>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit 32. Kolejki: Borussia Dortmund - Bayern Monachium 04.05.2013

Status
Zamknięty.
K 246

krysti24

Użytkownik
Jasne, czytałem o Hummelsie i Bayernie, ale takie informacje należy traktować z przymrużeniem oka. Ale jak już słusznie zauważyłeś, koniec off topu. ;-)
pozdro
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy -Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dotmund- Bayern Monachium
Typ: 1x ✅✅✅ (1:1)
Kurs: 1.67
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Kursy na Borussie cały czas rosną czego w ogóle nie rozumiem. Heynckes poinformował przecież, ze do Dortmundu nie wybiorą się Bastian Schweinsteiger, Philipp Lahm, Arjen Robben oraz Franck Ribery. Zastąpić ich mają Emre Can, Xherdan Shaqiri, Rafinha i Claudio Pizarro. W podstawie ma zagrać także Mario Gomez. Ok rozumiem, że Bayern ma mocną, długą i solidną ławkę ale dla mnie ta 4 o której pisałem wyżej jeśli chodzi o styl Bayernu jest nie do zastąpienia. To właśnie oni w głównej mierze tworzą Bayern i jego potęgę. Rezerwowi grają bardzo dobrze ale w porównaniu do nich to druga liga. Jeśli chodzi zaś o gospodarzy to tu mamy głównie jedno poważne osłabienie - Mario Goetze, który w we wtorkowym spotkaniu z Realem zerwał mięsień i prawdopodobnie nie zagra do końca sezonu.
Oczywiście mając na uwadze finał Pucharu Europy 25. maja oraz klarowną sytuację w Bundeslidze nie wiadomo do końca w jakich składach wystąpią drużyny, gdyż na pewno trenerzy dadzą odpocząć co bardziej przemęczonym piłkarzom. Niemniej jednak Derby Niemiec to nadal próba siły i pokaz wyższości. Żadna z drużyn nie zignoruje rywala i nie da mu się upokorzyć.
Jeśli chodzi o pierwszy mecz tych drużyn w tym sezonie to na Alianz Arena padł wynik 1:1. Podsumowując nie sądzę aby Borussia miała przegrać jutro tak prestiżowy mecz na własnym stadionie gdzie naprawdę radzi sobie świetnie. Na koniec podaje prezwidywane składy:
Borussia: Weidenfeller - Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer (Kirch) - Sahin, Kehl - Błaszczykowski, Gündogan, Reus - Lewandowski
Bayern: Neuer - Rafinha, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Luiz Gustavo - T. Müller, Pizarro, Shaqiri - Gomez
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wertastable 47

wertastable

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy -Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dotmund- Bayern Monachium
Typ: Bayern Monachium zwycięży co najmniej 2 bramkami (1:0)
Kurs: 4,6
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Ja mimo wszystko dalej będę grał Bayern z handi, co już tyle razy przyniosło mi zysk w tym sezonie.
Drużyna Monachijczyków to prawdziwa maszynka do miażdżenia rywali- i to niezależnie od tego, czy grają pierwszym, drugim, a nawet trzecim garniturem. Jutro nie będzie na boisku Schweinsteigera, Robbena, Lahma i Ribery&#39;ego. Jednak nie sądzę, by zmiennicy zawiedli. Podopieczni Juppa często minimalistycznie podchodzą do spotkań w BundesLidze często zwycieżając 1:0. Uważam, że jutro motywacja będzie ogromna. W lidze nie wygrali z Borussia od dawna. Dodatkowo wysokie zwycięstwo da im dużą pewność przed finałem LM. A będzie do tego świetna okazja- Dortmundczycy na pewno bez Gotze, a zarazem myślę, że braknie rownież Bendera, Piszczka, Błaszczykowskiego i Lewandowskiego. Byli mistrzowie Niemiec nie mogą się pochwalić tak długą ławką rezerwową jak Bawarczycy.
Ciężko stawiać takie mecze, szczególnie, gdy nie wiemy jakie wyjdą 11 oraz co z motywacją. Ja jednak nie mogę przejść obok takiego kursu obojętnie i polecam go zagrać nie szalejąc ze stawką.
 
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy -Bundesliga
Spotkanie: Borussia Dotmund- Bayern Monachium
Typ: remis
Kurs: 3,30
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę z tego, że w takim meczu ciężko jest cokolwiek przewidzieć, ale myślę, że mój typ może okazać się trafny. Dlaczego ? Powód jest bardzo prosty - waga tego meczu. Zwycięzca ligi jest już znany nie od dzisiaj. Obie drużyny wygrywając ten mecz narażają się na chęć odegrania przez rywala w finale LM. Myślę, że to będzie mecz podobny do tego rozgrywanego przez Real i Barcelone w lidze po pucharze króla ( tam nie było remisu ale to zupełnie inna historia ). Tak więc mógłbym napisać nie wiadomo jak długą analizę, ale myślę, że nie miało by to większego znaczenia. Mecz trochę &quot;o pietruszkę&quot;. Obaj trenerzy ze względów psychologicznych chyba woleliby jeśli by go nie było.

ps. jeżeli obie drużyny wyjdą rezerwową obroną ( w przypadku Bayernu ciężko nazwać jest ją rezerwową ) można zaryzykować jakiś over ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Borussia Dortmund vs Bayern Munchen
Bayern Munchen (0,-0,5)
kurs: 2,13 buk: Pinnacle ⛔ (póki nie ma oficjalnie składów nie ma co cokolwiek grać. Tak to wierzyć wp.pl)
Bayern Munchen (-0,5 -1) kurs: 2,97 buk: Pinnacle ⛔ (najlepszym zakładem było by powyżej 3,5 kartek, linia została pokryta bardzo szybko)
To będzie tak naprawdę pojedynek rezerw obu drużyn. W moim przekonaniu rezerwy Bayernu są zdecydowanie lepsze. Nic też nie pisaliście o braku genialnego Gomeza, to wystarczy. Widziałem jakieś parę miesięcy temu grające rezerwy Borussi i to była tragedia. Jedną z wad BVB jest właśnie brak szerokiej ławy. Oczywiście nasze trio oraz paru niemieckich grajków jak Hummels to co innego, ale ich ma nie być, a sam stadion to za mało. Bayern pokazał grając z Barceloną czy Arsenalem, nie licząc ligi, że nie przejmują się rozwrzeszczanym stadionem, a i kibice Borussi pogodzą się z porażką bo czekają na finał LM. Oczywiście z 2 strony można powiedzieć, że Bayern ma wszystko wygrane więc po co się męczyć. Uważam jednak, że udowodnili, że chcą wygrać każdy mecz i po 2, może najważniejsze przed finałem LM będą chcieli mieć &quot;psychologiczną przewagę&quot;. Oczywiście jednak remis też może się zdarzyć więc pierwszy zakład z opcją zwrotu połowy stawki. 2 zakład za mniejszą kwotę.
edit: za wp.pl: Jak donosi &quot;Bild&quot;, w meczu z Bayernem na pewno nie zagrają: Mario Goetze (kontuzja ścięgna), Sven Bender (uraz kostki), Robert Lewandowski (uraz kostki) i Jakub Błaszczykowski (problemy mięśniowe). Łukasz Piszczek, który ma problem z biodrem, również może nie wystąpić w sobotnim spotkaniu. W pierwszej jedenastce drużyny z Dortmundu mają wyjść tacy piłkarze jak Jonas Hofmann, Moritz Leitner i Leonardo Bittencourt.
Czy ktoś słyszał o tych 3 ostatnich ? ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Rezerwowi grają bardzo dobrze ale w porównaniu do nich to druga liga.
No proszę Cię.. Jeśli rezerwy Bayernu to druga liga to rezerwy Dortmundu to przedszkole. Heynckes stosuje fajną rotację i nie wmówisz nikomu że rezerwowi aż tak mocno ustępują. W ogóle nawet nie wiadomo kogo nazwać rezerwowym. Taka jest tam rotacja. Chyba jedynie Tymoszczuka ????
Przewidywane składy też na pewno są napisane pod typ, ale sam stwierdziłeś że nic nie wiadomo.
W pierwszej jedenastce drużyny z Dortmundu mają wyjść tacy piłkarze jak Jonas Hofmann, Moritz Leitner i Leonardo Bittencourt.
Oglądałem ich w meczu przeciwko Dusseldorfowi i uh.. tragedia. Nie wiem dlaczego liczą na tych zawodników. Są strasznie słabi.
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
No proszę Cię.. Jeśli rezerwy Bayernu to druga liga to rezerwy Dortmundu to przedszkole. Heynckes stosuje fajną rotację i nie wmówisz nikomu że rezerwowi aż tak mocno ustępują. W ogóle nawet nie wiadomo kogo nazwać rezerwowym. Taka jest tam rotacja. Chyba jedynie Tymoszczuka Przewidywane składy też na pewno są napisane pod typ, ale sam stwierdziłeś że nic nie wiadomo.
Stary jak Ty stawiasz na równi takich zawodników jak Emre Can, Xherdan Shaqiri, Rafinha i Claudio Pizarro z takimi jak Bastian Schweinsteiger, Philipp Lahm, Arjen Robben i Franck Ribery to nie mam pytań :razz:
Skład nie pod typ a ze stronki, ale tak jak mówiłem pewnie sami trenerzy jeszcze nie wiedzą na kogo postawią, kto będzie potrzebował więcej odpoczynku a kto mniej
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Stary jak Ty stawiasz na równi takich zawodników jak Emre Can, Xherdan Shaqiri, Rafinha i Claudio Pizarro z takimi jak Bastian Schweinsteiger, Philipp Lahm, Arjen Robben i Franck Ribery to nie mam pytań :razz:
Skład nie pod typ a ze stronki, ale tak jak mówiłem pewnie sami trenerzy jeszcze nie wiedzą na kogo postawią, kto będzie potrzebował więcej odpoczynku a kto mniej
No Robben tu masuje jak piąte koło u wozu ???? wszystko na na jedną nogę /jednym zwodem .
Nie ma co się oszukiwać Bayern ma mocniejsze rezerwy i głębsze niż BVB to nie podlega żadnej dyskusji . Sprawa wygląda tak ze Bayern ma pokrycie na każdą pozycję na boisku i każdy zmiennik prezentuję bardzo wysoki poziom .
Czego o BVB nie można powiedzieć ,zmiennicy to niemal anonimowi gracze bo klasy i umiejętności mają tyle co kot napłakał .
A co do składu w jakim wystąpią to zawodnicy mają informacje(zazwyczaj) kto zagra na 24h przed meczem
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Błagam skończcie fascynować się tą borussią. Nie ma wątpliwości że Bayern ma zdecydowanie mocniejsze rezerwy od BVB. Jesli składy które podał Hansa są oficjalne to śmiało można grać czysto na Bayern. Na szpicy Gomez dostanie dwie piłki to jedną na pewno wykorzysta a Schieber ile takich piłek będzie musiał dostać ? Kolejny aspekt od kogo mają dostawać te podania ? W BVB Reus, który i tak w mojej opini nie gra za dobrze bez Gotze? W Bayernie Shaqiri i jakby jeszcze Muller zagrał to była by rewelacja. Do Pizzaro jakoś nie jestem przekonany ale do tego możemy dodać jeszcze bardzo dobrze usposobioną defensywę w ataku. Bayern zje Borussie.
2 @ 2.30 5/10
X2 @ 1.37 9/10
2(-1,5) @ 4.00 2,5/10
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
No Robben tu masuje jak piąte koło u wozu wszystko na na jedną nogę /jednym zwodem .
Nie ma co się oszukiwać Bayern ma mocniejsze rezerwy i głębsze niż BVB to nie podlega żadnej dyskusji . Sprawa wygląda tak ze Bayern ma pokrycie na każdą pozycję na boisku i każdy zmiennik prezentuję bardzo wysoki poziom . Czego o BVB nie można powiedzieć ,zmiennicy to niemal anonimowi gracze bo klasy i umiejętności mają tyle co kot napłakał .
Też go nie lubię ale co z tego, a z tym piątym kołem u wozu to dowaliłeś. Wszyscy wiedzą że wszystko idzie na lewą nogą i nic z tego nie wynika. Dobry przykład ostatnia bramka w Barcelonie. A do prawej też czasami zrobi, dobry przykład: zwód na Albie w pierwszym meczu półfinałowym i bramka (oczywiście strzelona już lewą).
A co do tych rezerw to nie rozumiem, kto Wam wg powiedział, że w podstawie Borussii nie wyjdzie Reus, Kuba i Lewy??? wiadome tylko że nie wyjdzie Piszczu ze względu na przewlekłe bóle biodra ale zastąpi go Grosskreutz więc bólu nie ma aż takiego.
I dziwnym trafem ten wielki Bayern jakoś nie może wygrać z Borussią w lidze od 3 lat.
 
K 246

krysti24

Użytkownik
W BVB Reus, który i tak w mojej opini nie gra za dobrze bez Gotze?
Chłopie skąd ty takie wnioski wyciągasz ? Reus nie gra za dobrze ? Odsyłam do ostatniego dwumeczu z Realem, gdzie Marco był jednym z najjaśniejszych punktów w drużynie i przypomnijmy, ze Goetze w drugim meczu już zszedł z boiska w 14 min .. Jak macie takie pierdoły pisać, to w ogóle nic nie piszcie ..
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Dobrze gra ale tylko, pod obecność Gotze. Gdy go nie to juz mu tak dobrze nie idzie i o to mi chodzi ;) No i właśnie w drugim meczu niczym szczególnym się nie wykazał. Uprzedzę co niektórych, tak wiem że BVB miało głowny cel bronić wynik, jednak pod nieobecność Gotze to on jest kreowany na lidera drużyny i wtedy od niego powinno się znacznie więcej wymagać i wtedy po prostu zawodzi.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Krótko będzie bo jescze trawa do koszenie czeka a zaraz ma padac ???? to tak przyjmuje składy za kickerem; do 30 minut przed meczem tak naprawde nikt z nas nie bedzie wiedział w jakich faktycznie składach wystąpią obie drużyny. skład za kickerem pod który robie analize:

Weidenfeller - Großkreutz, Felipe Santana, Hummels, Schmelzer - Kehl, Sahin - Hofmann, Gündogan, Reus -Schieber

Neuer - Rafinha, van Buyten, Dante, Alaba - Javi Martinez, Luiz Gustavo - T. Müller, Pizarro, Shaqiri - Gomez
W tak niepewny meczu co do składów nparwde trudno coś mądrego wymyślic. Patrząc na ostanie H2h obu drużyn (1:0 , 1:1 , 2:1 remis i dwa zwycięstwa Bayernu) to widać tendencje niewielu bramek. Dzis w BVB nie zagra Gotze i jak widać ze składu wyzej od pocatku nie wyjdzie Lewy an, kuba wiec siła ofensywna duzo traci. Hoffmann, Schieber czy też Bitencourt nie przekonują mnie do swoich umiejętności w starciu z Bayernem. Sam Bayern jak wiadomo w całym sezonie tylko 14 bramek stracony w 31 meczach. Tak wiec swój typ na ten mecz kieruje w strone gospodarzy i ich mocy strzeleckiej dzisaj. Uważam, że nie zdobęda wiecej niz 1 bramki, a cały mecz z racji roszad w składzie i mysli finału z 25 maja nie bedzie takim hitem jak ostanimi czasy - niestety. Wydaje mi się, że wynik cos dzis w granicach 1-1 , 1-2. a typ:
Borussia ponizej 1,5 ( fortuna 1,55)
Edit:
Po poł godziny nie zanosiło się, na udany typ jednak na dużym farcie weszło, szczerze jak LEwy podchodził czułem, że presja jest mega na nim i nie trafi. Myliłem się z atrakcyjnością, bramki, kartki, czerwo i spina Kloppa z Samer. Mecz świetny, a nienawiść i wola wygranej 25 maja w zawodnikach tylko urosła ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Poniżej 3,5 (kartek) Kurs:1,72 Bet365
Pamiętam bodaj w finale DFB-Pokal, kiedy grała Borussia z Bayernem to nie było żadnej kartki. Teraz myślę podobnie, że będzie ich niewiele. Z kilku podwodów, po primus mecz bez spiny, po secundo wszyscy bacznie będą uważać na ewentualne kontuzje, których by nie chcieli w perspektywie finału Ligi Mistrzów. Wreszcie nie widzę w składach nikogo grającego agresywnie, może Martinez pokazuje czasem przewagę w walce bark, w bark. Ale ten mecz tego nie wymaga. Maximum 2 kartki, moim zdaniem w meczu.
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Wielki hit Bundesligi Borussia kontra Bayern meczu osobiście nie typuje gdyż ciężko coś wytypować gdyż obie drużyny przystąpią do meczu bez kilku podstawowych graczy Bayern bez: Riberyego,Schweinstaingera,Robbena i Philipa Lahma a Borussia bez: Piszczka,Goetze, Lewandowski i Błaszczykowski niby są powołani ale tylko jako rezerwowi więc teoretycznie każdy może tu wygrać chociaż jak już miałbym coś stawiać to skłaniałbym się bardziej ku wygranej Bayernu. W tym meczu osobiście stawiam na strzelca bramki a konkretnie na to że Mario Gomez trafi dzisiaj jakąś brameczke, widziałem w tym sezonie już nie jeden mecz w którym Mario występował i naprawdę dobrze się prezentował taki gracz to skarb nie wiem dlaczego klub według niepotwierdzonych pogłosek chce się go pozbyć i zamienić na Lewandowskiego według mnie robi głupotę no ale skoro mają kasę to mogą sobie kupować kogo chcą nawet zamieniać lepszych graczy na gorszych. W tym sezonie Mario nie zawsze był powoływany do pierwszego składu w 18 meczach w których wystąpił tylko w 8 spotkaniach grał od pierwszej minuty w pozostałych wchodził po przerwie zastępując Mandżukicia albo Pizarro dzisiaj według kicker.de ma wystąpić od pierwszej minuty obok Pizarro co mnie bardzo cieszy gdyż po pierwsze Peruwiańczyk skutecznością nie błyszczy a po drugie będzie miał całe 90 minut na to aby strzelić bramkę a znając jego umiejętności napewno ją strzeli.Jeszcze na koniec podam pewną ciekawostkę otóż prawie zawsze jak Mario był wystawiany w pierwszym składzie to strzelał bramkę (7 bramek w 8 meczach) dziś licze na to że będzie podobnie i dlatego pobieram ten typ na kupon po w miarę ciekawym kursie 2.20


Mój typ:
Mario Gomez strzeli bramkę ✅✅✅
kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet

20 minut meczu i wszystko ładnie siadło
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Stary jak Ty stawiasz na równi takich zawodników jak Emre Can, Xherdan Shaqiri, Rafinha i Claudio Pizarro z takimi jak Bastian Schweinsteiger, Philipp Lahm, Arjen Robben i Franck Ribery to nie mam pytań :razz:

Skład nie pod typ a ze stronki, ale tak jak mówiłem pewnie sami trenerzy jeszcze nie wiedzą na kogo postawią, kto będzie potrzebował więcej odpoczynku a kto mniej
Nie stawiam ich na równi, ale stwierdzenie że rezerwowi w porównaniu do gwiazd są 2. ligą jest krzywdzące i mylne, bo Bayern tegoroczną potęgę zawdzięcza również doskonałej rotacji składem. Shaqiri czy Pizarro to akurat dobre tego przykłady, chociaż szkoda mi Peruwiańczyka, powinien wielokrotnie być w składzie zamiast stojącego i czekającego na podania Gomeza czy miewającego wahania Mandżukicia.

Tak czy inaczej, chciałem zwrócić jedynie uwagę że dla kogoś kto nie jest w temacie Twoja analiza brzmi jakby fakt grania przez Bayern rezerwami był ogromnie ważny, a tak nie jest. Co więcej nie wymieniłeś nazwisk rezerwowych Borussi - Leitnera, Hoffmana czy Bittencourta. Generalnie kluczem do dzisiejszego zwycięstwa będzie zaangażowanie. Wydaje mi się, że wygra ten komu będzie się bardziej chciało. I tyle.
Zresztą mniejsza z tym, może przemawia przeze mnie subiektywizm gdyż jestem od lat fanem Bayernu, dodatkowo wszedłem grubiej dziś w Bayern. Pozdro ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Było dokładnie tak jak mówiłem - wszystko będzie zależało od zaangażowania. Jednak brzydzę się tym podyktowaniem karnego. Jak można podyktować rękę za ruch zasłaniania twarzy?! Ciesze się, że oliwa sprawiedliwa i Neuer świetnie obronił. Jednak nie rozumiem zachowania Bayernu, który totalnie olał ten mecz. Rozumiałbym gdyby finał był w tą środę. Ale jaki jest sens oszczędzać zawodników kiedy mecz jest za 3 tygodnie? Tym bardziej że Klopp nie bał się wystawić niemal podstawowej jedenastki. A Heynckes co? Mecz się kończy, gra tragiczna a tu zmiana Gomez - Can.. Lipa na maksa :/
Swoją drogą, powinni wypi*** na zbity pysk gościa który wpadł na pomysł ściągnięcia Schiebera. Jak patrzę na jego grę to reprezentacja Polski nie jest wcale taka kiepska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom