>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

HATTRICK

W 0

wojtasseq

Użytkownik
Jutro ostatnia kolejka sezonu nr 23 ;)
Historyczny awans do VIII ligi... 3 sezony budowania zespołu i jedziemy z tym koksem;D
Co do stadionów to ja mam aż 17tys miejsc... mało ale wystarcza póki co!!
Co do programów to wspomniany HO;) bardzo dobry i wszystko mówiący, a jak nie to zawsze można wykupić supportera niestety ni jest najtańszy bo w Euro jest więc stawka równa dla wszystkich;/

Pozdrawiam FC ŚmiGła ida w górę
 
P 0

profi

Użytkownik
W zakładce &quot;mecze&quot; obok każdego meczu po prawej stronie masz taką ikonkę, klikasz na nią i możesz ustawić skład.
 
W 0

wojtasseq

Użytkownik
mozliwosc zmiany ustawienia jest dopiero po uzyskaniu certyikatu prezesa!!
O ile dobrze pamietam to jakies 15 zadan jest do wykonania typu:
Sparing, transfer, promowanie juniora
W osiągnieciach czy gdzies tam to pisze cos na temat co nalezy zrobic;)
 
kubota 76

kubota

Użytkownik
Mi lepiej idzie z Juniorami niż z seniorami :/ Juniorami wygrywam z każdymi a z Seniorami przeygrwam nawet z druzyna która jest na ostatnim miejscu ???? Jak ma ktoś jakiś fajny program do ustawiania jedensatki prosze o wysłanie linku na PW będę wdzięczny ???? Z góry thx :p
 
P 0

profi

Użytkownik
A ja do juniorów nie zaglądałem od 3 miesięcy chyba ???? Ale za to w lidze prawie wszystko wygrałem, zobaczymy jak sobie poradzę w VIII :p
 
P 0

profi

Użytkownik
Bo miałem zamiar zaglądać, ale jakoś wypadło mi to później z głowy. Zastanowię się czy zrezygnować, czy zacząć się tam bawić ????
 
W 0

wojtasseq

Użytkownik
Szkółka?? Mówicie o akademii... świetna zabawa, aktualnie gram w lidze z 16 zespolami to jst to;) podwojna porcja rozgrywki;)
Co do ustawiania składu to:
napastnik - Rozgrywanie czasem ;) (ewentualnie) Skrzydłowy Podania Skuteczność
obrońca boczny -Podania Skrzydłowy Defensywa Skuteczność&lt;-dobrze żeby miał jakis poziom w tym to bedzie strzelac bramki
obronca środkowy - Rozgrywanie Podania Defensywa
pomocnik - Rozgrywanie Podania Skrzydłowy(jakiekolwiek skrzydło) Skuteczność lub defensywa w zaleznosci od preferowanego typu gry
skrzydło - Podania Skrzydłowy Defensywa Skuteczność(zalezne od stylu gry)
bramkarz podania i bramkarz
Kondycja wyzsza sprawia że zawodnicy moga wiecej biegac;) w razei pressingu to istotny czynnik
Forma no wiadomo że jak jest ktos bez formy to nie wiele pokaże
Taki krótki poradnik
 
T 0

tomanek

Użytkownik
Podałeś te umiejętności w jakiejś kolejności? Czy ot tak? No bo sorry, jeśli patrzysz u napastnika na rozgrywanie a samym końcu na skuteczność to coś tu jest nie tak? ???? Nawet jeśli mówisz o napastniku defensywnym...
Najlepszy program to HO i to jemu ufam w dobieraniu zawodników ;) Oczywiście najważniejszy jest MyBrain, ale MyBrain + Hattrick Organizer i jedziemy!!! ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
A ja regnąłem się może tydzień temu i dopiero drużynę buduje ????
FC Los Bananos ???? Zobaczymy jak będzie :p
Te programy muszę spróbować. :p
 
T 0

tomanek

Użytkownik
No teraz będziesz miał czas na spokojne budowanie drużyny, bo przerwa międzysezonowa jest ;)
Swoją drogą w niskich ligach zwróciłbym szczególną uwagę na mocną pomoc... ale to tylko moja opinia ????
 
T 0

tomanek

Użytkownik
W sumie... to zależy ???? teoretycznie 16.06 a tak naprawde to zależy czy grasz w PP czy nie ;)
01.06 były ostatnie mecze ligowe
08.06 są baraże (stary sezon)
16.06 jest teoretyczne rozpoczęcie nowego sezonu (kasują się wszystkie kartki)
18.06 pierwsza runda Pucharu Polski oraz mecze sparingowe (nowy sezon)
22.06 pierwsza kolejka ligowa w nowym sezonie
O tym co sie dzieje (prawie) każdego dnia w przerwie międzysezonowej znajdziesz na forum Polska w specjalnym wątku o numerze: 11285249.1
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Siema ???? Ja jestem początkującym graczem i chciałbym podszkolić sobie ustawienia itd.
Jednak kurde wszystkie zawiasy w mojej lidze odrzucają sparingi. Ktoś przyjmie wyzwanie?
 
Do góry Bottom