>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokej

cala 37

cala

Użytkownik
W skrocie,gram progresje na gole druzyny w NHl,wystrarczy grac konsekwentnie na nastepnego gola druzyny na ktora mamy kurs w okolicach 2.0 ,bardzo zadko zdarza sie porazka do zera a prawdopodobienstwo ze akurat wybierzemy zespol ktory nie strzeli gola w meczu jest naprawde male.Testowane bylo na okolo 40 spotkaniach i raz zakonczylem progresje na 4 poziomie,reszta konczona byla wczesniej.
Przy wyborze spotkan kieruje sie tylko i wylacznie kursami na over w danym meczu,przy niskim kursie mozna smialo wchodzic w spotkanie i bardzo szybko liczyc zyski.
Moze ktos juz o tym pisal ale komu by sie chcialo przeszukiwac temat :cool:
 
cala 37

cala

Użytkownik
Było i nie wypaliło
Zakaldam ze gram max do 4 poziomu,zaczynamy od 100zl wiec przy 4 progu mamy 1500,jak narazie w mniej wiecej 40 spotkaniach nie wyskoczylem poza 4 poziom wiec daje to zarobek ok 4k.Na ta chwile mam zabezpieczone pieniadze na ewentualnie dwie przegrane progresje ktore koncze na 4 poziomie i na trzecią progresje do 3 poziomu
,w praktyce moje druzyny musialy by stracic 11 goli nie strzelajac zadnego.
Jak narazie wyglada to bardzo dobrze i przy kilku systemach gry ktorych gralem ten wyglada narazie najlepiej
 
cala 37

cala

Użytkownik
Zakładaj temat podawaj typy...
Pozdrawiam...
Co do tematu to zakladanie w tym momencie takowego nie ma sensu bo jak pisalem wyzej szukamy spotkan gdzie bukmacherzy przewiduja overy po niskim kursie,aktualnie bardzo mocne (z reszta slusznie)kursy sa na undery a i wyboru wielkiego nie ma.
Jakbys byl tak mily i znalazl mi ten temat to bylbym bardzo wdzieczny,chcialbym zobaczyc jak mozna nie wyciagnac zyskow gdzie na okolo 150 spotkan miesiecznie nie udalo by sie wygrac srednio na 2 spotkaniach.
A przypominam ze nie gramy wszystkich spotkan wiec szanse na porazke sa minimalne.
Niedlugo MS wiec wrzuce pare propozycji
 
Do góry Bottom