>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Haxball

zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
bardzo fajna gierka ????
grywam czesto na nicku X
moznaby zalozyc swojego rooma na haslo,tylko dla uzytkownikow forum, jesli znalazloby nas sie pare osob (tak jak ma inne konkurencyjne forum)
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Panowie co tu dużo gadać
NAJLEPSZA MINI GIERKA w jaką grałem :!:
Jak najbardziej się piszę na jakąś ligę, mogę zrobić tabelę i byśmy się umawiali w 3-osobowych zespołach na jakieś godziny, rozpiski, terminarze. Super by było! Czekamy na zainteresowanie!
Jesteście najlepsi, dzięki za pokazanie tej gry ????
Czekam na dalsze info ????
I chętnie zagram jak byście jakiś mecz towarzyski organizowali na zgrupowaniu to jestem z Wami ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ja też gram, na innym forum w lidze, świetnie się gra, w prostocie tkwi genialność tej gry.
Jak ktoś chce pograć to niech wrzuci tu link i hasło także można się zawsze dołączyć.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
No to co , zbierajmy ludzi i zrobimy jakiegos turnieja bo gra naprawde zajebista. Zeby ta gierka zyskala na popularnosci na tym forum trzeba ja wypromowac np w &quot;dyskusjach na tematy bukmacherskie &quot; ale moderatorzy z pewnoscia sie na to nie zgodza. Tak od siebie to troche malo osob zaglada w te &quot;rejony&quot; wiec trzeba spowdowac aby zainteresowanie turnieje bylo duze bo po co robic mini turnieja w 4 druzyny. Ja proponuje zebrac 16 druzyn po 3 on 3 i podzielic je na 4 grupy gdzie z kazdej awansuja po 2 teamy.

@Krecik

Ja zagram.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
No to co , zbierajmy ludzi i zrobimy jakiegos turnieja bo gra naprawde zajebista. Zeby ta gierka zyskala na popularnosci na tym forum trzeba ja wypromowac np w &quot;dyskusjach na tematy bukmacherskie &quot; ale moderatorzy z pewnoscia sie na to nie zgodza. Tak od siebie to troche malo osob zaglada w te &quot;rejony&quot; wiec trzeba spowdowac aby zainteresowanie turnieje bylo duze bo po co robic mini turnieja w 4 druzyny. Ja proponuje zebrac 16 druzyn po 3 on 3 i podzielic je na 4 grupy gdzie z kazdej awansuja po 2 teamy.
@Krecik
Ja zagram.
temat przenieśc do OT i tyle.
a turniej grajmy jak najbardziej, ale 1 vs 1.
Jakie 3 vs 3 ? Pogrzało Was ?
2 vs 2 można zagrac po 2, 3 turkach 1 vs 1, gdy poziom sie wyklaruje, kazdy zobaczy jak gra przeciwnik i ew dobierzemy sie w pary.

gra kozak !
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
W tej chwili sytuacja wygląda tak, że mamy ok. 12 osób, które byłyby chętne zagrać w lidze HaxBalla na FB. Wypisałem tu 12 userów:
1. sadam666
2. zakladowa
3. poolerek
4. leon92mielonka
5. prof
6. krecik1988
7. bam14
8. Poznaniak
9. HardSystem
10. Furius
11. midel
12. mucios88
13. MacieqLeo
14. Gijom
15. bam14
16. Fabik10
17. Bertol
18. rajdowiec75
19. Poznaniak
20. pasiak_forever
21. karauk
22. Mefisto88
Jeśli się zgodzicie - mogę się wziąć za skoordynowanie spotkań, terminarza i tabeli. Niech będzie, że przez kilka dni przyjmujemy jeszcze zmiany w liście uczestników (kto z listy nie chce grać niech pisze, tak samo niech zgłosi się ktoś, kto jeszcze chciałby zagrać).
Pzdr
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
OK postaram się na dniach to zorganizować.
Zrobimy tak:
Na początku zrobimy jedną ligę, z której po zakończeniu wyłonimy Ekstraklasę i 1. Ligę. Osoby zgłaszające się będą podpisywane do niższego poziomu itd.
Zrobię stronę naszej ligi. W ciągu najbliższych dni zaczniemy
 
Do góry Bottom