>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hmmm dziwna sprawa Skrill

R 86

ruggiero

Użytkownik
Witam kozystam ze skrilla kilka lat i nigdy nie mialem czegos takiego, otoz przelalem sobie dzisiaj na skrila 1039.27, i nastepnie zlecilem 3 wplaty do bukmachera na koncie zostalo ponad 500 zł przynajmniej powinno, bo chcialem wyplacic sobie w bankomacie, ale w bankomacie komunikat ze brak wystarczajacych srodkow, wchodze na konto i faktycznie, ale mam dzisiaj 4 transakce +1000 i te inne 3 opwiewajace na kwote ponad 500 z groszami, zrobilem specjalnie tak aby spokojnie z bankomatu wyplacic 500, nie ma zadnej innej transakcji a pieniadze rozplynely sie cop mam robic ?? mial ktos tak z was ??
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
U mnie znowu nie wiadomo skąd jest więcej o 400 zł, tak więc podejrzewam, że znów jakiś błąd z ich strony że, jednym znikają innym dodają. Z nimi się nie skontaktujesz tak łatwo bo ostatnio chyba ostro popijają ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Było już pare razy tak. Nic nie zginie Ci co mają za mało dostaną zwrot Ci co za dużo jak wypłacą kasę będą mieli ujemne saldo i każda wpłata pokryje ten minus. Minus będzie nie widoczny tzn np jak ktoś miał jak w przypadku fencyn więcej o 400zł i je wypłaci np w bankomacie to jego saldo bedzie wynosiło 0 ale każda wpłata której dokona do wysokosci 400zł bedzie księgowana ale wszystko pokryje ten minus
Zwykłe problemy techniczne z ich strony
Tak że nie cieszyć się zbytnio ????
cop mam robic ?? mial ktos tak z was ??
możesz do nich napisać ale zapewne zanim zdążą odpowiedzieć sprawa będzie załatwiona.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
kurde teraz tak patrze i mam te 500 zł w saldzie koncowym, czyli tak jak bym je wypłacił, ale nie wypłacałem kur.... nic nie rozumiem ????
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
coś pierdolisz. nic nie wnosisz do dyskusji, a tylko robisz mętlik innym...
do tego wszystkiego, aliexpress nie obsługuje skrilla... :]
Bezpośrednio z Skrill nie można, ale chyba jest jeszcze karta MasterCard :]
Jeszcze nie dostałem oficjalnego potwierdzenia w historii że to zwrot, ale na stronie alliepress w zamówieniach jak jest w danym zamówieniu status suspicious to zawsze jest zwrot. I Akuratnie na PLN 413zł a więc na 100% to jest to.
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
ciagle nic, support nie odpowiada saldo dalej sie nie zgadza, 500 zł dalej jest w saldzie koncowym tak jak bym niby wyplacil pieniadze :/ bez sensu
 
R 86

ruggiero

Użytkownik
odpisali ze pieniadze zniknely z konta bo widzieli probe wyplaty, a ze pieniadze nie wyszly to teraz trzeba czekac na potwierdzenie ze nie zostaly podjete, podobno po 2 tygodniach automatyczniee wracaja na saldo glowne, minelo 15 dni i dalej nic
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
odpisali ze pieniadze zniknely z konta bo widzieli probe wyplaty, a ze pieniadze nie wyszly to teraz trzeba czekac na potwierdzenie ze nie zostaly podjete, podobno po 2 tygodniach automatyczniee wracaja na saldo glowne, minelo 15 dni i dalej nic
Kiedyś czekałem 3 tyg. Musisz uzbroić się w cierpliwość.
 
S 13

sheltie3706

Użytkownik
Twoje saldo nie może być użyte dla tej transakcji, ponieważ środki zdeponowane na twoim koncie pochodzą z instrumentu płatniczego nie pozwalającego na wykorzystanie ich na cele hazardowe.
co to jest jakiś żart, miał ktoś coś takiego ?
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
co to jest jakiś żart, miał ktoś coś takiego ?
Jaki żart ? masz dokładnie wyjaśnienie. Czego nie rozumiesz ?
Najprawdopodbniej wpłacałeś na skrill metodą która nie zezwala na płatnosci w branży hazardowej lub zaznaczyłeś że nie chcesz aby wpłata była użyta na cele hazardowe.
 
Do góry Bottom