>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit sezonu: FC Barcelona - Real Madryt 07.10.2012

Status
Zamknięty.
A 7

amadeusz9

Użytkownik
Według mnie bardzo prawdopodobny w tym meczu jest remis. Barca raczej skupi się na obronie, gdyż tam ostatnio mają spore braki. Oni po prostu nie mogę przegrać tego meczu, aby spać spokojnie. Real pewnie będzie chciał szybko strzelić bramkę i zacznie ataki od pierwszej minuty. Jeśli chodzi o typy, to wg mnie:
Real powyżej 4,5 rzutu rożnego @2,10
poniżej 8,5 kartki w meczu @1,72
BTS @1,50
wszystkie kursy bet365
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Pojawiły się przewidywane składy na to spotkanie:

Nie sądzę, aby w takich składach wyszły obie drużyny. Osobiście uważam Higuaina za bardzo, bardzo przeciętnego napastnika i dziwie się, że on od kilku lat reprezentuje taki klub jak Real. On mnie nie przekonuje na boisku, dużo lepiej spisuje się Karim Benzema to on wg mnie powinien grać od pierwszej minuty w ataku. Jeśli będzie inaczej to w ofensywie dużo zespół Królewskich straci.
Barcelona bez Iniesty i Villi w wyjściowej jedynasce? Będzie ciekawie...
Nowi klienci mogą pierwszy kupon postawić bez ryzyka za stawkę 111pln - w przypadku porażki otrzymujemy zwrot. Więcej informacji zobacz tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Pojawiły się przewidywane składy na to spotkanie:
Nie sądzę, aby w takich składach wyszły obie drużyny. Osobiście uważam Higuaina za bardzo, bardzo przeciętnego napastnika i dziwie się, że on od kilku lat reprezentuje taki klub jak Real. On mnie nie przekonuje na boisku, dużo lepiej spisuje się Karim Benzema to on wg mnie powinien grać od pierwszej minuty w ataku. Jeśli będzie inaczej to w ofensywie dużo zespół Królewskich straci.
Barcelona bez Iniesty i Villi w wyjściowej jedynasce? Będzie ciekawie...
Nowi klienci mogą pierwszy kupon postawić bez ryzyka za stawkę 111pln - w przypadku porażki otrzymujemy zwrot. Więcej informacji zobacz tutaj.
Nie zgodzę się co do Higuaina, może nie jest to napastnik na miarę Realu Madryt, ale dzięki ambicji i swojemu kunsztowi strzeleckiemu świetnie się wkomponował w Real, a przy okazji przypomina mi RvN tylko z jedną małą różnicą: Argentyńczyk potrzebuje więcej okazji by strzelić bramkę...
Ale rację masz na pewno, że Benzema dziś od pierwszej minuty. 1 bramka i 2 asysty w LM przekonają Mou tym bardziej, że Gonzalo ostatnio gorzej po lepszym początku, a Francuz na odwrót.
Jedyna niewiadoma w Realu to kto: Ozil - Kaka - Modrić ?
Ozil jest typowany ale jego forma nie jest najwyższa, chociaż w ostatnich 3 meczach z Barceloną bodajże zanotował 3 asysty.
Kaka podobnie jak Benzema kapitalny występ w LM, i to może być jakieś małe zaskoczenie Mou i wystawienie Kaki.
Modrić, też może zrobić niespodziankę wystawiając jego, ale tak na prawdę to każdy z tych trzech może zagrać.
Patrząc tak na te składy to Barcelona będzie miała problem i to nie mały śmiem twierdzić, za pewne będą chcieli znów bardzo długo utrzymywać się przy piłce bo patrząc jak grają obecnie w obronie i z jakimi graczami wyjdą w defensywie to Real może być groźny jak nigdy na Camp Nou. Barcelona swoje mecze wygrywa ale jest to raczej bez błysku, zapowiada nam się ciekawe widowisko i jednego jestem pewny: typu w stronę Barcelony w ogóle bym nie szukał, bo patrząc na kurs i wszystko to chyba Barcelona jest najmniejszym faworytem meczu u siebie od kilku lat... To jest moja ocena...

&quot;Kiedy Real gra z Barceloną świat się zatrzymuje&quot;
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie sądzę, aby w takich składach wyszły obie drużyny. Osobiście uważam Higuaina za bardzo, bardzo przeciętnego napastnika i dziwie się, że on od kilku lat reprezentuje taki klub jak Real.
Mam podobne zdanie na temat Higuaina. Marca chyba myśli tak samo, bo oni przewiduja w pierwszym składzie Benzeme ???? (poniżej przewidywane składy wg Marki). Jeśli chodzi o Barcę to tutaj wystawiają Iniestę w pierwszym (w Mundo Deportivo też jest przewidywany od pierwszej minuty). Niby po kontuzji ale z Benficą wszedł w drugiej połowie, wiec i tutaj może nawet zagrać w pierwszym. Villa od początku spotkania to byłaby spora niespodzianka, bo od powrotu po kontuzji to nie przypominam sobie żadnego meczu, gdzie wyszedłby w pierwszym składzie (no chyba że o Puchar Gampera ale już nie pamiętam dokładnie). Szkoda, bo na mecz z Realem szczególnie środkowy napastnik z prawdziwego zdarzenia by się przydał ale z biegiem czasu i jego na murawie powinniśmy zobaczyć.

Jedyna niewiadoma w Realu to kto: Ozil - Kaka - Modrić ?
Ozil jest typowany ale jego forma nie jest najwyższa, chociaż w ostatnich 3 meczach z Barceloną bodajże zanotował 3 asysty.
Kaka podobnie jak Benzema kapitalny występ w LM, i to może być jakieś małe zaskoczenie Mou i wystawienie Kaki.
Modrić, też może zrobić niespodziankę wystawiając jego, ale tak na prawdę to każdy z tych trzech może zagrać.
Jeśli zagra Ozil od początku to którys z dwójki Kaka-Modric prawie na 100% pojawi się na boisku, bo przy takim pressingu, jaki Mourinho nakazuje to po połowie Niemiec ledwo dyszy ????

 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Dziś oczekiwany od dnia ustalenia terminarzu WIELKI KLASYK BARCA - REAL.
Proponuję typ over 4,5 rogów Real, kurs 2.10 Betsafe.
Strata w lidze jest znaczna, Barca niby ta sama gra, inny trener ale potrafi się męczyć i szczęśliwie wygrywać(Granada, Spartak, Sewilla), myślę że ,,wreszcie&quot; będzie takich meczów dużo więcej. Dziś bez ważnych stoperów: Pigue, Puyol.Song wchodzi do zespołu, jest niepewny, Mascherano słabo gra głową. Już Real gra lepiej w tych klasykach, na Camp Nou szybko pozbywa się piłki i gra na skrzydłowych, nawet jeśli wyszedłby na prowadzenie musi oddalać grę, wykorzystuje szybkość Ronaldo i Di Marii. Real musi zaatakować, jeśli myśli o odrobieniu punktów na mistrza, nie może długo czekać(taka gra to kwestia czasu bramki Barcy). Ostatnie ich 2 mecze tutaj to 7 i 7 rogów. (To mało istotne, bo klasyk to inne spotkania ale np. Walencia i Granada miały tu po 5). Dziś skrzydłowi Realu mają być bardzo aktywni, mają jasne wytyczne jak wykorzystać stratę środka obrony Barcy-bez tych 2 stoperów będzie cofnięta i będzie więcej miejsca między liniami.Polecam ten typ solo za większe pieniądze bo w takich meczach warto.
 
K 0

krakk

Użytkownik
Widząc składy oraz formę obydwu zespołów skłaniam się do zagrania X2, kurs 1.9.
Jeśli chodzi o over 2,5 to wolę odpuścić, historia jest tak overowa, że w końcu może odwrócić się los. Po stronie Barcelony nie widzę tak strzelanych goli, może 1 bramkę zdobędą.
Kursy są tak ciekawe, bo sporo osób stawia na Barcelonę ze względu na sympatię oraz to, że jest 1 w tabeli, a nie mają pojęcia jakimi składami wyjdą oba zespoły.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Kolejne Gran Derbi i kolejny raz wielkie faworyzowanie Barcelony przez bukmacherów. Nie jestem fanem żadnej z tych drużyn, ani w ogóle hiszpańskiej piłki więc chyba łatwiej mi obiektywnie spojrzeć na to spotkanie niż większości kibiców sympatyzujących za którąś ze stron. Moim zdaniem dzisiaj Barcelona tego meczu nie wygra. Jakie miały by przemawiać za tym argumenty? Kłopoty ze środkiem obrony przede wszystkim. Druga sprawa trener. Póki co Vilanova 0-1 Mourinho. Przewaga psychologiczna po stronie Królewskich. Nie mówiąc o tym, że Jose jest po prostu lepszym trenerem i taktykiem od swojego vis a vis w Barcelonie. I ostatnia kwestia to fakt, że Real tego meczu po prostu przegrać nie może. Porażka sprawi, że sprawa tytułu niewyobrażalnie się skomplikuje, bowiem strata wynosić będzie aż 11 pkt. Tak więc typuję remis lub minimalną wygraną Realu. Dużo pisać o tym meczu nie trzeba, bo każdy wie jak grają oba zespoły i jakie mają wyniki. Można wymieniać się argumentami całymi godzinami i niczego to tak naprawdę pod względem bukmacherskim nie wnosi. W takich meczach typując raczej trzeba zdać się na intuicję.
Moje typy na spotkanie to x2 po kursie 2,13 w pinnacle. Do tego polecam połowa z większą ilością bramek - 2 połowa. Kurs 2,05 w bwin. W ostatnich meczach tych drużyn widać, że pierwsze połowy są zazwyczaj ostrożne i więcej w nich szachowania i mądrej gry taktycznej. A druga połowa to już ostra wymiana ciosów. I ostatni typ warty polecenia to wszelkiego rodzaju undery kartkowe. Bukmacherzy przesadzają z liniami kartkowymi. Wiadomo mecze pomiędzy tymi ekipami są ostre i dużo w nich spięć. Ale to co najgorsze moim zdaniem już minęło z 1-2 lata temu. Teraz nie ma już takich ostrych spięć i nienawiści pomiędzy zawodnikami. under 7,5 kartki po kursie 1,65 w bwin oraz brak czerwonej kartki 1,67 również z bwin.
 
A 0

aandrulewicz

Użytkownik
Teraz nie ma już takich ostrych spięć i nienawiści pomiędzy zawodnikami. under 7,5 kartki po kursie 1,65 w Bwin oraz brak czerwonej kartki 1,67 również z Bwin.
myślę ze akurat dzisiaj czerwoną kartkę zobaczymy, co do żółtych oczywiście zgadzam się. obstawiałbym ten mecz 1x, Barca ładnie weszła w sezon i myślę że to jeszcze nie czas na pierwsze potknięcie.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt x2 1,94 Unibet ✅
under 8,5 kartek bet365
✅
Chyba mój pierwszy post w dziale piłki nożnej na forum.. ;) Jako, że to jest jeden z najważniejszych meczów w sezonie piłkarskim postanowiłem też zabrać głos. Nie będę ukrywał, że bardziej darzę sympatiom &quot;Królewskich&quot; nie wiem dlaczego ale podoba mi się bardziej ich gra a może &quot;Barca&quot; mi się po prostu znudziła.. To, że tak super rozpoczęli sezon trochę mnie dziwi, ponieważ czegoś mi w tej drużynie brakuje a mianowicie &quot;Pepa&quot; Guardiolii. Na domiar złego dzisiaj zagrają bez swoich dwóch podstawowych graczy bez Puyola i jak się dzisiaj okazało Pique. Pewnie nie tylko dla mnie są to bardzo ważne braki w defensywie(w sumie czy może być gorszego jeśli chodzi o defensywę?) gospodarzy które Ronaldo, Ozil, Higuain czy Di Maria powinni wykorzystać minimum raz a może więcej? Uważam, że jakaś bramka dla Barcelony dzisiaj padnie, ale czy będzie jakiś festiwal bramkowy na Camp Nou? Szczerze w to wątpię. Jestem również zdania, że mecz nie będzie nie wiadomo jak ostry o ile nie poniosą emocje Alonso bądż Ramosa.. Ja jednak stawiam w tym meczu na na remis ze wskazaniem na Real i liczę na ładny dla oka bez chamstwa mecz. Stąd gram under kartkowy, ponieważ linia podskoczyła! oraz Real z &quot;podpórką&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zacznę od tego, że kilka swoich typów podam na dole, a tutaj napisze kilka faktów rzeczywistych. Kolejne Gran Derbi przed nami, tym razem ligowe. Jedno jest pewne, jeśli Real przegra ten mecz, szanse na mistrzostwo Królewskich bardzo zmaleją. Strata 11 pkt do Barcelony po 7 kolejkach może być bardzo trudna do naprawienia. Ale do rzeczy. Nie będę typował zwycięstwa jednej czy drugiej drużyny, moim zdaniem w dzisiejszym meczu jest to bardzo trudna sytuacja do przewidzenia. Obie ekipy nie są w najwyższej formie, mimo że Barca odniosła w lidze wszystkie zwycięstwa to ich obrona nadal popełnia błędy. W dodatku dzisiaj prawdopodobnie nie zobaczymy Pique, Puyol jest kontuzjowany. Obrona Barcy wygląda naprawdę mizernie. Nie ma sensu typować 1X2. Sędzią tego klasyku wybrany został Carlos Delgado Ferreiro. Ten oto arbiter jest szczęśliwy zarówno dla Realu jak i dla Barcelony. Real gdy ten pan sędziuje nie przegrywa 9 meczy z czego 7 zwycięstw i 2 remisy. Dla Barcelony sędziował więcej bo aż 14 spotkań, z czego 11 zawodnicy Villanovy wygrali, 2 razy przegrali, a 1 padł remis. Carlos Delgado Ferreiro jest arbitrem który rzadko pokazuje czerwone kartki. Rzadko przerywa grę, pozwala grać twardo, ale zgodnie z zasadami. Średnia kartek z jego udziałem w tym sezonie wynosi 5, zaś w ubiegłym w 16 sędziowanych przez siebie spotkaniach pokazał 77 kartek żółtych czyli 4,81 na spotkanie. Ciekawostką jest fakt, że pokazał 2 czerwone kartki, ale nie bezpośrednio. To tyle, jeśli chodzi o podstawowe informacje, teraz przejdę do swoich typów, dzisiaj kilka ich mam i zagrałem ;)

1) Over 10,5 rzutów rożnych -&gt; 1,80 -&gt; Betsson
Oba zespoły mają ogromny potencjał ofensywny, preferują grę do przodu, mają znakomitych zawodników skrzydłowych, oddają sporo strzałów na bramkę, linia nie wydaje się być wysoka, 11 rożnych powinno być. Moim zdaniem w dzisiejszym meczu zobaczymy sporo akcji bocznymi sektorami boiska, bo boki chociażby Barcy nie wydają się być pewne. Alba zapomina często o defensywie, kiedy przechodzi do ataku, Adriano z Mascherano na środku defensywy nie wygląda to dobrze. Arbeloa i Marcelo na bokach defensywy Realu. Podsumowując = Over 10,5 rożnych w meczu.

2) Czerwona kartka w meczu -&gt; NIE -&gt;1,60 -&gt;Betsson
Napisałem kilka zdań na temat arbitra tego spotkania oraz podałem jego statystyki. Bardzo rzadko sięga do kieszeni po czerwone kartoniki, poza tym, od kilka spotkań w El Classico zawodnicy obu teamów bardziej się szanują i nie grają tak ostro jak dawniej. Dobry kurs w mojej opinii na brak czerwonej kartki w tym szlagierowym spotkaniu.

3) Real Madryt(+2) rzuty rożne -&gt; 1,90 -&gt; Betsson
Moim zdaniem przesada z tym kursem jest. Real ma znakomitych zawodników ofensywnych, defensywa Barcelona na ten mecz wygląda kiepsko, nawet jeśli Barca wygra 2 rożnymi to mam zwrot. Pobieram ten typ i jakoś jestem o niego dziwnie spokojny. Zobaczymy, oby było izzi. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że zobaczymy prawdziwy hit. Bez spiny Panowie ! Rambo
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Składy:
Barcelona: Valdes - Alves, Mascherano, Alba, Adriano, Busquets, Xavi, Fabregas, Iniesta, Pedro, Messi.
Real: Cassilias - Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo - Khedira, Alonso - Ronaldo, Ozil, Di Maria - Benzema.

W Realu jednak Benzema z przodu, ogólnie jednak zaskoczenia nie ma. W Barcelonie specjalnie podałem bez podziału na formacje bo ciężko cokolwiek przewidzieć. Czy będzie 4 obrońców (Adriano w środku??) czy może trójką z tyłu? W środku pola Vilanova wysyła wszystko to co ma najlepsze, Iniesta jednak w pierwszym składzie. Z przodu brak Alexisa, Fabregas z Messim powinni próbować atakować środkiem. Zapowiada się ciekawy mecz pod względem taktycznym.
 
A 0

aandrulewicz

Użytkownik
jak zwykle cr i messi na bardzo wysokim poziomie, karny dla barcy jak dla mnie ewidentny, gdyby nie to wynik byłby inny. dziwi to, że sędzia dawał całkiem dużo żółtych za to czerwieni brak, choć jak dla mnie należało się.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
jak zwykle cr i messi na bardzo wysokim poziomie, karny dla barcy jak dla mnie ewidentny, gdyby nie to wynik byłby inny. dziwi to, że sędzia dawał całkiem dużo żółtych za to czerwieni brak, choć jak dla mnie należało się.
Mało żółtych, śmiem twierdzić, że gdyby sędziował to innych sędzia to under 8,5 nawet by nie wszedł.. ale nie ma co narzekać ???? . Jeśli chodzi o karny to tutaj mimo, że grałem w kierunku Realu i im kibicowałem to Barcelona została skrzywdzona. Ale na prawdę dzisiaj Real zaimponował mi, mimo tak dużego posiadania piłki &quot;Barca&quot; nie stworzyła sobie aż tyle sytuacji co zazwyczaj. Szkoda &quot;zeza&quot; Karima bo bramka na 0-2 mogłaby już ustawić mecz druga sprawa, ta pierwsza bramka dla Barcelony to po prostu wstyd Pepe. Drugie bramki dla jednych i drugich to piękne strzały soczyste, wiadomo lepiej wyglądało uderzenie Argentyńczyka ale przecież podanie &quot;Turka&quot; i wykończenie Ronaldo również wyglądało bardzo ładnie. Ogólnie mecz moim zdaniem na wysokim poziomie, wygranym chyba jednak jest Barcelona mimo wszystko w mojej ocenie na przestrzeni całego meczu po gorszej grze niż &quot;Królewscy&quot;, kto wie może gdyby nie niewidoczny Di Maria... ?
 
A 0

aandrulewicz

Użytkownik
oglądałem inne mecze tego sędziego i z pełnym przekonaniem mówię że z kartkami to on dzisiaj szalał. ostatnio zółtych 5-3-6-2 ale np. mecz realu z valencia, tylko jedna kartka więcej, bo 5, a mecz wydawał się o wiele brutalniejszy od el clasico.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Podzielam zdanie Torretoo, mecz co prawda nie obfitował w wiele ostrych zagrań, nie mniej jednak wydaje się że w kilku sytuacjach sędzia był zbyt pobłażliwy i oszczędził kilku graczy. Aczkolwiek moim zdaniem na początku drugiej połowy sędzia podjął słuszną decyzję nie wskazując na wapno. Swoje chwile szczęścia mieli kibice jednej jak i drugiej drużyny, gdyż prowadzenie zmieniało się raz na korzyść Realu, następnie dwie bramki aż ostatecznie do wyrównania doprowadzili Królewscy. Wydaje się, że mimo wszystko z remisu bardziej są zadowoleni gospodarze, którzy utrzymali sporą przewagę nad najgroźniejszym rywalem.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Przede wszystkim mecz, który chyba dał zarobić zarówno zwolennikom Barcelony jak i Realu. Co więcej sympatycy obu drużyn są raczej zadowoleni po tym meczu. Sympatycy Barcelony cieszą się, bo udało się utrzymać 8-punktową przewagę, a Realu z remisu na najtrudniejszym wyjeździe sezonu. Oczywiście oba zespoły mogą odczuwać niedosyt - optyczna przewaga i poprzeczka Montoyi vs słupek Benzemy. Ode mnie wielkie brawa dla Cristiano, który był liderem i prowadził swój zespół do sukcesu. Warto podkreślić, że pod koniec prawdopodobnie grał z dosyć dużym bólem, przynajmniej tak wyglądała jego kontuzja. Oczywiście brawa także dla Messiego, który chyba przez okres wakacyjny codziennie ćwiczył strzały z rzutów wolnych, bo to jak je wykonuje w tym sezonie jest niesamowite. Jeśli chodzi o zawodników, którzy zawiedli to po stronie Barcelony jest to Dani Alves - kolejny bardzo słaby mecz i &quot;na szczęście&quot; kontuzja. Montoya prezentował się dużo lepiej, Alves popełniał sporo błędów w ustawieniu. Po stronie Realu trzeba negatywnie wyróżnić Pepe, który tym razem popisał się brakiem rozumu w nietypowy dla siebie sposób. Nie był to ostry atak w nogi rywala a po prostu... widowiskowe wystawienie piłki Messiemu. Kolejny mecz, który potwierdza, że oglądaliśmy dwie najlepsze drużyny świata. Do ich ich poziomu chyba nikt w tym sezonie się nawet nie zbliży.

-----

Mam nadzieję, że nie ironizujesz w tym momencie ????
Nie, jak najbardziej brawa dla Ronaldo za jego postawę i walkę. Po wielu różnych wydarzeniach z przeszłości kolejne GD przynoszą nam co raz więcej emocji sportowych, a mniej brutalności, aktorstwa, chamstwa itp.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Jak narazie to Barcelona tylko dzieki lepszemu bilansowi bramkowemu jest liderem przed drugim klub z Madrytu więc da się zbliżyć do poziomu z Katalonii i Realu.
Ok, niby da się zbliżyć ale na jak długo? Mamy dopiero początek sezonu, za nami kilka kolejek więc wszystko wygląda jak wygląda.
Chciałbym żeby walka o mistrza była bardzo ciekawa, żeby nie rozgrywała się tylko między Barceloną i Realem. Czy drugi zespół z Madrytu jest w stanie im się przeciwwstawić? Chyba jeszcze nie, moim zdaniem.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Warto podkreślić, że pod koniec prawdopodobnie grał z dosyć dużym bólem, przynajmniej tak wyglądała jego kontuzja.
Mam nadzieję, że nie ironizujesz w tym momencie ????
To Gran Derbi niestety ostatnio mocno się chyba przejadło. Kilkanaście meczów w odstępie 2-3 lat sprawia, że to się po prostu nudzi.
Coś o meczu. Nie był wcale taki fatalny na jaki się nastawiłem. Barcelona w pierwszej połowie nie istniała, dopiero po 30min sobie uświadomiłem, ze oni jednak wyszli na ten mecz. W drugiej już widowisko się wyrównało, wynik śmiało mógł iść w dwie strony ale tak jak ice pisał, nikt nie może być zaweidziony bo mogło się to gorzej skończyć. Bramka Messiego bardzo ładna choć IMO uważam, że Casillas mógł się tu trochę lepiej ustawić. Valdes przy pierwszej bramce też się nie popisał.
Dla Primery chyba to dobrze, że Barcelona nie wygrała. 11 pkt po 7 kolejkach to pewno by była zbyt duża strata, teraz zostaje jeszcze mecz na Santiago i ponad 30 kolejek więc jeszcze warto będzie śledzić tą ligę. Co do Atletico ? Są w cugu, Falcao też ale czy oni to utrzymają ? nie wiem. Warto też zadać pytania czy Falcao w ogóle sezon dokończy w Hiszpanii bo to co wyprawia na początku sezonu jest niesamowite. Abramowicz z chęcią pewnie by go widział w swoich szeregach bo tylko takiego snajpera brakuje mu do pełni szczęścia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom