>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W hokeju jest wszystko możliwe. Wczoraj np. Amur wyciągnął remis przegrywając 3-1 z Avto. Niedawno Kunlun w 3 tercji zdołał doprowadzić do remisu przegrywając 1-5. Dlatego prośba by niektórzy nie zaczynali lamentować już podczas 1 tercji.
Popieram! ????
 
M 127

miluus

Użytkownik
no licze na to ???? mam nadzieje ze sie uda bo te 2 stracone bramki to z niczego, niepotrzbene to bylo. teraz po tej bramce w koncowce licze na mocna gre do przodu
moze nie znam sie na hokeju ale powiecie mi moze co omsk wyprawia w obronie ? to jest masakryczne...
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Czy win Kazania w OT lub 60&#39; warty do jakiegos dubla?? Bo niby po takim meczu jak ze SKA to powinni się zrehabilitować a Slovan to patrzac po tabeli raczej dobry rywal na wyładowanie frustracji bo przegranej ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Czy win Kazania w OT lub 60&#39; warty do jakiegos dubla?? Bo niby po takim meczu jak ze SKA to powinni się zrehabilitować a Slovan to patrzac po tabeli raczej dobry rywal na wyładowanie frustracji bo przegranej ????
NIE myślałem nad tym meczem ale ostatnie pięć spotkań zespołów w Bratysławie to cztery remisy z różnym wynikiem w dogrywce. Slovan sie na lodzie nie położy a Kazań? Zależy z jakim podejściem wyjadą bo u nich różnie bywa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Zastanawiam się czy warto dotykać CSKA niby faworyt itp... ale ta seria 17 zwycięstw pod rząd musi się w końcu skończyć..Czerepowiec,Kunlun hmm
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Zastanawiam się czy warto dotykać CSKA niby faworyt itp... ale ta seria 17 zwycięstw pod rząd musi się w końcu skończyć..Czerepowiec,Kunlun hmm
CSKA gra dzisiaj ostatnie spotkanie przed przerwą więc nie muszą się oszczędzać i mogą zagrać na maksa. Na Ufę czeka jeszcze Jokerit w Finlandii bodajże we wtorek więc jeszcze jeden mecz w głowie przed przerwą mają. Myslę, że CSKA można pograć.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Pierwszą tercje w Moskwie podzieliłbym na dwie częsci , pierwsza ze wskazaniem na wojskowych ale druga czesci to groźne ataki Saławata, który w pełnym składzie prezentuje sie solidnie. Nie zdziwie sie jak bedzie remis w tym meczu albo jedna bramka na korzyść jednej z ekip.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Fiński &quot;pewniak&quot; jakoś słabo sobie radzi ????
Jestem zdziwiony, ze tak pod gorke idzie Jokeritowi, ogladam CSKA-UFA, kurde wyrównany mecz, szkoda zamieszania podczas gry w oslabieniu UFY, ale ataki gosci coraz groźniejsze
Chyba sie przerzuce na ogladanie Jokeritu bo tam wieksze cuda ssie dzieją
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
W Moskwie juz raczej po meczu, Metsola sie zagapił przy wznowieniu i strzał Okulowa znalazł droge do bramki miedzy parkanami, mimo ataków Ufy Sorokin jest gdzie powinien być, ciezko bedzie nawet o jednego gola dla Ufy a co dopiero o remis
 
Do góry Bottom