>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

>>>>>himen1989 typuje ATP/WTA<<<<<

himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Chodzi o to, ze zły kurs podałeś i tyle, bo nie grasz 4,66 tylko +/- 1,25. A w tym wypadku chyba lepiej zagrać po lepszym kursie over 3,5, bo mało prawdopodobne żeby Tsonga wygrał 3-0.
może i lepszy ale moim zdanie nie pewniejszy zobacz na wcześniejszy mecz Has z Youzhny mecz miał byś wyrównany z leką przewagą na Youzhnego a jak było...? ani over w gemach ani w setach by nie wszedł a mój zakład wszedł. W sporcie wszystko jest możliwe ????
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Jutro nie stawiam że nie będzie 3:0 ponieważ Nadal z Wawrinką może się męczyć ale pewnie 3:0 będzie Wawrinka jest w dobrej formie ale popełnia trochę błędów które Nadal wykorzysta i nie będzie tak jak z francuzem że pod koniec opadnie z sił tylko będzie skoncentrowany przez cały mecz.
Co do Djokovic to będzie miał gorzej od Nadala gdyż Haas nie popełnia zbyt dużo błędów i konsekwentnie przebija piłkę do końca i może ugrać seta, ale nie jestem tego do końca pewien. Więc zagram Haas +7,5 Games
Zakład 8✅

Wygrane: 7
Przegrane: 1
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Myślę że Nadal nie obroni w tym roku mistrza tego turnieju. Po pierwsze jest w słabej formie na takich zawodników jak Djokovic czy Tsonga. Po drugie stawiam na Tsongę że wygra ten turniej... ????

Zakład 10


Zakład 11
 
himen1989 0

himen1989

Użytkownik
Na jutro mam dwa typy jeden to że Sharapova nie wygra 2:0. Oglądałem mecz Sharopowej z Jankovic nie pokazała niczego ciekawego popełniała dużo błędów. Tyle że pierwszy set przegrała aż 6:0 a następne nie wygrała ze swojej gry tylko że Jankovic popełniała jeszcze więcej błędów od Rosjanki. Mecz był na bardzo niskim poziomie. Jak jutro Azarenka będzie cierpliwie przebijać pilkę to spokojnie znajdzie się w finale. Zaś drugi to że Ferrer też nie wygra 3:0. Jestem konsekwentny co do wyboru. Tsonga w tym tunieju po prostu wymiata. Po korcie lata jak odrzutowiec za piłką, a jeszcze ten atomowy serwis Tsongi. Ferrer w tym turnieju pokazał też że jest w bardzo dobrej dyspozycji ale nie miał jeszcze klasowego zawodnika po drodze bo Robredo nie dość że jest po dłuższym leczeniu to jeszcze miał ciężki mecz z Almagro. Jak miał by grać zamiast Tsongi z Federerem to już go pewnie byśmy nie widzieli. Pamiętam ostatnio jak grał z Nadalem. Wygrał pierwszego seta i i w drugim już miał seta meczowego ale nie wytrzymał psychicznie i nadal go przełamał i później wygrał mecz...
Zakład 12

Zakład 13
 
Do góry Bottom