>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

High Adrenaline wg. cubsonart

cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Po ostatnich dyskusjach w tym dziale postanowiłem sam sprawdzić grania na wysokie kursy. Prezentowałem już tutaj kiedyś metodę gry na wysokie kursy która zdawała egzamin po większej ilości typów, więc teraz chciałbym spróbować tego, bardzo podobnego rozwiązania.
Płaska stawka 1j.
Będę prowadził kilka oddzielnych statystyk:
- czyste 1X2 na wysoki kurs
- DNB na wysoki kurs
- wysoki kurs wygra różnicą min. 2 bramek (Handicap Europejski)
- double na 1X2 z typów z każdego postu
Norwegia U21 @ 9,50
Norwegia U21 DNB @ 7,50
Norwegia wygra różnicą minimum 2 bramek @ 26,00
UC Dublin @ 13,00
UC Dublin DNB @ 10,50
UC Dublin wygra różnicą minimum 2 bramek @ 41,00
Cajamarca @ 6,50
Cajamarca DNB @ 4,80
Cajamarca wygra różnicą minimum 2 bramek @ 15,00
Japonia @ 13,00
Japonia DNB @ 10,50
Japonia wygra różnicą minimum 2 bramek @ 36,00
07 Vestur Sorvagur @ 5,20
07 Vestur Sorvagur DNB @ 4,05
Sierra Leone @ 5,00
Sierra Leone DNB @ 3,75
Sierra Leone wygra różnicą minimum 2 bramek @ 12,00
Gambia @ 14,00 - kurs na DNB jest wyższy od zakładu 1X2 na mecz
Gambia DNB @ 14,00
Gambia wygra różnicą minimum 2 bramek @ 46,00
Double: https://www.dropbox.com/s/wb8zofpmffh1si3/double%20high%20adrenaline%2015%2006%202013.pdf
 
A 226

adiqq

Użytkownik
powodzenia ????
robiłem kiedyś dla swoich typów stastystykę porównawczą - i nie opłacało się grać asianów zamiast 1X2 - ale może DNB to będzie wyjście (trzeba to po prostu przeliczyć, bo przyznam że to tej opcji nie pomyślałem)
moim zdaniem najlepiej i tak wyjdzie 1X2 ????
ta ostatnia opcja się też na 99,9% nie sprawdzi( tylko raz na grubo ponad 100 typów była wygrana outsidera 2 bramkami u mnie)
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Dodałem:
jeszcze jedno: cubsonart - mógłbyś podać linka do tej twojej wcześniejszej prezentacji?
pamiętasz jakie finalnie miałeś wyniki? (po ilu typach?)
 
A 226

adiqq

Użytkownik
no i ostatnie pytanie - skoro tak dobrze ci szło granie przeciwko masówkom, to dlaczego przestałeś? (przestałeś pisać w tych wątkach)
trochę się ubawiłem, bo sam taki wątek założyłem na innym forum 9 lat temu ???? (tylko nazwa trochę inna)
ale to były czasy &quot;bukmachera łupanego&quot; ????
 
adirave 58

adirave

Użytkownik
Cubsonart specu od systemów, jaki sens ma Twój kolejny wielki test? Jak tam idzie 20 szans na ako 10? Zrezygnowałeś czy typów dobrych nie ma? Ogarnij się, bo robisz straszny cyrk. Aha i mówiłem Ci już kiedyś co masz napisać po teście pamiętasz?
Link do złotych myśli cubsonarta, codziennie nowy pomysł
http://forum.bukmacherskie.com/search.php?searchid=5936099
Jak chcesz prowadzić testy a nie wiesz jak to zobacz tematy Kręciny, Ediego czy Warchlaka a nie zakładasz milion tematów, traktując forum jak brudnopis
 
A 226

adiqq

Użytkownik
jakikolwiek test, żeby miał sens, musi doprowadzić do powstania dużej bazy zdarzeń (typów) - 200 to minimum jak dla mnie, potem są wyniki/podsumowania/statystyki i można wyciągnąć jakieś wnioski.
burze mózgów są niekonstruktywne - z mojego doświadczenia wynika że jest tylko dużo gadki,zamieszania i nic z tego nie wynika
adirave dobrze napisał.
 
Do góry Bottom