>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hokejowa Liga Mistrzów - Champions Hockey League 2023/2024

Status
Zamknięty.
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Póki temat nie założony ( w sumie mogłem to zrobić ale zostawię to w rękach rasijskij rasijskij ) wrzucam tu. Pozniej do przeniesienia.

Witam wszystkich w nowy sezonie hokeja.

Tradycyjnie od kilku lat sezon zaczyna Liga Mistrzów CHL, dziś pierwsze mecze, trochę zmieniony format rozgrywek, mniej drużyn. Podstawowe pytanie komu zależy bardziej.

Z różnych względów rozpisywał się nie będę, składy z grubsza ogarnięte, ruchów transferowych nie będę przytaczał bo to większości nie potrzebne a można by pisać długo, różne ekipy maja rózny potencjał, który z grubsza można ogarnąć ale nie jest to gwarant sukcesu. Forma i szatnia to zagadka , szczególnie na początku sezonu. Ja postawie na na dwie pary , skandynawska w postaci Tappary i Farjestad, bo mimo wyjazdów to oni maja wszystko po swojej stronie, a na początku kazda ekipa ma większe lub mniejsze problemy ze zgranie ale stawiam na czyste ich wygrane

Tappara RT + Farjestad RT kurs ako 2,07 fortuna🍅


Druga para to dubel ze Szwajcarii, Biel i Genewa. W obu klubach cele wysokie i jakosc odpowiednia a szwajcarskie ekipy zawsze były dobrze przygotowane do sezonu. Jeśli to się potwierdzi powinny wygrac dwoma golami.

Biel handi minus 1,5 + Genewa handi minus 1,5 ako kurs 2,47 fortuna 🍅


Stawki odpowiednie bo to poczatek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +987
sunxl 2M

sunxl

Typer
Rozpoczynamy sezon hokejowej Ligi Mistrzów w nieco innym formacie, szkoda, bo dotknęło to w polskie kluby, ale powinno być ciekawie. Na start stawiam na gole faworytów. Mannheim pragnie wreszcie wrócić do tron w DEL, dlatego też dokonało ciekawych ruchów na rynku transferowym. Linden Vey, Tom Kuhnhackl, Daniel Fischbuch, Kris Bennett, Markus Hannikainen to spore wzmocnienia w ofensywie i jeżeli dołożymy jeszcze defensywę John Gilmour i jeden z moich ulubionych hokeistów w Europie, a więc Jyrki Jokipakka, to Orły z pewnością będą bić się z Monachium i Berlinem o złoto. Rywalem słabiutkie Bolzano oparte na Kanadyjczykach i Włochach, ale różnica klas jest widoczna.

Pozostałe dwa spotkania to już gole szwajcarskich drużyn, których liga z roku na rok zyskuje na jakości. Odpływ zawodników z KHL dobrze zrobiło tamtejszemu podwórkowi i śmiało można powiedzieć, że to teraz TOP 3 w Europie. Taki Corban Knight wybrał Bern, ale to już temat na inną okazję. Biel i Servette to zespoły ułożone, przede wszystkim w ofensywie i Mistrz Szwajcarii Servette ma mocną kadrę, aby powalczyć o obronę tytułu. Liczę na te ekipy, którzy jak co roku nie lekceważą Hokejowej Ligi Mistrzów.

Vey i Manninen to nowi zawodnicy swoich drużyn, ale mocno doświadczeni i wniosą wiele jakości do zespołów. Wierzę, że oficjalnym debiucie popiszą się trafieniami.

Mannheim vs Bolzano: Mannheim powyżej 2.5 gola @1.33✅
Biel vs Koszyce: Biel powyżej 2.5 gola @1.30✅
Innsbruck vs Servette: Servette powyżej 3.5 gola @1.51🔴
AKO @2.61 bez podatku TOTALBET🔴

Vey (Mannheim) strzeli gola @2.75🔴
Manninen (Servette) strzeli gola @2.10🔴
TOTALBET
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +744
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja może jeszcze bramki dorzucę.
Do Mannheim przyjeżdża najlepszy zespół starej EBEL, Bolzano wygląda solidnie, mieszanka włoski-północno amerykańska może nie top Europy ale stać ich na dwa gole.
Mistrz Francji ma kilku fajnych grajków i ciekawy zespół, może CHL nie zawojuja ale są w stanie strzelić Niemcom dwa gole

Bolzano over 1,5 gola + Rouen over 1,5 gola kurs ako 2,26 fortuna✅ ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3301
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj okazło się że Tappara jeszcze troche na wakacjach a Genewa mimo ze nie zjeżdzała momentami z tercji Innsbucka przegrała .
Dzis moze pojde w gole druzyn skazanych na pożarcie
Lukko podejmowac bedzie brytyjski Giant, w którym jest zaciag kanadyjsko-amerykański, mimo ze nie jest to pierwszy, drugi a ni trzeci sort to mysle ze oni beda sporo wiatru robili pod bramka Finów, którzy wiele przed tym seonem pozmieniali, od ławki trenerskiej po wietrzenie składu, mysle, że Brytoli stac na dwa gole

Giant over 1,5 gola kurs 2,12 STS

Osobiscie uwazam że kurs 16,5 na brytyjczyków zdecydowanie przeszacowany bo patrzac na ostatnie wyczyny Lukko aż żal coś w ich kierunku nie zagrac

Skelleftea podejmuje Salzburg. Jestem ciekawy jak wpłynął na nich smród z próbą zatrudnienia DeAgostino , bo sam zespoł wg mnie osłabił sie w porównaniu do poprzedniego sezonu, rywal z Austri ma w składzie reprezentantów kraju i kilku ciekawych graczy z Kanady, mysle, że coś ustrzela bo goscie co rozgrywki podchodzą poważnie do tematu CHL

Salzburg over 1,5 gola kurs 1,8 fortuna
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Vitkovice vs RB München: RB powyżej 1.5 gola
Skelleftea vs RB Salzburg: RB powyżej 1.5 gola

AKO @2.25 Superbet


Byki postrzelają trochę w Lidze Mistrzów? Pierwsze koty za płoty, ale dzisiaj spróbuję ze skromnym dubelkiem. Stawiam na dwa gole dwóch zespołów pod szyldem Red Bulla. Klub z Monachium zdobył mistrzostwo DEL w poprzednim sezonie i z projektem ty pożegnał się legendarny trener Don Jackson. Jego miejsce zajął były szkoleniowiec reprezentacji Niemiec Toni Söderholm i w kuluarach mówi się, że czekał tylko na ofertę ze stolicy Bawarii, bo to właśnie w Monachium zakończył swoją zawodniczą karierę. Skład Byków znacznie się nie zmienił i to może być na plus dla przyjezdnych. Warto zwrócić dzisiaj uwagę na jednego z braci bliźniaków Heigl i Nikolaus zaliczy swój debiut, a Thomas musi jeszcze chwilę poczekać. Przechodząc już do typu to stawiam na bramki przyjezdnych. Vitkovice mają wprawdzie atut własnego obiektu i w Ostrawie nigdy nie gra się łatwo, ale wierzę w zgranie gości i młodzieńczą nieprzewidywalność Heigla. Obserwowałem sparingi i wyglądało to całkiem nieźle.

W drugiej rywalizacji liczę już na Salzburg. Austria to nacja hokeja, która stale się rozwija i na czele międzynarodowej Ice Hockey League stoją od jakiegoś czasu Byki. Doświadczeni gracze jak Peter Schneider, czy też Thomas Raffl z niejednego pieca już jedli, a motywacja na Hokejową LM jest zawsze dużo. W Skelle doszło niedawno do małego skandalu obyczajowego z Kenny Agostino, którego bardzo cenię i po dwóch dniach od zatrudnienia w nowej ekipie został zwolniony. Powodem jest przeciek, w którym to Kenny rok temu przyznał się, że w Rosji płaci się więcej i jego transfer do Vaxjo nie doszedł wtedy do skutku. Naturalnie to gospodarze są faworytem, ale w poprzedniej kampanii Byki w LM spisywały się nieźle i warto spróbować ich dwa gole szczególnie na stracie rozgrywek, gdzie zespoły jeszcze się nie dotarły.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis może bez kombinacji z bramkami.
Proponuję trzy mecze.
Farjestad jedzie do Niemiec, gdzie łatwo nie będzie ale to Szwedzi mają dużo więcej atutów i są w stanie to wygrać.
Dalej Biel. Podejmują sensacyjnych pogromcow Genewy, jednak myślę że to był wypadek przy pracy Szwajcarów a Innsbruck nie zagra takiego dobrego meczu w obronie.
No i Genewa, na Słowacji nie będzie łatwo ale liczę na pełną rehabilitację i mniej błędów w obronie.

Farjestad RT⛔+ Biel RT✅ + Genewa RT✅ kurs ako 3,15 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj zły wybór, Szwedzi zawiedli, szkoda.
Dzis spogladam na Ocelari bo postawili sie faworyzowanym Szwajcarom ostatnio i szkoda ze w trzeciej tercji jakby odpuscili, bo mecz mogli wziac za trzy pkt. Zaufam im dzis ale mzenie za pełną pule.
Do dubla Skele, które , chciałem zobaczyc jak bedie ich gra wygladać, moze nie idealnie ale sa schematy i jakosc, i mysle ze dzis tez beda grali o całość

Trzyniec z x + Skellefea ml kurs 2,11 fortuna

Nie przekonało mnie Lukko, ze słabymi Angolami bardzo sie meczyli a mecz spokojnie mógł skonczyc sie remisem. Duzo lepsze wrazenie zrbili Duńczycy bo Tappara w ostatniej tercji mogła to przegrac. Jesli miałbym szukac niespodzianki to w Aalborgu i chetnie cos zagram w kierunku mistrza Danii
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 2M

sunxl

Typer
Trzyniec vs Munchen: powyżej 5.5 goli 🔴
Mannheim vs Salzburg: powyżej 4.5 goli ✅
AKO @2.84 TOTALBET🔴


Kluby potrzebują chwili, aby ustabilizować swoją formę i warto zajrzeć do goli. Dzisiaj w TOTALBET znalazłem ciekawy BOOST na 6 bramek w Trzyńcu. Ocelari dwa dni temu przegrało z Rapperswil 6:7, a Monachium w Ostrawie z Vitkovicami 3:4. Obie ekipy będą mocno zmotywowane, aby tym razem odnieść zwycięstwa. Liczę na wiele kar i gry w PP, a że zmiana przepisów w Lidze Mistrzów premiuje mocno grę w przewagach, to mam nadzieję na bramki. Szczególnie Byki dobrze spisywali się w PP, oby przełożyli to również na Trzyniec.
Druga rywalizacja to już Mannheim i Orły zmierzą się z Bykami z Salzburga. Po początkowych problemach udało się pokonać Bolzano, ale sam mecz nie był najlepszy w wykonaniu gospodarzy. Jest nowy trener, sporo zmian w składzie i dlatego potrzeba czasu, aby poukładać wszystkie klocki jak należy. Po drugiej stronie mamy Salzburg i zabrakło nieco farta, aby napocząć rywala ze Szwecji. Spodziewam się lepszego występu doświadczonych Austriaków i 5 bramek jest do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 2M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej/Hokejowa Liga Mistrzów
Godzina: 19:45
Spotkanie: Servette vs Rouen
Typ: Valtteri Filppula strzeli gola
Kurs: 2.40🔴
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:

