>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hellraiser

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Powracamy z układami tenisowymi myślałem że w tym roku napisze coś dopiero w Lutym ale jednak przecież są kwalifikacje do AO niedługo więc trzeba odbierać wpisowe i pakować się do Melbourne.
Losowanie drabinki we Wtorek, a trzeba grać już w Środę.
GGL - Guccione @ 1.45 1/5 ✅ 76(5) 75
Z nieoficjalnych źródeł jest info że Gucio szansę na MD WC do AO ma nikłą ale jednak jedną z ośmiu dzikich kart na kwalifikację dostanie.
Tutaj punkty już zainkasował poprzez pokonanie Ołówka w finałowej rundzie kwalifikacji więc teraz czas na mecz z GGL&#39;em czekanie na WC i zjazd do Melbourne.
Bopanna/Qureshi - Ball/Matosević @ 1.40 1/5 ✅ 62 63
Indo-Pak w tym sezonie loty będą mieli słabe ale jednak z pomocą powinni posłużyć Australijczycy.
Matosević WC do MD już ma, ale musi pomóc hindusom jak i swojemu koledze bo Ball będzie grał prawdopodobnie w kwalifikacjach więc tej nocy też będzie pora na spakowanie się i odbiór darmowej kasy przez Australijczyków za występ.
Lipsky/Zelenay - Murray/Gonzalez @ 1.80 1/5 ⛔ 67(10) 63 103
Tutaj chodzi o agresora Santiago Gonzaleza nie sądzę by odpuścił kwalifikację dla deblowej #250 w moim scenariuszu tutaj odbierze 1050$ i przypuszczając że zagra w kwalifikacjach i od razu odpadnie kolejne 3000$.
Ach jak pięknie być tenisistą ; )
EDIT:
Guccione po meczu z GGL&#39;em oczywiście dostał WC do kwalifikacji.
Ball dwa dni później WC do głównej drabinki
Jednak Gonzalez nie miał jak wydostać się z Nowej Zelandii i tutaj aspekt sportowy nie był aż tak dobry ze strony Lipskiego i Zelenaya by móc pokonać Anglika i Meksykanina.
post:
-0.05j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Brunstrom/Huss - Fognini/Riba @ 1.45 2/5 ✅ 75 62
Butorac/Rojer - GT/Marrero @ 1.39 2/5 ✅ 76(5) 64
Brunstrom/Huss &amp; Butorac/Rojer @ 2.01 1/5 ✅
W tych spotkaniach aspekty wylotowe tutaj nie ma żadnego info, lecz jednak przeciwnicy zawodowych par deblowych nie sądze by robili tutaj problem swoim przeciwnikom bo przecież turniej deblowy zaczyna się parę dni później niż gry singlowe i jest jeszcze czas na przylot i obeznanie się z nawierzchnią przez deblistów.
Na Oceanii jest już Czwartek powoli trzeba się zbierać bo trzech z czterech zawodników z tych dwóch spotkaniach (Fognini, Riba i GT) mają zapewniony wjazd do AO &#39;11.
Przeważnie jakoś robi się tak żeby na następnym turnieju być już jakoś na weekend jeśli w turnieju w którym się jeszcze jest nie odznacza się jakiejś ważnej roli, a debel to nie domena tych zawodników, oczywiście mogliby potrenować tutaj i wybrać się później, przecież nawierzchnia niby ta sama ale jednak nie sądzę by im sie jeszcze chcę siedzieć w Nowej Zelandii i wybiorą meldunek w Melbourne.
post:
+2.69j
topic:
+2.64j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ferrer - Nieminen @ 1.22 5/5 ✅ 64 63 16 62
Ferrer -1.5s @ 1.35 2/5 ✅
Ferrer -5.5g @ 1.8 2/5 ⛔
http://jarkkonieminen.fi/blog.php
Tak czy tak miałem dzisiaj stawiać ten mecz, ale jeszcze bardziej motywuję wpis na blogu Nieminena który napisał że czuję się coraz lepiej lecz przy takim wymagającym rywalu będzie musiał grać na środkach przeciwbólowych.
post:
-0.2j
topic:
+2.44j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Tweedt - De Heart @ 5.50 1/5 ⛔ 36 57
Tweedt +4.5g @ 1.85 2/5 ⛔
Challanger w Honolulu, sprawa wygląda tak:
Rozmawiałem z jednym znajomym z innego forum przed kwalifikacjami do AO bo na jednym z portali społecznościowych ma wiele tenisistów dodanych jako znajomych i widzi co piszą etc, wtedy podał mi czystą pewke z której zrezygnowałem bo wydawała mi się aż za prosta żeby weszła, lecz jednak myliłem się i kurs wszedł dokładnie @ 1.9+
Ryler wtedy na swoim FB pisał że leci do Australii zakosić tylko 3k wpisowego ponieważ miał poważną kontuzję palca i ręki i mówił że nie będzie nawet solidnie trzymał rakiety co się sprawdziło przegrał 06 26.
Dzisiaj mój znajomy napisał do niego jak u niego ze zdrowiem, powiedział że dopiero się okaże że ciągle niezbyt intesywnie trenuję.
Sytuacja u buków wygląda tak że wiele tego spotkania w ogóle nie wystawiło nie mówiąc o jakiś handisach gemowych czy setowych, może jeszcze to sie zmieni.
Co do tego Tweedta chłop ma około 190 cm mocny serwis jak i fh czyli stara szkoła Amerykańskiego tenisa i wygrał turniej o dziką kartę na Hawaje, tenis uprawia ponieważ studiuję w USA, a jest obcokrajowcem ale wiele osób tak robiło ze swoją kariera np. Anderson, Isner, Poerschke czy Querrey że studiowali, trenowali tenis i wtedy poszli na zawodowstwo.
Ze stawką nie ma co przesadzać, bo nie wiadomo może kontuzja jest zaleczona lecz Amerykanin długo nie grał i nie trenował na poziomie, więc można spróbować bardzo lekko.
post:
-3j
topic:
-0.56j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bozoljac - Niland @ 2.00 1/5 ⛔ , Niland +2.5g @ 1.63 3/5 ⛔
Irlandczyk wypisał się ze wszystkich list na nowy tydzień, Ilja jest ciągle wpisany na dwa turnieje i prawdopodobnie będzie wysoko rozstawiony w kwalifikacjach.
Jak coś fajnego chcę wam podać to jak przez zaczarowaną różdżkę ten kto miał polec nic nie daje.
topic:
-4.56j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
W Sobotę i Niedziele kwalifikacje do Memphis czyli do półmastersa w Piątek losowanie drabinki. Przed tym turniejem są słabsze rozgrywki w USA więc chyba warto na miejscu tenisisty odpuścić mecze i lecieć do kolejnego miasta bo tam lepsza kasa i punkty.
Istomin - Russell @ 1.83 3/5 ✅ 76(7) 76(4)
Rok temu Russell wygrał w Miami co ładnie podbija kurs na Uzbeka dzisiaj powinno być bez ceregieli i Amerykanin powinien zbierać się na inny turniej.
Monfils - Kendrick @ 1.36 3/5 ✅ 62 57 64
Robert jest wpisany na listę i myślę że nie będzie cudował bo jest mu potrzebny awans do TOP100 lata swoje ma i trzeba łapać punkt tam gdzie są po prostu lepsze, Francuz powinien pomóc Robertowi w wyeliminowaniu siebie.
Nishikori - Smyczek @ 4.33 3/5 ✅ 46 63 16
U niektórych spadki u niektórych wzloty kursu, ale jeśli Nishikori chcę powalczyć powinien też oddać Smyczkowi mecz, a nie raz już tak było że dzięki takim układom logistycznym jakiś młody Amerykanin zostawał nawet do półfinału turnieju.
Klahn/Thacher - Falla/Malisse @ 4.50 3/5 ⛔ 06 26
Ta sama sytuacja nie sądzę by Falla który też jest na liście i XMan który wczesniej dopadl bawili sie tutaj w deblistów.
Za odpadnięcie w tej fazie rozgrywek tenisiści dostaną coś około 9k$ i 20 punktów do rankingu, w razie awansu z kwalifikacji do półmastersa, a są to tylko dwa spotkania dostaną podobną sumę pieniężną jak i punktową.
edit
Mecz debla ładnie odkręcili kursy były już @ 1.80 na Fajje/XMana
post:
+10.57j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
To samo co tydzień temu półmastersy w następnym tygodniu, a ludzie kisza się na słabszych turniejach.
Mało będzie opisywania bo zaraz trzeba się do roboty zbierać więc narazie tylko dzisiejsze spotkania.
Andreev/Dolgopolov - Łuczak/Gonzalez @ 2.03 1/5 ✅ 60 46 103
Łuczak i Gonzalez wczoraj wygrali dzisiaj powinni się już zbierać na kwalifikacji do Meksyku został im debel nie powinni cudować. Dogopolov chyba wystąpi tutaj jako dobry filantrop pierw porażka z Czuczo dzisiaj wygrana w deblu.
Chela - Zeballos @ 1.53 3/5 ✅ 75 62
Tenisowo lepszy jak i dodtakowa opcja zjazdu do bazy przez Zeballosa
Gulbis - Petzschner @ 1.55 3/5 ⛔ 67(2) 16
Gdyby nie to że Pecu ma daleką podróż do Dubaju i za wszelką cene chcę ominąć jet lag wczoraj przegrał w deblu więc i dzisiaj i już w pierwszej rundzie będzie zbierał się przed daleką podróżą. Tutaj może być dodatkowa opcja że i Melzer przegra i dzisiaj ale to tylko tak poza konkursem bo chłop jako TOP15 po prostu też może mu się nie chcieć.
Benneteau/Tsonga - Dimitrov/Tursunov @ 1.47 3/5 ✅ 63 64
Tutaj Dimitrov jest wpisany do Dubaju przegrał w Poniedziałek z Tursunovem więc i chyba tutaj Dmitr odpuści młodemu i nie powalczą w deblu by ten też miał zapas czasu by nie złapać jet lag po przylocie do Arabów.
post:
+1.03j
luty:
+10.60j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Wczoraj bez głowy z tym Gulbisem, jednak nawet jeśli jest Środa i ktoś gra pierwszą runde trzeba wyczekać na później, a tak byłoby wczoraj 4/4
Podczas pisania właśnie zacznie Pecu i o tej godzinie ze mu sedziowie dali zagrac to o czyms swiadczy ale zobaczymy.
Llodra - Kamke @ 1.37 3/5 ✅ 63 64
Misiel broni tytułu, a Kamke wpisany na liste kwalifikacyjną do Dubaju jeden i drugi ma takie cene że jesli wygra Francuz obaj powinni byc zadowoleni.
Robredo - Ramos-Vinolas @ 1.22 3/5 ✅ 63 75
RV wczoraj 06 06 w deblu więc chyba o niczym innym nie mysli jak tylko zwijac się do Acapulco, sportowo Robredo oczywiscie lepszy.
Almagro - Mayer @ 1.25 3/5 ✅ 67(3) 61 63
Kursy nie powalaja jak wczoraj czy tydzien temu, no ale jesli ktos ma przegrac to kazdy dobry kurs sie liczy.
Almagro/Chela - Marach/Mayer @ 1.70 3/5 ⛔ 36 75 610
Jak Mayer ma się zawijac to dozna dzisiaj dwóch porażek z tym samym graczem.
Cuevas/Marrero - Fognini/Volandri @ 1.55 3/5 ✅ 61 62
Pippo dosyn nie analogicznie tutaj pogrywa ale jesli chce kwalifikacji to dzisiaj powinien wreszcie przegrac w deblu.
edit:
No i Ćilić wygrał tak jak miał to zrobić, 10:30 na mecz singlowy to była łaska dla Petzschnera że dali mu taką porę bo jak pamiętam to tylko kwalifikacje zaczynali o tej i chyba z dwa razy deble.
Moge sobie pluć w brode że sie nahgrzalem na Niemca że szybciej wyleci i zaznaczalem przy nim juz wczoraj krzyzyk.
post:
+1.17j
luty:
+11.77j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bubka - Lorenzi @ 1.80 2/5 ✅ 76(1) 64
Dzisiaj coś bardziej w układy niż przymus zjazdu do bazy.
Siergiej Bubka junior to syn słynnego tyczkarza Siergieja Bubki seniora który postanowił że w tym roku pociągnie sznurki które trzeba by syn zarobił jak i nabił trochę punktów do rankingu.
Aktualnie ojciec jest we władzach MKOl.
Po pierwsze w tym sezonie Bubka dosyć nie oczekiwanie dostał dziką kartę do najlepiej opłaconej #250tki w Doha gdzie pokonał Gimeno-Travera 60 63 później uległ Tsondze więc tutaj aparat raczej nie mógł zadziałać, ale z 40pkt i z 30k$ za grę wpadło.
Po tym buki zauważyły że chyba będzie się coś z młodym Bubką święcić i wystawiali w kolejnych prestiżowych turniejach go jako doga ale minimalnego @ 2.10-2.30
I taką okazję mieli w kolejnym turnieju lecz w kwalifikacjach do #500stki w Rotterdamie gdzie dostał oczywiście kolejną dziką kartę, a w Holandii jest naprawdę w cholerę talentów więc to kolejne dziwne posunięcie.
W pierwszym spotkaniu wygrał ze Szczukinem 63 64 i teraz się dziwie że aparat nie zadziałał z takim kolesiem jak Zverev bo z nim Ukrainiec poległ 67 26 ale kolejne jakieś 1k$ i 10pkt wpadło.
Wczoraj w nocy po ogłoszeniu drabinki kwalifikacji do #500stki w Dubaju kolejne zaskoczenie w drabince jest... Siergiej i dostał aktualnie tenisowo lepszego o parę klas Bolelliego lecz może kryć się tym że jest bez formy, oczywiście Bubka zdeklasował rywala 62 63.
Jutro rano około 9:00 zagra z Lorenzim challengerowiec na hc jest słabiutki i teraz tak na przekonanie zagram sobie Ukraińca bo jeśli wszystko ma na tacy w takich turniejach to jeśli ma wejść do drabinki głównej to chyba własnie z takim zawodnikiem, a może Papa Bubka zagada sobie z Lorenzim bo chłop lubi takie rzeczy, kiedyś chyba rozmawiając z @Roxą dała mi taką ciekawostkę że dzień przed meczem w Poznaniu zakupił alko za grubą kasę zabawił się dostał ostre baty nazajutrz, więc czemu nie spróbować?
kursy narazie wydał Czeski tipsport i fortuna.
post:
+1.6j
luty:
+13.37j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dominguez-Lino/Parra-Santonja- Begu/Panova @ 1.40 3/5 ✅ 61 67(6) 103
Panova wpisana na kwalifikacje do Monterrey, obecny turniej w Acapulco dystans pomiędzy miastami 980km, samolot ten dystans pokona w 1h z groszami.
Jak dla mnie myślę że Panova nie będzie się tutaj bawiła w deblistkę i jednak odpuści, bo jednak przeciwko Parra, a dziewczyna w debla grać potrafi jak większość Hiszpanek.
Jeśli wrócić do przeszłości 4 lata temu Parra własnie z Dominguez wygrały ten turniej może będą chciały powtórzyć wyczyn po latach.
post:
+1.2j
luty:
+14.57j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Acasuso - Lapentti @ 1.45 3/5 ✅ 75 76(1)
Dosyć nietypowo jutro kwalifikację do Mastersa w Indian Wells, Gio jest wpisany na jutrzejsze kwale, dzisiaj losowanie.
Losowanie odbędzie się około 4 nad ranem naszego czasu, więc jest czas na porażkę jak i na lot.
Jeśli Gio chcę zarobić, a może nawet wylosować jakiegoś frajera w pierwszej rundzie i go pokonać jest na to szansa, bo osób w kwalifikacjach jest 48, a jednymi z ostatnich są zawodnicy klasyfikowani w połowie piątej setki i raczej niezbyt lubnie grają na szybszych nawierzchniach.
marzec:
+1.35j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Munoz De La Nava - Sajous @ 3.35 1/5 63 67(6) 50 Sajous ret.
Dzisiaj kompletnie od stylu przez jaki tutaj jestem i jaki tutaj gram czyli dzisiaj bez wałów jak i odpustów przed lepszymi turniejami tylko spróbuję tenisowego value.
Olivier Sajous Haitańczyk wypchneli go na swój rynek Amerykanie w 2008 r. gdzie na challangerze w Bronxie wygrał jedno spotkanie.
Dwa lata później dostał szansę na kwalifikacjach do Delray Beach gdzie wygrał jeden mecz i przegranym spotkaniu z Andersonem jeden z courtviewerów opisał go że chłop może w przyszłości albo dostawać WCetki do dobrych turniejów lub szybciej czy później je wywalczy.
Po zwróceniu uwagi o Olliem w kolejnym turnieju doszedł do decydującej rundy kwalifikacji pokonując Andre Sa czy Santiago Gonzaleza ale poległ z Lindahlem.
Dzisiaj po bardzo dobrych występach na cyklu głównym jak na studenta, bo w swoim klubie czy na świecie NCAA na Florydzie jest w ścisłej czołówce dostał WC na kwale do Mastersa, a rywal nie jest typowym graczem na szybkie nawierzchnie.
Można jeszcze napisać o wątku katastrofy na Haiti ale to może następnym razem.
Ollie używa dosyć dużo spinu, gra jednoręcznym bh ale używa też dwuręcznego, fh raczej bardziej rotowany niż z góry na dół lecz jest to widać coś bardzo dobrze opanowane, widać że tych których uczą w USA to wszystko jest poukładane styl może nie lecz tworzenie akcji jak i serwis przypomina innych wyuczonych na Amerykańskim gruncie jak Berankis, Nishikori czy też nowy rodzynek Poldma o którym na pewno też będzie niedługo widać na cyklu mężczyzn.
Munoz mnie nigdy nie przekonywuję jak i inny rywal &quot;miejscowego&quot; zawodnika ale to zaraz.
Hiszpan z reguły gra na szybkich nawierzchniach jeśli pozwala mu na to ranking np. kwalifikacje do USO czy Wimbledonu i tutaj.
Daniel stosuję Hiszpańską rzeźbę i jak się nie mylę bo dawno go nie widziałem w akcji, a zapisek o nim dużych nie mam będzie bardziej defensywny w swoich poczynaniach niż ofensywny co może być wodą na młyn dla Olliego.
Cipolla - Simmonds @ 3.50 1/5 ⛔ 62 62
Tak jak wspominałem kolejne spotkanie z value.
Phillip Simmonds parę ładnych lat temu najlepszy deblista wśród młodzików, na Amerykańskim polu bardzo eksploatowany od tamtej pory bez większych sukcesów ale coś myślę że to może być ten rok dla Simmonds nie mówię że będzie w TOP100 ale jednak będzie notował lepsze wyniki niż w poprzednich latach.
Oglądałem go gdzieś z tydzień temu jak poległ z Brownem 67 36 ale to była bardzo dobra wymiana ciosów i wynik na styku.
Ciemnoskóry Amerykanin ma coś pod 195cm, opiera się na serwisie ale nie nie jest drwalem któremu jeśli nie wejdzie serwis to jest już po nim potrafi dobrze grać kątowo, ostro z fh ale często gra s&amp;v po serwisie.
Cipolla u mnie też ma słabe notowanie jak Munoz gra trochę cześciej na hc i ostatnio nawet mu się powodziło w ostatnim roku ale w okresach gdzie raczej nikomu się jeszcze nie chcę zapieprzać oprócz kwalifikacji do AO &#39;11.
Włoch tak samo jak Hiszpan typ pod mączkę jak i tutaj nie ma większych sukcesów, jednoręczny bh bardziej partoli mu to wszystko niż wygrywa, fh ze spinem oczywiście bardzo słaba moc jak i psychika tak naprawdę nie pamiętam dawno żadnych wyników by wyciągał z 01 na 21 w setach na szybkich nawierzchniach nawet z kimś konkretnym który jest uczony gry lub lubi szybkie nawierzchnię.
Sajous jak i Simmonds oczywiście jeśli przegrają nie można ich przekreślać i trzeba o nich pamiętać bo grać chłopaki potrafią w najbliższym czasie znowu powinni dostać gdzieś okazję do gry, chociaż tutaj bardzo dobrze wylosowali prawie najlepiej z wyżej postawionych graczy dostali takich co nie kwapią się zbytnio na grę na tym podłożu, jak nie mają nawet stylu pod to i jest szansa na zwycięstwo co daję 7 punktów do rankingu i 2k$ kieszonkowego.
post:
-1j
marzec:
+0.35j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Delić - Fischer @ 1.65 3/5 ✅ 76(2) 64
Wreszcie parę dni wolnego więc napisze coś wam o przepychaniu Delićia na własnych śmieciach w Sarajewie
Lekki życiorys: Amer Delić wygrał NCAA parę ładnych lat temu miał być jednym z lepszych zawodników grających dla USA typu Querrey, Isner (kolega i sparingpartner) lub może lepiej ale nie udało się dodatkowo kontuzja kompletnie zahamowała jego karierę gdy powrócił w 2010 do cyklu wrócił pod banderą swojego ojczystego kraju w DC przegrali wtedy z Portugalią ale było widać że to będzie coś nowego i możliwy lepszy ruch grać dla starej ojczyzny. W tym roku już wygrali Marokiem w DC i teraz przyszedł czas na challenger w Sarajewie w pierwszej rundzie odprawił Zoppa i wczoraj po epickim spotkaniu Andy Becka dzisiaj w ćwierćfinale ma przed sobą nie Kavćićia jakby to każdy chciał lecz jednak słabego jak barszcz Fischera.
Co by nie mówić Delić ma potencjał spokojnie na TOP100 ale po kontuzji czemu władze turnieju nie mają mu pomóc?, w pierwszym spotkaniu dostał Zoppa w którym meczu Bośniak był dogiem wygrał, można zwalić winę na zmęczenie Zoppa DC, ale Delić grał więcej niż on.
W Drugiej rundzie dostał Andy Becka ten chłopak to ja nie wiem czy on kiedyś do TOP50 wróci bo u niego teraz to jedynie serwis długo, długo nic i strasznie słaba psychika, Delić był jeszcze większym dogiem i wygrał 76 67 76
Dzisiaj dostał jak mówiłem Fischera, a nie jednego z faworytów turnieju Kavćićia i tutaj myślę że włodarze turnieju pomogli Delićiowi dostać kogoś słabszego na ćwierćfinał by pomóc w odbudowaniu się Amerowi który początek sezonu ma świetny lecz w rankingu jest w połowie piątej setki, a trzeba punkty łapać bo teraz mamy Marzec większe turnieje w USA, dziadowskie challangery przez parę tygodniu na dalekich terenach, a przecież niedługo w Maju rusza RG czy później sezon trawiasty na który trzeba być w obrębie TOP200 by zagrać przynajmniej w kwalifikacjach na co na pewno taki plan ma Delić.
Co do Fischera chłop jest beznadziejny jeśli ktoś z nim gra to musi obniżyć loty by mecz stał chociaż na jakimś poziomie, chłopak nadaję się jedynie na wolne nawierzchnię chociaż tam jest cienki jak barszcz i to nie ma co mówić Kavćić nie chciał lub po prostu nie miał trafić na Delićia i dlatego dzisiaj widzimy inny pojedynek który zakończy się według mnie zwycięstwem Amera dodam że to mecz dnia więc kibiców będzie masa jak wczoraj i doping będzie ogromny.
Patrząc dalej rywalem Fischer/Delić w półfinale będzie Mahut/Hernych.
Mahut wczoraj grał na antybiotykach miał kreczować lecz jakoś pokonał Hiszpana i nie wiem czy dzisiaj chłopak sobie nie odpuści bo za tydzień kwalifikacje do Mastersa w Miami a chorobę trzeba wyleczyć, a po co ma się chłop taplać w Sarajewie jak turniej może pójść pod dyktando Delićia i tutaj jeśli wygra dzisiaj Delić obojętnie czy jutro z nim zagra Nicolas Mahut czy Jasiu Hernych będzie warto dalej inwestować w Bośniaka o ile dzisiaj wygra bo jest w stanie wygrać bez pomocy ale zobaczymy jak to wyjdzie.
post:
+1.95j
marzec:
+2.3j
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
W tym tygodniu trzy challengery skąd zawodnicy będą kierować się do Miami będą to San Jose w Kostaryce, Le Gosier na Gwadelupie czy Rimouski w Kanadzie.
Turniej w SJ można odpuścić bo tutaj chłopy mają bardzo fajne połączenie lotnicze i do Miami będa potrzebować tylko 3h lotu więc mogą tutaj grać nawet do Piątku.
Reynolds - Walter @ 3.35 3/5 ⛔
Jedyny chłopak który z kwalifikantów gra w Kanadzie tam lot będzie zajmował około 8-9h więc nie da rady wykonać planu w Piątek wieczorem i polecieć do Miami.
Kursu nie ma jak i spotkania prawdopodobnie nie będzie w Środe ale z racji tego że jutro mnie nie ma i nie wiem jak będzie w Czwartek na zaś napisze spotkania na Czwartek.
Ilhan - Kamke @ 3/5 ⛔
Turek słaby sezon i nie wiem czy puści sobie ten turniej już w meczu z Kanadyjczykiem mecz za jakąś godzine więc już na przyszłość piszę że warto obstawić na Niemca który czeka na rywala jesli zagra z Turasem.
Fognini - Bohli @ 1.50 3/5 ⛔
Bohli wygrał z Millotem by żegnać się z turniejem w meczu z Foną, zainkasował z 1k $ i z 6pkt do rankingu, plan minimum i maksimum wykonane teraz zjazd do bazy.
RRH - Rochus @ 3.20 3/5, RRH +4g @ 1.90 4/5 ⛔
Ollie to cwaniak już nie raz można było się przekonać walczy jak lew z kimś z TOPu jak Fedex, Djoković ale jeśli interes jest jeszcze lepszy dla niego przegrywa myślę że chłop niedługo skończy karierę jak jego brat ale pokusić się na kwalifikację do Mastersa by jeszcze powalczyć z młodymi przekona go do porażki.
Rosol - GT @ 2.05 3/5, GT +2.5g @ 1.70 4/5 ⛔
Rosol z drewniaka serwisowego przeistoczył się w gościa co potrafi postraszyć na zapleczu cyklu głównego, więc po co mu to na jakimś dziadowskim challengerze jeśli może ukazać to na kwalach do Mastersa?
Ostatnie 4 mecze czyli Ilhan, Bohli, Rochus czy Rosol sa to mecze na Gwadelupie tam lot do Miami kosztuję zawodników około 24h z przesiadkami jeśli któryś z nich chcę zarobić i liczy na szansę na kwalifikacjach nie powinien tutaj siedzieć więcej niż druga runda
Marino - Permentier @ 3.09 3/5 ⛔ 62 36 64
I jeden mecz z WTA turniej na Bahamach odpoczynkowy dla jak dla chłopów pomiędzy Mastersami lot z Bahamów na Miami trwa około 6h więc to też nie jest hop siup.
Marino jedna z lepszych młodych dziewczyn w cyklu, na pewno będzie miała chęć na kwalifikację więc powinna jutro odpuścić granie na ITF&#39;ie.
edit:
Nieminen - Cipolla @ 1.30 3/5 ✅ 63 63
Sprawdziłem rano listę do kwalifikantów doszedł Cipolla.
post:
-22.10j
marzec:
-19.8j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ale wczoraj się porobiło.
Po pierwsze władze turnieju na Gwadelupie zadecydowali ze turniej przyszpiesza i final rozegraja w Sobote, co oczywiscie pokrzyzowalo plany mi i graczom.
Co do Marino widać 6h lotu i jak i Reynoldsowi około 9h lotu nie przeszkodziły by zameldowac się cwiercfinalach wiec jutro mozna na nich zagrac progresja jak i dojda mecze z San Jose ktorych nie dawalem powyzej, gdzie tam lot trwa bardzo krociutko do 3h.
Robert - Ilhan @ 1.55 3/5 ✅ 63 62
Powoli bedzie trzeba odrabiac straty, czwartek cwiercfinaly 20h lotu do Miami jesli tutaj Ilhan nie spocznie to jest wrecz nie do wyrobenia sie w Piatek, zostal mu tylko ten mecz singlowy.
Przez te zamieszanie wczorajsze jest duzo spotkan w ktorych graja ze soba wpisani kwalifikanci wiec nie ma co ruszac. Jest tez Gil z Nieminenem ale Gil jestem pewny prawie 100 % zagra w glownym turnieju bo jest jako trzecia laternatywa, a z listy glownej ciagle nie jest wypisany Haas, Tsonga i Monfils.
Jak wspomnialem jutro jak i dzisiaj najlepiej progesja pograc kwalifikantow, wiecej info i meczy jutro.
Pozdrawiam.
topic:
+1.65j
marzec:
-18.15j
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Powoli, powoli odrabiamy to co Gwadelupa odebrała będzie trzeba zapisać że chłopy w Środku tygodniu zmienili terminarz na przynajmniej następny rok.
Pospisil - Viola @ 1.51 4/5 ✅ 64 64
Vasek 2bh, płaski fh mocny serwis, dobre poruszanie się po korcie i dosyć szybkie, jak na tak młodego jest porządnym deblistą więc zawsze sobie trochę wiecej zarobi na challengerze niż sklejki na pierwsze rundy, posturą przypomina mi Cilicia, który nie raz z nim trenował.
Prochu nie odkryje jeśli napisze że Mati Viola dla mnie czy to na hale czy na surowy beton się nie nadaje, widziałem go pod koniec roku 2010 jak grał w Serie A te mecze były bez pomysłu przenosił lub próbował przenieść swoją gre z wolnych nawierzchni na hale ale wychodzilo mu to topornie, wczoraj jakoś jeszcze wygrał z młodziutkim Coxem, a wcześniej 62 51 i poddał się jego przeciwnik brat bardziej znanej Heide El Tabakh, Ahmed.
Gracz Kanadyjski który powoli puka do jakichś lepszych osiągów bo boom na tenis po sprawie Raonićia zrobił się spory w Kanadzie, a Vasek nie jest az taki slaby by *****c sie na zapleczach i powinien wziąć sprawy w swoje ręce i pokazać że aktualnie jest ktoś oprócz Dancevićia, Raonićia czy Polanskiego.
To była wersja dla ogółu, teraz dla SZ.
Viola jest wpisany w turniej u siebie w kraju w Caltanissettanie, lot z Quebec do Rzymu czy Mediolanu dodając do tego dojazd z Rimouski do Quebecu i z Rzymu czy Mediolanu do Calte. troche trwa, a sama podroz lotnicza okolo 15h, nie sadze by Wloch tutaj spinal sie na tym turnieju na nawierzchni na ktorej nie lubi grac tylko pusci Kanadyjczyka samemu pakując się grzecznie i lecąc do kraju.
Minarz - Klizan @ 2.20 3/5 ⛔ 64 63
Widze nie jestem juz sam tutaj z rynkiem tenisowym, bo @telprzem tez czasami cos napisze i nawet dzisiaj mnie ubiegl.
Dodam tylko tak ze Minarz grał wczoraj trzy mecze z Albertem RV, Del Bonisem i debel na koniec dnia spedzil na korcie wczoraj coś koło 5h, przy najkrótszym regulaminowych przerwach pomiędzy meczami, to musi wymęczyć, a Minarz tak naprawdę nic fajnego lecz tylko grę na wyniszczenie.
Klizan co najwazniejsze przy tym nazwisku to, to ze jest to zwycięzca juniorskiego RG &#39;06 i mączka to jego ulubiona nawierzchnia gdzie grac potrafi i nie jednemu potrafil zrobic psikusa.
Tez pobieram jak @telprzem Klizana bo nei dość że chłopak ma dryg to jeszcze value, a jak słyszę nazwwsko braci Minarzów to od razu chcę się zagrać przeciwko nim.
Estrella - Cabal 3/5 @ 1.75 ✅ 75 62
Wracamy do nieszczęsnych odpustów w tym tygodniu. Cabal nieoficjalnie jest już na liscie z kwalifikacji bo w głównej drabince nie zagraja Haas, Tsonga, Soda, Monfils wiec Farah jak i on wchodzą za Gila, Zvereva i innych w miejsce kwalifikacji jesli chlopak chce zarobic lepsza kase niech sie pakuje.
Gabashvili - Skugor @ 1.51 3/5 ⛔ 46 46
Kolejna osoba która jest na kwalifikacjach to młody Skugor potencjał ogromy wiec po co go marnowac na zapyzialym challengerze niz na kwalifikacjach do Mastersa i to jeszcze z nieobliczalnym Gabą który chyba buduję ranking na Kostaryce i nie bedzie skory odpuscic.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bubka - Kumantsov @ 1.50 5/5 ✅ 67(4) 63 63
Mlody Bubka wybral znakomity turniej by sobie nabic punkty, kręcą się tutaj chłopcy w ogóle nie nadający się na mączke, inni to Ci którzy mają kwalifikacje w Paryżu w Środe, a trzeci to tacy którzy zapisali się na okazje do Nicei i w tym gronie jest Bubka nie wiem czy ojciec będzie ingerował ale jednak tak jak pisałem w temacie, tenisowo Bubka powinien sobie poradzić z Kumantsovem.
Nie jestem fanem ani Rosjanina ani Ukraińca ale Bubka robi postępy najważniejsze w tym spotkaniu to będzie zachować spokój i porozrzucać swoim fh Kumantsova, co najdziwniejsze w Bubki serwis ma potężny i trudny do odegrania ale nie potrafi takim fh kończyć akcję, lecz jedynie rozgrywa je dosyć rotowanym fh ale to i tak lepszy arsenał na mączke niż posiada Rosjanin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom