>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

ted 9,5K

ted

Forum VIP
Tede chyba stwierdził że mu popularność spada to rzucił się na Peje.tak sie czasem zastanawiam czy on po jakimś marketingu nie jest.HAJS HAJS HAJS ????
to Peja zaczal na Freestyle&#39;u ;) tede go pojechał gorzej niz onara :]
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
to Peja zaczal na Freestyle&#39;u ;) tede go pojechał gorzej niz onara :]
Wiesz wogóle o czym piszesz? Przecież Onar zniszczył Tedzika, czego bym się nie spodziewał ale jednak, wygrał zdecydowanie, i to nie podlega dyskusjii bo chyba opinia większości sie liczy co nie ?
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Wiesz wogóle o czym piszesz? Przecież Onar zniszczył Tedzika, czego bym się nie spodziewał ale jednak, wygrał zdecydowanie, i to nie podlega dyskusjii bo chyba opinia większości sie liczy co nie ?
Onar zniszczył Tede? :-| Nie można jednoznacznie powiedzieć kto wygrał, bo ile osób, tyle opinii. Ale najlepszym podsumowaniem tego beefu jest cytat z &#39;3 korony&#39; Jacka:

&#39;Kto wygrał beef: Tede, Pezet czy Onar?
Wygrał Hip-Hop jak mawiał Hirek Wrona&#39;

3 korony zmiażdżyły. Zresztą Onar już nawet nie odpowiada, bo wie, że nie ma szans. &#39;X&#39; na Note2 pozamiatał także TDF. Poza tym poziom tego beefu wyrównywał Pezet, bez niego Marcin by nie powalczył.

Co do dissu na Peje, to Rycho się wydurnił na koncercie w ZG, Jacek napisał prawdę, a Peja go &#39;pojechał&#39; na koncercie w WWA i tyle. Tede dawno miał &#39;smaczki&#39; na Ryśka i w końcu nagrał 3 zajebiste dissy. Miazga.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Onar zniszczył Tede? :-| Nie można jednoznacznie powiedzieć kto wygrał, bo ile osób, tyle opinii. Ale najlepszym podsumowaniem tego beefu jest cytat z &#39;3 korony&#39; Jacka:

&#39;Kto wygrał beef: Tede, Pezet czy Onar?
Wygrał Hip-Hop jak mawiał Hirek Wrona&#39;

3 korony zmiażdżyły. Zresztą Onar już nawet nie odpowiada, bo wie, że nie ma szans. &#39;X&#39; na Note2 pozamiatał także TDF. Poza tym poziom tego beefu wyrównywał Pezet, bez niego Marcin by nie powalczył.

Co do dissu na Peje, to Rycho się wydurnił na koncercie w ZG, Jacek napisał prawdę, a Peja go &#39;pojechał&#39; na koncercie w WWA i tyle. Tede dawno miał &#39;smaczki&#39; na Ryśka i w końcu nagrał 3 zajebiste dissy. Miazga.
Bo diss się skończył ile można ciągle odpowiadać ?

To Jacek ciągle wraca do beefu, ale po co ? ????

Dwie zwrotki Pezeta rozwaliły wszystkie dissy Tedego, takie jest moje zdanie. ????
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Musze się wypowiedzieć w tym temacie bo nie rozumie wogóle zdania &quot;Ted&quot;

Jak Tede zniszczył P81???&quot; Tede dostał ostry pojazd i przegrał wydając ten diss 6 miesięcy po wydaniu niby &quot;Dissu na niego&quot; w tym czasie sie widzieli pare razy i nic nie mowil zaczeła spadać sprzedaz plyt to wydal diss i sie osmieszyl ... Tak samo teraz atakując Peje i tak jak atakował Jędkera z WWO ale to już inny temat dla mnie postać Tedego nie wogole zadnych wartosci robi cos na sile rapuje o swoich nike&#39;ach i swojej bmc&#39;e ściaga się z marcinem z boysów na TVN TURBO ( choć wczesniej go wysmiewa ) sprzedał się i tyle.. ale i tak psycho fan Tedego napisze, że on robi prawdziwy hip hop i ze pojechal onara ....... Zal

A i jeszcze sprawa z KRyminalnymi to dopiero był wielki żal.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
sam Tede mówi ze to robi dla kasy i przynajmniej tego nie ukrywa jak niektorzy.

Wiesz wogóle o czym piszesz? Przecież Onar zniszczył Tedzika, czego bym się nie spodziewał ale jednak, wygrał zdecydowanie, i to nie podlega dyskusjii bo chyba opinia większości sie liczy co nie ?
tak wygrał dla wiekszosci dzieci które kupił swoją tandetą, i tak jak napisał Pezio ile userów tyle opini
 
champion 896

champion

Użytkownik
To Peja pierwszy go obraził na koncercie w WWA.

No gadane to Tede ma, ciekawe jak Peja odpowie, tylko żeby nie samymi &quot;ku*wami&quot;.
Do tego trzeba dodać wpisy Tedego na blogu na temat Ryszarda ale o tym za dużo nie wiem bo to info od kolegi
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Rychu ma żal do Tedego za to, że zamiast powiedzieć mu osobiście, że ma jakieś &quot;ale&quot; do niego to zaczął cos na niego wypisywać do publicznej opinii bodajże (dokładnie sie tym nie interesuje ale sam sens raczej zachowałem).
Co do 3 dissów Tedego - to naprawde jestem pod wrażeniem i myśle że Peja podejmie rękawice, z tym że wątpie aby można było pod koniec beefu ocenić jednoznacznie kto był góra, inne style zupełnie.
jeśli chodzi natomiast o Tede-Płomień to na remis. Ale 1 tekst Pezeta mnie po prostu zmiażdżył: &quot;Słyszałeś spadające gwiazdy są dobrą wróżbą, więc wypowiedz życzenie kiedy patrzysz w lustro&quot;

a tak w ogóle, to popatrzcie jak sie niszczy człowieka w 2min: prosto i dobitnie
http://www.youtube.com/watch?v=eMk9mEZ5IOM
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
&quot;Gratulacje Rysiu, naprawdę jestem k... dumny, że biorę udział w tym samym przedsięwzięciu pt. &quot;polski hip-hop&quot;. Żenada, k...&quot;.
To dokładnie napisał na Facebook&#39;u.
Z jednej strony Tede ma racje znów o Polskim Rapie mówi się źle.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
nie lubie nie slucham.Wole posluchac cos z klasyki.
np. coś z PROSTO, które współpracuje z RMFem ???? ?


ja tam się pewnie nie znam bo ograniczam się do asfalta no i od zawsze ojca hh - Kazimierza
ale Twój post gryzie się z avatarem bardzo kurczę mocno
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
np. coś z PROSTO, które współpracuje z RMFem ???? ?





ja tam się pewnie nie znam bo ograniczam się do asfalta no i od zawsze ojca hh - Kazimierza
ale Twój post gryzie się z avatarem bardzo kurczę mocno

Nie będę komentował ani rozpisywał się poprostu wysłuchaj wywiadu z Sokołem to skumasz dlaczego zerwali kontrakt z MTV itd... i są w 4FUNIE
 
sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=8HoBEOKdUq4
http://www.youtube.com/watch?v=qqgU-Hqhf2k
To już nie jest śmieszne, to jest po prostu żałosne...
Peja sam się niszczy, widać że sterydy w zmieszaniu z narkotykami &#39;zjadają&#39; mózg.
Nie umie chyba napisać dissu na TDF&#39;a, bo nie potrafi znaleźć konkretnych argumentów. A te pozdrowienia dla prawdziwych to dla dzieci z gimnazjum, którzy jarają się całym SLU... A peja już reprezentuje biedę umysłową... Jest 1:0 dla Tedego jutro podobno ma być odpowiedź Peji zobaczymy czy będzie remis...
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Tas De Fleia pojechał Onara a raczej Płomienia całego , Rycha też pojedzie bo nie ma do niego podjazdu ale beef będzie ciekawy .. o ile Peja coś nagra a nie będzie tylko zamieszczał głupich filmików na youtube o odwołanych koncertach tedzika
 
Do góry Bottom