>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

HARRY HOLE value betting

harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Bzdury piszesz i jesteś dla mnie niestety matematycznym zerem. Zakończmy tę dyskusję, bo sie kompromitujesz w moich oczach każdym kolejnym głupszym postem.
Mówimy o prawdopodobieństwie i long runie, a ty wrzucasz jakieś kwiatki, że rozkład prawdopodobieństwa nie ma pamięci.
Nadal nie odpowiedziałeś na pytanie od jakiego kursu granie daje zyski przy 60% skuteczności. Podaj też z dokładnością do 1 miejsca po przecinku od jakiej skuteczności zarabia się grając kurs 1.85. Zdasz te zadania, to będziemy mogli wrócić do dyskusji.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#51 Holandia - Kuba under 64.5 1.96 3/10 p i n n a c l e ⛔
45-23

Rynek otwierał 60.5 i mamy 4-ro bramkowy move. Trochę za mocno pojechał ryneczek.
Holenderki overy z Chinami i Angola, ale wczoraj underowy, mega ciężki pojedynek ze Szwecją i dziś mecz o 16. Mogą nie biegać już tak dużo, a wygra sie raczej samo.
Co prawda spodziewam sie tu meczu z ilością rzutów między 105, a 115. Jednak z Chinami 63 gole padły przy 124 rzutach! Kuba chyba z meczu na mecz coraz słabsza, buki zakładają wynik w okolicach 42-22, a to jednak strasznie dużo z obu stron.

#52 Szwecja - Chiny under 61.5 2.00 2/10 p i n n a c l e ⛔
47-28

Prawie analogiczna sytuacja. Tutaj też nie powinno być szalonego biegania po wczorajszych meczach. Zresztą średniej rzutów obie ekipy nie maja wcale zabójczej (48.3 i 53.7). Tu też zgadzam sie bardziej z linią otwarcia, która była na poziomie 59.5 i market move uważam za zbyt duży.

Powodzenia życzy
HH
Harry Hole jest online Raportuj zły post
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
no jak chcesz juz sie bawic w takie dokladne wyliczenia to przy 60% skutecznosci przy zalozeniu stalej stawki zeby zyskiwac to kurs musi byc wyzszy niz 1,666...
natomiast zeby zarabiac przy zalozeniu stalej stawki przy kursie 1,85 skutecznosc typow musi wynosic 54,054% czyli tak jak mowilem prawie 55%.
Co nie zmienia faktu, że overy i undery w pilce recznej w mistrzostwach swiata gdzie reprezentacje graja raz na ruski rok (co innego kluby , bo tam to juz wiele rzeczy przewidziec mozna) i w zasadzie wszystko sie moze zdazyc jest bez sensu, chyba ze bym mial kursy powyzej 2.
Tym bardziej ze szczerze watpie zebys o tych zespolach pilkarek recznych wiedzial cos wiecej niz ostatnie mecze towarzyskie i turnieje sprzed lat. Takie granie mija sie z celem , takie jest moje zdanie
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
A jak juz serio chcesz grac pilke reczna to polecam dzisiaj Zabrze , zamiast tych overow ktore sa loteria (chociaz teraz juz kurs ostro polecial to nie wiem)
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
O jednak mnie pozytywnie zaskoczyłeś. Można ruszyć głową? Można. ????
Co do totali w ręcznej to każdy może mieć swoje zdanie. Dla mnie jeśli linia jest przesunięta w stosunku do moich wyliczeń o 2-3 gole, to jest to warte zagrania.
Czy jestem na tyle dobry w wyliczeniach, żeby zarabiać na tym, to można będzie ocenić na forum myślę po około 300 typach. To będzie dopiero wymierna próba do oceny dla osób postronnych.
Ja w każdym razie gram totale z ręcznej od kilku lat, betów postawiłem setki i długofalowo przynoszą mi niezły profit. Runy jak w każdej dziedzinie bukmacherki będą raz lepsze, raz gorsze. Liczy się tylko i wyłącznie zysk w długim okresie.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#53 Novara - Sopot 2 +1.5 seta 2.50 2.5/10 p i n n a c l e ✅
1-3. Przekombinowałem grając tylko handicap. Trzeba było brać i czysty win. Miały spokojnie ponad 30% szans na mecz, a kurs wisiał 4.05.

2 sety po 2.50 wydają się dobrą opcją. Marathonbet otwierał rynek z 3.20 na Atom, a tu mamy 2.50 za +1.5, które daje awans.
Inna sprawa z meczem, bo w ewentualnym tie breaku już Sopot by mógł sobie pozwolić na rozluźnienie.
Zastanawiam się, czy sam powrót Bosetti tłumaczy wzrost kursu na Sopot z 3.20 na 4.05, czy są ku temu inne racjonalne przesłanki? Czy typowe public money zbija kurs na Novarę?
Daję Polkom około 45% szans na urwanie 2 setów i po 2.50 2.5 jednostki inwestuję.
Pojechały mocno zmobilizowane, większa presja jest na Włoszkach. One muszą, nasze mogą. Poza tym w głowach i jednych i drugich jest to 3-0 z Sopotu. Wiary we własne umiejętności Sopociankom tutaj nie zabraknie po tym laniu, które Włoszkom zafundowały w Ergo Arenie. Sama gra Sopocianek od kilku spotkań też wyraźnie coraz lepsza, o czym wyżej pisał macio106. W 1 spotkaniu Włoszki kompletnie nie zagroziły Atomówkom zagrywką i jeśli w tym elemencie nic się drastycznie nie zmieni, to powinno być dobrze.

Powodzenia życzy
HH
Harry Hole jest online Raportuj zły post
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#54 Korea Płd - Niemcy 1 -2 1.95 4/10 p i n n a c l e (obecne -2.5 po 1.85 warte 2/10) ⛔
#55 over 51 1.91 2.5/10 p i n n a c l e ✅
28-40

To złapałem wczoraj. Dziś już po takim kursie niestety nawet -2.5 ciężko złapać. Mimo wszystko dla mnie tu prawidłowa linia to -3.5/-4.
Korea imponuje i swoją wszechstronnością powinna wypunktować Niemki.
Over 51 zagrałem, ale jak ktoś może grać w Betsson/Betsafe to tam nawet over 50.5 dostepny po 1.87 i spokojnie wart 0.5 lub 1 jednostkę więcej.
Koreanki undery z Brazylią i Francją, ale to drużyny typowo underowe, ze świetną defensywą i wolnymi przejściami do ataku pozycyjnego.
Z Niemkami powinno to wyglądać trochę inaczej. Spodziewam sie 90-95 shots, a bramkarki mogą nie przekroczyć 30%, bo nie powalają statystykami.
Linia wyszła mi z wyliczeń na poziomie 53-53.5.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#56 Hiszpania - Portoryko under 53.5 1.93 2.5/10 marathonbet ✅
#57 Portoryko +27 1.92 2.5/10 p i n n a c l e ✅
39-13

Typ oparty na ilości strzałów (Spain 42.3, Portoryko 39.7), mocnej bramce Hiszpanii (41.7%), ale przede wszystkim na tym:
2013 Hiszpania - Argentyna 25-19 (hcp był -15, total 47.0)
Hiszpania - Paragwaj 29-9 (14-0 ht!) (hcp był -25.5, total 46.0)
2011 Hiszpania - Australia 39-9 (hcp -34, total 52.5)
Jak widać w poprzednich imprezach grając z podobnymi łachami, Hiszpanki sie specjalnie nie wysilały. Grały swoją spokojną grę, z długimi akcjami, spokojnymi zmianami atak-obrona i w żadnym z tych spotkań nie zblizyły się ani do pokrycia hcp, ani do overa. Liczę na podtrzymanie trendu.

Powodzenia
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#58 Zagłębie Lubin - Legionowo over 49.5 1.80 4/10 b e t 365 ✅
24-29

Typ statystyczny.
Zagłębie śr. 51.50 (dom 51.80)
Legionowo śr. 53.80 (wyjazdy 57.60!)
Co prawda bilans under/over Zagłebia w domu to 5-1, ale Legionowa na wyjazdach 1-6.
Jedyne czym tłumaczę tu spadek linii z 52.5 na 49.5 to wynik bezpośredniego meczu, gdzie Zagłebie wygrało 24-22. Dla porównania wtedy totala buki ustawiły na poziomie 57.5.
Moja linia na ten mecz to 53 bramki i nie miałem zamiaru ruszać po otwarciu na 52.5, jednak spadek linii o 3 gole powoduje duże value w stosunku do mojej linii i inwestuję 4 jednostki.

Powodzenia życzy
HH

P.S. Dla surebetowców under 49.5 po 2.80 w Fortunie (2.46 po podatku), surebet blisko 4%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#59 Tunezja - Serbia 1 11.00 1/10 b e t 365 ⛔
21-43

Czekałem na otwarcie przez p i n n a c l e i niestety nic dobrego z tego nie wynikło.
A były Tunezyjki w marathonie po 15.
Zagranie typowo motywacyjne, że tak to ujmę.
O ile nie stanie sie jakiś cud w meczu Węgry - Japonia, to spotkanie Serbia - Tunezja jest dla Serbek o pietruszkę. Mają tak, czy siak 4 miejsce w grupie i oszczędzają siły na 1/8, gdzie jak każdy muszą iść all in.
Dla Tunezji mecz o uratowanie twarzy. Moim zdaniem ich wyniki są tu gorsze niż potencjał tej drużyny.
Handicapu nie ruszam, bo możliwe są dla mnie 2 scenariusze.
1. Serbia nie chce wyjść z rytmu meczowego i gra w miarę normalnie, a w takim wypadku wszystko możliwe, włącznie z pokryciem -6.5
2. Serbki oszczędzają całą pierwszą siódemkę w maksymalnym stopniu, rezerwy grają równy mecz i bardziej zmobilizowane Tunezyjki to biorą.
Jest jeszcze 3 opcja, ale nie chcę byc posądzany o chore teorie spiskowe, więc traktujcie to z przymrużeniem oka. Bałkany lubia jednak czasami coś zakombinować po dużym kursie, a tu okazja idealna. 1 jednostkę zainwestowałem.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#60 Brazylia - Francja 1 3.28 1.5/10 ✅ marathonbet (grałem po 3.52, ale nadal dobre)
+2 1.81 2.5/10 ✅ p i n n a c l e (grałem po 1.88, ale nadal akceptowalne przy tej linii)
21-20

Dla mnie rozkład procentowy szans 1-X-2 w tym meczu to 48-12-40 na korzyść Brazylii i duże value. Nie wiem czym sie kierują buki tak faworyzując Francję z mistrzyniami świata?

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
# 61 Argentyna - Korea Płd over 47.5 1.97 2.5/10 p i n n a c l e ✅
22-29
Spodziewam się 85-90 strzałów, a bramka w obu drużynach słaba (26,0-23,3%). Wpadnie 60% strzałów to już będzie 50+ goli. Wyżej bym to ustawił patrząc na same statystyki.

#62 Norwegia - Hiszpania under 50.5 1.95 2.5/10 marathonbet ⛔
29-26
Tu historia zgoła odmienna. Statystyki bramkarek na niesamowitym poziomie (42.8-42.0). Rzutów też nie będzie więcej niż 85, 90 max.
48,0 bym wystawił.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#63 MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów under 51.5 2.45 ✅
Górnik Zabrze - Wisław Płock over 62.5 2.40 ✅
Vive Kielce 1.01 ✅

AKO 5.94 2/10 Fortuna ✅

22-26; 34-34, 32-24

Nie można normalnie zagrać dubli w Fortunie więc musiałem dołożyć Vive do wymaganych 3 spotkań.
Główne bety na staty.
MMTS w domu under/over 5-2, Chrobry wyjazdy też 5-2. Średnie odpowiednio 52.4 i 49.9. 1 mecz w Głogowie 26-27 (under przy linii 53.5). Rok temu jeden under i jeden over w bezpośrednich meczach.
Sama linia nie jest może jakoś wielce błędna, ale po 2.45 warto. Prawidłowa linia moim zdaniem 51.5 na równo w obie strony i na przykład b e t 365 właśnie tak ma to ustawione. Oczywiście po 1.85 nie do gry, ale po 2.45 dobre.
Górnik na 7 spotkań w domu zanotował 6 overów. Domowa średnia Zabrzan 65.9/mecz.
Wisła niestety underowa na wyjazdach i to jedyna rzecz, która mnie tu &quot;boli&quot;.
H2H
2015-16 Wisła - Górnik 31-25 (under przy linii 63.5)
2014-15 Górnik - Wisła 30-34 (over przy linii 59.5)
Wisła - Górnik 34-29 (over przy linii 62.5)
I porównanie z b e t 365. Tam 63.5 po 1.85 na obie strony.

Opłacalne zagranie w mojej opinii.

Powodzenia życzy
HH

P.S. Nie singlowałem ze względu na podatek.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#64 Resovia - Olsztyn 2 9.50 0.5/10 p i n n a c l e ⛔
#65 Olsztyn +2.5 seta 2.11 2.5/10 p i n n a c l e ✅

3-2

Trzeba ciagnąć grę przeciwko Resovii aż do skutku.
Przegrali już 4 mecze z rzędu, jak przyznają w wywiadach następuje w głowach jakiś paraliż. Kto oglądał ten wie, że w decydujących fazach setów nie wytrzymuja ciśnienia i pękają. Atmosfera w drużynie musi siadać przy takich wynikach i koło sie zamyka.
Czy to się dziś powtorzy? Zobaczymy.
W każdym razie wystawianie na ich 3-0 przez buki kursu poniżej 1.80 to błąd. Niespełna 1.21 na kazdego seta w dniu dzisiejszym wychodzi z tego kursu.
Widze value po stronie Olsztyna, daję mu ponad 50% szans na urwanie seta.
Mecz delikatnie po 9.50 po prostu trzeba też skrobnąć.

Niech się Resovia budzi, ale nie dziś.

Powodzenia życzy
HH
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
#66 Argentyna - Portoryko 2 +11.5 2.02 2/10 p i n n a c l e ⛔
#67 2 @31 1/10 b e t 365 ⛔
28-14
Pisałem wcześniej. Typ może i na wariata, ale ponad 3% mają na bank. Małem handicapu nie ruszać, bo może być tu duże odchylenie. I buki to wystawiały na czuja i grać trzeba na czuja, bo mimo wszystko strasznie zagadkowe. Tylko przy underowej inklinacji Argentyny taki spread wydaje sie w teorii łatwy do obrony i 2/10 jednak dałem.
#68 Japonia - Chiny 2 9.60 1/10 Parimatch ✅
24-29
Tu też pisałem o przeczuciu, że ponad 10% Chinki mają. Handicapu nie ruszam, ale jak wejdzie dwójka po takim kursie, to sobie nie daruję. Tak jak nie mogę sobie wybaczyć nie zagrania Portoryko z Kazachstanem @14.
#69 Brazylia - Rumunia 1 -1 1.91 4/10 p i n n a c l e ⛔
22-25
Spodziewałem sie linii -2, może nawet -2.5.
Solidność mistrzyń świata nie do kwestionowania. Rumunki za to 14 minut bez gola z Rosją. Z Hiszpanią je grałem, bo wydawało się to perfekcyjnym momentem biorąc pod uwagę brak Mangue i znakomity H2H z Hiszpanią. Jak się okazało były tam w stanie powalczyć na dobrym poziomie przez 1/3 meczu (12-9 w 23 minucie, na 12-13 ht. W końcu 13 gol w 38 minucie, zatem po blackoucie na ponad 15 minut. Dłuższym nawet niz z Rosją). Wyłączenie Neagu powinno zagwarantować Brazylii spokojną wygrana bez nerwowej końcówki i pokrycie -1.
#70 Dania - Szwecja 1 1.95 3/10 Betclic, Bwin ✅
26-19
Gospodynie odpadające w 1/8? IHF ma na to pozwolić i zabić klimat mistrzostw? No way. Kibice, sędziowie pomogą.
Dania nie grałą dotąd dobrze i z Węgrami i z Czarnogórą dostała lanie (choć ten drugi mecz był dla nich bez specjalnego znaczenia, bo miały 1 miejsce już zamiecione).
Teraz zaczyna sie jednak poważne granie. Szwedki po fazie grupowej troche ciężkie do oceny. Z Polską roztrwoniły wyraźną przewagę. Niby zagrożenia dla wygranej realnego nie było, ale szału też nie. Z Holandią niezły come back, głownie za sprawą mocnego przestoju Holenderek jednak.
Wydaje mi się, że w taki, czy inny sposób, ale Dunki wygrają ten mecz i spodziewałem się raczej -1.5 niż -0.5 po prawie @2.
Powodzenia życzy
HH
 
Do góry Bottom