>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hellraiser

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Fisher/Huss - Damm/Wassen @ 1.50 5/5 ✅ 67(1) 75 97 saved MP

Fisher/Huss para którą bardzo cenie, a to przez Stephena Hussa który deblistą jest bardzo dobrym lecz ostatnio nie może dogadać się z partnerami może teraz wypali z krajanem Fisherem.

Co najważniejsze w tym typie to Martin Damm dawno już emerytowany zawodnik trener Ryana Harrisona który jeśli jest duża drabinka i jest ze swoim podopiecznym to rozgrywa z kimś debla tak jest i teraz za partnera ma Wassena który też tytułów ostatnio nie zgarnia.

Czech chociaż deblistą był na poziomie nie gra regularnie jak wspomniałem jeśli EL jest duża i jest na miejscu z Ryanem to gra jak nie to oczywiście tylko trenuje młodego Amerykanina w tym roku zagrał na RG w parze z Hanescu i skończyli gre przy stanie 36 11 z para Lopez/Marrero przy grze do trzech setów nie wiem czy Damm bez regularności samej gry z poważną para deblową będzie tutaj miał jakieś atuty.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Crivoi - Peralta @ 2.20 3/5 ✅ 46 46
Peralta gracz świętujący jako takie sukcesy prawie dekadę temu, dostał WC do Brunszwiku i nadziałem się na niego kiedy grał z Seifertem pokonał go błyskawicznie, wtedy kursy szalały następnie bardzo łatwo pokonał Goffina dosyć młodego i perspektywicznego gracza w finałowej rundzie odprawił Olaso i teraz dostał innego kwalifkanta Crivoia coś myślę że nie na darmo Niemcy dali temu zawodnikowi dziką karte w kwalach i mysle ze ten Chilijczyk zamelduję się dzisiaj w II. r i będzie to świetny comeback po paru latach.
Wiele buków naziemnych nie wystawiło tego spotkania, tak samo między innymi Tobet na którego liczyłem że dadzą jakieś podpórki na Julio, więc parę jednak buków widzi że coś jest nie tak może i dzisiaj powracający gracz który ostatnio grał jedynie w ligach krajowych za kase, nie za punkty zainkasuje punkty do rankingu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
6 Kamke, Tobias GER 76
7 Rochus, Olivier BEL 77
OUT Berankis, Richard LTU 79
9 Bogomolov Jr., Alex USA 86
10 Mahut, Nicolas FRA 90
11 Sela, Dudi ISR 91
12 Russell, Michael USA 93
13 Berrer, Michael GER 95
14 Young, Donald USA 96
15 Zverev, Mischa GER 97
Jest to EL do Newport gdzie co roku gra się na najszybszej trawie chyba najbardziej pasuje pod stare czasy Wimbledonu, ale co najważniejsze podkreśliłem dwóch Niemców pierwszy to Mischa Zverev na którego nie miałem czasu i jednak nie umieściłem tutaj betu przeciw niemu, a przegrał 63 16 46 z Zeballosem.
Hajek - Kamke @ 1.95 5/5 ✅ 16 63 63
Z Niemiec został nam Tobias Kamke ten chłopak lubi grać na zagranicznych turniejach już nie raz grał według mojego schedule myślę że i dzisiaj razem z Mischą zabukują samolot i poleca razem do USA by powoli przymierzać się na USO Series, a jest trochę Niemców czy innych szkółek w Stanach które przygarną Tobiasa i Mische jesli beda odpadac szybko i bedzie troche czasu do kolejnych spotkan.
Tobias ogólnie bardzo dobrze czuje się na szybkich nawierzchniach i nie sadze ze bedzie sie tutaj dlugo kisil na wolnej mączce, a w USA wszystko moze sie zdarzyć.
Jan Hajek świetny jak na ten poziom claycourter lubi challengery i chyba jednak nie wypuści z rąk tego że dwóch Niemców dzisiaj leci do USA.
OUT Fischer, Martin AUT 137
IN Capdeville, Paul CHI 141
IN Cipolla, Flavio ITA 143
OUT Matosevic, Marinko AUS 146
IN Dabul, Brian ARG 147
IN Karlovic, Ivo CRO 148
IN Clement, Arnaud FRA 158
Blake - Capdeville @ 1.30 5/5
JBlock jest w Winnetce prezentowany, uważany za mistrza jeśli gra z urzędu jest to mecz dnia i jak narazie niszczy rywali, a na drodze stali mu Udomchoke i Klecz.
James bilans na chall 13-2 to musi robić wrażenie i myślę że James wreszcie zrozumiał że jeśli chce i ma wrócić do touru powinien iść śladem Fisha który parę lat temu po powrocie zaczynał od zera, pierw challe, atpki, wctki na master i półmastery i aż do wczoraj pierwszy ćwierćfinał na Wimbledonie, co warte uwagi James nie jest nigdzie wpisany w następny tydzień i coś myślę że to nazwisko dostanie ostatnią WC do Newport ale to jednak gdzieś dopiero w weekend.
Capdevilla pnię się w rankingu bardzo szybko i jednak męczyć się na chall kiedy tuż za rogiem jest #250tka która przyjmuje do drabinki zawodników z poza #150 więc czemu tam nie spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
7 Ilhan, Marsel TUR 105
8 Darcis, Steve BEL 106
9 Bolelli, Simone ITA 116
10 Klizan, Martin SVK 146
11 Ungur, Adrian ROU 175

Kwalifikacje do półmastersa w Hamburgu specjalnie podałem kawałek drabinki gdzie są zawodnicy którzy grali/grają w Sopocie.

Osobiście nie jechałem nigdy z trójmiasta do Hamburga lecz po naszych drogach im bardziej na wschód tym gorzej mi się jedzie i tak to będzie wyglądało z Sopotu na zachód pod granice to troche zajmie bo juz autostradą na północ w Niemczech będzie to jak z płatka.

Gawron - Darcis @ 4.05 5/5, Gawron +1.5s @ 2.40 5/5, Gawron +5g @ 1.90 5/5 ⛔ 36 16

Szczęśliwcem który już jako jedyny został w Sopocie jest Steve Darcis który wygrał ostatnio chall w poprzednim tygodniu więc starczy mu grania na tym poziomie i zabieranie się do głównego cyklu, podróż samochodem bo nie sadze ze inaczej bedzie podrozowal Belg zajmie mu to jakieś 9-10h więc walka na całego w kwalach i podróż dopiero w Piątek po którymś z meczy jak dla mnie odpada bo zameldowanie się w Hamburgu byłoby gdzieś w nocy, a w godzinach porannych byłby już mecz w kwalifikacjach.

Marcin Gawron w tym roku jest dosyć mocno promowany przez grupę Siemens, sam ogłasza sobie cel jako ubicie sobie miejsca na kwalifikacje do USO.

Polak jest dosyc wszechstronnym graczem ale raczej tylko na gre na maczke, chociaz troche go nie widzialem w akcji na pewno odstaje od Steve&#39;a &quot;Sharka&quot; Darcisa ale jeśli Belg ma zrobić dobrze sobie jak i Polskiemu tenisowi to czemu nie?, osobiście bardzo wierze w pozytywny wynik dla rodzimego tenisa.

3 Rosol, Lukas CZE 85
4 Gonzalez, Maximo ARG 86
5 Ramos, Albert ESP 87
6 Schoorel, Thomas NED 99

Gonzalez/Starace - Brunstroem/Nielsen @ 2.30 5/5 ⛔ 46 76(4) 106

Jest jeszcze paru graczy którzy grają gdzie indziej i mają wpisy na kwalifikacje tak jest np. w Stuttgarcie lecz z miasta do miasta w Niemczech to można startowac spokojnie z porażką w Piątek więc wybieram Szwedzkie Bastad

Jeśli Gonzo wybierze samochód no to będzie podróż podobna jak z Sopotu jednak wygoda będzie lepsza lecz dystans większy, gdy wybierze samolot jest to 1h lotu ale dzisiaj Benneteau też nie musiał odpaść w deblu ale jednak to zrobił.

Drugim aspektem może być że Brunstroem aktualnie przy retiremencie Aspelina będzie walczył o miejsce w Daviscupowej reprezentacji Szwecji u boku Lindstedta, a Enqvist jest na miejscu i mówi że prowadzi obszerne poszukiwanie nowych lub oglądanie aktualnych reprezentantów, dodać trzeba Nielsena który jest takim Duńskim odpowiednikiem Soderlinga oczywiście w odpowiednich proporcjach i w grze podwójnej grać potrafi.

Osobiście Brunstroem/Nielsen kończą mi właśnie taśme z dzisiejszych graczy który mieli tankować lecz ich mecz przesunięto na jutro z powodu opadów, a deszcz to też argument by szybko uciekać z jednego turnieju na drugi bo pozniej moze byc problem.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Souza - Laaskonen @ 4.64 5/5 ⛔ 76 62

Po pierwsze w Szwajcarii mają grać Dasco, Almagro, Juzhny którzy jeszcze wczoraj grali na 500tce w Hamburgu i troche punktów nałapali i nie wiem czy będą mieć ochotę na zabawę w słabo obsadzonym turnieju w Szwajcarii, a więc liczę na to że ktoś z nich się wycofa.

Laaskonen farbowany Szwajcar z Finlandii od paru lat ostro trenuję by wskoczyć do głównego cyklu dosyć jakoś łatwo przebrnął przez dosyć trudną drabinke jak na niego w Gstaad i trafił na Souze rozstawionego z #1, coś myślę że ktoś się wycofa z tego turnieju i Brazylijczyk przegra mecz by i tak wejść do turnieju jako LL.

Souza bardzo ofensywny gracz ale jest to taki jeździec bez głowy i to jeszcze na mączce nie jest taki skuteczny, Laaskonen bardzo lubi wolne nawierzchnie by pracować nad rywalem i mieć czas na rozgrywanie z nim piłek.

Mecz może być zacięty, a może być 62 61 dla Souzy nie ma żadnych nawet poszlag że ktoś może się wycofać z tego turnieju, ale jakoś mecz mi nie leży i biorę ten typ na swój nos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Nieciecza - ŁKS @ 2.75 5/5, Nieciecza awans @ 2.17 5/5, 1X @ 1.51 5/5 ⛔ 0:2
Pierwszy powód jest taki że na wioske która ma 700 mieszkańców jest pakowana gruba flota, niektórzy mają płacone 400 tys za rok, stadion jest ciągle remontowany i ulepszany, właścicielem jest dyrektor dosyć dużej firmy i pakuje tutaj bagatelne sumy jak na wioske z jednym kościołem i jednym sklepem.
Kolejny to na pewno forma ŁKS&#39;u który chyba będzie chciał skupić się na lidze, bo po co mu puchar jak i fakt że do Niecieczy nie pojadą Bogusław Wyparło, Marcin Adamski, Dariusz Kłus i Maciej Bykowski, którzy dostali dzień wolny. Zastąpili ich Adrian Olszewski, Artur Golański i Przemysław Kita. Wyjazd na mecz w środę rano.
Ogólnie zagrałem to rano, ale dopiero teraz wpadłem na chate i widze kursy już szaleją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Goerges/Groenefeld - Brianti/Errani @ 2.00 5/5
Goerges dostała nieformalne wpisowe w turniej, gdyby nie pomocna dłoń Sevastowej dziewczyna czekałaby na to spotkanie dwa dni, ponieważ Sevstowa nie wykorzystała 2MP przy swoim serwisie.
Wczoraj Goerges nawet nie próbowała się bawić w jakieś trzysetówki, oddała spotkanie Rodinie bo po prostu to juz jest koniec sezonu rankingu znacznie nie podniesie, wpisowe zarobione jak i właśnie Linz jest znany że co roku ściągają dosyć dobre nazwiska a one szybko uciekają, więc nie sądzę by Niemka ze swoją partnerką siedziała w deblu który totalnie nie ma znaczenia dla Julii.
Errani jedna z lepszych deblistek włoskich lecz jednak bez większych sukcesów przeważnie gra z Vinci w parze, lecz jeśli Vinci jest kontuzjowana lub nie wybiera się na ten sam turniej z innych powodów Sara gra z inna krajanką teraz jest to Brianti która technike posiada co może jeszcze bardziej pomóc w wykorzystywaniu szans nadawanych przez Niemki.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Bubka - Zemlja @ 2.75 3/5 ⛔, Bubka +1.5s @ 1.77 5/5 ✅, Bubka +4.5g @ 1.50 5/5 ⛔
To dla szerokiej rzeszy czytaczy:
Ukraińska dzika karta trafiła dzisiaj świetnie na kwalifikanta Zemlje, spodziewałem się że faworytem będzie gracz z Ukrainy, lecz zaskoczenie jest i tym lepsze ze jest to pozytywne zaskoczenie.
Bubka w tamtym sezonie podniósł loty w Doha gra siedzi dosyc dobrze, jak na chłopa ktory ładuje ile wlezie serwisem, nie ma tej mocy podczas wymian lecz to może zaskakiwac przeciwnikow jego lekki top spin z fh, 2bh bardziej płaski.
Zemlja kwalifikacje jak burza, lecz główny turniej to już inna bajka, gracz dosyć kompletny na cykl chall, lecz na wyższe turnieje może zrobić jakąś niespodzianke na szybkich nawierzchniach, a Doha taka nie juz nie jest.
W tamtym roku już wam marudziłem o synku Siergieja który w Doha rozniósł GT, odpadł po dobrym spotkaniu chyba z Tsongą i od tamtego mokentu ojciec bardzo mu pomagał dzikie karty Dubaj czy półmastersy w Azji, Holandii.
W drugiej rundzie czeka Fedex lub Denko prestiż dla młodego Siergieja jak i ojca będzie na najwyższym stopniu, i sadze ze Bubka senior znowu odpali swoje konszachty by syn zagrał w II. r.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Za kilka chwil kwalifikacje do AO i mamy rodzynków którzy chcą na ostatnią chwile tam polecieć.

Stachowski - Reynolds @ 1.50 5/5

Ukrainiec początek sezonu ciężki bo w Doha przegrał po zaciętym spotkaniu z Ivo gdyby nie wschodnia krew mogłoby chłopaka być coś lepszego, ale pierwsza runda w Sydney za darmo.

Bobby jeśli sie nie myle bedzie rozstawiony w kwalach, nie ma tutaj co kalkulowac jesli chodzi o kase, transport czy czas, jesli tego spotkania nie wygra żegna się z Australią ale z tą Australią przez duże &quot;A&quot;

Paire - Cervantes @ 1.44 5/5

Hiszpan znalazł się tutaj dzięki porażce innego gościa któremu śpieszno, a był to Lammer.

Paire francuski wariat, lecz tutaj nie bedzie czasu i miejsca by bawić się w porażke Hiszpan jest na szarym końcu listy na kwalifikacje, ale to bez różnicy ładna suma wpisowego przypada każdemu po tyle samo.

Mello - Bohli @ 1.70 5/5

Mello zapewniony udział w głównej drabince tak jak powyżej Stachowski czy Paire, odwrotnie Szwajcar będzie sie przebijał przez kwalifikacje i tutaj pobierze pare set euro czeku za finałową runde.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom