>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit DFB-Pokal: Bayern Monachium - Borussia Dortmund 27.02.2013, Monachium

Status
Zamknięty.
H 32

hardrigar

Użytkownik
Nie do końca się zrozumieliśmy, nie twierdze gra Dortmund gra źle, czy fatalnie. Twierdze, ze nie graja tak jak w zeszłym roku, kiedy faktycznie imponowali w każdym elemencie. Jeżeli odwołujesz się do meczu z City to zauważ, ze niedawno Southampton wygrał z nimi 3-1. To tez jest zespól który gra o wiele gorzej niż w poprzednim sezonie, trzeba uważać z tymi odniesieniami. Ja przede wszystkim typ opieram na fakcie, ze w mojej opinii Bayern jest w tym momencie w top 3 max 4 najlepszych drużyn w Europie, jest w gazie, graja u siebie i z pewnością chcą wziąć rewanż za poprzedni rok, a jeśli nie dziś, to kiedy? ;)
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Zgadzam się, że Bayern to zdecydowany faworyt... też na nich postawiłem - ale 2 dni temu, po kursie 1.80. Myślę, że gra po cenie mniejszej niż 1.80 jest mało opłacalna.

Teraz, jakbym miał coś proponować to X2 po 2.25 na bet365 - lub poczekać do samego meczu... może jeszcze urośnie do 2.30.

PS
To tylko moja subiektywna opinia.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Puchar Niemiec
⚽ Bayern Monachium - Borussia Dortmund 1:0 ⛔
Powyżej 2,5 bramek 1,72 Pinnacle
Każdy o tym meczu ma jakieś swoje zdanie. Z jednej strony mamy kapitalnie funkcjonującą maszynę z Bawarii, z drugiej strony mamy Borussię która ma &quot;patent&quot; na Bawaryczków. Dortmund ligę krajową już odpuścił i teraz ma jedynie szanse w pucharach, na lokalnej arenie jak i tej międzynarodowej.
W tym meczu żeby awansować do kolejnej rundy trzeba wygrać, a żeby wygrać trzeba strzelać bramki. Allianz Arena to dla większości klubów jest piłkarskie piekło, bo Bayern w meczach domowych u siebie dominuje strzelając niezliczoną ilość goli. Mają kim straszyć w ataku, ale ich obronie czasem przydarzają się błędy czego efektem jest strata bramki.
Drużyna z Dortmundu również swoją główną siłę napędową skupia przede wszystkim na ataku, potrafią strzelać i mają kapitalną pomoc. W tym sezonie ich bolączką jest dość nieskuteczna obrona która straciła już sporo bramek.
Spotykają się więc dwie drużyny grające do przodu, mające minimalnie gorszą obroną. To wróży nam dużą ilość bramek w meczu. Ostatnio w ligowych &quot;derbach&quot; Niemiec padł under 1:1, ale kto oglądał tamten mecz ten wie, że moglibyśmy równie dobrze oglądać kanonadę goli. Dzisiaj myślę, że historia się nie powtórzy z tego meczu i zobaczymy mnóstwo bramek. Jak historia pokazuje w potyczkach tych drużyn dość często pada spora ilość bramek, a liczba 5 nie jest niczym sensacyjnym. Na przestrzeni ostatnich lat padały takie wyniki:
1:1, 2:1, 5:2, 1:0, 0:1, 1:3, 2:0, 3:1, 1:5, 3:1, 1:1, 1:2 (gol w dogrywce), 5:0, 0:0
7 - overów
44 bramki na ostatnie 14 meczy daje nam średnią 3,14 gola na mecz. Kursy powyżej 1,70 kuszą by zagrać właśnie taki typ. Powodzenia!
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Bayern Monachium - Borussia Dortmund; Bayern wygra 1 bramką @ 3,75 (Unibet) [2/10]
Jeśli chodzi o ten mecz to właśnie takie zdarzenie wypatrzyłem. Mimo rozbieżnych form prezentowanych przez oba zespoły uważam, iż nie będzie &quot;blow-outu&quot; i nie spodziewam się dzisiaj, aby Bayern zdeklasował BVB. Owszem, jak napisałem, są rozbieżności i moim zdaniem FCB jest drużyną lepszą od obecnego mistrza Niemiec. Pójdę dalej - zgadzam się z Dariusem co do stwierdzenia, iż Bayern Monachium jest najlepszą drużyną na świecie - przynajmniej obecnie. Bundesligę absolutnie zdeklasowali, w Lidze Mistrzów idą jak burza, ale prawdziwe sprawdziany dopiero nadejdą i to oddzieli ziarno od plew, zobaczymy, czy są to już mężczyźni, czy jeszcze chłopcy. No ale to dopiero w niedalekiej przyszłości - na ten moment fakty są takie, a nie inne - drużyna z Monachium to najlepszy zespół na świecie.
Wydawać się może, że po takich superlatywach typuję jakiś handicap w stronę Bayernu. Nic bardziej mylnego. Borussia to nie jest outsider. Jest to ekipa, która przez dwa lata na każdym froncie oklepywała Bayern. Ewidentnie mają patent na drużynę z Monachium i to jest ich największy atut. Mimo pewnych problemów w lidze, to jednak na arenie europejskiej prezentują się bardzo dobrze. Myślę, że mamy tutaj efekt podobny do tego, jaki można zaobserwować w Madrycie. Po wypełnieniu brzuchów na arenie krajowej nadszedł czas na podboje w Europie i taki cel wyznaczyła sobie Borussia. Znowu nawiążę do Realu Madryt - uważam, że podobnie jak Królewscy BVB zmotywuje się na najważniejsze spotkania sezonu, oczywiście to nie oznacza, że dzisiejszy mecz wygrają.
Jeśli chodzi o indywidualności w obu zespołach to chyba nikomu zbytnio nie trzeba tego przybliżać. Mandżukić, Ribery, Robben, Kroos naprzeciwko Lewandowskiemu, Reusowi, Błaszczykowskiemu i Goetzemu. Mimo wszystko znaku równości tutaj bym nie postawił, osobiście cenię sobie wyżej ofensywę FCB aniżeli BVB, niczego nie odbierając zawodnikom z Dortmundu.
Z mojej analizy wynika, iż jest to spotkanie na remis, dlaczego więc typuję taki wynik, a nie inny? Hmm, myślę, że Bayern jest bardzo głodny zwycięstwa przeciwko Borussii, szczególnie, że przez dwa lata byli deklasowani. Jest to najlepszy moment, aby wygrać z rywalami z Dortmundu. Jako kolektyw drużyna FCB prezentuje się lepiej, niż zespół BVB. Do tego można dodać pewne problemy w obronie dzisiejszych gości - blok defensywny nie jest aż tak pewny jak w latach poprzednich.
Dochodząc do konkluzji - moim zdaniem Bayern Monachium wygra w dzisiejszym meczu, lecz nieznacznie. Będzie to spotkanie wyrównane i Borussia na pewno nie podaruje awansu bez walki. Sądzę, że obie drużyny strzelą bramkę, a spotkanie zakończy się wynikiem 2:1.
Inne typy:

Bayern Monachium awansuje [7/10] @ 1,4
Bayern Monachium wygra spotkanie [5/10] @ 1,65
Obie drużyny zdobędą bramkę - TAK [5/10] @ 1,6
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
I dupa jasia. Hummels nie zagra... Santana to porażka, on się po czole kopie. X2 zagrożony na maksa... Chhyba popre jednak overek w tym meczu...
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
a liczba 5 nie jest niczym sensacyjnym. Na przestrzeni ostatnich lat padały takie wyniki:
1:1, 2:1, 5:2, 1:0, 0:1, 1:3, 2:0, 3:1, 1:5, 3:1, 1:1, 1:2 (gol w dogrywce), 5:0, 0:07 - overów
Brałbym pod uwagę raczej wyniki z ostatnich 3-4 lat, bo pozostałe to raczej nie są miarodajne... Bo choćby te 5:0 czy 1:5 to w ogóle były z gatunku tych w których Borussia nie miała kompletnie nic do powiedzenia, bo pałętała się gdzieś po środku ligowej tabeli... No ale over jest całkiem możliwy, zwłaszcza że Bayern na pewno chce w końcu pokazać kto rządzi w Niemczech no i... ma ponoć nie zagrać najlepszy obrońca (moim zdaniem) Bundesligi, czyli Mats Hummels, więc ja bym się tu może pokusił nawet o Bayern -1,5... ale to raczej za drobniaki, no i lepiej poczekać na oficjalne info czy M.H. na pewno nie wystąpi. Pewniejszym typem jest tu over 2.5. Pozdrawiam.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Bayern-Borussia typ Borussia over 3,5 rożnych ⛔⛔
kurs 1,85
betsafe
Dwie najlepsze drużyny w Niemczech, bezsprzecznie hit jeżeli chodzi o naszych zachodnich sąsiadów. O składach sie nie wypowiadam bo na pewno na dany moment zagrają w najmocniejszych. Prawdopodobnie wypadnie Hummels ze składu BVB. Wydaję mi się że to Bayern awansuje dalej. Tak też można sądzić po kursach oferowanych przez buki. Tylko ja patrzę na to trochę inaczej. Mianowicie w Niemczech Borussi został tylko puchar bo w lidze strata do Bayernu jest zbyt duża zeby ją odrobić.
Gram ten typ tylko z tego względu że linia jest wg. mnie niska. 4 rzuty rożne to nie tak dużo, tyle w ostatniej kolejce miał Werder w meczu z Bayernem.
Ostatnie zdobycze rzutów rożnych BVB:
z Moenchengladbach 7
z Frankfurtem 3
z Shakhtarem 6
z HSV 8
z Bayerem 4
Także na ostatnie 5 meczów raz ta linia nie została pokryta. Wiadomo, że Bayern to Bayern jednak uważam, że te kilka akcji Borussia jest w stanie przeprowadzić a rzuty rożne lubią wpadać seriami. Tak więc można spróbowac ;)
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Bayern - Borussia
typ: 2
kurs: 5.27
Pinnacle

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem rewelacyjnej gry Bayernu, podobnie jak w ubiegłym roku u siebie grali w finale Ligi Mistrzów, Chelsea bez Terrego,Ramiresa,Ivanovicia nie wygra, nie w Monachium. Pewnie niejeden tak myślał, dzisiaj jest inaczej ale też wysoka stawka bo raczej zwycięzca tej rywalizacji wygra puchar. W świetnej formie jest chyba każdy piłkarz Bayernu, nie ma się o co przyczepić. Mimo wszystko nie będąc fanem bundesligi jestem zwolennikiem talentu Goetze i Reusa, do tego Lewy w ataku. Trio z Dortmundu chciałby mieć każdy trener, będzie im trudno strzelić gola tymbardziej że w tej rundzie bawarczycy stracili bodajże 3 gole w Bundeslidze. Jeśli chodzi o ligę mistrzów ale z całym szacunkiem dla Bate,Valencii i Lille ale to nie były zespoły na poziomie Bayernu a jednak Bate urwało 3 punkty! Drużyna złożona głównie z Białoruskich piłkarzy ograła wielki Bayern. Może ich zlekceważyli ale udowodnili że w tym zespole są luki. Obrona Borussi to Hummels i Subotic, środkowi defensorzy ale jedna z czołowych par w Europie, od dwóch lat skutecznie sprawiają problemu ofensywie Bayernu. Podsumuwując Borussia, a konkretniej Jurgen Klopp ma receptę na zespół z Monachium, zawodników w moim mniemaniu przynajmniej kilku dużo lepszych od gospodarzy. Lewandowski jest bardziej wartościowym snajperem od Mandzukicia, lepiej gra na przed polu i umie się lepiej zastawić. Goetze złote dziecko niemieckiej piłki ma drybling jak Messi, nie zawsze jak on, ale robi więcej zamieszania niż Muller czy Robben, i jest groźniejszy oraz efektywniejszy pod bramką. Mi to wystarcza żeby pokusić się o wygrana Borussi
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bayern - Borussia
typ: 2
kurs: 5.27
Pinnacle

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem rewelacyjnej gry Bayernu, podobnie jak w ubiegłym roku u siebie grali w finale Ligi Mistrzów, Chelsea bez Terrego,Ramiresa,Ivanovicia nie wygra, nie w Monachium. Pewnie niejeden tak myślał, dzisiaj jest inaczej ale też wysoka stawka bo raczej zwycięzca tej rywalizacji wygra puchar. W świetnej formie jest chyba każdy piłkarz Bayernu, nie ma się o co przyczepić. Mimo wszystko nie będąc fanem bundesligi jestem zwolennikiem talentu Goetze i Reusa, do tego Lewy w ataku. Trio z Dortmundu chciałby mieć każdy trener, będzie im trudno strzelić gola tymbardziej że w tej rundzie bawarczycy stracili bodajże 3 gole w Bundeslidze. Jeśli chodzi o ligę mistrzów ale z całym szacunkiem dla Bate,Valencii i Lille ale to nie były zespoły na poziomie Bayernu a jednak Bate urwało 3 punkty! Drużyna złożona głównie z Białoruskich piłkarzy ograła wielki Bayern. Może ich zlekceważyli ale udowodnili że w tym zespole są luki. Obrona Borussi to Hummels i Subotic, środkowi defensorzy ale jedna z czołowych par w Europie, od dwóch lat skutecznie sprawiają problemu ofensywie Bayernu. Podsumuwując Borussia, a konkretniej Jurgen Klopp ma receptę na zespół z Monachium, zawodników w moim mniemaniu przynajmniej kilku dużo lepszych od gospodarzy. Lewandowski jest bardziej wartościowym snajperem od Mandzukicia, lepiej gra na przed polu i umie się lepiej zastawić. Goetze złote dziecko niemieckiej piłki ma drybling jak Messi, nie zawsze jak on, ale robi więcej zamieszania niż Muller czy Robben, i jest groźniejszy oraz efektywniejszy pod bramką. Mi to wystarcza żeby pokusić się o wygrana Borussi
Zapomniałeś wspomnieć że w 1999 roku Manchester pokonał Bayern w finale ;) Kurcze, jak można się odwoływać do meczu który był 9 miesięcy temu! Litości!
Hummels nie zagra a opinie że Gotze jest lepszy niż Muller czy Robben i ma drybling jak Messi są bardzo subiektywne.
Nie umniejszam typowi, może i Borussia wygra, ale nie ma argumentów do typowania na Borussię, stąd m.in. wypominanie meczu z maja 2012 roku
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie chodzi mi o to że wtedy przegrali, tylko o to że tak jak wtedy i teraz Bayern ma w rękawie same asy a wtedy został z niczym. Chodzi mi wyłącznie o to że te ostatnie tygodnie mogą nie znaleźć odzwierciedlenia dzisiaj. Bayern wcale nie jest dzisiaj takim faworytem, borussia ma też swoje mocne strony. Nie twierdzę przecież że Goetze to Messi, ale czy Ty widziałeś z jaką łatwością on mija rywali. No i ten gol z rundy jesiennej gdy minął kilku rywali to całe Niemcy się nim zachwycały. Jak musisz oponować to postaw na Bayern czy ja komentuje Twoje posty?
 
rijo 407

rijo

Użytkownik
vs

TYP: Obie drużyny strzelą bramkę?: TAK. ⛔⛔
KURS: 1.50
BUKMACHER:
OPIS:
W ćwierćfinale Pucharu Niemiec batalię o dalszą fazę rozgrywek stoczą dwie najlepsze drużyny Niemiec - Bayern Monachium i Borussia Dortmund. Obie drużyny w swoich ostatnich pięciu meczach strzelały minimum po jednym golu. Na początku grudnia właśnie na Allianz Arena między spotkaniem tych drużyn padł remis 1-1. Myślę, że po 90 minutach należy spodziewać się podobnego wyniku.
Pewności zakładowi dodaje też to, że do składu na ten mecz wraca Lewandowski, który był zawieszony tylko w lidze. Liczę więc, że już wystarczającą dużo nie grał i głodny jest gola(szczególnie, że już udowadniał, że umie strzelać przeciw najbardziej utytułowanemu zespołowi z naszej zachodniej granicy).
 
homel 918

homel

Użytkownik
over 2,5 pewny jak smierc, grac teraz na live, nie ma Hummelsa a Van Buytenem to wycierał murawe Radosław Matusiak takze bedą gole
wystrzelali sie z Owcami Szafa i tak to juz ***** jest
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Nie chodzi mi o to że wtedy przegrali, tylko o to że tak jak wtedy i teraz Bayern ma w rękawie same asy a wtedy został z niczym. Chodzi mi wyłącznie o to że te ostatnie tygodnie mogą nie znaleźć odzwierciedlenia dzisiaj. Bayern wcale nie jest dzisiaj takim faworytem, borussia ma też swoje mocne strony. Nie twierdzę przecież że Goetze to Messi, ale czy Ty widziałeś z jaką łatwością on mija rywali. No i ten gol z rundy jesiennej gdy minął kilku rywali to całe Niemcy się nim zachwycały. Jak musisz oponować to postaw na Bayern czy ja komentuje Twoje posty?
Postawiłem i wygrałem. Ale nie o to chodzi, chodzi o to że Twoja analiza była słaba. Ale to nie Twoja wina, tylko tego że na siłę szukałeś sensacji tam gdzie nie było żadnych argumentów by ta się pojawiła. A Twój post skomentowałem dlatego żeby ktoś kto szuka typu a niezbyt się zna na piłce nie pomyślał że Twój typ miał szansę wejścia. Tylko dlatego. Pozdrawiam i bez napinki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom