wyjęcia mami: 250pln

Drugij kupon na lidera że wskoczy na podium. Wjadomo że nie wygra bo wygra Stoch. Ale na niego słabyj kurs był. Jedziemy!

19-tyj kupon
Puchar Świata Trondheim, TOP3 ✅
Typ: Rysiek Freitag
Kurs w Betsafe: 4,40

Stawka: 50pln
Do wyjęcia mami: 220pln

No i trzecij i tu zaryzikowałem troche bardziej. A co! Kto mi zabroni, ha! ???? Wszystkie Ryszki to fajne chłopaki dlatego zagrałem na niego za 50pln. Może się uda!

Myszlicie, że uda mi sie cosz wygracz wreszcie? nie będzie lipy?
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Po pjerwszej serji nie jest źle! Rysiek drugij, na Pjotrka zawsze można liczycz. Tylko ten Gregor to chiba jakiś kolega Ozdoby...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
No nieźlie mi weszłi kuponiki na skoki. Szkoda tlyko teko jednego, no ale i tak jestem troche do pszodu! Ha!

Statystyka:
Wygrane - Pszegrane 8 -11

Zaczinaliśmy od stanu konta: 1000pln
Mami: 920pln
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Dwudziestyj kupon
Atom Trefl Sopot - PTPS Farmutil Piła, Under 135,5pkt ⛔
Typ: Under
Kurs w Betsafe: 2,45

Stawka: 75pln
Do wyjęcia mami: 183,75pln

Dziewcziny z Sopotu powinny rowalicz dziewcziny z Piła. Mam nadzieje że tak właśnie będzie. Dużo nie pograłem, ale to dlatego, że chce wrócicz do tego klocka co go miałem na początku mojej gry. Zobaczimy czy się uda. Dziewcziny - jak wygracie to stawiam Wam stejka ha ha!
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Eh, dupa blada. Lipa. Dziewcziny nie pomogły. Dzisz pogramy na jakis chłopów!

Statystyka:
Wygrane - Pszegrane 8 -12


Zaczinaliśmy od stanu konta: 1000pln
Mami: 845pln
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
21-szyj kupon
Polska - Ukraina, 1X2
⛔
Typ: Polska
Kurs w Betsafe: 2,16

Stawka: 300pln
Do wyjęcia mami: 648pln

Dobra - czas zagracz hardkorowo, ha! Postawimy 300 na Polskę w meczu z Ukraina. Myszle, że chłopaki dzadzą rade! Jusz im pare razi dawałem rady jak mają gracz. Jak wreszcie posłuchają, to wygrają! Myszlicie że się uda? Chyba musi, co? Haha!

 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Patrząc na kadry to mimo wszystko Polska lepsza ???? Tylko jak ze zgraniem będzie :?: Fornalik pewnie to uporządkuje ???? Zapewne typ Ci wejdzie Koksu ????
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Asz nie wjem co mam powiedziecz... To Polska serio jest taka słaba w piłkie? No co za lipa! Przeklinacz bym zaczoł, ale nie wypada! Już ja bym im trening zrobił haha! Chodziliby jak zegarki, a nie jak paralityki!

Statystyka:
Wygrane - Pszegrane 8 -13


Zaczinaliśmy od stanu konta: 1000pln
Mami: 545pln
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Patrząc na kadry to mimo wszystko Polska lepsza ???? Tylko jak ze zgraniem będzie :?: Fornalik pewnie to uporządkuje ???? Zapewne typ Ci wejdzie Koksu ????
No i kurna nie wszedł! A San Marino pokonajom? Haha!
Szczerze to zawsze unikam stawiania na polska reprezentacje w kazdej dyscyplinie i na polskich sportowcow - najczesciej zawodza.
No też nie miałem ochoty już gracz na Polaków, ale mi trochę przeszło. ????
 
mireklll 6

mireklll

Hmmm...?
Z kursem 1.01 ryzykować się nie opłacało.
Polska w meczu san marino jednak nie dała z siebie tego czego oczekiwałem......w początkowych minutach bałem się żeby choć jedną bramkę strzelili.
Hardkorowy co tam następne stawiasz, polecam&quot;
Polonia Warszawa vs. Legia (Typ: Legia)
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Uwaga - do wygrania biljety na moją walkie na MMA Attack 3, 27 kwietnia! Szczegóły znajdziecze na blogu! Wystarczy kliknąć w link i znaleźć post - kliknij tutaj!

Ja zagrałem 1000 dolarów, że pokonam tą panienkę Ozdobę! Wy musicie postawicz 10 złotych i macie szanse na bilet!
 
hardkorowy 25

hardkorowy

Tu nie ma lipy!
Dawno nie stawjałem, bo lipa biła. Teraz mam nadzieje że po przerwie pójdzie mi lepiej.

22-ij kupon
Borussia Dortmund - Malaga, Over/under 2,5
Typ: Under
Kurs w Betsafe: 2,39

Stawka: 75pln
Do wyjęcia mami: 179,25pln

Ostatnio cosz nie mogli strzelić jak grali w Maladze, to mam nadzieje że i tu dużo nie postrzelają. Takie 1-0 wystarczy. Ktoś awansuje, a ja zgarnę wreszcie kasę! Ha! Trzymać kciuki kurde!

23-cij kupon
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel, 1X2

Typ: Jastrzębski
Kurs w Betsafe: 2,25

Stawka: 50pln
Do wyjęcia mami: 112,50pln

Tu rizykujemy trochę bardziej. Ostatnij Jastrzębski prowadził 1-0, potem w drugim secie też wygrywał, ale przegrał. Może teraz nie przegra. Zobaczimy.
 
juanhijuan 10

juanhijuan

Użytkownik
Wydaje mi się, że Borussia z Malagą trochę postrzelają w tym meczu. Spokojnie obstawiłbym odwrotnie ;p.
Podobnie Delecta dzisiaj powinna pokonać Jastrzębski.
Życzę jednak powodzenia i aby moje przewidywania się nie sprawdziły!
 
Do góry Bottom