>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

sunxl 2M

sunxl

Typer
I pięknie, Locmelisa wrzuciłem sobie na osobnym kuponie i dobry profit wpadł, szkoda Rossiego, że dzisiaj strzelił, pewnie będzie to jego jedyny gol na tym turnieju 😂 Messenger_creation_f1762cbf-2092-4837-a224-6a41062557ec.jpeg
 
Otrzymane punkty reputacji: +834
K 72,9K

krzepki89

Użytkownik
co się stało z KAnada w 3 tercji ? w życiu czegoś takiego nie widziałęm w hokeju , są gdzieś skróty na yt ? przeciez to kryminał , dużo handicapów poszło :) , jestem w szoku takiego comeback to nie widziałęm...
 
Baqu 901,7K

Baqu

Forum VIP
co się stało z KAnada w 3 tercji ? w życiu czegoś takiego nie widziałęm w hokeju , są gdzieś skróty na yt ? przeciez to kryminał , dużo handicapów poszło :) , jestem w szoku takiego comeback to nie widziałęm...
Oczywiście że tak. To było coś pięknego.

 
Otrzymane punkty reputacji: +530
pawelo2893 39,8K

pawelo2893

Użytkownik
Co myślicie Panowie o over 1,5 PP w meczu Niemców? Bardzo agresywnie grają na tych mistrzostwach, dużo bramek strzelonych i straconych w przewagach. Łotwa zrobiła swoje z dołem, dziś ważny pojedynek w kwestii 1/4. Powinno byc ostro, a kurs dobry.
 
B 81,5K

bukibuk

Użytkownik
Jak to widzicie w meczu UK - Dania? Tak sie zastanawiam czy Brytyjczycy spróbują zaryzykować przy ewentualnym remisie i zagrają o 3 punkty z empty net? mark1973 mark1973, sunxl sunxl, może coś podpowiecie? Niby mają jeszcze mecz z Norwegią, gdzie mogą ugrać punkty, może coś z Austrią, z drugiej strony Duńczycy już tylko Finów i Szwajcarów, gdzie o punkty będzie im ciężko. Jakby iść dziś vabank i wygrać za 3, to przy porażkach Danii mieliby utrzymanie. Trochę może scenariusz naciągany z mojej strony, ale jak by sie remis utrzymywał długo to i kurs na Danię stałby się atrakcyjny przy ewentualnej takiej próbie.
 
jozzy22 592,9K

jozzy22

Użytkownik
Fachowcem nie jestem ale czy ta 2 bramka została uznana prawidlowo? Po mojemu to wepchnął krążek łyżwą a to chyba nie jest dozwolone ?!

e: Już wszystko wyjaśnione przez komentatorów
 
Ostatnia edycja:
Cabron 67,3K

Cabron

Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy Pstarnak i Zacha będą dołączać do Czechów w mistrzostwach ? To samo Rantanen, Aho, czy Lehkonen do Finów ?
 
G 19,6K

Gramy Nie Pękamy

Użytkownik
Ja się obawiam meczu z Niemcami, bo oni nie grają na pół gwizdka i nawet przy prowadzeniu 3 bramkami do końca cisną. USA, Szwecja czy Kanada do słabszych rywali podchodzą zupełnie inaczej.
Zresztą umówmy się, gdyby nie Murray to wiadomo jakby ten wczorajszy mecz się skończył. 54 obronione strzały, można powiedzieć mecz życia.
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Dla nas mecz z Niemcami nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak wygramy za trzy i sytuacja w tabeli będzie wtedy Kazachstan 3 my 4, to i tak jakikolwiek inny wynik niż nasza wygrana za 3 z KAZ oznacza spadek 🙄 Mam nadzieję że ktoś w sztabie kadry umie liczyć I przede wszystkim będą unikali ostrej gry i zachowają maksimum sił na poniedziałek. Wszystkie typy na Stachowiaków sensowne.
 
B 81,5K

bukibuk

Użytkownik
Dla nas mecz z Niemcami nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak wygramy za trzy i sytuacja w tabeli będzie wtedy Kazachstan 3 my 4, to i tak jakikolwiek inny wynik niż nasza wygrana za 3 z KAZ oznacza spadek 🙄 Mam nadzieję że ktoś w sztabie kadry umie liczyć I przede wszystkim będą unikali ostrej gry i zachowają maksimum sił na poniedziałek. Wszystkie typy na Stachowiaków sensowne.
Jak to, przecież dziś jakbyśmy wygrali za 3 czy nawet za 2 to z Kazachami możemy wygrać za 2, nie musimy wtedy wygrywać za 3
 
mark1973 794,9K

mark1973

Znawca - Hokej
J
Dla nas mecz z Niemcami nie ma żadnego znaczenia. Nawet jak wygramy za trzy i sytuacja w tabeli będzie wtedy Kazachstan 3 my 4, to i tak jakikolwiek inny wynik niż nasza wygrana za 3 z KAZ oznacza spadek 🙄 Mam nadzieję że ktoś w sztabie kadry umie liczyć I przede wszystkim będą unikali ostrej gry i zachowają maksimum sił na poniedziałek. Wszystkie typy na Stachowiaków sensowne.
Jakbysmy wygrali z Niemcaami za 3 pkt ( poki co dobrze to wygląda) to z Kazachami gramy na remis i Francja leci( chyba ze komuś punkt urwą)
 
P 28,9K

Przybłęda

Użytkownik
Jakbysmy wygrali z Niemcaami za 3 pkt ( poki co dobrze to wygląda) to z Kazachami gramy na remis i Francja leci( chyba ze komuś punkt urwą)
Racja, w takim ultraoptymistycznym wariancie my 4 + 2 za wygraną w OT. KAZ 3 + 1.
Ale myśl przewodnia podtrzymana - tzn. my nawet zakładając cud i wygraną z Niemcami, nie możemy pozwolić, żeby tę hipotetyczną dogrywkę wygrał KAZ. Wtedy będzie remis w dużych punktach (po 5), jednak to wynik bezpośredniego starcia zadecyduje. Mógłby uratować nas wtedy tylko komplet porażek FRA do końca (mają aż 3 mecze), ale to wróżenie z fusów przy tych szokujących wynikach, jakie tutaj padają (patrzmy: AUT).

Na razie te fantasmagorie trzeba jednak raczej będzie odłożyć i zejść na ziemie. Niemcy to wezmą najpewniej, a my szykujmy się na KAZ. Może nawet w 3. tercji warto nieco zluzować, gdyby Niemcy wbili na 0:3. Siły będą kluczowe w poniedziałek. Kazachowie zagrają wtedy bez dnia odpoczynku.
 
Do góry Bottom