>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Red znajomością Rapu pojedzie każdego, wiadomo, że Red już nie nagrywa poważnych projektów, jednak z Maseja cała scena ma beke ????
Nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować dalej. Bo to do niczego nie dojdzie tak jak to było ostatnio. Red w wolnym tłumaczeniu znaczy wiesz co.
Nie wiem co nazywasz całą sceną. I skąd jakieś głupie slogany ,że niby cała scena ma z niego bekę. Nie lubię takiego generalizowania i uogólniania tematu.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować dalej. Bo to do niczego nie dojdzie tak jak to było ostatnio. Red w wolnym tłumaczeniu znaczy wiesz co.
Nie wiem co nazywasz całą sceną. I skąd jakieś głupie slogany ,że niby cała scena ma z niego bekę. Nie lubię takiego generalizowania i uogólniania tematu.
Taka prawda i tyle ,i nie musisz bronić swoich idoli tak jak to było w przypadku Rycha.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Nawet nie chce mi się z Tobą dyskutować dalej. Bo to do niczego nie dojdzie tak jak to było ostatnio. Red w wolnym tłumaczeniu znaczy wiesz co.
Nie wiem co nazywasz całą sceną. I skąd jakieś głupie slogany ,że niby cała scena ma z niego bekę. Nie lubię takiego generalizowania i uogólniania tematu.
Ale, ze Red nie zna się na Rapie ? czy o co Ci chodzi ?
Pończochy od matki :grin::grin::grin::grin: z tego ma beke cała scena.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Taka prawda i tyle ,i nie musisz bronić swoich idoli tak jak to było w przypadku Rycha.
Ja Cię koleś zbytnio nie rozumiem. To znaczy że nie mamy nic pisać o takich sprawach ? Nie opowiadać się za kimś? Po to są fora by każdy mógł się wypowiedzieć. Ja broniłem Peji jeżeli uważałem że mam rację i tyle.
Idol to może być jakiś piosenkarz , aktor nastolatek. Ja tu bym nazwał ulubiony raper czy coś w ten deseń ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=aOG4Er56k3A dobry bit i txt
Macie filmy jakieś związane z RAPEM ? Ja później się podzielę jak będzie ktoś chętny.
w ogole cala plyta jest swietna, wydaje mi sie ze jest troche niedoceniana. ale nie podoba mi sie pomysl z reedycja, tym bardziej ze od premiery minelo na prawde nie wiele czasu. kawalek &#39;Bez granic&#39; swietny, ale to + kilka remixow (pewnie oba kawalki Hensona) za 30 zl- niefajna sprawa ???? tym bardziej dla tych, ktorzy kupili pierwsza wersje plyty, mozna czuc sie oszukanym ???? jesli juz robic taka reedycje to cos w stylu Mlodziaka- tych wszystkich gosci z 1 kawalka porozdzielac na wszystkie inne, wtedy to by mialo sens ????
a co to tych filmow to przede wszytkim: http://www.filmweb.pl/f453909/Notorious,2009
slyszalem jeszcze o takim: http://www.filmweb.pl/f133921/Hustle+&amp;amp;+Flow,2005
jeszcze go nie ogladalem, wiec za duzo nie moge o nim powiedziec ????
jeszcze cos na temat tych raperow-idoli ????
http://www.youtube.com/watch?v=Lac4xMs-rwc
chociaz wiadomo- kawalek jest skierowany raczej do mlodszych sluchaczy, bo ci bardziej dorosli raczej nie uznaja raperow, aktorow etc za idoli. no chyba ze sami np robia ta muzyke, to juz inna sytuacja ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
w ogole cala plyta jest swietna, wydaje mi sie ze jest troche niedoceniana. ale nie podoba mi sie pomysl z reedycja, tym bardziej ze od premiery minelo na prawde nie wiele czasu. kawalek &#39;Bez cenzury&#39; swietny, ale to + kilka remixow (pewnie oba kawalki Hensona) za 30 zl- niefajna sprawa ???? tym bardziej dla tych, ktorzy kupili pierwsza wersje plyty, mozna czuc sie oszukanym ???? jesli juz robic taka reedycje to cos w stylu Mlodziaka- tych wszystkich gosci z 1 kawalka porozdzielac na wszystkie inne, wtedy to by mialo sens ????
a co to tych filmow to przede wszytkim: http://www.filmweb.pl/f453909/Notorious,2009
slyszalem jeszcze o takim: http://www.filmweb.pl/f133921/Hustle+&amp;amp;+Flow,2005
jeszcze go nie ogladalem, wiec za duzo nie moge o nim powiedziec ????
Dla mnie dobra opcja z reedycją, nie miałem okazji kupić pierwszego wydania, bo zaraz płyta stała się nieosiągalna, a teraz kupie na pewno.
Kawałek &quot; Bez Granic &quot; ;)
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Dla mnie dobra opcja z reedycją, nie miałem okazji kupić pierwszego wydania, bo zaraz płyta stała się nieosiągalna, a teraz kupie na pewno.

Kawałek &quot; Bez Granic &quot; ;)
o k.. ???? nie wiem czemu tak napisalem ???? oczywiscie &#39;Bez granic&#39; ????

a z tym ze jest nieosiaganlna to chyba nie jest do konca prawda :p tak napisali na stronie, ale plyte widzialem chyba w kazdym empiku w ktorym bylem. tzn nie wiem jak teraz, ale mozna bylo kupic bez problemu :p

chociaz nie ukrywam ze czekam na informacje dotyczaca ilosci remixow na plycie, jesli bedzie ich duzo to chyba tez kupie reedycje, bo lubie Pyska ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja Cię koleś zbytnio nie rozumiem. To znaczy że nie mamy nic pisać o takich sprawach ? Nie opowiadać się za kimś? Po to są fora by każdy mógł się wypowiedzieć. Ja broniłem Peji jeżeli uważałem że mam rację i tyle.
Idol to może być jakiś piosenkarz , aktor nastolatek. Ja tu bym nazwał ulubiony raper czy coś w ten deseń ????
Tak to jak można porównywać Reda i Masseya ? przecież jak ktoś siedzi w tym to wie co i jak... a czemu raper nie może być idolem bo co ? bo ma szerokie spodnie ? bo opowiada się np. za życiem ulicznym chyba nie znasz wielu pionierów hiphopu (nie Polska a świat)którzy byli i są czyimiś idolami(w robieniu bitów,stylu itd. nie chodzi o kopiowanie).Jeśli broniłeś Peji bo miał racje to też nie mam pytań.I nie jestem gimbusem czy jak tam wolicie bananowcem ...I nie ograniczać się trzeba z rapem np. nie słuchać tylko Polskiego.I też nie każdy Ci powie skąd czerpie inspiracje...Oczywiście idol nie w sensie takim ,że rzucił byś się za niego w ogień a np.(kolekcja jego płyt,szacunek, bycie na koncercie).
a co do filmów to Skrecz / Scratch ,Beat Street podam później parę....
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Ciekawi mnie dyskusja na temat Liroya .Co myślicie o jego starych kawałkach?Ja uważam że kiedyś dobrze nawijał.Za małolata sie słuchało i teraz jak sobie czasem odpalam&quot;autobiografie&quot;lub&quot;jak tu sie nie wkur....&quot;to aż miłe wspomnienia mam(dwa kaseciaki na jednym bity leciały na drugim sie nagrywało swoje teksty) hehe
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ciekawi mnie dyskusja na temat Liroya .Co myślicie o jego starych kawałkach?Ja uważam że kiedyś dobrze nawijał.Za małolata sie słuchało i teraz jak sobie czasem odpalam&quot;autobiografie&quot;lub&quot;jak tu sie nie wkur....&quot;to aż miłe wspomnienia mam(dwa kaseciaki na jednym bity leciały na drugim sie nagrywało swoje teksty) hehe
no jego projekt ,,Alboom,, wydany 16 lat temu robił furore wśród młodzieży, każdy chyba miał jego kasete w domu kolejne projekty to była kompletna padaka bez tego ,,jaja,, kompletnie w przeciągu trzech lat zasypały go ziomki ze Wzgórza Ya Pa 3 którzy trzymali dobry kielecki poziom, już nie mówiąc o Skandalu ,,Molesty,, Nastukafszy ,,Trzyha,, i jeszcze by troche tego wyminiać no i to włąśnie oni ukierunkowali na pare dobrych lat polski rap który obecnie jest na miernym poziomie aż już czasem lady gage lepiej posłuchać
to tak na lini kielce-warszawa bo jeszcze wypada wymienić chłopaków z górnego śląska
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Dziś Massey wypuszcza dissa.
Będzie teledysk z pończochami ? I jeszcze jedno czy będzie jego stary Edas ?
słuchał ktoś kawałki Małpy?
dla mnie rewelka bez zbędnego żelastwa na szyi, wypasionych fur, etc
Dobre rapsy, lecz nic takiego nowego nie wniósł swoją płytą, dla mnie jest taka &quot;normalna&quot;.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tak jak powiedział Jimson w jakimś wywiadzie, na taką płytę zapanował głód w podziemiu.
Dobra płyta, ale nic nadzwyczajnego.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Tak jak powiedział Jimson w jakimś wywiadzie, na taką płytę zapanował głód w podziemiu.
Dobra płyta, ale nic nadzwyczajnego.
Właśnie jest w tej płycie kawał dobrej roboty.
Nie napierdala o biedzie, jebaniu innych raperów w dupę czy maltretowanych dziwkach.
Potrafi wydobyć ciekawe teksty z dnia codziennego.
Chłopak ma gadkę i całkiem dobrze ją przesyła. Czuje bit i wie, o co w tym chodzi.
Ja jeszcze poczekam, aż się rozwinie. Moim zdaniem HH jest dla niego w 100%.
 
Do góry Bottom