Gospodarze po raz pierwszy w historii zostali Mistrzem Szwajcarii.
Stało się to w poprzednim sezonie i trzeba przyznać, że był to zasłużony triumf. Już w fazie zasadniczej było widać, że Servette to mocny projekt, który powalczy o najwyższe cele. W finale play-off pojawiły się małe komplikacje, ale ostatecznie w 7. starciu wygrana z Biel stała się faktem. Przed rozpoczęciem nowych rozgrywek należało nieco przewietrzyć szatnię i jeden z najlepszych punktujących Linus Omark odszedł z Genewy, ale na jego miejsce sprowadzono Sakari Manninena. Jest to napastnik, który świetnie rozumie się z Teemu Hartikainenem, ponieważ kilka lat spędzili ze sobą w KHL, a konkretnie w Saławat Jułajew Ufa. Czy ta współpraca przyniesie owoce? O tym przekonamy się w najbliższych miesiącach, ale eksperci w Szwajcarii stawiają Servette, jako jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa. W Hokejowej Lidze Mistrzów pojawiła się już wpadka w starciu z Innsbruckiem. Kolejna dwie rywalizacje to już wygrane gospodarzy. Czy faworyt pójdzie za ciosem?

Smoki sprawiły do tej pory największą niespodziankę w tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Kilka dni temu pokonali niespodziewanie Skelleftea 1:0 i gol padł po błędzie defensywy rywali. Przez pozostały okres spotkania to Szwedzi dominowali, ale nic nie chciało wpaść do bramki Mistrza Francji. Rouen sięgnęło po pierwsze punkty i ma chrapkę, aby zaskoczyć kolejnego przeciwnika. Jeżeli zerkniemy sobie na skład przyjezdnych, to naturalnie odstaje od pozostałych drużyn. Solidna ofensywa ma jednak dać nadzieję na kolejne sukcesy. 3 bramki zdobyte przeciwko Ingolstadt oraz Pelicans nie są dziełem przypadku i jeżeli dojdzie jeszcze szczelna defensywa, to kto wie, może Smoki będą czarnym koniem tego sezonu w Hokejowej Lidze Mistrzów. Co tym razem outsider pokaże na tle faworyta?

Na pierwszy rzut oka wydaje się, że będzie to walka Dawida z Goliatem. Servette posiada o wiele lepszy zespół od przeciwnika, ale w hokeju często zdarzają się takie niespodzianki, jak ta ze spotkania Skelleftea z Rouen. Czy bramkarz przyjezdnych Matija Pintaric ponownie będzie miał dzień konia? Szczerze mówiąc, wątpię. Goście w rywalizacjach z Ingolstadt oraz z Pelicans strzelili łącznie 13 bramek i mam nadzieję, że gospodarze po raz kolejny pokażą klasę na swojej tafli. W tę sobotę zdecydowałem się na strzelca i pobieram gola Valtteriego Filppuli. Jest to bardzo doświadczony napastnik, który 2 lata temu powrócił do Europy po długiej przygodzie w NHL. Od początku daje sporo jakości w ofensywie i jest to typ zawodnika, który o wiele więcej notuje asyst, niż zdobywa bramek. Niemniej jednak debiutuje w Hokejowej Lidze Mistrzów i na swoim koncie nie ma jeszcze ani trafienia, ani kluczowego podania. Średnio na tafli spędza po 19 minut i wyjeżdża na lód przy ważnych momentach, jak np. PP, dlatego jestem zdania, że Fin będzie miał swoje okazje na przełamanie. Jeżeli spodziewam się minimum 5-6 bramek po stronie faworyta, to liczę, że jedną z nich zaliczy nasz bohater. Smoki zapewne nie powtórzą swojego doskonałego występu sprzed 2 dni, dodatkowo zmęczenie może dać o sobie znać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +746
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wczoraj dzien bez niespodzianek a liczyłem, że któras czeska ekipa urwie punkty Finom ale nic takiego sie nie wydarzyło. Dzis podchodze do trudnego pojedynku w Tampere. Tak szczerze to ani jedna, ani druga ekipa nie zachwyca w tej edycji jak do tej pory, Tappara szczesliwie wygrany mecz z Ingolstad a Skele przegrała wygrany mecz z Pardubicami ale co zrobili z Rouen to chyba tyllo w szatni wiadomo. Dzis i Tappara I Skeleleftea wystawiły najlepsze mozliwe składy. Spodziewam sie walki przez całe 60 min a moze i dłuzej ale cos mi mówi ze góra beda dzis Szwedzi

Skelleftea z x kurs 1,8 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3636
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj dzień bez niespodzianek, no chyba ze wygrana Angoli. Dzis sprobuje w kierunku niespodzianek. Mistrz Czech bez wygranej ale ostatni mecz juz swiatełko w tunelu bo mocno postawili sie silnemu Ilves. Dzis kolejny finski rywal. Pelikany zbudowały mocny team na ten sezon, ostatnie dwa mecze mocne, szczegolnie w Szwajcarii ale wg mnie ekipa jeszcze w przebudownie i wyniki moga falować, stawiam na mistrza Czech

Trzyniec z x kurs 1,82 fortuna✅💚

Drugi typ moze niespodziewany . Para Lukko-Mannheim. Ekipa niemiecka zaskakuje. Im dalej w las tym lepszy mecz. Ostatnio mierzyli sie z mistrzem Finlandii i przyznam szczerze ze wygladali lepiej i powinni zgarnac pełną pule. Lukko bez porazki ale mysle ze dzis bedzie trudniej niz z poprzednimi rywalami, Lukko tez z mocnej przebudowie z nowym trenerem. Ja dzis w kierunku Mannheim

Mannheim z x kurs 1,95 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3299
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Jakies opinie o dzisiwjszym meczu Vitkovic z z Bielem?

Mark moze cos doradzisz? Dobry kierunek na gospodarzy?
Zrobię dziś wpis z CHL na dzisiejsze mecze. Co do meczu Vitkovic to dla mnie Vitki pod formą, niestety największe rozczarowanie ligi czeskiej na ten moment i słaby ostatni mecz w Pilznie. Biel paradoksalnie też nie zachwyca ale ostatnie mecze lepsze, szczególnie ten w Genewie. I dla mnie Biel mimo wszystko większy potencjał, więc ja jeśli miałbym grać to kierunek gości, choć osobiście pomijam ten mecz.
 
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Rano był do złapania fajny kurs na Farjestad, ponad 2,6, zanim podano info ze kilku kluczowych graczy Ilves usiądzie na trybunach, co nie do końca jest prawda Ekipa ze Szwecji jednak mocna, zasłużenie lideruje w shl. Dziś w pełnym garniturze ale kanadyjskm bramkarzem, będą fajerwerki. Ilves teraz też dobrze wygląda i będzie się działo. Myślę jednak że wiecej atutów mają Szwedzi.
Do dubla biorę Tappare która nie będzie chciała zostawić punktów w Szwajcarii i wg wygra to spotkanie.

Farjestad z x 💚 + Tappara z x⛔ kurs ako 2,15 STS⛔ Slłaby mecz Tappary i mnóstwo błędów w obonie. Zasłuzona wygrana Lakers

Zastanawiam się nad meczem w Monachium. Lukko bez pięciu kluczowych graczy ale zmiennicy mają trochę do udowodnienia. Munchen miewa przestoje i może się skusze na Lukko z x.✅
Myślę że poradzi sobie również Skellefea z Koszycami.✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +629
madman 1,6K

madman

Użytkownik
Mark- Biel ponoc duzo oslabien. Jak one moga wplynac na gre przyjezdnych biorac pod uwage absencje tych zawodnikow? Sa z pierwszego skladu?
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Biel vs Tappara: X2
Ingolstadt vs Vitkovice: X2
AKO @2.35 ETOTO


Gospodarze to ekipa, która zawodzi w tym sezonie. Pamiętamy przecież poprzednią kampanię, gdzie Biel do końca walczyło z Servette o mistrzostwo National League. Niestety obecne rozgrywki zarówno na krajowym, jak i na europejskim podwórku nie są udane i Petri Matikainen stoi przed ogromną presją w kolejnych tygodniach. Ewentualny awans do fazy play-off mógłby być punktem zwrotnym dla zawodników wicemistrza Szwajcarii. O ile defensywa funkcjonuje całkiem nieźle, tak brakuje skutecznej ofensywy.

Dzisiaj należy wykorzystywać nawet najmniejsze szanse, ponieważ do Biel zawita obrońca tytułu Hokejowej Ligi Mistrzów. Tappara to kadrowo zdecydowanie najlepszy projekt w Finlandii.
Pomimo zmiany trenera i Jussi Tapola postanowił wybrać ofertę z Bern, to przyjezdni cały czas prezentują się na wysokim poziomie. Wymiana kluczowych zawodników była potrzebna, aby podtrzymać głód do zdobycia kolejnych sukcesów i transfery w osobach m.in. Cartera Campera, czy też Nicholasa Baptiste w pełni się sprawdzają. Niemniej jednak najbardziej kluczowym hokeista jest Christian Heljanko, którego śmiało można wliczyć do najlepszych bramkarzy w Europie. Czy ekipa z Tampere sięgnie po ważny triumf?

Biel ma atut własnego obiektu, ale w mojej opinii to Tappara prezentuje się w ostatnim czasie lepiej. Może po niedawnych wynikach osiąganych w Hokejowej Lidze Mistrzów tego nie widać, ale jest to drużyna, który potrafi zmobilizować się na najważniejsze rywalizacje. Rzadko kiedy gram 1X2, ale tutaj zdecyduje się na X2 w stronę gości. Gospodarze także mają szanse na awans, ale w tej rywalizacji zadecyduje zapewne postawa bramkarzy i bardziej cenię sobie Christiana Heljanko od Harriego Sateri. Należy spodziewać się małej ilości goli, dlatego też forma goalkeepera będzie niezwykle istotna.

Czas na Ingolstadt i na rywalizacje miejscowych Panter z Vitkovicami. Gospodarze w poprzednim sezonie przeżywali naprawdę piękne momenty i awans do wielkiego finału DEL był właśnie tym okresem. Szkoda, bo była wtedy szansa, aby pokonać Byki z Monachium i sięgnąć po mistrzostwo, ale zabrakło po prostu odpowiedniej jakości. Obecne rozgrywki są jak na razie nieco gorsze w wykonaniu gospodarzy i daleka pozycja w niemieckiej ekstraklasie to potwierdza. Dodatkowo dochodzą jeszcze zmagania w Hokejowej Lidze Mistrzów, gdzie awans jest już pewny, dlatego też należy oszczędzać się przed ligowymi bojami.

Po drugiej stronie barykady znajduje się zespół z Ostrawy, który był rewelacją ostatniej kampanii. Bardzo przyjemnie oglądało się batalię Vitkovic w półfinale z Mountfield. Nagrodą jest m.in. udział w europejskich rozgrywkach i tutaj otwiera się szansa na promocję. Potrzebna jest wygrana w Niemczech, aby cieszyć się z kolejnego sukcesu. Widoczny jest wzrost formy przyjezdnych i po słabym początku sezonu gospodarze pną się do góry. Dwójka liderów Stuart Percy oraz Dominik Lakatos staną na wysokości zadania?

Kursy w stronę gości spadają i nic w tym dziwnego, ponieważ Ingolstadt ma już zapewniony awans w przeciwieństwie do Vitkovic.
Naturalnie gospodarze nie położą się nagle na tafli i nie oddadzą walkowerem zwycięstwa, ale większą determinację będziemy oglądać po stronie przyjezdnych. Stawiam na X2. Tak jak pisałem wyżej, widzimy wzrost formy u gości i potwierdzają to wyniki osiągane na krajowym i europejskim podwórku. Pantery powinny skupić się na DEL, bo sytuacja wygląda kiepsko. Liczę mocno na ekipę z Ostrawy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis krótko i zaufam duetowi ze Szwecji.

Farjestad jest w formie, myślałem ze mecz z Oskar cos naruszył ale nie oni są mocni i maja jakość w każdej formacji. Rywal z Niemiec ostatnio w nienajlepszej formie a nawet jeśli zagrają lepiej niż ostatnimi czasy to mysle ze nie wystarczy na Szwedów
Do dubla Vaxio. Ten sezoz w lidze nie taki mocny jak poprzedni ale tez ruch kadrowy był choć mecz z Linko może zastanawiać. Myslez ze Vaxio będzie chciało zachować pozycje lidera grupy , rywal z Rappperswill nie specjalnie w formie , jednak pewnie zawalczą o punkt ale nie jestem pewien czy go wyrwą Lakers

Farjestad RT + Vaxio ml kurs ako 2,39 fortuna✅✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2432
mark1973 784,6K

mark1973

Znawca - Hokej
Biel vs Tappara: X2
Ingolstadt vs Vitkovice: X2
AKO @2.35 ETOTO

Dzisiaj należy wykorzystywać nawet najmniejsze szanse, ponieważ do Biel zawita obrońca tytułu Hokejowej Ligi Mistrzów. Tappara to kadrowo zdecydowanie najlepszy projekt w Finlandii.
Pomimo zmiany trenera i Jussi Tapola postanowił wybrać ofertę z Bern, to przyjezdni cały czas prezentują się na wysokim poziomie. Wymiana kluczowych zawodników była potrzebna, aby podtrzymać głód do zdobycia kolejnych sukcesów i transfery w osobach m.in. Cartera Campera, czy też Nicholasa Baptiste w pełni się sprawdzają. Niemniej jednak najbardziej kluczowym hokeista jest Christian Heljanko, którego śmiało można wliczyć do najlepszych bramkarzy w Europie. Czy ekipa z Tampere sięgnie po ważny triumf?
Oglądałem ich mecz z jeszcze słabszym Rapperswill i wiekszość z KK i przyznam szczerze ze w Szwajcarii zagrali tragicznie , gdyby Rapperwill było choc troche bardziej skuteczne to tam by wpadło z 7 goli bo w obronie było jak w serze szwajcarskim, błąd za błędem momentalnie grałem wtedy Tappare z x ale nawet na ten punkt nie zasłuzyli. Biel kadrowo mocniejsze i maja o co grać z Kookoo tez błędy w obronie , choc tu akurat na posterunku był Heljanko bo KK miało kilka setek. Kibicuje Tapparze i szkoda by było gdyby juz na tym etapie odpadli ale obawiam sie tego meczu. Muszą zagrac lepiej w defensywie bo jak zagraja tak jak ostatnio to Biel zgarnie 3 pkt , oby nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 2M

sunxl

Typer
Patrząc na skład Ingolstadt to widać, że odpuszczają ten mecz. 5 wymieszane, do tego młodziak Schulte na bramce, który ma tylko 1 mecz na poziomie DEL. Liczę mocno na ofensywę Vitkovic, bo ma kto strzelać, jest Bukarts, Lakatos i spółka. Zresztą wszystko opisałem powyżej.

Edit. Widzę, że na Etoto są najwyższe linie więc lecimy:

Vitkovice powyżej 3.5 gola @2.70
Vitkovice powyżej 4.5 gola @4.80
Vitkovice powyżej 5.5 gola @8.50
Vitkovice powyżej 6.5 gola @12.00
Etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2696
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom